Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Krujë

 • 6 foto
  Shitet arsyja mos perdorimit
  Vetura

  Shitet arsyja mos perdorimit

  Okazjon shitet per arsyje mos persorimi me taksa te pegura per 6 muaij siguracjonin per ni vit ne gj

  Krujë 28 shkurt 19:00
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Real black magic specialist for love || Dubai/England +91-7508915833
  Sherbime

  Real black magic specialist for love || Dubai/England +91-7508915833

  World Famous Best Molvi Sameer Sulemani +91-7508915833 In World....All Type Problem Solution In One

  Krujë 25 shkurt 07:35
  2 €
 • 3 foto
  Prodaju se psi i štenad engleskog buldoga
  Kafshe shtepiake

  Prodaju se psi i štenad engleskog buldoga

  Prodaju se psi i štenad engleskog buldoga Imamo lijepog psića engleskog buldoga zauvijek domovi. I

  Krujë 21 shkurt 10:59
  180 €
 • 4 foto
  shitet shtepi 2 katesh Fushe Kruje
  Biznes ne shitje / me qera

  shitet shtepi 2 katesh Fushe Kruje

  Shitet shtepi private Fushe Kruje rruges per Kruje. Shpia eshte 120m2 dhe toka eshte 500m2.

  Krujë 16 shkurt 21:43
  70.000 €
 • 2 foto
  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine
  Sherbime

  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine

  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine Emri i Kompanisë: Marek Pharma EMAIL: (

  Krujë 1 shkurt 12:40
  100 €
 • 7 foto
  Mercedes E class 200
  Vetura

  Mercedes E class 200

  E Klas 200 manuale super ne gjendje i gatshem per cdo lloj prove .letrat e prera deri qershor 2020.

  Krujë 24 janar 19:16
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  MAKINA GJERMANE ME POROSI
  Vetura

  MAKINA GJERMANE ME POROSI

  SJELLIM MAKINA ME POROSI TE TE GJITHA LLOJEVE NGA GJERMANIA. JU SHIKONI VET CMIMIN E MAKINES KILOMET

  Krujë 19 janar 18:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   Këlyshë këlyshësh
  Kafshe shtepiake

   Këlyshë këlyshësh

   Këlyshë këlyshësh Aktualisht kemi këlyshë super cute Pug në dispozicion; gati për të gjetur një sh

  Krujë 19 janar 11:30
  200 €
 • 1 foto
  Apartament ne shitje Fushe Kruje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje Fushe Kruje

  Shitet apartament 2+1 Kati 5 ne Fushe Kruje , sallon me guzhin, 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Pe

  Krujë 5 janar 15:24
  45.000 €
 • 2 foto
  kova vinci
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kova vinci

  kova vinc vinci vinxh 0682045781

  Krujë 31 dhjetor 11:40
  600 €
 • 1 foto
  motorr 400 cc edhe nderrohet
  Motore (mbi 50 cc)

  motorr 400 cc edhe nderrohet

  shitet motorr malaguti 2002 400 cc me dekomenta , mund te nderrohet me makine

  Krujë 31 dhjetor 11:09
  1.200 €
 • 0 foto
  Tostier
  Teknik dhe paisje

  Tostier

  Shitet Tostieri lart dhe posht esht me gaz. Esht perdorur vetem 1 muaj . Shitet per arsye te mbyllje

  Krujë 30 dhjetor 17:08
  150 Lek
 • 4 foto
  Shitet Mercedes Benz C Class 220, 2001, Automatik.
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz C Class 220, 2001, Automatik.

  Automjeti eshte ne gjendje shume te mire mekanike, xhenerike dhe si llamarine. Sherbimet te gjitha t

  Krujë 25 dhjetor 16:25
  3.000 €
 • 7 foto
  Vile dy kateshe, rruga krujes
  Shtepi / Vila

  Vile dy kateshe, rruga krujes

  Shes shtepi dy kateshe ndertuar ne 2007, 2 km nga f-kruja pran rruges, fkruj -kruj. E rrethuar me 27

  Krujë 13 dhjetor 21:19
  130.000 €
 • 1 foto
  Loan offer for the Christmas and New Year's Holidays 2020.
  Dekorime

  Loan offer for the Christmas and New Year's Holidays 2020.

  Loan offer for the Christmas and New Year's Holidays 2020. The end-of-year loan is the best loan th

  Krujë 11 dhjetor 08:53
  1.400 €
 • 5 foto
  Benz 410
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Benz 410

  Kamionçine Benz 410. Viti i prodhimit 1992. Makina eshte ne gjendje te mire pune dhe me sherbimet e

  Krujë 23 nëntor 18:26
  540.000 Lek
 • 2 foto
  samoyed kanë
  Kafshe shtepiake

  samoyed kanë

  Këlyshi im i bukur samoyed kanë pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhur me kujdes

  Krujë 19 nëntor 13:00
  1 €
 • 2 foto
  chow chow
  Kafshe shtepiake

  chow chow

  Këlyshi im i bukur chow chow ka pasur një pjellë mahnitëse të djemve dhe vajzave Zgjedhur me kujdes

  Krujë 15 nëntor 03:33
  1 €
 • 8 foto
  Shitet ose nderrohet
  Vetura

  Shitet ose nderrohet

  Shitet ose ndeŕrohet me makin foristrad 4x4 ose kamioncin makina ska nevoj per asnj gje te gjitha sh

  Krujë 10 nëntor 11:36
  3.000 €
 • 0 foto
  blej kompresor kondicioneri
  Autopjese dhe paisje

  blej kompresor kondicioneri

  kerkoj kompresor kondicioneri per mercedes e klas w211 motorr 220

  Krujë 5 nëntor 00:47
  10.000 Lek
 • 9 foto
  Mercedes C Class 200 CDI EVO
  Vetura

  Mercedes C Class 200 CDI EVO

  Mercedes-Benz 200 Elegance(Motorr Evo). Viti fundi 2004. Makina ka keto opsione: Kambio automatike-T

  Krujë 3 nëntor 18:24
  5.400 €
 • 3 foto
  Audi s5 4.2 benzin
  Vetura

  Audi s5 4.2 benzin

  Shitet audi s5 4.2 benzin viti 2009 155000 kilometra whatsapp ose viber

  Krujë 14 tetor 10:49
  13.000 €
 • 1 foto
   APPLE IPHONE 11 PRO MAX SILVER 512GB UNLOCKED
  Telefona celulare

  APPLE IPHONE 11 PRO MAX SILVER 512GB UNLOCKED

  Item specifics Brand: Apple Screen Size: 6.5 in Model: Apple iPhone 11 Pro Max Storage Capacity

  Krujë 10 tetor 01:26
  700 €
 • 7 foto
  Golf 4 1.9 nafte viti 2001
  Vetura

  Golf 4 1.9 nafte viti 2001

  Makina eshte ne gjendje te mire makina posedon xhama elektrik,abs,esp,disqe alumini origjinale te ve

  Krujë 7 tetor 20:06
  2.750 €
 • 2 foto
  Macaws hyacith dhe papagallat karatoo Në dispozicion.
  Kafshe shtepiake

  Macaws hyacith dhe papagallat karatoo Në dispozicion.

  Macaws hyacith dhe papagallat karatoo Në dispozicion. Pairsifte për fëmijë shumë të organizuar dhe

  Krujë 5 tetor 07:41
  400 €
 • 4 foto
  Papagallët gri të artë dhe afrikanët gri
  Kafshe shtepiake

  Papagallët gri të artë dhe afrikanët gri

  Papagallët gri të artë dhe afrikanët gri Pairsifte shumë të organizuara dhe të adhurueshme për bebe

  Krujë 5 tetor 07:12
  400 €
 • 3 foto
  OKAZION SHITET C KLAS BENZ 220 CDI AUTOMAT
  Vetura

  OKAZION SHITET C KLAS BENZ 220 CDI AUTOMAT

  SHITE C KLAS BENZ 220 CDI AUTOMAT NAFT.SENSOR PARA DHE MBRAPA.4GOMA TE REJA.ME DOGANE TE RREGULLTE L

  Krujë 4 tetor 14:38
  3.200 €
 • 8 foto
  Mercedes benc sprinter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes benc sprinter

  Mercedes Sprinter viti 2003motorr 2.2 me kondicioner me dokumenta deri 20 qershor 2020 gomat e para

  Krujë 4 tetor 12:32
  6.300 €
 • 0 foto
  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.
  Makineri dhe inventare

  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.

  Guten Morgen. Sie sind Unternehmer, Unternehmer und benötigen Finanzmittel, um Ihre Projekte und Be

  Krujë 1 tetor 18:41
  50.000 €
 • 2 foto
  QEN MALINOS BELG KELYSH
  Kafshe shtepiake

  QEN MALINOS BELG KELYSH

  Shiten kelysha te porsalindur te nje rrace te paster MALINOS BELG. Ne foto jane prinderit totalisht

  Krujë 29 shtator 16:47
  120 €
 • 10 foto
  Shes Goolf 5 1.9 Tdi naft
  Vetura

  Shes Goolf 5 1.9 Tdi naft

  Shes Goolf 5 motorr 1.9 Tdi kamje manual 5+1 viti 2006 timon 3 me klima funksjonale pasyra elktrike

  Krujë 26 shtator 11:08
  4.000 €
 • 8 foto
  Shes Lançia Delta 1.6 Dizel
  Vetura

  Shes Lançia Delta 1.6 Dizel

  Shes Lançia delta ne super gjendje si motorrike dhe xhenerike shm e paster motorr 1.6 naft shm ekono

  Krujë 26 shtator 11:07
  4.800 €
 • 3 foto
  OKAZION 6999
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  OKAZION 6999

  IVECO EURO CARGO 2008 ME DOGAN SUPER GJENDJE

  Krujë 26 shtator 00:02
  6.999 €
 • 2 foto
  Golf 5 1.9 me dogan te paguar viti 2006 model goal
  Vetura

  Golf 5 1.9 me dogan te paguar viti 2006 model goal

  Makina e sapoardhur me dogan te paguar motorr 1.9 tdi kondicioner clima serdile me ngohie sensor par

  Krujë 25 shtator 22:17
  4.300 €
 • 0 foto
  Okazion Q7 3.0 nafte automatike
  Vetura

  Okazion Q7 3.0 nafte automatike

  Audi

  Krujë 25 shtator 10:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet 240
  Vetura

  Shitet 240

  Shitet benz 240 me motorr 300 Cmimi 1 miljon i diskutueshem. Gjendje te mire . Ose ndrohet me maki

  Krujë 24 shtator 17:17
  1.000 Lek
 • 12 foto
  Mercedes Benz 190 Diesel
  Vetura

  Mercedes Benz 190 Diesel

  Mercedes Benz 190 Diesel . Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . Sherbime

  Krujë 24 shtator 14:36
  2.200 €
 • 0 foto
  Shitet shtepia me 1000m2 toke
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia me 1000m2 toke

  Toka ndodhet ne lagjen magaze te fushe_krujes rreth 1 km nga qendra . Toka ndodhet ne cep te rruges

  Krujë 23 shtator 18:56
  70.000.000 Lek
 • 0 foto
  Bateri Kodak
  Pjese per kompjuter

  Bateri Kodak

  Bateri rrethore 2032 shumice dhe pakice.Fushe-Kruje.

  Krujë 23 shtator 16:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ford trasit 2005
  Vetura

  ford trasit 2005

  shite ford transit motorr 200 naft me letra pagura per ni vit gjende super siq shifet te intresua

  Krujë 23 shtator 12:48
  4.000 €
 • 0 foto
  Kerkoi mashkull.mini spic per ciftezim
  Kafshe shtepiake

  Kerkoi mashkull.mini spic per ciftezim

  Kerkoi mashkull.mini spic per ciftezim.per me shum.kontaktoni ne 0693989324

  Krujë 21 shtator 22:52
  1 €
 • 0 foto
  Sobe gazi per ngrohje
  Mobilje

  Sobe gazi per ngrohje

  Soba eshte ne gjendje shume te mire,pak e perdorur.

  Krujë 21 shtator 16:52
  8.000 Lek
 • 3 foto
  Fiat punto
  Vetura

  Fiat punto

  Fiat punto 1.2 benzin kambio manual viti 2000 me letra sherbime te bera 4 goma te reja. E gatshme

  Krujë 21 shtator 14:44
  15.000 €
 • 2 foto
  Disje + goma 16
  Autopjese dhe paisje

  Disje + goma 16

  205-45-16

  Krujë 21 shtator 12:58
  300 €
 • 4 foto
  Mercedes benz c220 w203
  Vetura

  Mercedes benz c220 w203

  Makina esht me letra me te gjitha sherbimet e bera vaj e filtra te nderruara 8 muaj ka qe ka ardhur

  Krujë 20 shtator 16:52
  3.700 €
 • 5 foto
  Ne gjendje shum te mire
  Vetura

  Ne gjendje shum te mire

  Me letra te paguara deri ne shtator 2020

  Krujë 20 shtator 16:32
  5.500 €
 • 0 foto
  7 vendeshe
  Vetura

  7 vendeshe

  Ne gjendje shum te mire

  Krujë 20 shtator 16:32
  1.000 €
 • 0 foto
  Maskarin Mercedes W204 Elegance 2008
  Autopjese dhe paisje

  Maskarin Mercedes W204 Elegance 2008

  Shitet maskarin origjinale per Mercedes Benz W204 modeli ELEGANCE 2007-2010

  Krujë 20 shtator 15:32
  60 Lek
 • 0 foto
  Sobe me gaz
  Mobilje

  Sobe me gaz

  Soba eshte ne gjendje shume te mire,shume pak e perdorur.

  Krujë 20 shtator 11:44
  8.000 Lek
 • 5 foto
  Pjese per golf 4 1.6 viti 2000
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per golf 4 1.6 viti 2000

  Testat golf 4 1.4 16v bobine kompresor kondicioneri ventilatore te madh te vogel krika xhami nga me

  Krujë 20 shtator 10:44
  1 €