Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Durrës

 • 2 foto
  IVECO STRALIS 450 EURO 5
  Kamionë

  IVECO STRALIS 450 EURO 5

  IVECO STRALIS EURO 5 450 Me dogan Kamje manuale Viti 2009 Ritarder intarder

  Durrës Dje, 14:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Harley Davidson
  Motore (mbi 50 cc)

  Harley Davidson

  Harley Davidson 1450cc. Vit prodhimi 2006. 35.000 milje. Made in USA. Dokumenta shqiptare te rregull

  Durrës Dje, 14:32
  10.500 €
 • 1 foto
  PARAFRANGO KAMIONI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  PARAFRANGO KAMIONI

  PARAFRANGO KAMIONI MAN TGA Adresa ; Autostrada Tirane - Durres Maminas

  Durrës Dje, 14:14
  120 €
 • 8 foto
  Kondicioner per Zyra ,Dyqane, lokale,
  Teknik dhe paisje

  Kondicioner per Zyra ,Dyqane, lokale,

  Kondicioner 45 kw .. ne gjendje te shkelqyer .. ekonomik... per detaje te tjera shikoni fotografite.

  Durrës Dje, 14:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  kompresor ajri INGRESOLL RAND
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kompresor ajri INGRESOLL RAND

  kompresor ajri INGRESOLL RAND VITI 2008 Adresa; Autostrada Tirane - Durres Maminas

  Durrës Dje, 14:11
  18.000 €
 • 3 foto
  okazion gome bridgestone 295/80/22.5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  okazion gome bridgestone 295/80/22.5

  gome bridgestone 295/80/22.5

  Durrës Dje, 14:10
  140 €
 • 5 foto
  AUTOBETONIERE FIORI DB350
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  AUTOBETONIERE FIORI DB350

  AUTOBETONIERE FIORI DB350 VITI 2004 ORE PUNE 2800 kapaciteti 3.5m3 NE GJENDJE SHUME TE MIR E

  Durrës Dje, 14:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MOTOER PERKINGS 4 PISTONSH I RI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MOTOER PERKINGS 4 PISTONSH I RI

  MOTOER PERKINGS 4 PISTONSH I RI NE QESE VITI 2014 110 KW Adresa ; Autostrada Tirane - Durres Mam

  Durrës Dje, 14:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  IVECO 4 AKS VITI 2001
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  IVECO 4 AKS VITI 2001

  IVECO 4 AKS VITI 2001 KM 470000 KAZANI 22M3 ME DOGAN TE PAGUAR Adresa ; Autostrada Tirane - Dur

  Durrës Dje, 14:08
  28.000 €
 • 2 foto
  BETONIERE KANTIERI IMER BIO 330
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  BETONIERE KANTIERI IMER BIO 330

  BETONIERE KANTIERI IMER BIO 330 Adresa ; Autostrada Tirane - Durres Maminas

  Durrës Dje, 14:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  FURGONCIN FORD TRANSIT CONNECT
  Vetura

  FURGONCIN FORD TRANSIT CONNECT

  FURGONCIN FORD TRANSIT CONNECT VITI 2003 MOTORR 1.8 NAFT ME DOGAN Adresa; Autostrada Tirane - D

  Durrës Dje, 14:08
  3.250 €
 • 4 foto
  Motokompresor ajri Ingresoll-Rand
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Motokompresor ajri Ingresoll-Rand

  motokompresor ajri ingresoll rand viti 2007 12 bar max 13.1 bar 2400 LITRA motorr cunins 6 piston

  Durrës Dje, 14:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  vibrator
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  vibrator

  Vibrator Mvsi 15/700 220 volt L .62 Y380 A.0.94 KW 0.404 HZ50 XHIRO MIN 1500

  Durrës Dje, 14:07
  300 €
 • 2 foto
  kuader elektrik Quadro - GW68 466
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kuader elektrik Quadro - GW68 466

  kuader elektrik Quadro - GW68 466

  Durrës Dje, 14:06
  500 €
 • 3 foto
  MIN ESKAVATOR HITACHI ZX50 VITI 2005
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MIN ESKAVATOR HITACHI ZX50 VITI 2005

  HITACHI ZX50 VITI 2005 ORE 5700 MJETI I SAPOARDHUR NGA ITALIA NE GJENDJE SHUME TE MIRE BASHK ME 3

  Durrës Dje, 14:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  JCB TELESCOPIC 530-110
  Kamionë

  JCB TELESCOPIC 530-110

  JCB TELESCOPIC 530-110 VITI 1996 11 METRA TELESCOPI 3000 KG KAPACITETI 2234 ORE PUNE MOTORR PE

  Durrës Dje, 14:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BATIPAL FRD ROCK DRILL  PER ESKAVATOR
  Kamionë

  BATIPAL FRD ROCK DRILL PER ESKAVATOR

  FRD ROCK DRILL FCP 22 780 KG BAR 100/140 VAJ LITRA 100/131 VITI 2003 Adresa ; Autostrada Tira

  Durrës Dje, 14:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MATRAPIK GK1600 S ITALDEM
  Kamionë

  MATRAPIK GK1600 S ITALDEM

  MATRAPIK GK1600 S ITALDEM 1600 KG GODITJE 700 / 1/MIN ESKAVATOR 25 - 30 TON VITI 2002 Adresa;

  Durrës Dje, 14:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  iveco Eurotech
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  iveco Eurotech

  iveco Eurotech viti 1996 km me dogan kamioni me tend tenda me sitem hidraulik ulje dhe ngritje k

  Durrës Dje, 14:04
  9.500 €
 • 1 foto
  KOVE GURI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  KOVE GURI

  kove guri 100 cm

  Durrës Dje, 14:04
  4.000 €
 • 7 foto
  MATRAPIK PER ESKAVATOR
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MATRAPIK PER ESKAVATOR

  1 matrapik 1200 kg marka promove viti 2002 dalt te re 2 matrapik indeco mes 2000 1000 kg viti

  Durrës Dje, 14:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  FORD FIESTA 1.2 benzine
  Vetura

  FORD FIESTA 1.2 benzine

  Makina eshte ne gjendje perfekte. E sapo ardhur nga Zvicra, 105.000 km orgjinale. Makina eshte me ta

  Durrës Dje, 14:03
  3.200 €
 • 3 foto
  IVECO 4 AKS VITI 2001
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  IVECO 4 AKS VITI 2001

  IVECO 4 AKS VITI 2001 KAZAN 22M3 ME DOGAN KM 470000 ME KONDICIONER Adresa ; Autostrada Tiran

  Durrës Dje, 14:03
  28.000 €
 • 2 foto
  IVEKO STRALIS + GJYSEMRRIMORKIO DE ANGELIS 4 AKS
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  IVEKO STRALIS + GJYSEMRRIMORKIO DE ANGELIS 4 AKS

  IVEKO STRALIS 1 DIFERENCIAL VITIT 2001 660000 KM + GJYSEMRRIMORKIO DE ANGELIS 4 AKS PESHA MBAJT

  Durrës Dje, 14:02
  28.000 €
 • 3 foto
  PRES BETONI BENZ ACTROS PUTMAIZER 38-4 VITI 2007
  Kamionë

  PRES BETONI BENZ ACTROS PUTMAIZER 38-4 VITI 2007

  PRES BETONI BENZ ACTROS 3340 VITI 2007 KM 210000 ORE 880 POMPA PUTMAIZER Adresa ; Autostrada Tir

  Durrës Dje, 14:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  AUTOBETONIERE SCANIA 420 DCI 2004
  Kamionë

  AUTOBETONIERE SCANIA 420 DCI 2004

  AUTOBETONIERE SCANIA 420 DCI C&B due viti 2004 km 256274 17.5 m3 ne gjendje shume te mir t

  Durrës Dje, 14:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe 20 AMG origjinale
  Vetura

  Disqe 20 AMG origjinale

  Disqe 20 dy të gjerë mbrapa origjinale

  Durrës Dje, 13:49
  600 €
 • 1 foto
  Peshore
  Makineri dhe inventare

  Peshore

  Peshore e madhe,me kandar,der ne 3000 kg,precize,per sende te vogla deri ne ngarkes me pirun.

  Durrës Dje, 13:48
  1.500.000 Lek
 • 2 foto
  Shiten 3 komplete
  Mobilje

  Shiten 3 komplete

  Shiten 3 komplete tavoline druri me konstrukt hekuri dhe karrige me konstrukt alumini mbeshtetese dr

  Durrës Dje, 13:44
  19.000 Lek
 • 11 foto
  Lancia Musa 1.3nafte Full Opsion-09 Ardhur Zvicraa
  Vetura

  Lancia Musa 1.3nafte Full Opsion-09 Ardhur Zvicraa

  Shitet Lancia Musa sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar gati per targa,Viti prodhimit 2009,Kam

  Durrës Dje, 13:33
  3.400 €
 • 5 foto
  opel corsa
  Vetura

  opel corsa

  opel cora 1.0 benzine ne gjendje shum te mire me sherbime te sapo bera ose bej dhe ndrrim me makine

  Durrës Dje, 13:29
  1.800 €
 • 6 foto
  Audi A6
  Vetura

  Audi A6

  AUDI A6 e sapo ardhur nga Gjermania me te gjith sherbimet e bera ne Gjermani.Me Dogane te paguar. 4

  Durrës Dje, 13:27
  9.500 €
 • 7 foto
  Mercedes benz S350L mundesi ndrrimi
  Vetura

  Mercedes benz S350L mundesi ndrrimi

  Mercedes Benz ml270 w163 ml400 ml500 ML320 ML350 w164 w165 w166 amg look diesel automatic cdi SUV 4x

  Durrës Dje, 13:24
  25.000 €
 • 3 foto
  Iveco fiat 3000
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco fiat 3000

  Te dhenat e tjera jane tek dokumenti ne foto

  Durrës Dje, 13:13
  3.000 €
 • 10 foto
  SHITET HYUNDAI ix35, motor 2.0 nafte
  Vetura

  SHITET HYUNDAI ix35, motor 2.0 nafte

  SHITET HYUNDAI ix35, motor 2.0 nafte. Ndezje me buton Start/Stop, navigator, sensor parkimi, tapicer

  Durrës Dje, 13:11
  15.000 €
 • 5 foto
  cmimi i diskutushem.
  Vetura

  cmimi i diskutushem.

  Navi i madh sendiljet me ngrohje e tjer

  Durrës Dje, 13:07
  10.000 €
 • 4 foto
  cmim i diskutushem
  Vetura

  cmim i diskutushem

  Per infotmacion i me teshem na kontaktoni ne tel..

  Durrës Dje, 13:07
  22.000 €
 • 2 foto
  Shitet Golf 5 GTD SUPER GJENDJE
  Vetura

  Shitet Golf 5 GTD SUPER GJENDJE

  GOLF 5 GTD (D E KUQE) 190.000 KM ME KLIMA DHE KSENO. GJENDJE TE MIRE XHENERIKE DHE MOTORRIKE. GATI P

  Durrës Dje, 13:07
  4.600 €
 • 4 foto
  Mercedes 250 cmim i diskutushem 20000 €
  Vetura

  Mercedes 250 cmim i diskutushem 20000 €

  Makina eshte e ardhme nga gjermania. Tavani me panoram.

  Durrës Dje, 13:07
  20.000 €
 • 10 foto
  Mercedes benz vito frigorifer
  Kamionë

  Mercedes benz vito frigorifer

  Vito frigirifer ne gjendje shum te mir frivoriferi ftof shum mir+ kondicioner makina ka punur per fa

  Durrës Dje, 13:07
  8.000 €
 • 4 foto
  Mercedes 220 Cmim i Diskutushem
  Vetura

  Mercedes 220 Cmim i Diskutushem

  Per me teper na kontaktoni ne tel...

  Durrës Dje, 13:03
  10.000 €
 • 3 foto
  cmim i diskutushem
  Vetura

  cmim i diskutushem

  Per informacio na kontaktoni ne tel..

  Durrës Dje, 13:03
  4.700 €
 • 9 foto
  Audi a4 s-line
  Vetura

  Audi a4 s-line

  Audi A4 S-line Viti 2006🗓 Motor 2.0 nafte⛽️ Km 211.000 Kambio Manuale Euro 4 Dogana e paguar R

  Durrës Dje, 12:53
  4.500 €
 • 6 foto
  Vw Polo benzin+gaz
  Vetura

  Vw Polo benzin+gaz

  Vw Polo Viti 2009 🗓 Motor 1.4 benzine /gaz ⛽️ Km 153.000 Kambio manuale Euro 4 Dogana e paguar

  Durrës Dje, 12:53
  4.200 €
 • 9 foto
  Seat Leon
  Vetura

  Seat Leon

  Seat Leon Viti 2008🗓 Motor 2.0 Naftë ⛽️ Km 227.000 Kambio manuale Euro 4 Dogana e paguar Radi

  Durrës Dje, 12:53
  4.500 €
 • 7 foto
  Suzuki Swift -1.3 nafte
  Vetura

  Suzuki Swift -1.3 nafte

  Suzuki Swift Motor 1.3 Naftë ⛽️ Viti 2007🗓 Km 125,000 Kambio manuale Euro 4 Dogana e paguar Ra

  Durrës Dje, 12:53
  3.800 €
 • 8 foto
  Toyota Corola /kambio automatike
  Vetura

  Toyota Corola /kambio automatike

  Toyota Corola Viti 2006🗓 Motor 1.4 naftë ⛽️ Km 175,000 Kambio Automatike Euro 4 Doganë e paguar

  Durrës Dje, 12:53
  4.300 €
 • 9 foto
  Bmw X1 xdrive
  Vetura

  Bmw X1 xdrive

  Bmw X1 xdrive Viti 2010🗓 Motor 2.0 Naftë ⛽️ Km 203.000 Kambio Automatike Euro 5(emëtimi i Gazrav

  Durrës Dje, 12:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  FORD FIESTA -1.4 benzine gaz
  Vetura

  FORD FIESTA -1.4 benzine gaz

  FORD FIESTA • Viti 2010 •motor 1.4 benzine gaz ⛽ •km 180.000(historik sherbimesh) •Me

  Durrës Dje, 12:53
  4.700 €
 • 8 foto
  PRODHOJM KENDE ME POROSI DUKE FILLUAR NGA 39000lek
  Mobilje

  PRODHOJM KENDE ME POROSI DUKE FILLUAR NGA 39000lek

  -Prodhojme kende me porosi duke filluar nga 39000 Leke -Te ne keni mundesi te zgjidhni nje game te

  Durrës Dje, 12:40
  39.000 Lek