Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Durrës

 • 5 foto
  Ford focus benzin+gaz 1.6 2009 e sapotarguar
  Vetura

  Ford focus benzin+gaz 1.6 2009 e sapotarguar

  Ford focus benzin 1.6 2009 me dogan nga Zvicra super full opsion me sherbime te bera ne Zvicer me li

  Durrës Sot, 17:19
  6.500 €
 • 3 foto
  Okazzion
  Vetura

  Okazzion

  ne super gjendje me letra

  Durrës Sot, 17:18
  8.000 €
 • 5 foto
  Passat cc 2.0 nafte 2009 full opsion automatike!!!
  Vetura

  Passat cc 2.0 nafte 2009 full opsion automatike!!!

  #passatcc 2009🚗 #diesel 2.0🚗 #automat 🚗 Super full opsion!!! 🚗 (Vetparkim ,sensor parkimi para mbrap

  Durrës Sot, 17:18
  11.900 €
 • 6 foto
  Mercedes benz 220 cdi
  Vetura

  Mercedes benz 220 cdi

  Shes mercedes 220 cdi ne gjendje shume te mir. Me kondicioner ne gjendje pune. Dokumentat ika deri n

  Durrës Sot, 17:18
  1.900 €
 • 4 foto
  ⚜️ Mercedes Benz C220 CDI ⚜️
  Vetura

  ⚜️ Mercedes Benz C220 CDI ⚜️

  Shitet Mercedes Benz Viti 2002 manual 220 Makina dispono ngrohje sediljesh Mp3 audio baxha klima Aut

  Durrës Sot, 17:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ⚜️Ford Fiesta Automatike ⚜️ Okazion Benzin Gaz
  Vetura

  ⚜️Ford Fiesta Automatike ⚜️ Okazion Benzin Gaz

  Super Okazion Ford fiesta 129 mi km orgjinale Kambio atomatike Benzin gaz super eknomike Letrat t

  Durrës Sot, 17:13
  2.200 €
 • 4 foto
  ⚜️ Mercedes Benz C220 CDI ⚜️
  Vetura

  ⚜️ Mercedes Benz C220 CDI ⚜️

  Shitet Mercedes Benz C220 Cdi ne gjendje shum t mir pune makina esht shum e mbajtur nuk ka nevoj per

  Durrës Sot, 17:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ⚜️Mercedes Benz C200 CDI⚜️
  Vetura

  ⚜️Mercedes Benz C200 CDI⚜️

  Shitet Mercedes Benz C200 CDI Viti 12/2000 Kamio automatike makina eshte ne gjedje perfekte estetik

  Durrës Sot, 17:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ⚜️Mercedes Benz E270 ⚜️
  Vetura

  ⚜️Mercedes Benz E270 ⚜️

  Shitet Mercedes Benz E270 Kamio Automat viti 2001 Makina esht ne super gjendje Motorrike Xhenerike

  Durrës Sot, 17:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Durres, lagja 18
  Apartment / Banesa

  Durres, lagja 18

  Durres, lagja 18, Jepet me qera, hyrja kati i dyte 80 m e mobiluar, Per me shume info kontaktoni

  Durrës Sot, 17:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Super Ap 2+1 Durres Qender
  Apartment / Banesa

  Shitet Super Ap 2+1 Durres Qender

  Shitet Ap.2+1 ☎️ 069 20 55 88 3 📍 Prane Sheshit Pranvera Durres 👉Apartament me sip 95 m2 👉Nder

  Durrës Sot, 17:10
  1 €
 • 4 foto
  ford 1.8tddi nafte super gjendje
  Vetura

  ford 1.8tddi nafte super gjendje

  ford focus 2002 look 2004 me dokumenta te rregullta kondicioner abs esp xhama elektrik tapiceri dhe

  Durrës Sot, 17:08
  2.500 €
 • 11 foto
  INSTALOJME LOJRA NE PS3 PA CIP dhe PS4 5.05
  Lojra per PC / Videolojra

  INSTALOJME LOJRA NE PS3 PA CIP dhe PS4 5.05

  INSTALOJME LOJRA NE PLAYSTATION 3 PA CIP , NE TE GJITHE TIPET E PS3, FAT , SLIM DHE SUPERSLIM si: G

  Durrës Sot, 17:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  INSTALOJME CIP DHE LOJRA NE PS4 5.05
  Lojra per PC / Videolojra

  INSTALOJME CIP DHE LOJRA NE PS4 5.05

  BEJME ME CIP PLAYSTATION 4 SYSTEM SOFTWARE 5.05 OSE ME TE ULET ,GJITHASHTU INSTALOJME EDHE LOJRA si

  Durrës Sot, 17:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Game ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Game ps3

  Shiten disqe origjinale per ps3 .nje disk kushton 1000 leke.disqet jane te blera ne itali.me shumice

  Durrës Sot, 17:05
  1.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet toyota yaris 1.4 nafte
  Vetura

  Shitet toyota yaris 1.4 nafte

  Shitet toyota yaris 1.4 nafte ,viti 2007 ..E ardhur nga italia makina esht shum e paster si mrena dh

  Durrës Sot, 17:05
  4.500 €
 • 11 foto
  BMW SERIA 1 VITI 07 NAFTE 1.8 cc TARGA AA
  Vetura

  BMW SERIA 1 VITI 07 NAFTE 1.8 cc TARGA AA

  Bmw Seria 1  Motorr 1.8 nafte  shum ekonomike Cambio manual Viti 2007 Sensor parkimi Larje feneresh 

  Durrës Sot, 17:01
  5.200 €
 • 12 foto
  Mercedes-Benz B 200 benzine-gaz, Automa, 2007,
  Vetura

  Mercedes-Benz B 200 benzine-gaz, Automa, 2007,

  Mercedez-Benz B 200 Benzine-Gaz 1- Kambio Automatik 2- Viti 2007 3- Navi + DVD + Aux + TV + Bluetoot

  Durrës Sot, 16:58
  5.500 €
 • 0 foto
  Shes garsonjere
  Apartment / Banesa

  Shes garsonjere

  Shitet garsonjere te zona e palzhit ne Durres, apartamenti ndodhet te Iliria afer me pisten e vogel,

  Durrës Sot, 16:58
  26.000 €
 • 9 foto
  OKAZION VW Golf 1.9 TDI Euro5 2009 me Dogan Full
  Vetura

  OKAZION VW Golf 1.9 TDI Euro5 2009 me Dogan Full

  Shitet VW Golf station 1.9 TDI Viti 27/09/2009 Me dogan te paguar gati per targa gjithcka funksional

  Durrës Sot, 16:51
  5.100 €
 • 9 foto
  Shitet VW Golf Station 2009 Full option
  Vetura

  Shitet VW Golf Station 2009 Full option

  Shitet VW Golf station Viti 27/09/2009 Me dogan te paguar gati per targa gjithcka funksionale. Maki

  Durrës Sot, 16:50
  5.800 €
 • 11 foto
  Okazion VW PASSAT 2006 1.9
  Vetura

  Okazion VW PASSAT 2006 1.9

  PASSAT 1.9 TDI MOTOR 1896CC 77 kW GOMA PIRELLI TE 02/ 2019. KILMA AUTO ME 6 ZONA SENSOR SHIU, FRENA

  Durrës Sot, 16:50
  4.400 €
 • 10 foto
  Peugeot 3008 Okazion
  Vetura

  Peugeot 3008 Okazion

  Super Okazion 5199€ Peugeot 3008 Viti i prodhimit 2009 Forca motorrike : 1.6 HDi Karburanti : Nafte

  Durrës Sot, 16:47
  5.199 €
 • 7 foto
  Benz
  Vetura

  Benz

  shitet ndrrohet c 220 cdi kamje manuale viti 2002 ne gjendje shum te mir motorrike xhenerike tapicer

  Durrës Sot, 16:46
  2.950 €
 • 6 foto
  Mercedes
  Vetura

  Mercedes

  Shitet ndrroet makina ne gjendje shum te mire xhenerike mekanike e vitit 2001 kambiomanuale motirr

  Durrës Sot, 16:45
  2.350 €
 • 12 foto
  SHITET PAPAFINGO 3+1+2
  Apartment / Banesa

  SHITET PAPAFINGO 3+1+2

  PAPAFINGO 3+1+2 *-APARTAMENTI NDODHET NE KATIN 5 TE NJE PALLATI TE RI PA ASHENSOR. *-APARTAMENTI K

  Durrës Sot, 16:41
  99.000 €
 • 5 foto
  FOCUS  1.6 NAFT
  Vetura

  FOCUS 1.6 NAFT

  SHES FORD FOCUS 1.6 NAFT ME DOGANE TE PAGUAR I SAPOARDHUR NGA ITALIA NE GJENDJE PERFEKTE MOTORIK

  Durrës Sot, 16:41
  2.700 €
 • 5 foto
  Opel corsa 1.3 naft
  Vetura

  Opel corsa 1.3 naft

  Makina ndodhet. Ne itali Po me ket cmim do jet. Ne shqiperi kto dit , esht gjenje tmir e kontrollum

  Durrës Sot, 16:41
  2.800 €
 • 7 foto
  OKAZION .. Peugeot 607..!!
  Vetura

  OKAZION .. Peugeot 607..!!

  Shitet Peugeot 607 ne gjendje shum te mire e vitit 2001 .. Me kamjo manuale .. Motorr 2.2 nafte eko

  Durrës Sot, 16:39
  1 €
 • 7 foto
  Fiat punto 2002
  Vetura

  Fiat punto 2002

  Viti: 2002 Transmetuesi: Manual Kilometrazha: 180 000 - 189 999 Karburanti: Benzinë Targa: Shqiptare

  Durrës Sot, 16:38
  1.100 €
 • 7 foto
  Kapse lodrash
  Biznes ne shitje / me qera

  Kapse lodrash

  Kapse lodrash Loja behet me monedha 10 lek, 20 lek , 50 lek , 100 lek , 10 cent , 20 cent , 50 cent

  Durrës Sot, 16:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kapse lodrash
  Makineri dhe inventare

  Kapse lodrash

  Kapse lodrash Loja behet me monedha 10 lek, 20 lek , 50 lek , 100 lek , 10 cent , 20 cent , 50 cent

  Durrës Sot, 16:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  A CLASS 170 CDI GJENDJA PERFEKTE
  Vetura

  A CLASS 170 CDI GJENDJA PERFEKTE

  SHES A CLASS 170 CDI I TARGUAR NE GJENDJE PERFEKTE MEKANIKE,XHENERIKE DHE NGA ANA ESTETIKE. ABS,S

  Durrës Sot, 16:36
  2.200 €
 • 6 foto
  Okazjon bmw
  Vetura

  Okazjon bmw

  Makina o ne gjendje te mir naft me klima perde me korent

  Durrës Sot, 16:33
  4.500 €
 • 7 foto
  Ml benxin gaz
  Vetura

  Ml benxin gaz

  Makina esht shum ne gjendje shum e paster si brenda dhe jasht me letra te paguara

  Durrës Sot, 16:32
  8.300 €
 • 6 foto
  Okazjon ford
  Vetura

  Okazjon ford

  Makina o sic ka ardh nga gjermania 4 goma te reja naft matorr 1.4 me dogan te paguar

  Durrës Sot, 16:31
  2.700 €
 • 7 foto
  Okazjon ford
  Vetura

  Okazjon ford

  Makina eshte shum ne gjendje te mir shum e paster si mrena dhe jasht me dogan te paguar naft 1.4

  Durrës Sot, 16:31
  2.800 €
 • 12 foto
  Passat 2.0 TDI ?
  Vetura

  Passat 2.0 TDI ?

  Shitet passat 2.0 tdi e thjeshte nafte. Vit prodhimi Dhjetor 2006. Kambio manuale 6marsha. Ne gjend

  Durrës Sot, 16:29
  5.200 €
 • 7 foto
  Okazion Audi A8 2012 17.900€*****
  Vetura

  Okazion Audi A8 2012 17.900€*****

  Okazion!! 17.900€ Marka 👉 Audi A8 Forca mottorrike👉 3.0 Lloji i kambjos👉 automat Karburanti 👉 naft V

  Durrës Sot, 16:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
   A CLASS 1.5 BENZIN/GAS AUTOMATIKE FULL PANORAMIK
  Vetura

  A CLASS 1.5 BENZIN/GAS AUTOMATIKE FULL PANORAMIK

  Shitet A Class 1.5 Benzin/Gas e vitit 2007,Me kamio Automatike,Dogane e paguar,Makina eshte ne gjend

  Durrës Sot, 16:21
  6.500 €
 • 12 foto
  TOYOTA YARIS 1.4 NAFT VITI 2010
  Vetura

  TOYOTA YARIS 1.4 NAFT VITI 2010

  SHITET TOYOTA YARIS 1.4 NAFT E VITIT 2009,ME KAMIO MANUALE,ARDHUR NGA GJERMANIA,DOGANE E PAGUAR,MAKI

  Durrës Sot, 16:21
  4.500 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz ML350 Bluetec
  Vetura

  Mercedes Benz ML350 Bluetec

  Makine e blere me cmim real tregu jo ne ankand (auction)!! Makine private jo per tregti !! ML350 Bl

  Durrës Sot, 16:21
  23.500 €
 • 4 foto
  Mercedes 815 Mediano
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes 815 Mediano

  ///Mercedes Mediano 815 /// ✔Viti 2004/// ✔Retarder Intarder /// ✔Motor 4200/// ✔32+1 Vende

  Durrës Sot, 16:20
  24.000 €
 • 8 foto
  ?Ford Fiesta 1.4 Nafte ?
  Vetura

  ?Ford Fiesta 1.4 Nafte ?

  Ford Fiesta 🔴 Viti 12/2006🔴183mij klm me liber Servisesh 🔴1.4 Nafte 🔴Kambio Manual 🔴 Makina esht ne

  Durrës Sot, 16:20
  1 €
 • 11 foto
  TOYOTA YARIS 1.4 NAFT VITI 2009 ?? ME FATUR TVSH
  Vetura

  TOYOTA YARIS 1.4 NAFT VITI 2009 ?? ME FATUR TVSH

  SHITET TOYOTA YARIS 1.4 NAFT E VITIT 2009,ME KAMIO MANUALE,ARDHUR NGA GJERMANIA,DOGANE E PAGUAR,MAKI

  Durrës Sot, 16:20
  4.300 €
 • 8 foto
  ?Okazion Golf 5 1.9 Nafte ?
  Vetura

  ?Okazion Golf 5 1.9 Nafte ?

  🔴Golf 🔴1.9 Nafte 🔴Viti 12/2007🔴Kambio Manual 6+R🔴20mij Klm Origjinale Me liber Servisesh 🔴Xhama Elek

  Durrës Sot, 16:19
  1 €
 • 7 foto
  PORSCHE CAYENNE 4.8 BENZIN GTS ORIGJINAL FABRIKE
  Vetura

  PORSCHE CAYENNE 4.8 BENZIN GTS ORIGJINAL FABRIKE

  Limited edition, shume e vecante, super full opsion, motorr 4.8 gts, disqe 21, keyless go, xhama te

  Durrës Sot, 16:19
  16.500 €
 • 11 foto
  C CLASS 220 NAFT 2008 ELEGANCE 200.000 KM ????
  Vetura

  C CLASS 220 NAFT 2008 ELEGANCE 200.000 KM ????

  SHITET C CLASS 200 NAFT E VITIT 2008,ME KAMIO MANUALE,E ARDHUR NGA GJERMANIA,DOGANE E PAGUAR,MAKINA

  Durrës Sot, 16:19
  7.300 €
 • 8 foto
  BMW 320 i VITI 2012 AUTOMATIK NGA USA
  Vetura

  BMW 320 i VITI 2012 AUTOMATIK NGA USA

  Bmw 320i Viti 2013 Automatike Benzin 2.0L turbo E sapoardhur nga USA Sallon lekure e zeze Navi,cd,bl

  Durrës Sot, 16:15
  13.500 €
 • 4 foto
  C 300 4 MATIC BENZIN VITI 2012 FULL OPSION
  Vetura

  C 300 4 MATIC BENZIN VITI 2012 FULL OPSION

  C300 4matic Viti 2012 Automat Benzine, i pershtatshem 100% per impjant gazi 174 mij km origjinale I

  Durrës Sot, 16:14
  Me Marrveshje