Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Krujë

 • 2 foto
  Macaws hyacith dhe papagallat karatoo Në dispozicion.
  Kafshe shtepiake

  Macaws hyacith dhe papagallat karatoo Në dispozicion.

  Macaws hyacith dhe papagallat karatoo Në dispozicion. Pairsifte për fëmijë shumë të organizuar dhe

  Krujë 5 tetor 07:41
  400 €
 • 4 foto
  Papagallët gri të artë dhe afrikanët gri
  Kafshe shtepiake

  Papagallët gri të artë dhe afrikanët gri

  Papagallët gri të artë dhe afrikanët gri Pairsifte shumë të organizuara dhe të adhurueshme për bebe

  Krujë 5 tetor 07:12
  400 €
 • 3 foto
  OKAZION SHITET C KLAS BENZ 220 CDI AUTOMAT
  Vetura

  OKAZION SHITET C KLAS BENZ 220 CDI AUTOMAT

  SHITE C KLAS BENZ 220 CDI AUTOMAT NAFT.SENSOR PARA DHE MBRAPA.4GOMA TE REJA.ME DOGANE TE RREGULLTE L

  Krujë 4 tetor 14:38
  3.200 €
 • 8 foto
  Mercedes benc sprinter
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes benc sprinter

  Mercedes Sprinter viti 2003motorr 2.2 me kondicioner me dokumenta deri 20 qershor 2020 gomat e para

  Krujë 4 tetor 12:32
  6.300 €
 • 0 foto
  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.
  Makineri dhe inventare

  Schnelle und schnelle Finanzierung in 48 Stunden.

  Guten Morgen. Sie sind Unternehmer, Unternehmer und benötigen Finanzmittel, um Ihre Projekte und Be

  Krujë 1 tetor 18:41
  50.000 €
 • 2 foto
  QEN MALINOS BELG KELYSH
  Kafshe shtepiake

  QEN MALINOS BELG KELYSH

  Shiten kelysha te porsalindur te nje rrace te paster MALINOS BELG. Ne foto jane prinderit totalisht

  Krujë 29 shtator 16:47
  120 €
 • 10 foto
  Shes Goolf 5 1.9 Tdi naft
  Vetura

  Shes Goolf 5 1.9 Tdi naft

  Shes Goolf 5 motorr 1.9 Tdi kamje manual 5+1 viti 2006 timon 3 me klima funksjonale pasyra elktrike

  Krujë 26 shtator 11:08
  4.000 €
 • 8 foto
  Shes Lançia Delta 1.6 Dizel
  Vetura

  Shes Lançia Delta 1.6 Dizel

  Shes Lançia delta ne super gjendje si motorrike dhe xhenerike shm e paster motorr 1.6 naft shm ekono

  Krujë 26 shtator 11:07
  4.800 €
 • 3 foto
  OKAZION 6999
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  OKAZION 6999

  IVECO EURO CARGO 2008 ME DOGAN SUPER GJENDJE

  Krujë 26 shtator 00:02
  6.999 €
 • 2 foto
  Golf 5 1.9 me dogan te paguar viti 2006 model goal
  Vetura

  Golf 5 1.9 me dogan te paguar viti 2006 model goal

  Makina e sapoardhur me dogan te paguar motorr 1.9 tdi kondicioner clima serdile me ngohie sensor par

  Krujë 25 shtator 22:17
  4.300 €
 • 0 foto
  Okazion Q7 3.0 nafte automatike
  Vetura

  Okazion Q7 3.0 nafte automatike

  Audi

  Krujë 25 shtator 10:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet 240
  Vetura

  Shitet 240

  Shitet benz 240 me motorr 300 Cmimi 1 miljon i diskutueshem. Gjendje te mire . Ose ndrohet me maki

  Krujë 24 shtator 17:17
  1.000 Lek
 • 12 foto
  Mercedes Benz 190 Diesel
  Vetura

  Mercedes Benz 190 Diesel

  Mercedes Benz 190 Diesel . Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . Sherbime

  Krujë 24 shtator 14:36
  2.200 €
 • 0 foto
  Shitet shtepia me 1000m2 toke
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia me 1000m2 toke

  Toka ndodhet ne lagjen magaze te fushe_krujes rreth 1 km nga qendra . Toka ndodhet ne cep te rruges

  Krujë 23 shtator 18:56
  70.000.000 Lek
 • 0 foto
  Bateri Kodak
  Pjese per kompjuter

  Bateri Kodak

  Bateri rrethore 2032 shumice dhe pakice.Fushe-Kruje.

  Krujë 23 shtator 16:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ford trasit 2005
  Vetura

  ford trasit 2005

  shite ford transit motorr 200 naft me letra pagura per ni vit gjende super siq shifet te intresua

  Krujë 23 shtator 12:48
  4.000 €
 • 0 foto
  Kerkoi mashkull.mini spic per ciftezim
  Kafshe shtepiake

  Kerkoi mashkull.mini spic per ciftezim

  Kerkoi mashkull.mini spic per ciftezim.per me shum.kontaktoni ne 0693989324

  Krujë 21 shtator 22:52
  1 €
 • 0 foto
  Sobe gazi per ngrohje
  Mobilje

  Sobe gazi per ngrohje

  Soba eshte ne gjendje shume te mire,pak e perdorur.

  Krujë 21 shtator 16:52
  8.000 Lek
 • 3 foto
  Fiat punto
  Vetura

  Fiat punto

  Fiat punto 1.2 benzin kambio manual viti 2000 me letra sherbime te bera 4 goma te reja. E gatshme

  Krujë 21 shtator 14:44
  15.000 €
 • 2 foto
  Disje + goma 16
  Autopjese dhe paisje

  Disje + goma 16

  205-45-16

  Krujë 21 shtator 12:58
  300 €
 • 4 foto
  Mercedes benz c220 w203
  Vetura

  Mercedes benz c220 w203

  Makina esht me letra me te gjitha sherbimet e bera vaj e filtra te nderruara 8 muaj ka qe ka ardhur

  Krujë 20 shtator 16:52
  3.700 €
 • 5 foto
  Ne gjendje shum te mire
  Vetura

  Ne gjendje shum te mire

  Me letra te paguara deri ne shtator 2020

  Krujë 20 shtator 16:32
  5.500 €
 • 0 foto
  7 vendeshe
  Vetura

  7 vendeshe

  Ne gjendje shum te mire

  Krujë 20 shtator 16:32
  1.000 €
 • 0 foto
  Maskarin Mercedes W204 Elegance 2008
  Autopjese dhe paisje

  Maskarin Mercedes W204 Elegance 2008

  Shitet maskarin origjinale per Mercedes Benz W204 modeli ELEGANCE 2007-2010

  Krujë 20 shtator 15:32
  60 Lek
 • 0 foto
  Sobe me gaz
  Mobilje

  Sobe me gaz

  Soba eshte ne gjendje shume te mire,shume pak e perdorur.

  Krujë 20 shtator 11:44
  8.000 Lek
 • 5 foto
  Pjese per golf 4 1.6 viti 2000
  Autopjese dhe paisje

  Pjese per golf 4 1.6 viti 2000

  Testat golf 4 1.4 16v bobine kompresor kondicioneri ventilatore te madh te vogel krika xhami nga me

  Krujë 20 shtator 10:44
  1 €
 • 4 foto
  makine qepese automatike me 6 koka
  Makina dhe vegla

  makine qepese automatike me 6 koka

  shitet makine qepese automatike (ricamo) me 6 koka,ne gjendje shum te mire dhe pak e perdorur

  Krujë 19 shtator 11:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bokse WAVE
  Audio / CD / Stereo

  Bokse WAVE

  Shiten Bokse Wave 12 inc me komponent origjinal Jane 8 satelit 300 vat rms Jan 4 suba 15 inc 1000 va

  Krujë 18 shtator 12:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  7 vende .full option .ne gjendje super .
  Vetura

  7 vende .full option .ne gjendje super .

  okazion full option ne gjendje te perkryer.

  Krujë 18 shtator 11:17
  2.700 €
 • 2 foto
  Qen Akita
  Kafshe shtepiake

  Qen Akita

  Shitet qen akita japonez 1 vjec , femer me vaksina te bera .

  Krujë 18 shtator 09:29
  450 €
 • 2 foto
  Qen haski
  Kafshe shtepiake

  Qen haski

  Shitet qen haski 1 vjec mashkull me vaksina te bera .

  Krujë 18 shtator 09:20
  250 €
 • 2 foto
  Sonde shpimi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sonde shpimi

  Autosonde shpimi 813 per uje dhe miniera Me letra te cilesuara ne leje te qarkullimit...took zif 300

  Krujë 17 shtator 21:16
  1 Lek
 • 8 foto
  Audi A4 s line 3.0 nafte sapo ardhur sapo targuar
  Vetura

  Audi A4 s line 3.0 nafte sapo ardhur sapo targuar

  Shitet Audi a 4 s line QUATTRO shum I paster dhe i mbajtur mire ne gjendje shum te mire e sapo ardhu

  Krujë 17 shtator 18:44
  11.500 €
 • 5 foto
  Ne gjendje shume te mire ..
  Vetura

  Ne gjendje shume te mire ..

  Okazion Shitet se kam ble makine tjeter

  Krujë 17 shtator 14:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Honda cbr 600 f4
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Honda cbr 600 f4

  Shiten pjese per honda cbr f4 600 viti 2001

  Krujë 17 shtator 11:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes Benz E220 shitet ose nderrohet
  Vetura

  Mercedes Benz E220 shitet ose nderrohet

  Mercedes Benz E220 shitet ose nderrohet me makin me te vogel

  Krujë 16 shtator 19:13
  4.200 €
 • 0 foto
  Golf 5 2008 bluemotion
  Vetura

  Golf 5 2008 bluemotion

  Golf 5 bluemotion Vit prodhimi:2008 1.9 nafte Limitator Sensor shiu Abs Sedilje me ngrohje Etj et

  Krujë 16 shtator 17:20
  1 Lek
 • 5 foto
  POLO 1.9 DIESEL VITI 2003
  Vetura

  POLO 1.9 DIESEL VITI 2003

  Makina eshte ne gjendje shume te mire

  Krujë 14 shtator 17:48
  3.299 €
 • 7 foto
  Ml270
  Vetura

  Ml270

  Shite per arsyje emigrimi Te ineresuarit te na kontojn ne numiri 0686377091 Ose ne watsapp.viber

  Krujë 14 shtator 13:14
  3.000 €
 • 1 foto
  Qen rotwiler
  Kafshe shtepiake

  Qen rotwiler

  Shesim klysh orgjinal rotwiler

  Krujë 13 shtator 21:23
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Bmw 530i + gpl
  Vetura

  Bmw 530i + gpl

  Bmw 530i , pa takse lluksi , impjant gazi montuar para 4 muajsh (stag) me 5 vjet garanci, tapiceri l

  Krujë 13 shtator 20:48
  7.800 €
 • 5 foto
  Makina esht ne super gjendje
  Vetura

  Makina esht ne super gjendje

  Shitet ne gjendje perfekte mund ta kontrolloni ku te doni

  Krujë 13 shtator 20:43
  5.500 €
 • 3 foto
  BMW 3 320 Lug fabrike M SPORT
  Vetura

  BMW 3 320 Lug fabrike M SPORT

  2000 BENZIN GJENDJE PERFEKT 199 TKALUME ME LIBER SHERBIMESH 7 MUAJ QE ESHTE BER ME LETRA ARDHUR NGA

  Krujë 12 shtator 12:42
  5.000 €
 • 3 foto
  Shitet stalla 2000 meter katror
  Kafshe ferme

  Shitet stalla 2000 meter katror

  Shitet stalla 2000 metra 5 dylym tok stalla ndodhet ne zonen e krujes shitet per arsyje mbyllje

  Krujë 11 shtator 19:20
  1 €
 • 1 foto
  Denis
  Vetura

  Denis

  Shitet Bmw seria3 2.0 6pistona benzin gaz pa dokumeta makina eshte ne gjendje te mir sallon lekure d

  Krujë 11 shtator 17:08
  800 €
 • 4 foto
  Golf 6 benzin gaz
  Vetura

  Golf 6 benzin gaz

  Golf 6 benzin gaz ne gjendje shum te mir

  Krujë 10 shtator 21:07
  7.700 €
 • 4 foto
  Mercedes benz c220 w203
  Vetura

  Mercedes benz c220 w203

  Makina ka 8muaj qe ka ardhur nga italia dhe nuk esht perdorur shum ne shiperi Me te gjitha sherbimet

  Krujë 10 shtator 15:27
  4.700 €
 • 0 foto
  Shitet per arsyje mos perdorimi,
  Vetura

  Shitet per arsyje mos perdorimi,

  Ne gjendje tmire

  Krujë 10 shtator 15:22
  800 Lek
 • 0 foto
  Shitet per arsyje mos perdorimi
  Vetura

  Shitet per arsyje mos perdorimi

  Letrat te mbaruara ka nje vit, ne gjendje te mire, munges vaj kamjes.

  Krujë 10 shtator 15:19
  800 Lek
 • 1 foto
  Okazion rotwailer
  Kafshe shtepiake

  Okazion rotwailer

  Rotwailer femer 3muajsh e vaksinuar rrac origjinale 100%super nena petigre cilesi teper e mir Pastor

  Krujë 9 shtator 23:05
  200 €