Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  RINI-Shitet LOKALI 38m2 te Lagjja e re Kaqanik
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-Shitet LOKALI 38m2 te Lagjja e re Kaqanik

  Lokali ka 38m2 gjindet te LAGJJA E RE mas AMBULANTES i gatshem gjindet ne perdhes Per shitje eshte

  Kaçanik Sot, 06:51
  900 €
 • 1 foto
  RINI-SHITET LOKALI 95m2 -PRISHTIN
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 95m2 -PRISHTIN

  Shitet lokali 95m2 ne Prishtin Lagja e Spitalit Lokali eshte ne vend shum te mir per qfardo veprimt

  Lipjan Sot, 06:51
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  RINI-SHITET LOKALI 98M2 NE QENDER TE RRETHI
  Lokale / Punetori / Magazina

  RINI-SHITET LOKALI 98M2 NE QENDER TE RRETHI

  Shitet Lokali në qendër te rrethi kati dytë në Objektin DINO ,Lokali është i gatshëm i përshtatshëm

  Lipjan Sot, 06:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  RINI-SHITET BANESA 96.60M2 NE LIPJAN URGJENT
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 96.60M2 NE LIPJAN URGJENT

  # URGJENT Shitet banesa 96.60m2 ne katin e 6 në Objektin Muhameti afer kishes në Lipjan ,banesa ësh

  Lipjan Sot, 06:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA AFER HEKURUDHES
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA AFER HEKURUDHES

  Nga pronari shitet shtepia 3 kateshe + nenkulm , Ne Lipjan ne rrugen kryesore Lipjan-Janjev te kalim

  Lipjan Sot, 06:51
  310.000 €
 • 7 foto
  Shitet Audi Q5 2.0 TDI quatro*led*
  Vetura

  Shitet Audi Q5 2.0 TDI quatro*led*

  Shitet Audi Q5 quatro*led*model 2010 Origjina: Gjermani Ccm:2000 Km:232 000 Diesel Liber Servisi

  Vushtrri Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Tenda Karrika tavolina me qera 049:306:493
  Sherbime

  Tenda Karrika tavolina me qera 049:306:493

  Tenda Karrika tavolina me qera 049:306:493

  Gjilan Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ?SHITET BANESA 102m Kati 6
  Apartment / Banesa

  ?SHITET BANESA 102m Kati 6

  🏢 QENDRIM DITORE 🏢 KUZHINA 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DHOMA GJUMIT 🏢 DEPO 🏢 BANJO 🏢 BALLKAN 🏢 K

  Lipjan Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ?NE SHITJE BANESAT #PERDHES? 111m
  Apartment / Banesa

  ?NE SHITJE BANESAT #PERDHES? 111m

  🏙 Banesë në shitje 111m Kati 0! Me 3 dhomë gjumi , qendrim ditore , kuzhina, banjo , depo , ballkan

  Lipjan Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ?SHITEN BANESAT MODERNE LIPJAN..
  Apartment / Banesa

  ?SHITEN BANESAT MODERNE LIPJAN..

  Shiten Banesa Moderne ne Lipjan Lokacioni: Lipjan rruga 1 maji Siperfaqe: 111m , 102m , 106m , 81m

  Lipjan Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ? SHITET BANESA MODERNE = 81m KATI 6
  Apartment / Banesa

  ? SHITET BANESA MODERNE = 81m KATI 6

  Banesë në shitje 81m Kati 6 ! ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo ⚜

  Lipjan Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITEN Banesat në shitje 93m ?
  Apartment / Banesa

  SHITEN Banesat në shitje 93m ?

  Banesë në shitje 93m ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo ⚜️Depo

  Lipjan Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesë në shitje 93m Kati 3
  Apartment / Banesa

  Banesë në shitje 93m Kati 3

  Banesë në shitje 93m Kati 4 ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo ⚜ï¸

  Lipjan Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesë në shitje 93m Kati 4
  Apartment / Banesa

  Banesë në shitje 93m Kati 4

  Banesë në shitje 93m Kati 4 ⚜️2 Dhomë gjumi ⚜️Qendrim ditore ⚜️Kuzhina ⚜️Banjo ⚜ï¸

  Lipjan Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda

  Gjilan Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Ofrojm keto sherbime me Qira Tenda ( Shatora ) Karrika me Mbulesa Karrika pa Mbulesa Tavolina Rrum

  Ferizaj Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Ofrojm keto sherbime me Qira Tenda ( Shatora ) Karrika me Mbulesa Karrika pa Mbulesa Tavolina Rrum

  Prishtinë Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Ofrojm keto sherbime me Qira Tenda ( Shatora ) Karrika me Mbulesa Karrika pa Mbulesa Tavolina Rrum

  Fushë Kosovë Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet VW Golf VII/ 2.0 TDI BMT/ Cup/2014
  Vetura

  Shitet VW Golf VII/ 2.0 TDI BMT/ Cup/2014

  Shitet nga Autosalloni A&E# VUSHTRRI VW Golf VII/ 2.0 TDI BMT/ Cup/2014 #Çmimi me Marrëveshje

  Vushtrri Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7
  Vetura

  ?AUTO-TREGU?BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Prishtinë Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW CADDY 2006
  Vetura

  VW CADDY 2006

  VETURA NE GJENDJE PERFEKTE TEKNIKE DHE VIZUALE PER ME SHUM KONTAKTONI NE TELEFON

  Prishtinë Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  S176 Super banese ne shitje te Parku i Qytetit
  Apartment / Banesa

  S176 Super banese ne shitje te Parku i Qytetit

  Shitet banesa shume afer Qendres, te Parku i Qytetit , te Busti i Isa Kastratit. Banesa ka 89 m2, gj

  Prishtinë Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUTO PLUS - BLEJM VETURA
  Vetura

  AUTO PLUS - BLEJM VETURA

  - PAGESA CASH OSE BANK - SHITJE E SHPEJT - TRANSPORT 24H \" A U T O P L U S \" BMW MERCEDES AUDI G

  Prishtinë Sot, 06:50
  39.999 €
 • 5 foto
  VW GOLF 6
  Vetura

  VW GOLF 6

  Navigacion Senzora parkimi Tempomat Vetura eshte ne gjendje perfekte teknike Dhe vizuale 045538315

  Prishtinë Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ??? AUTO STANDARD ???BLEJM VETURA
  Vetura

  ??? AUTO STANDARD ???BLEJM VETURA

  Auto Standard BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT ANGLEZE ------------------------------------

  Pejë Sot, 06:50
  95.999 €
 • 11 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

  Kompania Auto Kosova bënë blerjen e veturave qe keni per ti shitur , Rks , Pa Dogan ose me defekt. O

  Vushtrri Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

  Kompania Auto Kosova bënë blerjen e veturave qe keni per ti shitur , Rks , Pa Dogan ose me defekt. O

  Klinë Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

  Kompania Auto Kosova bënë blerjen e veturave qe keni per ti shitur , Rks , Pa Dogan ose me defekt. O

  Malisheve Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  S162 Shitet gasonjera në Lagjen e Muhaxherëve
  Apartment / Banesa

  S162 Shitet gasonjera në Lagjen e Muhaxherëve

  Shitet gasonjera në Lagjen e Muhaxherëve, ndërtim i Pozhegu Brothers, kompleksi Vatra. Banesa gjende

  Prishtinë Sot, 06:50
  1.020 €
 • 0 foto
  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA
  Vetura

  ⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

  Kompania Auto Kosova bënë blerjen e veturave qe keni per ti shitur , Rks , Pa Dogan ose me defekt. O

  Deqan Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda

  Ferizaj Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Ferizaj Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Pejë Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Lipjan Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Mitrovicë Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Prishtinë Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Fushë Kosovë Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Fushë Kosovë Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja

  Prishtinë Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ringa(Shitet Banesa ne Rr.Liman Reka)332/17
  Apartment / Banesa

  Ringa(Shitet Banesa ne Rr.Liman Reka)332/17

  Shitet banesa ne Rr.Liman Reka (Te pazari) afer fakultetit AAB. Banesa eshte ne katin e 2 me 96m2 me

  Ferizaj Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ringa (Shiten 2 Shtepi ne Rr.Epopeja Jezercit)327
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shiten 2 Shtepi ne Rr.Epopeja Jezercit)327

  Shiten 2 Shtepi ne Rr.Epopeja e Jezercit: Rrugica:Lutfi Haxhidema. Shtepit kane 9 ari oborr te perba

  Ferizaj Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet VW Tiguan*Automatuk*DSG/2014
  Vetura

  Shitet VW Tiguan*Automatuk*DSG/2014

  VW Tiguan 2.0 Aut. DSG/TDI DPF/4X4/LED/2014 •Viti i Prodhimit: 2014 •Marshi i shpejtësive: Auto

  Vushtrri Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ringa (Ipet Lokali me Qera ne Rr.Gjilanit)
  Shtepi / Vila

  Ringa (Ipet Lokali me Qera ne Rr.Gjilanit)

  Lokali Ka 320 m2 dhe eshte i kompletuar. Lokali eshte ne K.2.. Lokali eshte mbi Banken Raiffeisen

  Ferizaj Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet VW Golf 6*Aut.DSG*2012
  Vetura

  Shitet VW Golf 6*Aut.DSG*2012

  Shitet VW Golf VI/TDI DPF/ DSG/ Navi/2012 •Diesel •Viti i Prodhimit 2012 •Marshi i shpejtesiv

  Vushtrri Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Ringa (Shiten 2 Shtepi ne Shtime)319/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shiten 2 Shtepi ne Shtime)319/18

  Shiten 2 Shtepi ne Hyrje te Shtimes: 30 metra rreth rruges kryesore. 13 ari oborr te perbashket. Sht

  Shtime Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shite veturen tuaj ne Auto24?
  Vetura

  Shite veturen tuaj ne Auto24?

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. __

  Klinë Sot, 06:50
  8.080 €
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA 98M2 - LIPJAN-E GATSHME
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 98M2 - LIPJAN-E GATSHME

  Shitet Banesa ne Lipjan 98m2 e gatshme per banim kati 4 banesa perbehet prej : * 3 Dhoma te Fjetjes

  Lipjan Sot, 06:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shite veturen tuaj ne Auto24?
  Vetura

  Shite veturen tuaj ne Auto24?

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. __

  Deqan Sot, 06:50
  7.811 €
 • 1 foto
  RINI-IPET PER NDERTIMIN E BANESAVE 17 DERI 50 ARI
  Apartment / Banesa

  RINI-IPET PER NDERTIMIN E BANESAVE 17 DERI 50 ARI

  Ipet parcela 17 deri 50 ari Lagjja e spitalit, per ndertimin e objekteve banesore per ndertim te lar

  Prishtinë Sot, 06:50
  Me Marrveshje