Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Prizren

 • 1 foto
  Pjes per Lada Niva 1.7i qmimi volitshem
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per Lada Niva 1.7i qmimi volitshem

  Shes disa pjes per Lada Niva 1.7i .me qmim te volitshem.. E KA EDHE SISTEMIN E PLINIT KOMPLET 50 E

  Prizren Dje, 18:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet friforifer per vena
  Makineri dhe inventare

  shitet friforifer per vena

  shitet frigoriferi per vera ne gjendje perfekte per me shum na kontaktoni ne ket numer telefoni 045

  Prizren Dje, 18:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet shporeti me plin
  Teknik dhe paisje

  shitet shporeti me plin

  shitet shporeti me plin ndersa furren me rrym ne gjendje perfekte shum pak i perdorur i ardhur nga d

  Prizren Dje, 18:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shiten frigorifera me xham
  Makineri dhe inventare

  shiten frigorifera me xham

  shiten frigorifera me xham ne gjendje perfekte kemi lloje te ndryshme per me shum na kontaktoni ne k

  Prizren Dje, 18:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes llaptopin lenova 2in1 llaptop/tablet
  Kompjutera

  shes llaptopin lenova 2in1 llaptop/tablet

  Shes llaptopin Lenovo yogo 920 2 in 1 laptop/tablet Fingerprint per hapje Ekran 4K Edhe touchscree

  Prizren Dje, 18:55
  1.000 €
 • 2 foto
  shiten llavabo per restaurante
  Makineri dhe inventare

  shiten llavabo per restaurante

  shiten llavabo per restaurante te ardhur nga jasht per me shum na kontaktoni ne ket numer telefoni 0

  Prizren Dje, 18:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shtrafa per suzuki dhe Lada Niva
  Autopjese dhe paisje

  Shtrafa per suzuki dhe Lada Niva

  shes shtrafa te gomave per suzuki vitara dhe Lada Niva. 1 euro copa

  Prizren Dje, 18:55
  1 €
 • 3 foto
  shitet tavolina punes per pica
  Makineri dhe inventare

  shitet tavolina punes per pica

  shitet tavolina punes per pica ne gjendje perfekte per me shum na kontaktoni ne ket numer 045 678 92

  Prizren Dje, 18:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet vitrina per akullore
  Makineri dhe inventare

  shitet vitrina per akullore

  shitet vitrina per akullore me 6vaska ne gjendje perfekte i ardhur nga gjermania per me shum informa

  Prizren Dje, 18:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet opel combo
  Vetura

  shitet opel combo

  shitet opel combo ne gjendje perfekte pikapi osht shum i rujten nuk ka nevoj per asnje investim esh

  Prizren Dje, 18:55
  2.700 €
 • 2 foto
  Shes oren casio
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shes oren casio

  shes oren casio e perdorur vetem nje jav me garancion per me shum na kontaktoni ne ket numer telef

  Prizren Dje, 18:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet tavolina punes inox
  Makineri dhe inventare

  shitet tavolina punes inox

  shitet tavolina punes ne gjendje perfekte me dimesione 230x70 prodhim italian per me shum na kontakt

  Prizren Dje, 18:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes vitrinen ne gjendje perfekte
  Makineri dhe inventare

  shes vitrinen ne gjendje perfekte

  shes vitrinen ne gjendje perfekte e ardhur nga italia per me shym na kontaktoni ne ket numer telefon

  Prizren Dje, 18:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet rafti per kuzhina
  Makineri dhe inventare

  shitet rafti per kuzhina

  shitet rafti per kuzhina shum i rujten per me shum na kontaktoni ne ket numer telefoni 045 678 922 o

  Prizren Dje, 18:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet vitrina per torte
  Makineri dhe inventare

  shitet vitrina per torte

  shitet vitrina per torte ne gjendje perfekte shum pak e perdorur e ardhur nga zvicra per me shum na

  Prizren Dje, 18:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shiten vitrina per sallat
  Makineri dhe inventare

  shiten vitrina per sallat

  shitet vitrina per sallata ne gjendje perfekte per me shum na kontaktoni ne ket numer telefoni 045-6

  Prizren Dje, 18:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHES OREN VERSACE
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHES OREN VERSACE

  Shes oren VERSACE e pa perdorur e ka kutin orgjinale ka grancion 1vjeqar ne gjith boten vlen garanc

  Prizren Dje, 18:54
  750 €
 • 3 foto
  Shiten makin larse dhe terse
  Teknik dhe paisje

  Shiten makin larse dhe terse

  shiten makinat larse dhe terse profesionale tersja 15 kg ndersa larsja 10kg ne gjendje perfekte te a

  Prizren Dje, 18:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet maqina per gota
  Makineri dhe inventare

  shitet maqina per gota

  shitet maqina per gota ne gjendje perfekte e ardhur nga zvicra per me shum na kontaktoni ne ket nume

  Prizren Dje, 18:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ford fiesta disa pjes 1.4 diesel 2007
  Autopjese dhe paisje

  Ford fiesta disa pjes 1.4 diesel 2007

  Shes disa pjes per Ford Fiesta 1.4 diesel TDCI, viti 2007

  Prizren Dje, 18:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Motorr per Hidrofor sever 9 DEFEKT per pjes
  Makina dhe vegla

  Motorr per Hidrofor sever 9 DEFEKT per pjes

  Shes motorr per Hidrofor sever 9 DEFEKT per pjes Motorri e qet skllopken kur ta shtin ne rrym Motorr

  Prizren Dje, 18:50
  15 €
 • 4 foto
  Yamaya 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaya 125cc

  Shes yamaha cignus 125cc 4taksh ne gjendje shum te mire pune gjithqka funkcjonale viti pordhimit 200

  Prizren Dje, 18:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pistolet me ajer per shtrafa
  Makina dhe vegla

  Pistolet me ajer per shtrafa

  Shes Pishtoleten me ajer per shlirimin e shtrafave, Pishtoli esht shum pak i perdorem, esht shum ne

  Prizren Dje, 18:47
  40 €
 • 2 foto
  Fellga Bandasha 15 coll, 4 fellga 85 euro
  Autopjese dhe paisje

  Fellga Bandasha 15 coll, 4 fellga 85 euro

  shes Fellgat origjinal prej zvicrre 15 coll, 4 fellga 85 euro, jan alumin, Viber +38349858582 Band

  Prizren Dje, 18:46
  85 €
 • 3 foto
  Kompresor te klimes
  Autopjese dhe paisje

  Kompresor te klimes

  Shes kompresora te klimes per ford fiesta nga viti 2002 deri 2008. Per kompresorat nga 2002 deri 200

  Prizren Dje, 18:44
  120 €
 • 2 foto
  Orë me termometer me xham të tejdukshëm e re.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Orë me termometer me xham të tejdukshëm e re.

  Orë me termometer me xham të tejdukshëm e re. Samsung Kontakt: WhatsApp ose Viber +38349207113 sshpa

  Prizren Dje, 18:44
  10 €
 • 3 foto
  Zamajc Ford Fiesta 1.4 TDCI 2007
  Autopjese dhe paisje

  Zamajc Ford Fiesta 1.4 TDCI 2007

  Shes Zamajacin per ford fiesta1.4 TDCIviti 2007.

  Prizren Dje, 18:43
  200 €
 • 1 foto
  Shtrafa per Ford
  Autopjese dhe paisje

  Shtrafa per Ford

  Shes shtrafa per Ford, te thjeshtit 1 euro copa, shtrafat per fellga 1.50 euro copa.

  Prizren Dje, 18:43
  1 €
 • 1 foto
  Telekomandë
  Audio / CD / Stereo

  Telekomandë

  Telekomandë LG AKB37026829 Origjinal Për modelet e pajisjeve HT356SD, DH3120S, HT355SD Home Theatre

  Prizren Dje, 18:42
  15 €
 • 4 foto
  Lluster, Abazhur 20€
  Mobilje

  Lluster, Abazhur 20€

  Lluster, Abazhur 20€

  Prizren Dje, 18:42
  20 €
 • 3 foto
  4 Fellga me 4 goma 195/60R15
  Autopjese dhe paisje

  4 Fellga me 4 goma 195/60R15

  Shes 4 fellga te aluminit me 4 goma sikur te reja15. gomat me bandasha kan ardh prej Gjermanis Goma

  Prizren Dje, 18:42
  160 €
 • 1 foto
  Power Supply HP PC9055 240W, 20€
  Pjese per kompjuter

  Power Supply HP PC9055 240W, 20€

  Power Supply HP PC9055 240W, 20€

  Prizren Dje, 18:41
  20 €
 • 7 foto
  Fellne te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Fellne te ndryshme

  Shes fellga me gjith goma shum pak te perdorura per te gjitha llojet e veturave.. 1.255/45/R20 2.175

  Prizren Dje, 18:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  processor intel pentium 4, 20 €
  Pjese per kompjuter

  processor intel pentium 4, 20 €

  processor intel pentium 4, 20 € Kontakt: WhatsApp ose Viber +38349207113 [email protected] Prizr

  Prizren Dje, 18:41
  20 €
 • 1 foto
  Pilot Digitron Remote Controller
  Audio / CD / Stereo

  Pilot Digitron Remote Controller

  Pilot Digitron Remote Controller LG AKB37026829 Home Theatre System Për modelet e pajisjeve: HT356

  Prizren Dje, 18:41
  15 €
 • 11 foto
  VW Transporter T5 2.5 TDI
  Vetura

  VW Transporter T5 2.5 TDI

  *VW Transporter T5 *2500 cc (2.5 TDI), *Viti i prodhimit 2005, *Board-computer, *Klima AC, *Pasqyret

  Prizren Dje, 18:41
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Opel Agila 1.2
  Vetura

  Opel Agila 1.2

  *Opel Agila 1.2 *Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭, *Me dogan te paguar,, *1200 cc (1.2 Benzin), *Viti i pr

  Prizren Dje, 18:41
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  VW Caddy 1.9 TDI
  Vetura

  VW Caddy 1.9 TDI

  Shes VW Caddy ne gjendje shum tmir

  Prizren Dje, 18:41
  1.300 €
 • 3 foto
  biçikleta shumë pak e përdorur
  Paisje per sport

  biçikleta shumë pak e përdorur

  Biçikleta është shumë pak e përdorur por është model pak i vjetër Prizren

  Prizren Dje, 18:41
  75 €
 • 10 foto
  Pjes per ford fiesta 1.3 benzin 2008
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per ford fiesta 1.3 benzin 2008

  shes pjes per ford fiesta 1.3 benzin 2008

  Prizren Dje, 18:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Çantë per laptop Dell-15 inc
  Pjese per kompjuter

  Çantë per laptop Dell-15 inc

  Çantë per laptop, Dell-15 inc Kontakt 049207113 [email protected]

  Prizren Dje, 18:40
  20 €
 • 10 foto
  Audi Q5 2.0 TDI Quattro AUTOMATIK
  Vetura

  Audi Q5 2.0 TDI Quattro AUTOMATIK

  *Audi Q5 2.0 TDI Quattro, *Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭, *Me dogan te paguar, *S-Line, *Automatik, *20

  Prizren Dje, 18:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Peugeot 3008 1.6 HDI AUTOMATIK
  Vetura

  Peugeot 3008 1.6 HDI AUTOMATIK

  *Peugeot 3008 1.6 HDI, *Automatik, *1600 cc (1.6 TDI), *Viti i prodhimit 2010, *Board-computer, *Kli

  Prizren Dje, 18:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  motherboard 20 €
  Pjese per kompjuter

  motherboard 20 €

  motherboard 20 € Kontakt: WhatsApp ose Viber +38349207113 [email protected] Prizren

  Prizren Dje, 18:39
  20 €
 • 6 foto
  Ford Fiesta 1.4 TDCI, viti 2004, per pjes
  Autopjese dhe paisje

  Ford Fiesta 1.4 TDCI, viti 2004, per pjes

  Pjes Per Ford Fiesta 1.4 TDCI, viti 2004, ndrruesi i shpejtsis esht automatik dhe esht defekt, pjese

  Prizren Dje, 18:39
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Seat Leon 1.6 TDI AUTOMATIK
  Vetura

  Seat Leon 1.6 TDI AUTOMATIK

  *Seat Leon 1.6 TDI, *Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭, *Me dogan te paguar, *Automatik-Steptronik, *1600 c

  Prizren Dje, 18:39
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Audi A6 3.0 TDI Quattro AUTOMATIK
  Vetura

  Audi A6 3.0 TDI Quattro AUTOMATIK

  *Audi A6 3.0 TDI Quattro *Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭, *Me dogan te paguar, *S-Line, *Led Interior, *

  Prizren Dje, 18:39
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Seat Leon 1.6 TDI
  Vetura

  Seat Leon 1.6 TDI

  *Seat Leon 1.6 TDI *Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭, *Me dogan te paguar, *1600 cc (1.6 TDI), *Viti i pro

  Prizren Dje, 18:39
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Nissan Qashqai 2.0 DCI 4x4
  Vetura

  Nissan Qashqai 2.0 DCI 4x4

  *Nissan Qashqai 2.0 DCI 4x4, *Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭, *Me dogan te paguar, *Panorama, *4X4, *Diz

  Prizren Dje, 18:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  motherboard Dell20 €
  Pjese per kompjuter

  motherboard Dell20 €

  motherboard Dell 20 € Kontakt: WhatsApp ose Viber +38349207113 [email protected] Prizren

  Prizren Dje, 18:38
  20 €