Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Krujë

 • 5 foto
  Kokore per moto
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kokore per moto

  3 kokore origjinale 180 mi lek te treja

  Krujë 24 mars 17:20
  1 €
 • 0 foto
  full opsion
  Vetura

  full opsion

  super gjendje. mund ta kontrolloni ku te e paster si nga brenda dhe jashta letra te paguara deri

  Krujë 24 mars 13:18
  4.700 €
 • 0 foto
  Alfa Romeo 159
  Vetura

  Alfa Romeo 159

  Shitet ose nderrohet me makine familjare dmth me portobagazh Jo me poshte se viti 2003. Per me shume

  Krujë 23 mars 19:33
  3.000 €
 • 6 foto
  Disqe goma nr 17
  Autopjese dhe paisje

  Disqe goma nr 17

  Disqe goma nr 17 vetem shiten

  Krujë 23 mars 16:45
  420 €
 • 5 foto
  MERCEDES ACTROS 2636 MP II-PUTZMEISTER
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MERCEDES ACTROS 2636 MP II-PUTZMEISTER

  MERCEDES ACTROS 2636 MP II PUTZMEISTER ERGONIC 140m/h 👌 - ONLY 162.068 KM - YEAR:2006 - EURO 3 - T

  Krujë 23 mars 15:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Range rover sport 2010 3.6 naftë
  Vetura

  Range rover sport 2010 3.6 naftë

  Range rover sport Viti 2010 Motorr 3.6 nafte Né super gjendje Makina eshté pa doganë për momentin

  Krujë 22 mars 13:45
  13.000 €
 • 4 foto
  bicikleta orginale
  Paisje per sport

  bicikleta orginale

  mall orginal nga gjermania

  Krujë 22 mars 11:05
  1 €
 • 6 foto
   VOLKSWAGEN POLO 1.4 BENZIN
  Vetura

  VOLKSWAGEN POLO 1.4 BENZIN

  SHITET VOLKSWAGEN POLO 1.4 BENZIN CLIMA E 2007 E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGANE TE PAGUAR GATI

  Krujë 20 mars 10:02
  2.500 €
 • 5 foto
  Jeep
  Vetura

  Jeep

  Jeep wrangler sahara viti 2009 km 220000 motorri 3.7 benzin me dogan te paguar e sapo ardhur Nga du

  Krujë 19 mars 14:03
  21.000 €
 • 3 foto
  Eraldo
  Vetura

  Eraldo

  Hondai 4x4 motorr 2.0 nafte me dokumenta deri ne gusht Me kondicjoner pasyrat elektrike xhamat el

  Krujë 16 mars 09:32
  40.000 Lek
 • 2 foto
  Shes pikapin asht i bam ndeshje
  Vetura

  Shes pikapin asht i bam ndeshje

  +38344262452

  Krujë 14 mars 18:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MERCEDES ACTROS 2632 MP II PUTZMEISTER
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MERCEDES ACTROS 2632 MP II PUTZMEISTER

  MERCEDES ACTROS 2632 MP II PUTZMEISTER ERGONIC 140m/h 👌 MERCEDES ACTROS 2632 MP II - ONLY 197.068

  Krujë 13 mars 10:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  [SHITET] Citroen Picasso H9
  Vetura

  [SHITET] Citroen Picasso H9

  Makina eshte ne super gjendje. Eshte blere ne France dhe jo ne treg. Ka nje vit qe eshte blere dhe k

  Krujë 12 mars 21:22
  5.000 €
 • 4 foto
  Fushe Kruje
  Vetura

  Fushe Kruje

  Makina eshte ne gjendje shum te mire nga ana xhenerike dhe motorrike eshte e gatshme per cdo lloj pr

  Krujë 11 mars 16:01
  3.200 €
 • 5 foto
  Opel zafira (vauxhall)
  Vetura

  Opel zafira (vauxhall)

  Opel zafira (Vauxhall) 1.9 cdti 110.000milje...6+1 vende...makina eshte pa difekte e gatshme per cd

  Krujë 11 mars 15:49
  3.000 €
 • 0 foto
  Opel Zafira Vauxhall
  Vetura

  Opel Zafira Vauxhall

  Opel zafira 1.9 CD(TI)tkuqe makina eshte ne gjendje shum te miir...ekonomike e pershtatshme per fami

  Krujë 11 mars 15:29
  3.000 €
 • 4 foto
  Shitet Kia
  Vetura

  Shitet Kia

  Kia 5+1 vendeshe...siguracion te paguar deri ne tetor...letrat e mbaruara deri ne dhjetor

  Krujë 11 mars 09:20
  1.500 €
 • 7 foto
  Audi A4 2001 . 2400 euro
  Vetura

  Audi A4 2001 . 2400 euro

  Shitet. Audi A4 2001 .1.9 TDI . Ndodhet fush-kruje .I ka te gjitha sherbimet e bera si motorrike dhe

  Krujë 10 mars 22:30
  2.400 €
 • 6 foto
  MERCEDES BENZ
  Vetura

  MERCEDES BENZ

  MERCEDES BENZ MAKINA ESHTE NE GJENDJE PUNE PA LETRA

  Krujë 10 mars 18:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet sead i saporudh nga holanda
  Vetura

  shitet sead i saporudh nga holanda

  shitet veturane gjendje te rregullt euro 4 2006viti mund te thirrni edhe ne viber +38344307754

  Krujë 10 mars 16:33
  2.500 €
 • 3 foto
   Audi a4
  Vetura

  Audi a4

  Audi a4 1.9 tdi i e kuqe bateri e re vaj filtra Te sapo bera rrip kit gjendje shum te mire sensor pa

  Krujë 9 mars 22:21
  1.900 €
 • 0 foto
  AUDI A6 2006 2.0 TDI
  Vetura

  AUDI A6 2006 2.0 TDI

  Audi a6 me letra te prera motorri 2.0 shum ekonomik makina esht ne gjendje shum te mire si xhenerik

  Krujë 9 mars 20:17
  5.900 €
 • 0 foto
  Seat Leon 2005
  Vetura

  Seat Leon 2005

  Ne gjendje shum te mire.Me te gjitha sherbimet e bera.Me gjashte marsha.

  Krujë 9 mars 16:13
  3.700 €
 • 2 foto
  Shiten 2 stablizatora 130 mije
  Makina dhe vegla

  Shiten 2 stablizatora 130 mije

  Shitet 1 stablizator 10 mijsh dhe tjetri 5500 sh Jan ne gjendje pune I shes per arsye mos perdorim

  Krujë 8 mars 17:01
  130 Lek
 • 2 foto
  Shiten enè te vjetra bakri
  Koleksione

  Shiten enè te vjetra bakri

  Enè te vjetra bakri 1 kazan .2 gjyma dhe 1 tepsi Me cimim shum te mir

  Krujë 8 mars 16:49
  1 €
 • 0 foto
  Audi A4
  Vetura

  Audi A4

  Audi a4 1.9 tdi i e kuqe sherbimet e bera me letrra shum e paster nga tapiceria sensor parkimi bate

  Krujë 8 mars 15:21
  2.000 €
 • 0 foto
  Kompresor kondicioneri
  Autopjese dhe paisje

  Kompresor kondicioneri

  Kerkoj kompresor kondicioneri per e klas 211 deri 100 mij lek

  Krujë 8 mars 10:48
  80 €
 • 0 foto
  Fener Fiat stilo i ri
  Autopjese dhe paisje

  Fener Fiat stilo i ri

  Fener fiat stilo 2007 krahu i djatht(pasagjerit)

  Krujë 7 mars 20:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fener alfa romeo 166 te rinj
  Autopjese dhe paisje

  fener alfa romeo 166 te rinj

  Fener alfa romeo 166 te pa perdorur.Te ardhur nga italia.

  Krujë 7 mars 17:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Seat leon dizel
  Vetura

  Seat leon dizel

  Seat leon 2 nafte 6 marsha

  Krujë 7 mars 16:44
  3.700 €
 • 6 foto
  Polo 1.9 tdi 2004
  Vetura

  Polo 1.9 tdi 2004

  Polo 1.9 tdi modeli kriket viti prodhimit 2004 sherbime te bera te katra tambure plus ferrota te rej

  Krujë 7 mars 15:09
  3.200 €
 • 4 foto
  KAMION DAIMLER BENZ - OKAZION
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  KAMION DAIMLER BENZ - OKAZION

  Kamioni eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. Viti 1987. Me taksa dhe siguracion te pagu

  Krujë 6 mars 20:42
  600.000 Lek
 • 2 foto
  Këlyshë anglisht Bulldog
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë anglisht Bulldog

  Këlyshë super të adhurueshëm të bulldogut anglez. Aq i butë dhe i dashur. Unë kam një mashkull dhe

  Krujë 6 mars 18:50
  300 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz E 200
  Vetura

  Mercedes Benz E 200

  Vetem telefonata serioze

  Krujë 6 mars 16:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Laptop acer aspire
  Kompjutera

  Laptop acer aspire

  Shes lap-top acer.ne gjendje perfekte pak i perdorur I vitit 2014 i sapo formatuar ka te instaluar f

  Krujë 6 mars 10:00
  150 €
 • 7 foto
  Okazion Mercedes-Benz vito
  Vetura

  Okazion Mercedes-Benz vito

  Shitet Mercedes-Benz vito super gjendje motor 220 Cdi 115 shum i mbajtur si brenda dhe jasht si nga

  Krujë 5 mars 17:28
  7.900 €
 • 2 foto
  Mercedez Benz Ml 320
  Vetura

  Mercedez Benz Ml 320

  me letra te prera me baxho xhami sendile ngrofje ftofje pa taks lluksi gomat e reja

  Krujë 4 mars 19:45
  7.500 €
 • 2 foto
  Ml 400 cdi
  Vetura

  Ml 400 cdi

  8 pistona

  Krujë 4 mars 19:01
  6.000 €
 • 4 foto
  Ford Fiesta 1.4 2007
  Vetura

  Ford Fiesta 1.4 2007

  Ford Fiesta 1.4 nafte Viti i prodhimit 2007 230000 km Makina eshte ne gjendje perfekte nuk ka asnje

  Krujë 4 mars 13:48
  2.650 €
 • 2 foto
  audi
  Vetura

  audi

  audi 80 1.6 nafte viti 85 shum i mbajtur,ne gjendje te mir, i cregjistruar 0685105051

  Krujë 3 mars 20:38
  500 Lek
 • 11 foto
  Mercedez E Clas 280 Avangard
  Vetura

  Mercedez E Clas 280 Avangard

  Makina esht ne gjendje shum te mire me letra deri ne dhjetore. ka kto opsjone pasqyra antiverbuese

  Krujë 3 mars 20:26
  3.500 €
 • 2 foto
  Goma dhe disce audi a3
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe disce audi a3

  Disce te rinj goma te perdorura 17.45.225

  Krujë 3 mars 00:17
  350 €
 • 8 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet per arsye mosperdorimi makina esht shum Full sedile me nxerje baxho xhami pilot automatik sob

  Krujë 2 mars 20:40
  4.000 Lek
 • 0 foto
  2 sinjale led
  Autopjese dhe paisje

  2 sinjale led

  sinjale

  Krujë 2 mars 20:00
  2.400 Lek
 • 3 foto
  Pjese per papaq 110cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per papaq 110cc

  Kerko x pjese

  Krujë 2 mars 17:00
  1 Lek
 • 6 foto
  Opel zafira 2.0 nafte gjendje perfekt
  Vetura

  Opel zafira 2.0 nafte gjendje perfekt

  Ope zafira 2.0 nafte letra te paguara ne super gjendje, per m shum , cel 0692890926, cmimi 2000€

  Krujë 1 mars 16:18
  2.000 €
 • 6 foto
  Mercedez Benz A Class
  Vetura

  Mercedez Benz A Class

  ✅:MERCEDES BENZ CLASSI A 180 CDI “AUTOMAT” ✅:VITI➡️2006 ✅:KAMBIO➡️AUTOMATIKE. ✅

  Krujë 1 mars 15:07
  3.650 €
 • 0 foto
  magazine me qera
  Garazh

  magazine me qera

  disponoj nje magazine 2 kate 600m katror njeri kat

  Krujë 1 mars 13:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Audi A4
  Vetura

  Audi A4

  Audi A4 3.0 v6 super FULL Benzin / Gas Automat Quatro Look sport Origjinal s4 Makina ka ardhur nga

  Krujë 1 mars 11:19
  4.000 €
 • 2 foto
  Gjenerator 75 Okazion
  Makineri dhe inventare

  Gjenerator 75 Okazion

  Shitet Gjenerator 3 fazosh nafte me shum pak ore pune dhe pak i perdorur shitet per mbyllje biznesii

  Krujë 1 mars 10:49
  4.500 €