Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Durrës

 • 2 foto
  Fenere S klass W221
  Autopjese dhe paisje

  Fenere S klass W221

  Shiten 2 fenere S klass W221. Perdoren per S klass 2006-2009. Cmimi 200 mije copa ose 300 mije cifti

  Durrës Dje, 16:34
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten stopa golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Shiten stopa golf 4

  Stopa golf 4. Cmimi 40 mije lek cifti.

  Durrës Dje, 16:34
  4.000 Lek
 • 0 foto
  L-200
  Vetura

  L-200

  Shes Mitsubishi L-200 4x4 ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike letrat jan te paguara per

  Durrës Dje, 16:32
  4.500 €
 • 11 foto
  ❌ OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT ECOTEC VITI 2006 ❌
  Vetura

  ❌ OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT ECOTEC VITI 2006 ❌

  ✅ OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT ✅ ✅ KAMJO MANUALE 6+1 MARSHA ✅ ✅ VENDE 6+1 ✅ ✅ VITI I PRODHIMIT

  Durrës Dje, 16:32
  3.390 €
 • 11 foto
  ❌ GOLF 5 (GTI) 2.0 BENZIN-GAZ AUTOMATIK VITI 2007❌
  Vetura

  ❌ GOLF 5 (GTI) 2.0 BENZIN-GAZ AUTOMATIK VITI 2007❌

  ✅ SHITET GOLF 5 ✅ ✅ LENDA DJEGESE :: BENZIN-GAZ ✅ ✅ VITI 207 ✅ ✅KAMJO AUTOMATIKE TIPI

  Durrës Dje, 16:32
  6.900 €
 • 11 foto
  MERCEDES-BENZ E220 D.AMG PAKET.
  Vetura

  MERCEDES-BENZ E220 D.AMG PAKET.

  MERCEDES-BENZ E220 D,AMG PAKET,SPORTPAKET,FUL OPTIONAL.MAKINA E SAPOARDHUR ME DOGANEN E PAGUAR POR E

  Durrës Dje, 16:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ❌ SHITET FORD C-MAX 1.6 TDCI VITI 2007 -KM 169 ❌
  Vetura

  ❌ SHITET FORD C-MAX 1.6 TDCI VITI 2007 -KM 169 ❌

  ✅ SHITET FORD C-MAX 1.6 NAFT TDCI ✅ ✅ VITI I PRODHIMIT 2007✅ ✅ KAMJO MANUALE ✅ ✅ E SAP

  Durrës Dje, 16:31
  3.790 €
 • 9 foto
  MERCEDES-BENZ C220 AMG PAKET
  Vetura

  MERCEDES-BENZ C220 AMG PAKET

  MERCEDES-BENZ C220 CDI, AMG PAKET,MAKINA E SAPOARDHUR ME DOGANEN E PAGUAR POR E PA TARGUAR AKOMA,PER

  Durrës Dje, 16:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET 3+1+2 NE DURRES
  Apartment / Banesa

  SHITET 3+1+2 NE DURRES

  Apartamenti ndodhet ne vollga ne katin e 12 me orjentim Lindje-Perendim, siperfaqe 149m2 ne certifik

  Durrës Dje, 16:30
  120.000 €
 • 10 foto
  MERCEDES-BENZ C250d 4MATIC,AMG PAKET,
  Vetura

  MERCEDES-BENZ C250d 4MATIC,AMG PAKET,

  MERCEDES-BENZ C250d 4MATIC,AMG PAKET,SPORTPAKET,CAMERA 360,FUL OPTIONAL,MAKINA E SAPOARDHUR ME DOGAN

  Durrës Dje, 16:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ❌C 220 CDI ~ MODEL 2005 ~ kambio MANUALE ❌
  Vetura

  ❌C 220 CDI ~ MODEL 2005 ~ kambio MANUALE ❌

  MERCEDES - BENZ C 220 CDI 🔹 VITI 12/2004 dal ne qarkullim ne 2005🔹 Kambio MANUALE🔹 🔺🔺Emertimi i GAZR

  Durrës Dje, 16:30
  5.190 €
 • 11 foto
  ❌ TOYOTA RAV 4 // 2.2 NAFTE ~ 2009 ~ AUTOMATIKE ❌
  Vetura

  ❌ TOYOTA RAV 4 // 2.2 NAFTE ~ 2009 ~ AUTOMATIKE ❌

  TOYOTA RAV 4 // 2.2 NAFTE 🔹 VITI 2009 dale ne qarkullim 2010🔹 Kambio AUTOMATIKE 🔹 153447 KM origjin

  Durrës Dje, 16:30
  9.490 €
 • 11 foto
  ❌VW GOLF 1.6 BENZINE + GAZ ~ 2007 ~KAMBIO MANUALE❌
  Vetura

  ❌VW GOLF 1.6 BENZINE + GAZ ~ 2007 ~KAMBIO MANUALE❌

  VW GOLF 1.6 BENZIN + GAZ 🔹 impianti LANDIRENZO🔹 VITI 2007🔹 KAMBIO MANUALE🔹 175447 km🔹 NAVI,AUX,BLUET

  Durrës Dje, 16:30
  4.590 €
 • 11 foto
  SHITET 2+1 NE DURRES
  Apartment / Banesa

  SHITET 2+1 NE DURRES

  Apartament ndodhet ne nje zone shume te qete me nje pamje shume te bukur nga deti dhe qyteti me sipe

  Durrës Dje, 16:29
  75.000 €
 • 6 foto
  SHITEN SUPER SUPER APATAMENTR NE DURRES
  Apartment / Banesa

  SHITEN SUPER SUPER APATAMENTR NE DURRES

  📣📣SHITEN SUPER APARTAMENTE NE DURRES📣📣 🌍 Ndodhen tek vila e zogut ne nje pozicion fantastik ku te gj

  Durrës Dje, 16:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet ose ndrohet apartamenti te malirobit plazh
  Apartment / Banesa

  Shitet ose ndrohet apartamenti te malirobit plazh

  Shitet ose Ndrohet apartamenti ne durres me nje apartament ne tirane...apartamenti ka dokumenta te r

  Durrës Dje, 16:24
  36.000 €
 • 3 foto
  shtepi 1+1 83 m2 ish rajoni i policise
  Apartment / Banesa

  shtepi 1+1 83 m2 ish rajoni i policise

  shtepi 1+1 83 m2 ish rajoni i policise shtepia ka nje super ndricim gjithe diten. shitet e mobiluar

  Durrës Dje, 16:21
  58.000 €
 • 2 foto
  Apartament 3+1+2+ballkon Tek Pallati i Sportit
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1+2+ballkon Tek Pallati i Sportit

  Apartament shume cilesor per shitje tek objekti "ARVI" prane pallatit te sportit, Durres. Apartamen

  Durrës Dje, 16:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorr 125 me 5 marshe
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr 125 me 5 marshe

  Shes motorr 125 me freksion radiator ne gjendje t mire

  Durrës Dje, 16:00
  800 €
 • 4 foto
  bmw
  Vetura

  bmw

  makina ne gjendje shum te mire km 94000 originale gomat e reja disqet e reja te markes bbs te gjitha

  Durrës Dje, 16:00
  11.900 €
 • 5 foto
  RRULOT FAST FOOD ose NDERROHET
  Makineri dhe inventare

  RRULOT FAST FOOD ose NDERROHET

  Shitet rrulot fast food i pajisur me te gjitha gati per pune , rruloti permban dhome frigoriferike m

  Durrës Dje, 15:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes Makine A-Class Dhjetor 2009
  Vetura

  Shes Makine A-Class Dhjetor 2009

  Makine A-Class ne SUPER gjendje. Prodhim 23.12.2009 Kilometra origjinale. Gomat 90%. Te gjitha sherb

  Durrës Dje, 15:57
  5.500 €
 • 6 foto
  Jeep benzin -02
  Vetura

  Jeep benzin -02

  makina eshte ne gjendje shume te mire me letra te pagura... e gacme per cfar dolloje prove... pranoj

  Durrës Dje, 15:50
  15.000 €
 • 6 foto
  MAN TGX 18.480 BLS EURO 6
  Kamionë

  MAN TGX 18.480 BLS EURO 6

  Shite Man MAN TGX 18.480 BLS EURO 6. Vit prodhimi 2013. Cmimi 35\'000 euro pa TVSH.

  Durrës Dje, 15:41
  35.000 €
 • 7 foto
  VW Touran 1.9 tdi U SHIIIIT
  Vetura

  VW Touran 1.9 tdi U SHIIIIT

  TOURAN 1.9 AUTOMAT DSG SHUM EKONOMIK. MAKINA ESHT NE SUPER GJENDJE SI NGA ANA ESTETIKE PO ASHU XHENE

  Durrës Dje, 15:31
  4.000 €
 • 5 foto
  Mercedes c320 cdi 4matic
  Vetura

  Mercedes c320 cdi 4matic

  Makina eshte ne gjendje te perkryer. Jane vendosur kater amortizatore te rinj Sachs. kater susta s

  Durrës Dje, 15:30
  8.700 €
 • 0 foto
  Land Rover Frelander 2.2 Naft 2008
  Vetura

  Land Rover Frelander 2.2 Naft 2008

  Dogana e paguar..kondicioner..timon hidraulik..abs..2 celsa..Airbag..disqe alumini..goma te mira..4

  Durrës Dje, 15:24
  7.500 €
 • 6 foto
  Mercedes E270
  Vetura

  Mercedes E270

  Makina eshte ne gjendje shume te mire...per me shume info kontaktoni ne nr : 0682131332

  Durrës Dje, 15:24
  6.000 €
 • 3 foto
  Smart 600cc
  Vetura

  Smart 600cc

  Cmimin i pa diskutushem

  Durrës Dje, 15:16
  1.350 €
 • 1 foto
  Apple watch series 2
  Telefona celulare

  Apple watch series 2

  Shitet apple watch series 2 110€

  Durrës Dje, 15:16
  110 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz CE200. Viti 1994 Benzin-Gaz
  Vetura

  Mercedes-Benz CE200. Viti 1994 Benzin-Gaz

  Mercedes-Benz CE200. Viti 1994 Benzin-Gaz. Makina eshte totalisht e restauruar. Ne Gjendje perfekte

  Durrës Dje, 15:15
  8.000 €
 • 4 foto
  Audi TT 2.0 Benzin Gaz. Viti 2008
  Vetura

  Audi TT 2.0 Benzin Gaz. Viti 2008

  Audi TT 2.0 Benzin Gaz. Viti 2008. Makina eshte komplet S-Line si mrena dhe jashte me bisht mrapa qe

  Durrës Dje, 15:15
  8.500 €
 • 5 foto
  Wolksvagen sharan
  Vetura

  Wolksvagen sharan

  Shitet wolksvagen sharon viti 2008

  Durrës Dje, 15:12
  6.500 €
 • 2 foto
  SUPER OFERTE Kamera per Makine 5MP FULL HD + AUDIO
  Autopjese dhe paisje

  SUPER OFERTE Kamera per Makine 5MP FULL HD + AUDIO

  SUPER OFERTE Shitet Kamera per Makine cilesia 5MP FULL HD. Filmim Video + Audio. Super kualitet per

  Durrës Dje, 15:10
  3.500 Lek
 • 1 foto
  Printer Bardhe &zi
  Pjese per kompjuter

  Printer Bardhe &zi

  Printer bardhe &zi. Jo fotokopje. Shitet se nuk perdoret. Nuk ka boje. Cmimi i diskutueshem.Kont

  Durrës Dje, 14:52
  35 Lek
 • 2 foto
  Lavaman plastik e forte
  Teknik dhe paisje

  Lavaman plastik e forte

  Lavaman plastike e forte . Mund te perdoret per servise, oborre te jashtme, garazhde.E blere ne Ital

  Durrës Dje, 14:52
  35 Lek
 • 8 foto
  E 280 mercedes e class full
  Vetura

  E 280 mercedes e class full

  Shitet e class 280 cdi nafte fundi i 2004 ... makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike , motorrike

  Durrës Dje, 14:46
  5.900 €
 • 7 foto
  Ford Focus Benzin/GAS 1.6 okazion nga zvicra
  Vetura

  Ford Focus Benzin/GAS 1.6 okazion nga zvicra

  Ford Focus Benzin GAZ 1.6 (impjanti landi renzo) nga me te miret brenda garancis ,mjeti eshte i mire

  Durrës Dje, 14:39
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Grup motori
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Grup motori

  Grup motori Honda astra supra japonez

  Durrës Dje, 14:36
  100 Lek
 • 2 foto
  SEDILE SPRINTERI TIP I RI
  Autopjese dhe paisje

  SEDILE SPRINTERI TIP I RI

  SHES SEDILE PER SPRINTER TIPI I RI MBI 2008 POTHUAJSE E RE ME LEKURE BEZHE DHE KAMOSH BEZHE.

  Durrës Dje, 14:30
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  HYUNDAI SANTA FE SUPER GJENDJE
  Vetura

  HYUNDAI SANTA FE SUPER GJENDJE

  SHES SUPER HYUNDAI SANTA FE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE ME DOKUMENTA TE PAGUARA TE G

  Durrës Dje, 14:29
  8.500 €
 • 10 foto
  FORD FOCUS C-MAX
  Vetura

  FORD FOCUS C-MAX

  SHES FORD FOCUS C-MAX NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE, ME DOKUMENTA TE RREGULLTA SH

  Durrës Dje, 14:28
  4.400 €
 • 8 foto
  SUPER SPRINTER
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SUPER SPRINTER

  SHES MERCEDES BENZ SPRINTER ME DOKUMENTA TE RREGULLTA TE GJITHA TE PAGUARA PER NJE VIT. 515 VITI PRO

  Durrës Dje, 14:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes E 350 Bluetec nafte Look Amg usa
  Vetura

  Mercedes E 350 Bluetec nafte Look Amg usa

  Mercedes E350 Bluetec Nafte (Pa taks lluksi) Nafte Viti 2012 Km 212 mi aktuale Automat/tronic +- Fu

  Durrës Dje, 14:27
  16.000 €
 • 8 foto
  Shitet apartament ne plazh okazion 2+1 40000 euro
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne plazh okazion 2+1 40000 euro

  Shitet super apartament ne plazhin e golemit 2+1 2 ballkone ne vijen e pare.30 metra nga deti ne vij

  Durrës Dje, 14:27
  40.000 €
 • 11 foto
  S350 Benzin Gaz
  Vetura

  S350 Benzin Gaz

  Karburanti: Hibrid Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: automatik Ftohja......: Klima Fuqia KW..: 220 KM

  Durrës Dje, 14:17
  12.500 €
 • 9 foto
  Renault Megane 1.5Nafte ,viti 2005
  Vetura

  Renault Megane 1.5Nafte ,viti 2005

  Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: manual Ftohja......: Klima Fuqia KW..: 92 KM....

  Durrës Dje, 14:17
  3.000 €
 • 5 foto
  Ford Focus
  Vetura

  Ford Focus

  Eshte ne gjendje shume te mire....per me shume info kontaktoni ne nr:0682131332

  Durrës Dje, 14:15
  6.800 €
 • 8 foto
  Opel Zafira 1.7 Naft 2008
  Vetura

  Opel Zafira 1.7 Naft 2008

  Dogana e paguar..kondicioner..timon hidraulik..abs..2 celsa..Airbag..T.B

  Durrës Dje, 13:56
  4.000 €
 • 7 foto
  Toyota Rav4 2.2 Naft 2010
  Vetura

  Toyota Rav4 2.2 Naft 2010

  Dogana e paguar..kondicioner..timon hidraulik..abs..2 celsa..Airbag..T.B

  Durrës Dje, 13:56
  10.000 €