Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Krujë

 • 5 foto
  ford focus
  Vetura

  ford focus

  1.8 nafte motorr i vjeter ne gjendje te mir me dokumenta te paguara deri ne tetor 2020 qmimi 1300€ i

  Krujë 9 maj 00:20
  1.300 €
 • 6 foto
  Benz CLK 200 Kompressor Benzin+Gaz super gjendje
  Vetura

  Benz CLK 200 Kompressor Benzin+Gaz super gjendje

  Shitet Mercedes CLK200 Gaz+Benzine Viti 2000 Kamio Manuale 230.000 KM Origjinale Nr Cel&Whatsapp

  Krujë 8 maj 21:13
  2.800 €
 • 4 foto
  Shitet CAT B15 ne gjendje te mire
  Telefona celulare

  Shitet CAT B15 ne gjendje te mire

  shitet telefon CAT B15 ne gjendje te mire pune me sistem android 4 gb memorje 512 ram shitet cmimi 9

  Krujë 8 maj 20:21
  90 Lek
 • 12 foto
  Vw Golf 4 Automatike 1.9 Nafte
  Vetura

  Vw Golf 4 Automatike 1.9 Nafte

  Shitet Vw Golf 4 Kamio Automatike 1.9 Nafte Viti 2000-2001 Me Letra Te Paguara Per 1 vit Nr Cel&

  Krujë 7 maj 17:01
  2.200 €
 • 5 foto
  Vito
  Vetura

  Vito

  Shitet vito 220 automat 115 Me kater dyer shum gjendje ne dhoin e vet I paster si brenda dhe jasht

  Krujë 7 maj 15:47
  7.900 €
 • 11 foto
  FORD FOCUS 1.6 VITI 2008
  Vetura

  FORD FOCUS 1.6 VITI 2008

  Makina esht ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.Full Opsion.

  Krujë 7 maj 14:55
  2.800 €
 • 3 foto
  Mercedez benz 211
  Vetura

  Mercedez benz 211

  Ne gjendje shum te mir me dogan te paguar

  Krujë 6 maj 11:28
  1 €
 • 2 foto
  Kundrabufe guzhine
  Mobilje

  Kundrabufe guzhine

  Kundrabufe e pa perdorur ne gjendje te re shitet per arsye shtepie

  Krujë 6 maj 11:00
  500 €
 • 11 foto
  Okazion BMW 525 e sapo ardhur me dogane V 2010
  Vetura

  Okazion BMW 525 e sapo ardhur me dogane V 2010

  Shitet bmw seria 5 nafte 525 ne gjendje shum te mire dhe shum e paster,km origjinale 162 mi.full ops

  Krujë 5 maj 23:32
  12.999 €
 • 6 foto
  ‼OKAZION‼
  Vetura

  ‼OKAZION‼

  Fiat Punto 1.2 benzin, ne gjendje shum t mire, kondicioner, taksa dhe siguracion i prer dr m dt. 18

  Krujë 5 maj 21:18
  1.500 €
 • 6 foto
  Audi A5 Sportback 3.0TDI Quattro
  Vetura

  Audi A5 Sportback 3.0TDI Quattro

  Audi A5 Sportback 3.0TDI Quattro S tronic 2 x S - Line . Viti 2013 . Km 189.000 origjinale. Ngrohje

  Krujë 5 maj 15:52
  21.900 €
 • 5 foto
  Vw Golf V 1.9
  Vetura

  Vw Golf V 1.9

  Shitet Golf 5 2007 i sapoardhur nga gjermania ne gjendje te shkelqyer ,teper e paster . Motorr:1.9

  Krujë 5 maj 03:09
  3.900 €
 • 10 foto
  Shitet c klas 1.8 Kompresoor me dogan i sapo ardhu
  Vetura

  Shitet c klas 1.8 Kompresoor me dogan i sapo ardhu

  Shitet Mercedez Benz c klas clasik 1.8 kompresoor kamje manual 6+1 viti 2003 komanda ne timon limita

  Krujë 4 maj 23:39
  3.400 €
 • 4 foto
  Kangall
  Kafshe shtepiake

  Kangall

  Klysh

  Krujë 4 maj 22:22
  100 €
 • 5 foto
  Vw Golf V 1.9 Tdi
  Vetura

  Vw Golf V 1.9 Tdi

  Shitet Golf 5 i 2007 i sapo ardhur nga gjermani , makine teper e paster ne gjendje te shkelqyer . Mo

  Krujë 4 maj 20:33
  3.900 €
 • 6 foto
  Smart 600cc !!okazion!! 1000€ i padiskutueshem
  Vetura

  Smart 600cc !!okazion!! 1000€ i padiskutueshem

  Smart 600 benzin Shum ekonomik Me siguracion te prer Taksa dhe koalidimi sapo i kan mbaruar Ka n

  Krujë 4 maj 18:21
  1.000 €
 • 2 foto
  Divane
  Mobilje

  Divane

  Shume pak te perdorura..pothuajse ne gjendje te re

  Krujë 4 maj 15:08
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Një organizatë e ofertës së huasë.
  Pjese per kompjuter

  Një organizatë e ofertës së huasë.

  Përshëndetje Ne ofrojmë kredi midis individëve serioz dhe të shpejtë Ne ofrojmë një kredi prej 1.000

  Krujë 4 maj 13:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pastor belg malinois
  Kafshe shtepiake

  Pastor belg malinois

  Malinois belg te sapo Lindur super cilesi garanci 100% prinderit I keni ne foto per pronotime kontak

  Krujë 3 maj 23:08
  250 €
 • 11 foto
  C220 CDI AUTOMAT VITI 2005 ME DOGAN GATI PER TARGA
  Vetura

  C220 CDI AUTOMAT VITI 2005 ME DOGAN GATI PER TARGA

  👌👌MERCEDES - BENZ 👉MODEL C 220 CDI 👉VITI 2005 👉AVANT-GARDE 👉KAMJO AUTOMAT 👉 XHAMA ME REFLEKS BLU 👉XH

  Krujë 3 maj 22:49
  4.300 €
 • 6 foto
  Shitet Audi A4 nafte 1.9 sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Shitet Audi A4 nafte 1.9 sapo ardhur me dogane

  Shitet Audi A4 I sapo ardhur me dogane te paguar ne gj beje te mire goma 90%sherbime ska nevoje gati

  Krujë 3 maj 18:19
  4.500 €
 • 8 foto
  AUDI A4 1.9 TDI , 2400 euro i diskutushem
  Vetura

  AUDI A4 1.9 TDI , 2400 euro i diskutushem

  SHITET AUDI A4 1.9 TDI ,ME KLIME, NE GJENDJE SHUM TE MIRE XHENERIKE DHE MOTORRIKE ME DOKUMENTA TE R

  Krujë 3 maj 15:11
  2.400 €
 • 5 foto
  Pomerian mix mini spic
  Kafshe shtepiake

  Pomerian mix mini spic

  Pomerian mix mini spic 1muaj mund te pronotoni per me shum info kontaktoni ne +355693989324 ose wha

  Krujë 3 maj 13:59
  200 €
 • 3 foto
  Shitet mrapakolb cklasi 202
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shitet mrapakolb cklasi 202

  Shitet mrapakolb cklasi 202 model i vjeter esht i pathyer ne gjendje te mir 0684444884

  Krujë 2 maj 23:17
  40 Lek
 • 6 foto
  Furgon sprinter 518 v6
  Vetura

  Furgon sprinter 518 v6

  Makina esh ne gjendje shum te mir Me letra te prera 22+1 vende Dopjo gom E ardhur nga gjermania

  Krujë 2 maj 19:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4 disqje r15 per mercedes benz
  Autopjese dhe paisje

  4 disqje r15 per mercedes benz

  shes disqje shum te paster

  Krujë 2 maj 18:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqje r15 mercedes benz
  Autopjese dhe paisje

  Disqje r15 mercedes benz

  Shes disqje r15 per mercedes benz

  Krujë 2 maj 18:20
  150 Lek
 • 2 foto
  Smart 600cc okazionn!!
  Vetura

  Smart 600cc okazionn!!

  Smart 600cc benzine sherbimet te gjitha te bera ska nevoj per asnje gje. Shum ekonomik Me siguracio

  Krujë 2 maj 17:20
  1.100 €
 • 6 foto
  Mercedez benz sprinter 308 okazjon
  Vetura

  Mercedez benz sprinter 308 okazjon

  Shitet sprinter 308 super per arsye mosperdorimi.

  Krujë 2 maj 14:23
  5.500 €
 • 3 foto
  Fener audi a5
  Autopjese dhe paisje

  Fener audi a5

  Shitet fener audi a5 2008-2012 led , xenon , bixenon. Valeo origjinal

  Krujë 2 maj 11:58
  120 €
 • 2 foto
  Shitet Tavoline per Zyre apo Dyqan
  Mobilje

  Shitet Tavoline per Zyre apo Dyqan

  Shitet tavoline per zyre apo dyqan , me permasa 2m gjatesi , 0,8m gjeresi dhe 0,85m lartesi. Tavolin

  Krujë 1 maj 23:43
  800 €
 • 3 foto
  Shitet s9 plus 64GB ka nje krisje te vogel n ekran
  Telefona celulare

  Shitet s9 plus 64GB ka nje krisje te vogel n ekran

  Shitet s9 plus 64GB ka nje krisje te vogel n ekran po nk dallohet shum edhe kundra uj

  Krujë 1 maj 22:05
  33.000 Lek
 • 5 foto
  Eskavator fiat
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator fiat

  Eskavator fiat ne gjendje perfekte pune me impiant çekiçi ne gjendje perfekte pune sistemi ecjes prf

  Krujë 1 maj 21:33
  39.000 €
 • 3 foto
  Eskavator NEW HOLLAND
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Eskavator NEW HOLLAND

  Eskavator New holland ne gjendje perfekte pune. I sapo ardhur nga Italia . Sistemi ecjes perfekte. I

  Krujë 1 maj 21:25
  48.000 €
 • 3 foto
  AI PAD AIR 2MINI 16 giga ios 13 me kart sim
  Shtesa per telefon celulare

  AI PAD AIR 2MINI 16 giga ios 13 me kart sim

  SHES AI PAD AIR 2 MINI ME KART SIM 16 GIGA SUPER BATERI SUPER GJENDJE ME KOVER TE KUQ DHE FISH KARIK

  Krujë 1 maj 12:00
  160 €
 • 6 foto
  Shitet ose ndrohet me kamjoncine.
  Vetura

  Shitet ose ndrohet me kamjoncine.

  Shitet fugon sprinter per arsye mosperdorimi te gjitha sherbimet e sapo bera.

  Krujë 30 prill 17:49
  5.800 €
 • 8 foto
  WV cadyy maxi viti 2008 1.9 tdi automat
  Vetura

  WV cadyy maxi viti 2008 1.9 tdi automat

  Cadyy maxi me dogane te paguar sherbime te bera ska nevoje per asgje super gjendje, nderrim i mundsh

  Krujë 30 prill 16:36
  6.000 €
 • 1 foto
  Dele
  Kafshe ferme

  Dele

  Shes tufe me dele 100 krere me qingja cmimi i arsyeshem adresa fush kruje per cdo gje na kontaktoni

  Krujë 30 prill 08:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes ML270 dizel -04
  Vetura

  Mercedes ML270 dizel -04

  Shitet : ML 270 naft viti prodhimit 2004 full optional 6+1 gjendje shum te mir xhenerike e motorrik

  Krujë 30 prill 07:50
  7.000 €
 • 0 foto
  Shitet Q5 sapo ardhur me dogane benzine 3.2 S line
  Vetura

  Shitet Q5 sapo ardhur me dogane benzine 3.2 S line

  Shitet Audi Q 5 I sapo ardhur me dogane Te paguar ne gjendje te mire Dhe i mbajtur mire ndodhet ne s

  Krujë 30 prill 07:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet W Jetta benzin 1.6 me dogane v 2015
  Vetura

  Shitet W Jetta benzin 1.6 me dogane v 2015

  Shitet W Jetta viti 2015 e sapo ardhur me dogane te paguar ne gjendje te mire e mbjatur mire ndodhet

  Krujë 30 prill 07:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ford fiesta 1.4 naft, viti 2008, I sapoardhur
  Vetura

  Ford fiesta 1.4 naft, viti 2008, I sapoardhur

  Ford fiesta, 1.4 nafte, viti 2008, xhama te zinj origjinal, 4 airbag, abs, xhamat elektrik, pasqyrat

  Krujë 30 prill 01:02
  2.900 €
 • 1 foto
  Fush kruj
  Telefona celulare

  Fush kruj

  Ndrroheet....i thyer pak

  Krujë 30 prill 00:25
  250 €
 • 5 foto
  XBOX 360
  Lojra per PC / Videolojra

  XBOX 360

  Xbox 360 Me 1 leve 1 disk(Dragon Ball battle of Z 120Gb HDD Me te gjitha fishat dhe fishen HDM1

  Krujë 30 prill 00:06
  50 Lek
 • 3 foto
  Skuter 125cc okazion
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter 125cc okazion

  Shitet skuter 125cc gjendje perfekte kamio automatike okazion

  Krujë 29 prill 21:49
  500 Lek
 • 5 foto
  Disje alumini ORIGJINALE BMW 525 XD 225/55/17
  Autopjese dhe paisje

  Disje alumini ORIGJINALE BMW 525 XD 225/55/17

  Shes disje alumini origjinale BMW 225/55/17, ne gjendje perfekte, me goma Continental Runflat, te vi

  Krujë 29 prill 19:35
  450 €
 • 1 foto
  Trailer Zorzi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Trailer Zorzi

  Trailer Zorzi viti 2002

  Krujë 29 prill 18:13
  13.000 €
 • 7 foto
  Mercedes-Benz C220 AMG Look
  Vetura

  Mercedes-Benz C220 AMG Look

  Mercedes-Benz C220 AMG Look

  Krujë 29 prill 16:10
  18.000 €
 • 6 foto
  E220 CDI VITI 2009 AUTOMAT ?AUTO BASHA?
  Vetura

  E220 CDI VITI 2009 AUTOMAT ?AUTO BASHA?

  👌👌MERCEDES - BENZ 👉MODEL E 220 CDI 👉VITI 2009 👉AVANT-GARDE 👉KAMJO AUTOMAT 👉 XHAMA ME REFLEKS BLU 👉XH

  Krujë 29 prill 14:24
  11.000 €
 • 9 foto
  Mercedes benz c class Avangarde
  Vetura

  Mercedes benz c class Avangarde

  C clas Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike letra per 1 vit goma te reja me te gjitha sh

  Krujë 29 prill 14:09
  4 Lek