Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 10 foto
  SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE

  Shitet banesa ne Fushe Kosove te shkolla Mihail Grameno ,Banesa gjindet ne katin e peste dhe posedon

  Prishtinë Sot, 06:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ringa(Shiten Villat ne Brezovice)293/17
  Shtepi / Vila

  Ringa(Shiten Villat ne Brezovice)293/17

  Shiten Villat ne Brezovice me nga 165m2. Kati 1 80m2 kurse kati 2 85m2. Villat jane ne ndertim e sip

  Ferizaj Sot, 06:03
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITEN BANESAT NE FUSHE KOSOVE
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT NE FUSHE KOSOVE

  Shiten 3 Banesa ne Fushe Kosove te Britania Home banesa 103 m2 ,kati 6 posedon: -Sallon kuzhine -

  Fushë Kosovë Sot, 06:03
  550 €
 • 8 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA ME LOKALE - LIPJAN
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA ME LOKALE - LIPJAN

  Shitet shtëpia 180m2 dhe lokali,100m2 me 9ari oborr ne rrugën per konjuh ne Lipjan ,parcela ka dalje

  Lipjan Sot, 06:03
  170.000 €
 • 11 foto
  SHITET BANESA NE TOKBASHQE 140 m2
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE TOKBASHQE 140 m2

  Shitet banesa ne Tokbashqe 140 m2 Shitet banesa ne Tokbashqe,afer shkolles Normale dhe AUK-ut banes

  Prishtinë Sot, 06:03
  700 €
 • 2 foto
  Shitet banesa ne Tophane perball Gjykates
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Tophane perball Gjykates

  Shitet banesa ne Top Hane perball gjykates se qarkut. Banesa ka 113 m2 dhe gjendet ne katin e 8-te.

  Prishtinë Sot, 06:03
  101.700 €
 • 11 foto
  Blejm Vetura qe nuk i Perdorni?
  Vetura

  Blejm Vetura qe nuk i Perdorni?

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. __

  Istog Sot, 06:03
  8.080 €
 • 5 foto
  Shitet banesa te Mati 1 - afer Shkolles pavaresia
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa te Mati 1 - afer Shkolles pavaresia

  Shitet banesa te Mati 1, afer shkolles pavaresia. Banesa ka 60 m2 dhe gjendet ne katin e 8-te( paraf

  Prishtinë Sot, 06:03
  45.000 €
 • 11 foto
  S45 Shitet banesa ne Fushe Kosove ne l. Dardania
  Apartment / Banesa

  S45 Shitet banesa ne Fushe Kosove ne l. Dardania

  Shitet banesa ne Fushe Kosove ne lagjen Dardania. Banesa ka 160m2 kati 3-te me lift. Poisedon: Sal

  Fushë Kosovë Sot, 06:03
  74.000 €
 • 11 foto
  SHATORA (TENDA) KARRIKA ME QERA 044312509 M NXEMJ
  Sherbime

  SHATORA (TENDA) KARRIKA ME QERA 044312509 M NXEMJ

  "Tenda Egzoni" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja ( r

  Klinë Sot, 06:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH

  SHITET LOKALI NE LIPJAN REF: L03/18/SH - Lokali 80 m2 - Lokali është i gatshëm për të filluar punë

  Lipjan Sot, 06:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BLEJM VETURA .VW BMW AUDI MERCEDES
  Vetura

  BLEJM VETURA .VW BMW AUDI MERCEDES

  Njoftojm te gjithe te interesuarit qe kan nevoj ti shesin veturat e tyre qe nuk i perdorin i kan me

  Prizren Sot, 06:03
  71.111 €
 • 1 foto
  RINI- BANESA 86 M2 MATI 1- PRISHTIN
  Apartment / Banesa

  RINI- BANESA 86 M2 MATI 1- PRISHTIN

  Shitet Banesa 86m2 kati 5banim e gatshme per banim Lokacioni : Mati 1 Banesa perbehet prej: * 2Dhoma

  Prishtinë Sot, 06:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA111m2 -PRISHTIN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA111m2 -PRISHTIN

  Shitet Banesa 86m2 kati 7 banim e gatshme per banim Lokacioni : te rruga B viva fresh Banesa perbehe

  Prishtinë Sot, 06:03
  800 €
 • 6 foto
  RINI-SHITET BANESA 87.48 TE LAGJJA E SPITALIT
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 87.48 TE LAGJJA E SPITALIT

  Shitet Banesa ne lagjen e spitalit ne objektin e firmes Prishtina e Re, banesa ka 87.48 m3, * Sallon

  Prishtinë Sot, 06:03
  750 €
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA SHANKERICA ME QERA
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA SHANKERICA ME QERA

  Ofrojm keto sherbime me Qira ?Tenda ( Shatora ) ?Karrika me Mbulesa ?Karrika pa Mbulesa ?Tavolina

  Deqan Sot, 06:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesa me Arberi Dragogan
  Apartment / Banesa

  Banesa me Arberi Dragogan

  Shitet banesa ne Arberi – Dragodan te MAB Projekti. Banesa ka 55 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te me

  Prishtinë Sot, 06:03
  859 €
 • 1 foto
  RINI- Shitet Banesa 96 m2 te rrethi afer kishes
  Apartment / Banesa

  RINI- Shitet Banesa 96 m2 te rrethi afer kishes

  Banesa esht e gatshme per banim perbehet prej: 2 dhoma salon shum te madh me kuzhin banjo koridor

  Lipjan Sot, 06:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA 81M2-LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 81M2-LIPJAN

  Shitet banesa afer viva freshit ka 83m2 kati 7 pamjen nga rruga kryesore ndertim i ri banesa eshte n

  Lipjan Sot, 06:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA 93m2 -LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 93m2 -LIPJAN

  Shitet banesa 93m2 ne lipjan

  Lipjan Sot, 06:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE -TE POSTA
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE -TE POSTA

  Shitet banesa ne Fushe Kosove te Posta ,banesa gjindet ne katin e 4 dhe posedon: -Dhome dite -kuzhi

  Fushë Kosovë Sot, 06:03
  450 €
 • 4 foto
  SHITET LOKALI 75 M2 NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI 75 M2 NE LIPJAN

  Shitet #lokali në Lipjan REF: L24/17/SH - 75 m2 - Kati 1 - 10m ( pjesa ballore) x7.5 - Wc - Bal

  Lipjan Sot, 06:03
  950 €
 • 7 foto
  SHITET LOKALI POR EDHE LESHOHET NE LIPJAN
  Lokale / Punetori / Magazina

  SHITET LOKALI POR EDHE LESHOHET NE LIPJAN

  SHITET ose lëshohet lokali ME QIRA në Lipjan. REF: L18/17/SH - Lokali 87 m2 - 2 banjo - 156 m

  Lipjan Sot, 06:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI SHITET BANESA 93M2 LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI SHITET BANESA 93M2 LIPJAN

  *Banesa ka 93m2 TE AMBULANTA KATI 8 * 2Dhoma gjumi * Salon * Kuzhin * 2 Banjo * Terasa Per shitje

  Lipjan Sot, 06:03
  380 €
 • 2 foto
  RINI-SHITET BANESA 107.76m2-LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 107.76m2-LIPJAN

  Shitet banesa 107.76m2 Banesa gjindet ne kati -V- Afer Ambulantes Banesa perbehet pej : * 3 Dhoma

  Lipjan Sot, 06:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet banesa ne Fushe Kosove -te Mihal Grameno
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Fushe Kosove -te Mihal Grameno

  Shitet banesa ne Fushe Kosove afer Shkolles Fillore Mihal Grameno. Banesa ka 65 m2 Bruto – 53 m2 N

  Prishtinë Sot, 06:03
  32.000 €
 • 5 foto
  Shite veturen tuaj ne Auto24? Vw BMW Audi
  Vetura

  Shite veturen tuaj ne Auto24? Vw BMW Audi

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. __

  Malisheve Sot, 06:03
  10.000 €
 • 11 foto
  BANESA NE BREG DIELLIT PERBALL QENDRES TREG
  Apartment / Banesa

  BANESA NE BREG DIELLIT PERBALL QENDRES TREG

  SHITET BANESA BREG DIELLIT PERBALLE QENDRES TREGTARE -TE RESTAURANT GIZI BANESA GJINDET NE KATON PER

  Prishtinë Sot, 06:03
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  BANESA NE FUSHE KOSOVE TE RRETHI
  Apartment / Banesa

  BANESA NE FUSHE KOSOVE TE RRETHI

  Shitet banesa ne Fushe Kosove te Rrethi banesa gjindet ne katin e 1 ka siperfaqe 62.5 m2 dhe posedon

  Fushë Kosovë Sot, 06:03
  27.000 €
 • 11 foto
  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)?
  Vetura

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)?

  Blejm veturat me (Defekt ose Aksident) _______________________________________ Perparesi kan veturat

  Gjilan Sot, 06:03
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044630181
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044630181

  ::::::: TENDA ME QERA --Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma , ahengje dhe ndeja ( ra

  Ferizaj Sot, 06:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  A140 SHITET BANESA NË RRUGËN C
  Apartment / Banesa

  A140 SHITET BANESA NË RRUGËN C

  Shitet Banesa në lagjen Mati 1 tek Rruga C me hapsirë prej 70m2 gjendet në katin e 6 dhe është ndërt

  Prishtinë Sot, 06:02
  59.000 €
 • 6 foto
  URGJENT shitet BANESA ne EMSHIR
  Apartment / Banesa

  URGJENT shitet BANESA ne EMSHIR

  URGJENT shitet BANESA ne EMSHIR, tek Central Constraction, eshte ne katin e 1-r, me 86m2, ka hapesir

  Prishtinë Sot, 06:02
  75.000 €
 • 11 foto
  SHITET BANESA ne LAGJEN e SPITALIT.
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA ne LAGJEN e SPITALIT.

  SHITET BANESA ne LAGJEN e SPITALIT afer shkolles fill. \"Pavarsia\", eshte ndertim i kompanise \"RIN

  Prishtinë Sot, 06:02
  78.000 €
 • 7 foto
  BANESA me QIRA ne EMSHIR, tek gjelltorja NAZI
  Apartment / Banesa

  BANESA me QIRA ne EMSHIR, tek gjelltorja NAZI

  Banesa me qira ne Emshir (vetem per sezone te veres), tek gjelltorja Nazi, me 90m2, e mobiluar ne t

  Prishtinë Sot, 06:02
  500 €
 • 0 foto
  Banesë në shitje 106m Kati 0 Perdhese!
  Apartment / Banesa

  Banesë në shitje 106m Kati 0 Perdhese!

  Banesë në shitje 106m Kati 0 Perdhese! ⚜️3 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️

  Lipjan Sot, 06:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ?NE SHITJE BANESAT = 111m (KATI 7)
  Apartment / Banesa

  ?NE SHITJE BANESAT = 111m (KATI 7)

  🏙 Banesë në shitje 111m Kati 7! Me 3 dhomë gjumi , qendrim ditore , kuzhina, banjo , depo , ballkan

  Lipjan Sot, 06:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ?NE SHITJE BANESA = 93m KATI 1
  Apartment / Banesa

  ?NE SHITJE BANESA = 93m KATI 1

  Banesë në shitje 93m Kati 1 ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo ⚜ï¸

  Lipjan Sot, 06:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ? SHITEN banesat me SIPERFAQE = 81m
  Apartment / Banesa

  ? SHITEN banesat me SIPERFAQE = 81m

  ➡️ QENDRIMI DITOR ➡️ KUZHINA ➡️ DHOMA GJUMI ➡️ DHOMA GJUMI ➡️ BANJO ➡️ DEPO

  Lipjan Sot, 06:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITEN banesat Qender Lipjan ( NDERTIM I RI )
  Apartment / Banesa

  SHITEN banesat Qender Lipjan ( NDERTIM I RI )

  Shiten Banesat me një qmim shumë të volitshëm, në objektin te Shtepia e Shendetit ( AMBULLANTA) Bane

  Lipjan Sot, 06:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ? Banesë në shitje 81m Kati 7!
  Apartment / Banesa

  ? Banesë në shitje 81m Kati 7!

  🏙 Banesë në shitje 81m Kati 7! Me 2 dhomë gjumi , qendrim ditore , kuzhina, banjo , depo , ballkan

  Lipjan Sot, 06:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  NE SHITJE BANESAT = 111m (KATI 7)
  Apartment / Banesa

  NE SHITJE BANESAT = 111m (KATI 7)

  🏙 Banesë në shitje 111m Kati 7! Me 3 dhomë gjumi , qendrim ditore , kuzhina, banjo , depo , ballkan

  Lipjan Sot, 06:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITEN banesat SIPERFAQE = 96m
  Apartment / Banesa

  SHITEN banesat SIPERFAQE = 96m

  🏢 QENDRIM DITORE 🏢 KUZHINA 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DEPO 🏢 BANJO 🏢 BALLKAN 🏢 KORRIDOR 🏢 LIFT

  Lipjan Sot, 06:02
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  S196 Shitet banesa tek Mati 1, banesat e Tregetise
  Apartment / Banesa

  S196 Shitet banesa tek Mati 1, banesat e Tregetise

  Shitet banesa në Matin 1, banesat e Tregëtisë. Ka pozitën në lindje me ndricim të bollshëm natyral,

  Prishtinë Sot, 06:02
  900 €
 • 0 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda

  Fushë Kosovë Sot, 06:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  S192 Shitet banesa në Arbëri-Dragodan te Minimaxi
  Apartment / Banesa

  S192 Shitet banesa në Arbëri-Dragodan te Minimaxi

  Shitet banesa në Arbëri-Dragodan, përball ambasadës Amerikane, afër Mini-Maxit. Objekti pritet të bë

  Prishtinë Sot, 06:02
  54.000 €
 • 1 foto
  S191 Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve
  Apartment / Banesa

  S191 Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve

  Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve, afër xhamisë, ndërtuar nga FFB-Trade. Gjendet në katin e 7-të

  Prishtinë Sot, 06:02
  83.000 €
 • 7 foto
  S190 Shitet banesa në Rrugën B, Lin Projekti
  Apartment / Banesa

  S190 Shitet banesa në Rrugën B, Lin Projekti

  Shitet banesa në Rrugën B, afë Viva Fresh Store, Lin Projekti. Banesa është tërësisht e mobiluar me

  Prishtinë Sot, 06:02
  900 €
 • 5 foto
  S189 Shitet banesa në Ulpian tek \"Hasan Prishtina\"
  Apartment / Banesa

  S189 Shitet banesa në Ulpian tek \"Hasan Prishtina\"

  Shitet banesa në Ulpian, afër shkollës fillore “Hasan Prishtina”. Ka pozitën lindje-përëndim me

  Prishtinë Sot, 06:02
  73.000 €
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Ofrojm keto sherbime me Qira Tenda ( Shatora ) Karrika me Mbulesa Karrika pa Mbulesa Tavolina Rrum

  Fushë Kosovë Sot, 06:02
  Me Marrveshje