Elektronikë
Krujë

Elektronikë në shitje në Krujë

 • 1 foto
  Fush kruj
  Telefona celulare

  Fush kruj

  Ndrroheet....i thyer pak

  Krujë 21 maj 00:25
  250 €
 • 5 foto
  XBOX 360
  Lojra per PC / Videolojra

  XBOX 360

  Xbox 360 Me 1 leve 1 disk(Dragon Ball battle of Z 120Gb HDD Me te gjitha fishat dhe fishen HDM1

  Krujë 21 maj 00:06
  50 Lek
 • 3 foto
  Laptop:Asus
  Kompjutera

  Laptop:Asus

  Laptop-Asus I sapo ardhur nga:Italia Programi-Windows Ne gjendje shum te mire

  Krujë 14 maj 17:05
  80 €
 • 0 foto
  Galaxy S4 OKAZIONN
  Telefona celulare

  Galaxy S4 OKAZIONN

  Galaxy S4 , I paster ,me bateri te blere para disa ditesh . Shitet per arsye mos perdorimi . Nuk ka

  Krujë 12 maj 20:29
  65 €
 • 1 foto
  Iphone X 64g silver i ri
  Telefona celulare

  Iphone X 64g silver i ri

  I pahapur, kutia e mbyllur ne qesen plastike te fabrikes

  Krujë 11 maj 10:43
  850 Lek
 • 6 foto
  iPhone 6s plus 64gb black
  Telefona celulare

  iPhone 6s plus 64gb black

  Super i mbajtur Sic shikohet ne foto mban bateri dhe cdo gje super i shpejt . Nuk i punon finger pr

  Krujë 28 prill 01:04
  300 Lek
 • 5 foto
  Lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra

  Shiten lojra te reja per ps4 xbox pc ,

  Krujë 24 prill 15:33
  20 €
 • 4 foto
  Lg v20 4GB-RAM
  Telefona celulare

  Lg v20 4GB-RAM

  Telefoni esht super i mbajtur pothuajse i ri me 7 minuta telefonat mban bateri cdo gje e paster shum

  Krujë 14 prill 01:33
  270 Lek
 • 0 foto
  Bitmain Antminer Z11 135K Sol / s Zcash ZEC Asic M
  Pjese per kompjuter

  Bitmain Antminer Z11 135K Sol / s Zcash ZEC Asic M

  Bitmain Antminer Z11 135K Sol / s Zcash ZEC Asic Miner Përfshijnë APW7 PSU Whatsapp Chat: +16319609

  Krujë 6 prill 15:26
  1.200 €
 • 1 foto
  APPLE IPHONE XR 64GB
  Telefona celulare

  APPLE IPHONE XR 64GB

  Whatsapp Chat +1-(260)-543-3278 Mobile is brand new and original with complete accessories warrant

  Krujë 6 prill 14:48
  400 €
 • 0 foto
  Samsung Galaxy S10+ 128GB, 8 GB RAM
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S10+ 128GB, 8 GB RAM

  Samsung Galaxy S10+ 1 TB, 12 GB RAM Samsung Galaxy S10+ 128GB, 8 GB RAM Samsung Galaxy S10+ 512 G

  Krujë 4 prill 12:45
  650 €
 • 0 foto
  smartphone
  Telefona celulare

  smartphone

  Shitet galaxy s5 I blere ne gjermani Cmimi 90 mije lek

  Krujë 4 prill 07:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Samsung galaxy s6 edge+ gold
  Telefona celulare

  Samsung galaxy s6 edge+ gold

  Samsung galaxy s6 edge+ gold me shenja minimale perdorimi (300 mij lek). Samsung galaxy s6 i thjesht

  Krujë 4 prill 07:15
  300 Lek
 • 5 foto
  X-box 360
  Lojra per PC / Videolojra

  X-box 360

  Xbox 360 Me 1 leve 1 disk(Dragon Ball battle of Z 120Gb HDD Me te gjitha fishat dhe fishen HDM1 Asnj

  Krujë 4 prill 06:25
  50 Lek
 • 0 foto
  PLOTER MIMAKI JV-3 160SP
  Pjese per kompjuter

  PLOTER MIMAKI JV-3 160SP

  PLOTER MIMAKI JV-3 160SP ne gjendje shume te mire pune. me 3 koka printimi, epson dx-3. duhet nderru

  Krujë 4 prill 06:16
  2.000 €
 • 0 foto
  Laptop sony vaio
  Kompjutera

  Laptop sony vaio

  okazion shitet laptop sony vaio ..nje nder markat me te mira dhe me te forta te laptopeve...per info

  Krujë 4 prill 03:13
  320 Lek
 • 3 foto
  Iphone 7 32gb black prodhim europjan
  Telefona celulare

  Iphone 7 32gb black prodhim europjan

  Iphone 7 32 gb black  I perdorur ne gjendje super 👉cmimi 399.00Leke 📞069 27 01

  Krujë 4 prill 02:29
  399 Lek
 • 0 foto
  Soubufer
  Audio / CD / Stereo

  Soubufer

  Shes 5000 lek te reja i mungo i fije funksiono shum mir e kam hek nga makina para 1 jave vec se u pr

  Krujë 4 prill 01:49
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Samsung Galaxy S6
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S6

  Samsung Galaxy S6, 32 gb ne gjendje perfekte

  Krujë 3 prill 23:54
  160 Lek
 • 0 foto
  ndrohet
  Telefona celulare

  ndrohet

  gjendja 10 10 samsung mini s3

  Krujë 3 prill 23:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Disqe per ps2 dhe 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Disqe per ps2 dhe 3

  Disqe per PS 2 dhe 3.Kemi shume lloje disqesh jo vetem ata ne foto.Cmimi varet nga lloji diskut qe k

  Krujë 3 prill 22:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Pajisje per ruajtjen e te dhenave on+off
  Pjese per kompjuter

  Shitet Pajisje per ruajtjen e te dhenave on+off

  Shitet pajisje per ruajtjen e te dhenave. Siguria eshte shume e larte.Mund te perdoret online duke p

  Krujë 3 prill 21:37
  400 Lek
 • 3 foto
  Shitet Netgear Server ReadyNas
  Pjese per kompjuter

  Shitet Netgear Server ReadyNas

  Shitet server per ruajtjen e te dhenave. Sistemi eshte shum i sigurte ju mund te aksesoheni ne mater

  Krujë 3 prill 21:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  i phone 8
  Telefona celulare

  i phone 8

  i phone 8 i perdorur 1 muaj

  Krujë 3 prill 20:35
  600 €
 • 0 foto
  OKAZION!!! SHITET LG G4 13.000 LEKE i diskutueshem
  Telefona celulare

  OKAZION!!! SHITET LG G4 13.000 LEKE i diskutueshem

  Lg g4 gjendja 9/10 (sepse i mungon bateria(eshte e fryre ) ram 3gb kamera 16 mp 22gb hapsire kont

  Krujë 3 prill 20:14
  13.000 Lek
 • 0 foto
  SHITET LG G4 13.000 LEKE i diskutueshem
  Telefona celulare

  SHITET LG G4 13.000 LEKE i diskutueshem

  Lg g4 gjendja 9/10 (sepse i mungon bateria(eshte e fryre ) ram 3gb kamera 16 mp 22gb hapsire kontak

  Krujë 3 prill 20:11
  13.000 Lek
 • 0 foto
   OKAZION!! SHITET LG G4 13.000 LEKE i diskutueshem
  Telefona celulare

  OKAZION!! SHITET LG G4 13.000 LEKE i diskutueshem

  Lg g4 gjendja 9/10 (sepse i mungon bateria(eshte e fryre ) ram 3gb kamera 16 mp 22gb hapsire kontakt

  Krujë 3 prill 20:11
  13.000 Lek
 • 0 foto
  Pokemon Waps
  Lojra per PC / Videolojra

  Pokemon Waps

  Kerkoj the blej pokemon WAPS.Nese keni me telefononi he 0695454147 ose dergoni mesazh he email.

  Krujë 3 prill 18:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitetet Umi
  Telefona celulare

  Shitetet Umi

  Marka eshte UMI diamond 4G . Me porosi nga Amerika. Ka krisje ne ekran. Cmimi i diskutueshem.

  Krujë 3 prill 18:36
  5.500 Lek
 • 1 foto
  okazion shitet doogee x20
  Telefona celulare

  okazion shitet doogee x20

  shitet doogee x20 ne gjendje shume te mire.Cmimi eshte I diskutueshem

  Krujë 3 prill 18:28
  6.000 Lek
 • 0 foto
  2 muaj i perdorur
  Telefona celulare

  2 muaj i perdorur

  i phone 8 64gb 2 muaj i perdorur

  Krujë 3 prill 18:25
  450 €
 • 0 foto
  iPhone 8 gold 64gb
  Telefona celulare

  iPhone 8 gold 64gb

  iPhone 8 gold 64gb

  Krujë 3 prill 18:25
  450 €
 • 0 foto
  Iphone 5s
  Telefona celulare

  Iphone 5s

  Iphone 5s 16Gb 4 muaj i perdorur

  Krujë 3 prill 18:12
  130 Lek
 • 0 foto
  BEJM PS3 SERIAL 3000 ME LOJRA
  Lojra per PC / Videolojra

  BEJM PS3 SERIAL 3000 ME LOJRA

  BEJME PS3 SERIAL 3000 ME LOJRA

  Krujë 3 prill 17:56
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Okazion!!!! Lg G4 per super cmim
  Telefona celulare

  Okazion!!!! Lg G4 per super cmim

  Shitet lg g4 sistem nougat 7.0 ekran 5.5 inch camera 16 MP 22gb memory 3gb ram super gjendje bate

  Krujë 3 prill 16:28
  15.999 Lek
 • 1 foto
  iphone6
  Shtesa per telefon celulare

  iphone6

  Iphone6 i bllokuar me icloud

  Krujë 3 prill 14:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fotokopje 3520c me ngjyra
  Pjese per kompjuter

  Fotokopje 3520c me ngjyra

  MFP Toshiba e-STUDIO 3520c me ngjyra të plota modernizon rrjedhën tuaj të përditshme të punës. Bazua

  Krujë 3 prill 13:59
  1.200 €
 • 2 foto
  Huawei mate 10 pro
  Telefona celulare

  Huawei mate 10 pro

  Huawei mate 10 pro whatsapp:+2349054384245 viber:+2349054384245

  Krujë 3 prill 13:18
  216 €
 • 0 foto
  PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3

  Playstation 3 ne gjendje perfekte pothuajse i ri me 5 CD VIDEOLOJRASH me nje levë i ardhur nga gjerm

  Krujë 3 prill 12:02
  190 €
 • 0 foto
  PS3 pothuajse i ri i ardhur nga gjermania
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 pothuajse i ri i ardhur nga gjermania

  Playstation 3 ne gjendje perfekte pothuajse i ri i perdorur vetem nga nje person fizik me 5 CD VIDEO

  Krujë 3 prill 12:02
  190 €
 • 2 foto
  Shitet Nokia E71
  Telefona celulare

  Shitet Nokia E71

  Shitet Nokia E71 Super gjendje shum shum i mir ne perdorim As nje prb me te voglin

  Krujë 3 prill 10:40
  50 Lek
 • 4 foto
  Shitet iphone X 64 GB
  Telefona celulare

  Shitet iphone X 64 GB

  Telefoni esht shum pak i perdorur. Ne gjendje mjaft te mire. Esht prodhim amerikan

  Krujë 3 prill 08:17
  750 €
 • 3 foto
  Nderrohet Me Iphone J5 2017
  Telefona celulare

  Nderrohet Me Iphone J5 2017

  Nderrohet Me Iphone j5 2017 Eshte pak i krisur dhe mikrofoni nuk i punon

  Krujë 3 prill 05:34
  150 Lek
 • 2 foto
  Shitet monitor 23 inch Full HD professional
  Pjese per kompjuter

  Shitet monitor 23 inch Full HD professional

  Shitet monitor 23 inch Full HD i perdorur 1 muaj.. Profesional per lojra dhe per cdo gje tjeter Te

  Krujë 2 prill 12:26
  150 Lek
 • 0 foto
  shitet laptop acer
  Pjese per kompjuter

  shitet laptop acer

  shes laptop acer i3 4 ram 500 g shitet per arsye mos perdorimi

  Krujë 2 prill 12:10
  250 Lek
 • 3 foto
  Ekran AOC 24 FULL HD
  Pjese per kompjuter

  Ekran AOC 24 FULL HD

  Shes ekran AOC 24 (23.6). Shitet per arsye mos perdorimi i ardhur nga gjermania shum pak i perdorur.

  Krujë 2 prill 11:25
  120 Lek
 • 0 foto
  Shiten ram 8gb 2x4 ddr3
  Shtesa per telefon celulare

  Shiten ram 8gb 2x4 ddr3

  Shes ram 8GB (2X4) ddr3 1600mhz shiten per arsye mosperdorimi. Telefon: 0695341558

  Krujë 2 prill 10:21
  40 Lek
 • 1 foto
  Ram per PC ddr3 2x4
  Pjese per kompjuter

  Ram per PC ddr3 2x4

  Shiten Ram 8Gb (2x4Gb) 1600mhz, shiten per arsye mosperdorimi. 40milek te dyja.

  Krujë 2 prill 07:44
  40 Lek
 • 0 foto
  Monitor 24 inc AOC
  Pjese per kompjuter

  Monitor 24 inc AOC

  Shitet Monitor 24 inc (23.6) shum pak i perdorur, shitet per arsye mosperdorimi, bashke me fishat pe

  Krujë 2 prill 07:42
  100 Lek
 • 1 foto
  Iphon 7 plus
  Telefona celulare

  Iphon 7 plus

  Gjendja10/10

  Krujë 2 prill 05:15
  490 Lek