Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Krujë

 • 5 foto
  Shitet Volvo 4 aks
  Vetura

  Shitet Volvo 4 aks

  • Volvo
  • Model tjetër
  • Dizel / Naftë
  • 1999
  • > 500 000 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Krujë Dje, 22:36
  24.000 €
 • 10 foto
  Fiat grande punto 1.3 naft 2008 me dogan
  Vetura

  Fiat grande punto 1.3 naft 2008 me dogan

  • Fiat
  • Punto
  • Dizel / Naftë
  • 2008
  • 180 000 - 189 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Krujë Dje, 22:10
  2.700 €
 • 9 foto
  C250 benzin&gaz automat 2011 super gjendje
  Vetura

  C250 benzin&gaz automat 2011 super gjendje

  • Mercedes-Benz
  • C 250
  • Benzinë + Gaz
  • 2011
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Krujë Dje, 22:10
  9.900 €
 • 9 foto
  Vw touran
  Vetura

  Vw touran

  • VW Volkswagen
  • Touran
  • Dizel / Naftë
  • 2004
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Krujë Dje, 21:30
  3.400 €
 • 10 foto
  Benz evo 280 cdi
  Vetura

  Benz evo 280 cdi

  • Mercedes-Benz
  • E 280
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Krujë Dje, 21:30
  6.999 €
 • 5 foto
  Disqe+goma
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+goma

  Shiten kater disqe+goma

  Krujë Dje, 21:20
  350 €
 • 6 foto
  Kadi Maxi 12.2014 Me Dogan 7990 Euro Okazjonn
  Vetura

  Kadi Maxi 12.2014 Me Dogan 7990 Euro Okazjonn

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Dizel / Naftë
  • 2014
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Krujë Dje, 21:05
  7.990 €
 • 6 foto
  Shes Bmw 320 nafte
  Vetura

  Shes Bmw 320 nafte

  • BMW
  • 320
  • Dizel / Naftë
  • 1999
  • 25 000 - 29 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Krujë Dje, 21:03
  220.000 Lek
 • 10 foto
  Cadi 1.6 Me liber servisi 3700 Euro Me dogan
  Vetura

  Cadi 1.6 Me liber servisi 3700 Euro Me dogan

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Benzin
  • 2005
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Krujë Dje, 20:35
  3.700 €
 • 10 foto
  Cadi Maxi 2018 DSG 2.0 Euro 6 Me liber Sherbimesh ‼
  Vetura

  Cadi Maxi 2018 DSG 2.0 Euro 6 Me liber Sherbimesh ‼

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Dizel / Naftë
  • 2018
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Krujë Dje, 20:34
  1.550 €
 • 11 foto
  Audi A3 I sapoardhur me dogan te paguar super gjendje
  Vetura

  Audi A3 I sapoardhur me dogan te paguar super gjendje

  • Audi
  • A3
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Krujë Dje, 20:05
  4.000 €
 • 10 foto
  Mercedes benz C200 AUTOMAT viti 2010
  Vetura

  Mercedes benz C200 AUTOMAT viti 2010

  • Mercedes-Benz
  • C 200
  • Naftë
  • 2010
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Krujë Dje, 20:05
  8.000 €
 • 10 foto
  Mercedes-Benz C180 KOMPRESSOR AUTOMAT i sapoardhur me dogan
  Vetura

  Mercedes-Benz C180 KOMPRESSOR AUTOMAT i sapoardhur me dogan

  • Mercedes-Benz
  • C 180
  • Benzin
  • 2005
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Krujë Dje, 20:05
  5.400 €
 • 12 foto
  Vw caddy life 1.9 naft e sapoardhur nga Gjermania me dogan
  Vetura

  Vw caddy life 1.9 naft e sapoardhur nga Gjermania me dogan

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Krujë Dje, 20:05
  4.300 €
 • 4 foto
  Disqe bmw 16 me gjith goma, 220€
  Autopjese dhe paisje

  Disqe bmw 16 me gjith goma, 220€

  Disqe bmw 16, bashk me goma, cmimi 220€

  Krujë Dje, 20:04
  220 €
 • 11 foto
  Audi a3 viti 2006 motorr 1.9 tdi letra per 1 vit
  Vetura

  Audi a3 viti 2006 motorr 1.9 tdi letra per 1 vit

  • Audi
  • A3
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Krujë Dje, 13:44
  4.300 €
 • 10 foto
  Ford Focus 1.6 tdci 2006 letra per 1 vit gjendje perfekte
  Vetura

  Ford Focus 1.6 tdci 2006 letra per 1 vit gjendje perfekte

  • Ford
  • Focus
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Krujë Dje, 13:44
  2.700 €
 • 9 foto
  Ford
  Vetura

  Ford

  • Ford
  • Galaxy
  • Dizel / Naftë
  • 2003
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Krujë Dje, 12:11
  3.400 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz W204 Avangarde super full
  Vetura

  Mercedes Benz W204 Avangarde super full

  • Mercedes-Benz
  • C 220
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Krujë Dje, 11:49
  7.000 €
 • 10 foto
  MERCEDES C180 KOMPRESOR BENZIN
  Vetura

  MERCEDES C180 KOMPRESOR BENZIN

  • Mercedes-Benz
  • C 180
  • Benzin
  • 2005
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Krujë Dje, 11:41
  4.600 €
 • 2 foto
  Galaxy A3 2017
  Telefona celulare

  Galaxy A3 2017

  • Samsung
  • Galaxy A3
  Krujë Dje, 11:11
  60 €
 • 0 foto
  samsung galaxy A80
  Shtesa per telefon celulare

  samsung galaxy A80

  shitet ekrani edhe kamra samsung galaxy

  Krujë Dje, 11:07
  15.000 Lek
 • 10 foto
  Shitet C klas 220 cdi avangard automat sapo ardhur full ??
  Vetura

  Shitet C klas 220 cdi avangard automat sapo ardhur full ??

  • Mercedes-Benz
  • C 220
  • Dizel / Naftë
  • 2008
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Krujë Dje, 11:05
  6.400 €
 • 10 foto
  Shitet C klas 1.8 kopressor automat sapo ardhur nga ??
  Vetura

  Shitet C klas 1.8 kopressor automat sapo ardhur nga ??

  • Mercedes-Benz
  • C 180
  • Benzin
  • 2005
  • 170 000 - 179 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Krujë Dje, 11:04
  4.600 €
 • 10 foto
  Shitet Opel Corsa 1.3 naft me dogan sapo ardhur nga ??
  Vetura

  Shitet Opel Corsa 1.3 naft me dogan sapo ardhur nga ??

  • Opel
  • Corsa
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 190 000 - 199 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Krujë Dje, 11:03
  2.500 €
 • 10 foto
  Shitet GLK 220 cdi sport me dogan sapo ardhur full
  Vetura

  Shitet GLK 220 cdi sport me dogan sapo ardhur full

  • Mercedes-Benz
  • GLK 220
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Krujë Dje, 11:03
  11.000 €
 • 10 foto
  Shitet Goolf 5 1.9 Tdi automat viti 2008 full me dogan
  Vetura

  Shitet Goolf 5 1.9 Tdi automat viti 2008 full me dogan

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2008
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Krujë Dje, 11:03
  4.700 €
 • 7 foto
  Okazion Shitet shtepi me hipotek
  Shtepi / Vila

  Okazion Shitet shtepi me hipotek

  • 300 m²
  • 6 dhoma
  Krujë Dje, 10:01
  170.000 €
 • 1 foto
  Stopa C 203 2001-2004
  Autopjese dhe paisje

  Stopa C 203 2001-2004

  Fener c clasi 2000-2004, ne gjendje te m

  Krujë Dje, 08:38
  60 €
 • 2 foto
  Disqe bashke me goma 255/55/18 X5
  Autopjese dhe paisje

  Disqe bashke me goma 255/55/18 X5

  Shitet 4 disqe BMW, X5, 255/55/18. Cmimi

  Krujë Dje, 08:37
  300 €
 • 7 foto
  Okazion Ford fiesta 1.4 benzin automatike me dogane
  Vetura

  Okazion Ford fiesta 1.4 benzin automatike me dogane

  • Ford
  • Fiesta
  • Benzin
  • 2005
  • 150 000 - 159 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Krujë Dje, 07:54
  2.500 €
 • 6 foto
  Shitet super E clas 220 nafte automatike viti 04
  Vetura

  Shitet super E clas 220 nafte automatike viti 04

  • Mercedes-Benz
  • 220
  • Dizel / Naftë
  • 2004
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Krujë Dje, 07:52
  5.500 €
 • 8 foto
  Shitet Porsche Cayenne 4.5 benzin gaz letra deri 12/2021
  Vetura

  Shitet Porsche Cayenne 4.5 benzin gaz letra deri 12/2021

  • Porsche
  • Cayenne
  • Benzinë + Gaz
  • 2004
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Krujë Dje, 07:51
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Okazion bmw nafte 2.0 automatike sapo ardhur me dogane
  Vetura

  Okazion bmw nafte 2.0 automatike sapo ardhur me dogane

  • BMW
  • 320
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Krujë Dje, 07:51
  5.500 €
 • 4 foto
  Shiten telefona okazion?? A21s & A02s
  Telefona celulare

  Shiten telefona okazion?? A21s & A02s

  • Samsung
  • A21s & A02s
  Krujë 23 korrik 23:36
  17.500 Lek
 • 5 foto
  Benz
  Vetura

  Benz

  • Mercedes-Benz
  • C 220
  • Dizel / Naftë
  • 2001
  • 300 000 - 349 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Krujë 23 korrik 20:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Audi a6 2009
  Vetura

  Shitet Audi a6 2009

  • Audi
  • A6
  • Dizel / Naftë
  • 2009
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Krujë 23 korrik 19:14
  8.900 €
 • 9 foto
  Audi A3 Automat
  Vetura

  Audi A3 Automat

  • Audi
  • A3
  • Dizel / Naftë
  • 2009
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Krujë 23 korrik 17:46
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Golf VI Automat
  Vetura

  Golf VI Automat

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2009
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Krujë 23 korrik 17:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vw Golf 6 GTI//LooK Automatike 1.4 Benzine Viti 2009
  Vetura

  Vw Golf 6 GTI//LooK Automatike 1.4 Benzine Viti 2009

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Benzin
  • 2009
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Krujë 23 korrik 16:06
  1 €
 • 9 foto
  Mercedes Benz C220 CDI Avangarde Automat
  Vetura

  Mercedes Benz C220 CDI Avangarde Automat

  • Mercedes-Benz
  • C 220
  • Dizel / Naftë
  • 2003
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Krujë 23 korrik 15:42
  3.500 €
 • 8 foto
  Shitet BMW 530 M paket X drive ndrim i mundeshem
  Vetura

  Shitet BMW 530 M paket X drive ndrim i mundeshem

  • BMW
  • 530
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Krujë 23 korrik 15:18
  5.999 €
 • 9 foto
  Audi A6 2.4 benzin gaz shitet & nderrohet
  Vetura

  Audi A6 2.4 benzin gaz shitet & nderrohet

  • Audi
  • A6
  • Benzinë + Gaz
  • 2005
  • 25 000 - 29 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Krujë 23 korrik 12:33
  5.800 €
 • 6 foto
  Opel Insignia 2.0Dtci
  Vetura

  Opel Insignia 2.0Dtci

  • Opel
  • Insignia
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Krujë 23 korrik 12:26
  5.800 €
 • 6 foto
  Shitet audi a6 2009
  Vetura

  Shitet audi a6 2009

  • Audi
  • A6
  • Dizel / Naftë
  • 2009
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Shqiptare
  Krujë 23 korrik 12:25
  8.800 €
 • 9 foto
  Mercedes R350 CDI 4-MATIC BLUETEC 2012 Full
  Vetura

  Mercedes R350 CDI 4-MATIC BLUETEC 2012 Full

  • Mercedes-Benz
  • R 350
  • Naftë
  • 2011
  • 160 000 - 169 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Krujë 23 korrik 12:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   Vw Golf 6 1.6 Nafte Viti 2010 Kamio Manuale Full Options
  Vetura

  Vw Golf 6 1.6 Nafte Viti 2010 Kamio Manuale Full Options

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2010
  • 15 000 - 19 999 km
  • Manual
  • Targa Shqiptare
  Krujë 23 korrik 01:55
  4.700 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz sprinter 311 cdi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz sprinter 311 cdi

  • Sprinter 311
  Krujë 22 korrik 15:27
  8.500 €
 • 7 foto
  PJES KEMBIMI OPEL ASTRA
  Autopjese dhe paisje

  PJES KEMBIMI OPEL ASTRA

  PJES KEMBIMI OPEL ASTRA NAFTE E VITIT 20

  Krujë 22 korrik 14:55
  1 Lek
 • 7 foto
  Pjes per w203
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per w203

  Timon-pomp benzine-fener-Timon f1

  Krujë 22 korrik 13:26
  Me Marrveshje