Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Durrës

 • 10 foto
  Citroen C4•Viti 2009•1.6 Naft•Kamjo Automat
  Vetura

  Citroen C4•Viti 2009•1.6 Naft•Kamjo Automat

  Citroen C4 Viti 2009 1.6 Naft Kamjo automat Dogan e paguar Perde origjinale Kondicioner klimatik 2-C

  Durrës Dje, 21:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Okazion Opel astra 1.6 benzin gaz
  Vetura

  Okazion Opel astra 1.6 benzin gaz

  Opel astra 1.6 benzin gaz me letra deri ne dhjetore 2019 me impnjant sekuencial sherbimet e bera n

  Durrës Dje, 21:00
  3.400 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz•C Class 204•Viti 2007•Kamjo Manual
  Vetura

  Mercedes Benz•C Class 204•Viti 2007•Kamjo Manual

  Mercedes Benz Model Avangard Viti 2007 220 Cdi Kamjo manual Dogan e paguar Navigator origjinal Tapi

  Durrës Dje, 20:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ap 1+1 Prane Detit , Majestic / Shkembi Kavajes
  Apartment / Banesa

  Ap 1+1 Prane Detit , Majestic / Shkembi Kavajes

  Përshkrimi: Dokumentacion i plote dhe i rregullt me Hipoteke. E shfrytezueshme 37 Metra katror ne

  Durrës Dje, 20:59
  29.500 €
 • 11 foto
  Bmw X1•X Drive•Viti 2011•2.0 Naft•Kamjo Automat
  Vetura

  Bmw X1•X Drive•Viti 2011•2.0 Naft•Kamjo Automat

  Bmw X1 X-Drive Full Option Viti 2011 2.0 Naft Kamjo Automat 2-Celsa Xhama te zinj origjinal Tavan xh

  Durrës Dje, 20:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ford Kuga•Viti 2011•2.0 Naft•Kamjo Automat
  Vetura

  Ford Kuga•Viti 2011•2.0 Naft•Kamjo Automat

  Ford Kuga Full option Viti 2011 2.0 Naft Kamjo Automat Dogan e paguar Tapiceri lekure+Rrob Tavan xha

  Durrës Dje, 20:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bmw X5•Viti 2007•3.0 Naft•Kamjo Automat
  Vetura

  Bmw X5•Viti 2007•3.0 Naft•Kamjo Automat

  Bmw X5 Full option Viti 2007 3.0 Naft Kamjo Automat Nuk e kap taksa e lluksit 3-Celsa Xhama te zinj

  Durrës Dje, 20:57
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Nissan Qashqai•Viti 2007•1.5 Naft•Kamjo Manual
  Vetura

  Nissan Qashqai•Viti 2007•1.5 Naft•Kamjo Manual

  Nissan Qashqai Viti 2007 1.5 Naft Kamjo manual Radio origjinale me komando ne timon Kondicioner klim

  Durrës Dje, 20:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  B Class•Kamjo Automat•Viti 2006
  Vetura

  B Class•Kamjo Automat•Viti 2006

  Mercedes Benz B 200 Cdi Viti 2006 Kamjo automat Dogan e paguar Navigator Sendilet me ngrohje Tapice

  Durrës Dje, 20:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Fiat Doblo•1.3 Naft•Viti 2008•Kamjo Manual
  Vetura

  Fiat Doblo•1.3 Naft•Viti 2008•Kamjo Manual

  Fiat Doblo Viti 2008 1.3 Naft Kamjo manual Dogan e paguar Radio origjinale Kondicioner 2-Celsa Fener

  Durrës Dje, 20:56
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Nissan Pathfinder•Viti 2007•2.5 Naft•Kamjo Manual
  Vetura

  Nissan Pathfinder•Viti 2007•2.5 Naft•Kamjo Manual

  Nissan Pathfinder Viti 2007 2.5 Naft Kamjo manual Xhama te zinj origjinal Radio origjinale me komand

  Durrës Dje, 20:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BMW 300 HP e modifikuar shume e shpejte.
  Vetura

  BMW 300 HP e modifikuar shume e shpejte.

  BMW serie 5 me 168000 km origjinale me garanci. Makina eshte e modifikuar ne Itali dhe ka 300 kuaj f

  Durrës Dje, 20:41
  8.000 €
 • 11 foto
  Okazion apartament 2+1 ne qender te Durresit.
  Apartment / Banesa

  Okazion apartament 2+1 ne qender te Durresit.

  Shitet apartamenti okazion i mobiluar 2 + 1 ne pallat ekzistues 5 katesh me tulla. Pallati ka vetem

  Durrës Dje, 20:41
  55.000 €
 • 11 foto
  Okazion Toyota Rav4 me letra per nje vit.
  Vetura

  Okazion Toyota Rav4 me letra per nje vit.

  Toyota Rav4 fundi 2006. Gjendje perfekte, letra per 1 vit, siguracion mini kasko. Cdo sherbim i bere

  Durrës Dje, 20:41
  6.700 €
 • 2 foto
  BMW X5 3.0 DIESEL
  Vetura

  BMW X5 3.0 DIESEL

  Shitet X5 3.0 nafte kambio automatike viti 2003 dokumenta te paguara deri me 28 . 12. 2019 pa tak

  Durrës Dje, 20:40
  5.300 €
 • 9 foto
  Golf 2.0 TDI HIGHTLINE
  Vetura

  Golf 2.0 TDI HIGHTLINE

  Shitet VW Golf 6 Motorri - 2.0 Kambio- Automatike Karburanti - Nafte

  Durrës Dje, 20:39
  8.800 €
 • 11 foto
  Touran Hightline Full
  Vetura

  Touran Hightline Full

  SHITET VW TOURAN Makina sapo ka ardhur nga Gjermania me dogan te paguar ne gjendje perfekte me cdo

  Durrës Dje, 20:38
  7.400 €
 • 11 foto
  E 280 SportPacket
  Vetura

  E 280 SportPacket

  Shitet Mercedes-Benz E 280 SportPacket Makina sapo ka ardhur nga Gjermania.... Viti prodhimit

  Durrës Dje, 20:38
  10.000 €
 • 10 foto
  Touran Cross Full
  Vetura

  Touran Cross Full

  Shitet VW Touran Cross Makina sapo ka ardhur nga Gjermania me dogan te paguar Ne gjendje sic ka ard

  Durrës Dje, 20:37
  7.400 €
 • 9 foto
  Caddy 1.6 TDI
  Vetura

  Caddy 1.6 TDI

  Shitet VW Caddy 1.6 TDI Motorri : Nafte Cilindrata: 1.6 Kambio : Manual

  Durrës Dje, 20:37
  8.500 €
 • 9 foto
  B-200 CDI Avantgarde
  Vetura

  B-200 CDI Avantgarde

  Shitet MB B-200 CDI Makina sapo ka ardhur nga Gjermania me dogan te paguar •Avantgarde •Sedilj

  Durrës Dje, 20:37
  6.300 €
 • 8 foto
  HUAWEI P20 Lite 64GB/4GB ram Europian si i ri
  Telefona celulare

  HUAWEI P20 Lite 64GB/4GB ram Europian si i ri

  Shes HUAWEI P20 Lite 64GB/4GB ram i zi mode Europian pak i perdorur ne gjendje te shkelqyer pothuajs

  Durrës Dje, 20:37
  25.000 Lek
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY S8 64GB silver si i Ri *OKAZION*
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S8 64GB silver si i Ri *OKAZION*

  Shes SAMSUNG GALAXY S8 64GB/4GB ram silver model Universal SM-G950U me Android te fundit 9.0 i perdo

  Durrës Dje, 20:36
  23.000 Lek
 • 11 foto
  Audi A4 S-Line
  Vetura

  Audi A4 S-Line

  Shitet Audi A4 S-Line Kambio -> Automat Kilometrazhi->184.624Km Origjinal

  Durrës Dje, 20:36
  7.500 €
 • 10 foto
  B-200 CDI Avantgarde
  Vetura

  B-200 CDI Avantgarde

  Shitet MB B-200 CDI Makina sapo ka ardhur nga Gjermania me dogan te paguar ne gjendje perfekte mot

  Durrës Dje, 20:36
  6.000 €
 • 0 foto
  BMW 330 -02
  Vetura

  BMW 330 -02

  Bmw 330 x/drive ne gjendje shum te mir Sherbime te sapo kryera tek bmw xenon sensor parkimi bagazhi

  Durrës Dje, 20:36
  3.400 €
 • 11 foto
  Passat 2.0 TDI Hightline
  Vetura

  Passat 2.0 TDI Hightline

  Shitet VW Passat 2.0 TDI Makina sapo ka ardhur nga Gjermania me dogan te paguar ne gjendje pefekte d

  Durrës Dje, 20:36
  7.000 €
 • 9 foto
  iPhone 7+ 32GB Gold si i ri i Pahapur Teknikisht
  Telefona celulare

  iPhone 7+ 32GB Gold si i ri i Pahapur Teknikisht

  Shes iPhone 7+ 32GB gold i perdorur ne gjendje te shkelqyer pa asnje lloj demtimi apo gervishtje i p

  Durrës Dje, 20:35
  40.000 Lek
 • 8 foto
  Touran 1.9 TDI Hightline
  Vetura

  Touran 1.9 TDI Hightline

  Shitet Volkswagen Touran 1.9 TDI Makina sapo ka ardhur nga Gjermani me dogan te paguar ne gjendje pe

  Durrës Dje, 20:34
  5.500 €
 • 7 foto
  VW Sharan Okazion
  Vetura

  VW Sharan Okazion

  Shitet Volswagen Sharan TDI te kuqe. Viti prodhimit fundi 2005. Kilometrat:192mij Kambjo: Manuale Ma

  Durrës Dje, 20:28
  4.500 €
 • 10 foto
  Shitet apartament 86m2 i mobiluar
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 86m2 i mobiluar

  Shiten apartament buze detit, vije e pare! Ne kat te peste, me siperfaqe totale 85.95 m2! Prane Rest

  Durrës Dje, 20:28
  68.000 €
 • 7 foto
  SHITET BMW X5 VITI 2003 NAFT 3.0 AUTOMATIKE
  Vetura

  SHITET BMW X5 VITI 2003 NAFT 3.0 AUTOMATIKE

  SHITET BMW X5 VITI 2003 NAFTE 3.0 KAMBIO AUTOMATIKE.MAKINA ESHT FULL XHAMA TE ZI ORIGJINAL, SENSOR P

  Durrës Dje, 20:27
  5.000 €
 • 0 foto
  Shitet mercedes benz c clas 200 motorr evo
  Vetura

  Shitet mercedes benz c clas 200 motorr evo

  Shitet c clas motorr evo dhjetor e 2003 makina eshte shum e mbajtur dhe skam nevoj per asgjee per

  Durrës Dje, 20:25
  4.350 €
 • 3 foto
  SHES MERCEDES BENZ E CLASS 280 CDI AVANTGARDE
  Vetura

  SHES MERCEDES BENZ E CLASS 280 CDI AVANTGARDE

  SHES MERCEDES BENZ E CLASS 280 CDI. VITI PRODHIMIT 2005, LETRA TE PAGUARA DERI NE MAJ 2020,NE GJENDJ

  Durrës Dje, 20:22
  4.800 €
 • 11 foto
  Mercedez e 220 viti 2010 euro5 mundesi ndrrimi
  Vetura

  Mercedez e 220 viti 2010 euro5 mundesi ndrrimi

  Mercedes benz e clas 220 cdi viti 2010 Makina sapo esht inportuar nga gjermania Makina ka qen me t

  Durrës Dje, 20:13
  9.300 €
 • 7 foto
  Aparment 2+1 te hyria e Durresit
  Apartment / Banesa

  Aparment 2+1 te hyria e Durresit

  Shitet apartament 2 dhoma gjumi me sallon dhe guzhine te madhe + ballkon tualet i madh dhe me drita

  Durrës Dje, 20:13
  54.000 €
 • 9 foto
  #shitur# 2014 VW CC 1.8T Me Liber Servisi
  Vetura

  #shitur# 2014 VW CC 1.8T Me Liber Servisi

  Makina eshte ne gjendje perfekte. Me liber servisi nga VW Shume e Paster Servisi i fundit 148000 KM

  Durrës Dje, 20:11
  11.200 €
 • 4 foto
  Okazion shes Mercedes B Class Automatik
  Vetura

  Okazion shes Mercedes B Class Automatik

  Shes Mercedes-Benz B Class viti 2006 1.8 nafte. Makine shum ekonomike letrat te paguara deri ne teto

  Durrës Dje, 20:10
  5.500 €
 • 0 foto
  Shitet bisnez i ngritur tek pista Durres
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet bisnez i ngritur tek pista Durres

  Super bizbes i ngtitur tek pista vollga Duurres siperfaqe 266m2 +30m2 veramde ambjent i jashtem. Bi

  Durrës Dje, 20:10
  650.000 €
 • 11 foto
  Super apt 2+1 me pamje nga deti plazh Durres
  Apartment / Banesa

  Super apt 2+1 me pamje nga deti plazh Durres

  Supeeeeer Apartament 2 + 1 pamje komplet nga deti. Stacioni i pare plazh pran Palace Hotel. - Kati 5

  Durrës Dje, 20:09
  95.000 €
 • 8 foto
  Shitet Aprtament 2+1 i mobiluar currila Durres
  Apartment / Banesa

  Shitet Aprtament 2+1 i mobiluar currila Durres

  💥💥Shitet apartament 2+1 ne zonen e currilave, Durres.💥💥 🔹️Nje nga zonat me te bukura ne Durres. 🏢K

  Durrës Dje, 20:08
  95.000 €
 • 7 foto
  Okazion Shitet Golf 7 automat
  Vetura

  Okazion Shitet Golf 7 automat

  Shitet Golf 7 Motorri 1.6 naft Bluemotion automat/tiptronick . Makina eshte ne super gjendje dhe sh

  Durrës Dje, 20:08
  11.000 €
 • 8 foto
  Peugeot 308
  Vetura

  Peugeot 308

  Viti 2015 BlueHdi 2.0 super economic 135000 km, sherbimet e kryera te Peugeot Panorame, tempo, spo

  Durrës Dje, 20:08
  10.000 €
 • 5 foto
  Apartament 1+1 pallati sportit, 45000€ i diskutush
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 pallati sportit, 45000€ i diskutush

  Shitet apartament 1+1 tek pallati i sportit, Durres Siperfaqe 80m2 Kati i 7 Pallat i ri me ashensor

  Durrës Dje, 20:08
  45.000 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 tek pelikani Plazh Durres
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 tek pelikani Plazh Durres

  SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 tek pasticeri Pelikani, plazh Durres. 🏢 kati i 3 banim me ashensor 📐 S

  Durrës Dje, 20:08
  48.000 €
 • 7 foto
  Shitet Aprt 3+1 prane shkolles Eftali Koci Durres
  Apartment / Banesa

  Shitet Aprt 3+1 prane shkolles Eftali Koci Durres

  Shitet Apartament 3+1 prane shkolles “Eftali Koci” Durres. Pallat i ri ne perfundim. Siperfaqe

  Durrës Dje, 20:08
  70.000 €
 • 11 foto
  Shitet super apartament 2+1 tek vila e zogut 140m2
  Apartment / Banesa

  Shitet super apartament 2+1 tek vila e zogut 140m2

  💥💥SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK VILA E ZOGUT💥💥 Organizuar nga 1 soxhorno me pamje totale nga deti,

  Durrës Dje, 20:07
  120.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 3+1 te kali trojes plazh Durres
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1 te kali trojes plazh Durres

  Shitet Apartament 3+1 prane kalit te trojes Siperfaqe 110m2 dhe 2 ballkone . Kati i 3 godine e re

  Durrës Dje, 20:07
  70.000 €
 • 4 foto
  SUPER OKAZION APART 1+1 PLAZH VIJ E PAR 25000€
  Apartment / Banesa

  SUPER OKAZION APART 1+1 PLAZH VIJ E PAR 25000€

  💥💥SUPER OKAZION💥💥 Apartament 1+1 papafingo pran hotel Bleart. • Kati i 8 me ashensor. • Vija e

  Durrës Dje, 20:07
  25.000 €
 • 6 foto
  Super apart 1+1 plazh Durres 43000€
  Apartment / Banesa

  Super apart 1+1 plazh Durres 43000€

  Suuuuuper apartament 1+1 stacioni i pare ne Plazh, Durres. Pallat i ri me ashensor Dokumentacion t

  Durrës Dje, 20:07
  43.000 €