Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Durrës

 • 10 foto
  HYUNDAI SANTA FE SUPER GJENDJE
  Vetura

  HYUNDAI SANTA FE SUPER GJENDJE

  SHES SUPER HYUNDAI SANTA FE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE ME DOKUMENTA TE PAGUARA TE G

  Durrës Dje, 21:42
  8.500 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ SUPER
  Vetura

  MERCEDES BENZ SUPER

  Viti 10/12/2009 me nafte 170 kv 2.2 versione Amg cambio automatico dhe f 1 palette ne Timon botonin

  Durrës Dje, 21:42
  13.000 €
 • 10 foto
  FORD FOCUS C-MAX
  Vetura

  FORD FOCUS C-MAX

  SHES FORD FOCUS C-MAX NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE, ME DOKUMENTA TE RREGULLTA SH

  Durrës Dje, 21:41
  4.400 €
 • 8 foto
  SUPER SPRINTER
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SUPER SPRINTER

  SHES MERCEDES BENZ SPRINTER ME DOKUMENTA TE RREGULLTA TE GJITHA TE PAGUARA PER NJE VIT. 515 VITI PRO

  Durrës Dje, 21:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Nissan Qashqai•Viti 2008•2.0 Naft•Kamjo Automat
  Vetura

  Nissan Qashqai•Viti 2008•2.0 Naft•Kamjo Automat

  Nissan Qashqai Viti 2008 2.0 Naft Kamjo Automat Dogan e paguar Sendilet me ngrohje Tavan xhami Tapic

  Durrës Dje, 21:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Toyota Rav4•Viti 2009•2.2 Naft•Kamjo Automat
  Vetura

  Toyota Rav4•Viti 2009•2.2 Naft•Kamjo Automat

  Toyota Rav-4 Model Crossover Full option Viti 2009 2.2 Naft Kamjo automat Dogan e paguar 2-Celsa Tap

  Durrës Dje, 21:40
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Citroen C4•Viti 2009•1.6 Naft•Kamjo Automat
  Vetura

  Citroen C4•Viti 2009•1.6 Naft•Kamjo Automat

  Citroen C4 Viti 2009 1.6 Naft Kamjo automat Dogan e paguar Perde origjinale Kondicioner klimatik 2-C

  Durrës Dje, 21:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  KIA SOUL 1.6 NAFT VITI 2011 KAMIO AUTOMATIKE??
  Vetura

  KIA SOUL 1.6 NAFT VITI 2011 KAMIO AUTOMATIKE??

  SHITET KIA SOUL 1.6 NAFT E VITIT 2011 ,ME KAMIO AUTOMATIKE,E ARDHUR NGA GJERMANIA,DOGANE TE PAGUAR,M

  Durrës Dje, 21:39
  6.700 €
 • 10 foto
  Nissan Pathfinder•Viti 2007•2.5 Naft•Kamjo Manual
  Vetura

  Nissan Pathfinder•Viti 2007•2.5 Naft•Kamjo Manual

  Nissan Pathfinder Viti 2007 2.5 Naft Kamjo manual Xhama te zinj origjinal Radio origjinale me komand

  Durrës Dje, 21:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Fiat Doblo•1.3 Naft•Viti 2008•Kamjo Manual
  Vetura

  Fiat Doblo•1.3 Naft•Viti 2008•Kamjo Manual

  Fiat Doblo Viti 2008 1.3 Naft Kamjo manual Dogan e paguar Radio origjinale Kondicioner 2-Celsa Fener

  Durrës Dje, 21:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Opel Zafira 1.9 Naft 2007 AUTOMATIK FATUR TVSH
  Vetura

  Opel Zafira 1.9 Naft 2007 AUTOMATIK FATUR TVSH

  SHITET OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT E VITIT 2007,KAMIO AUTOMATIKE,E ARDHUR NGA GJERMANIA,ME DOGANE TE PAGUAR

  Durrës Dje, 21:38
  4.600 €
 • 11 foto
  TOYOTA YARIS 1.4 NAFT VITI 2010?? FATUR TVSH
  Vetura

  TOYOTA YARIS 1.4 NAFT VITI 2010?? FATUR TVSH

  SHITET TOYOTA YARIS 1.4 NAFT E VITIT 2010,ME KAMIO MANUALE,E ARDHUR NGA GJERMANIA,DOGANE TE PAGUAR,M

  Durrës Dje, 21:38
  4.700 €
 • 7 foto
  TOYOTA COROLLA 1.4 NAFT 2006 AUTOMATIKE
  Vetura

  TOYOTA COROLLA 1.4 NAFT 2006 AUTOMATIKE

  SHITET TOYOTA COROLLA 1.4 NAFT E VITIT 2006,ME KAMIO AUTOMATIKE,E SAPOARDHUR,DOGANE TE PAGUAR,MAKINA

  Durrës Dje, 21:38
  4.500 €
 • 11 foto
  Okazion shtepi 3 katshe
  Shtepi / Vila

  Okazion shtepi 3 katshe

  Okazion shitet shtepi 3 katshe te spitali durres me pamje nga deti 4dhoma 2guzhina 2sallone shtepia

  Durrës Dje, 21:38
  87.000 €
 • 11 foto
  CITROEN C3 1.4 BENZIN/GAS 2004 AUTOMATIKE
  Vetura

  CITROEN C3 1.4 BENZIN/GAS 2004 AUTOMATIKE

  SHITET CITROEN C3 1.4 BENZIN/GAS, E VITIT 2004,ME KAMIO AUTONATIKE,MAKINA ESHTE ME TARGA TAKSA TE PA

  Durrës Dje, 21:37
  2.400 €
 • 10 foto
  VOLKSWAGEN CADY 08 1.9 TDI
  Vetura

  VOLKSWAGEN CADY 08 1.9 TDI

  Shes volsvagen cady motorr 1.9 nafte viti 2008 medogane te paguar goma te reja me 185mi km orgjinale

  Durrës Dje, 21:36
  5.200 €
 • 11 foto
  CADDY 1.4 BENZIN/GAS VITI 2009 ???? FATUR TVSH
  Vetura

  CADDY 1.4 BENZIN/GAS VITI 2009 ???? FATUR TVSH

  SHITET CADDY 1.4 BENZIN/GAS E VITIT 2009,ME KAMIO MANUALE,E ARDHUR NGA GJERMANIA,DOGANE TE PAGUAR,MA

  Durrës Dje, 21:36
  6.500 €
 • 10 foto
  CADDY 1.9 NAFT 206.000 KM NGA???? FATURE TVSH
  Vetura

  CADDY 1.9 NAFT 206.000 KM NGA???? FATURE TVSH

  SHITET CADDY 1.9 NAFT E VITIT 2005,KAMIO MANUALE,ARDHUR NGA GJERMANIA,DOGANE TE PAGUAR,MAKINA ESHTE

  Durrës Dje, 21:36
  4.700 €
 • 11 foto
  CADDY 1.4 BENZIN/GAS 7 VENDESH FATUR TVSH??
  Vetura

  CADDY 1.4 BENZIN/GAS 7 VENDESH FATUR TVSH??

  SHITET CADDY 1.4 BENZIN/GAS E VITIT 2005,KAMIO MANUALE,E ARDHUR NGA GJERMANIA,DOGANE TE PAGUAR,IMPIA

  Durrës Dje, 21:36
  5.400 €
 • 0 foto
  BMW 330 -02
  Vetura

  BMW 330 -02

  Bmw 330 x/drive ne gjendje shum te mir Sherbime te sapo kryera tek bmw xenon sensor parkimi bagazhi

  Durrës Dje, 21:36
  3.400 €
 • 10 foto
  Nissan Qashqai•Viti 2007•1.5 Naft•Kamjo Manual
  Vetura

  Nissan Qashqai•Viti 2007•1.5 Naft•Kamjo Manual

  Nissan Qashqai Viti 2007 1.5 Naft Kamjo manual Radio origjinale me komando ne timon Kondicioner klim

  Durrës Dje, 21:35
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Fiat Scudo•Viti 2007•2.0 Naft•Kamjo Manual
  Vetura

  Fiat Scudo•Viti 2007•2.0 Naft•Kamjo Manual

  Fiat Scudo Viti 2007 2.0 Naft Kamjo manual Dogan e paguar Cel:0684698571

  Durrës Dje, 21:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Peugeot 207•Viti 2009•1.4 Benzin Gaz•Kamjo Manual
  Vetura

  Peugeot 207•Viti 2009•1.4 Benzin Gaz•Kamjo Manual

  Peugeot 207 Viti 2009 1.4 Benzin Gaz Radio origjinale me komando ne timon Kondicioner klimatik Kamjo

  Durrës Dje, 21:33
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Fiat Fiorino•Viti 2011•1.3 Naft•Kamjo Manual
  Vetura

  Fiat Fiorino•Viti 2011•1.3 Naft•Kamjo Manual

  Fiat Fiorino Viti 2011 1.3 Naft Kamjo manual Dogan e paguar Radio Mp3 Usb 2-Celsa Cel:0684698571

  Durrës Dje, 21:32
  4.200 €
 • 10 foto
  VW Golf 6•Viti 2009•2.0 Naft•Kamjo Manual
  Vetura

  VW Golf 6•Viti 2009•2.0 Naft•Kamjo Manual

  VW Golf 6 Viti 2009 2.0 Naft Manuale Dogan e paguar 2-Celsa Radio origjinale me komando ne timon Pas

  Durrës Dje, 21:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   APARTAMENT BRENDA NE DURRES 1+1 73 m2 me HIpoteke
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT BRENDA NE DURRES 1+1 73 m2 me HIpoteke

  Brenda në Durrës Shitet apartament me siperfaqe 73 m2 e shkruajtur ne certifikaten epronesis ne ka

  Durrës Dje, 21:24
  36.500 €
 • 8 foto
  A6 3.0 NAFTE QUATTRO AUTOMAT VITI 2005
  Vetura

  A6 3.0 NAFTE QUATTRO AUTOMAT VITI 2005

  Shitet A6 3.0 nafte quattro viti 2005.Kambio automatike,marsha ne timon F1+/-.Sensore parkimi para-m

  Durrës Dje, 21:21
  6.400 €
 • 0 foto
  Set kolltuqesh ne oferte
  Mobilje

  Set kolltuqesh ne oferte

  Shiten kolltuqe te reja per shkak te mbylljes se aktivitetit. Cope me mikrofiber dhe sfungjer cileso

  Durrës Dje, 21:16
  600 €
 • 4 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Makina eshte perfekte per cdo lloi prove, dhe mekanikun e preferuar tuaj.. Cmimi I diskutushem

  Durrës Dje, 21:16
  2.250 €
 • 5 foto
  RRULOT FAST FOOD ose NDERROHET
  Makineri dhe inventare

  RRULOT FAST FOOD ose NDERROHET

  Shitet rrulot fast food i pajisur me te gjitha gati per pune , rruloti permban dhome frigoriferike m

  Durrës Dje, 21:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Ford Fiesta 1.6 nafte
  Vetura

  Shitet Ford Fiesta 1.6 nafte

  Shitet Ford Fiesta 1.6 nafte viti 2008 makina ndodhet në Itali vjen me porosi me njëherë në Shqipëri

  Durrës Dje, 21:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Toyota RAV 4 viti 2006
  Vetura

  Shitet Toyota RAV 4 viti 2006

  Shes makinën se dua për marrë një makin me kambio automatike makina eshte ne gjendje shume te mir

  Durrës Dje, 21:12
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  #shitur# 2014 VW CC 1.8T Me Liber Servisi
  Vetura

  #shitur# 2014 VW CC 1.8T Me Liber Servisi

  Makina eshte ne gjendje perfekte. Me liber servisi nga VW Shume e Paster Servisi i fundit 148000 KM

  Durrës Dje, 21:11
  11.200 €
 • 11 foto
  Okazion Lancia Musa Automatike 1.3 Nafte Zvicrra
  Vetura

  Okazion Lancia Musa Automatike 1.3 Nafte Zvicrra

  Shitet Lancia Musa modeli Platin full extra dhjetor 2006. Motorri 1.3 multijet nafte me zinxhir. Mak

  Durrës Dje, 21:05
  4.900 €
 • 5 foto
  BMW 300 HP e modifikuar shume e shpejte.
  Vetura

  BMW 300 HP e modifikuar shume e shpejte.

  BMW serie 5 me 168000 km origjinale me garanci. Makina eshte e modifikuar ne Itali dhe ka 300 kuaj f

  Durrës Dje, 21:05
  8.000 €
 • 11 foto
  Okazion apartament 2+1 ne qender te Durresit.
  Apartment / Banesa

  Okazion apartament 2+1 ne qender te Durresit.

  Shitet apartamenti okazion i mobiluar 2 + 1 ne pallat ekzistues 5 katesh me tulla. Pallati ka vetem

  Durrës Dje, 21:05
  55.000 €
 • 11 foto
  Okazion Toyota Rav4 me letra per nje vit.
  Vetura

  Okazion Toyota Rav4 me letra per nje vit.

  Toyota Rav4 fundi 2006. Gjendje perfekte, letra per 1 vit, siguracion mini kasko. Cdo sherbim i bere

  Durrës Dje, 21:05
  6.700 €
 • 3 foto
  Okazion skela ne gjendje te shkelqyer
  Materiale ndertimi

  Okazion skela ne gjendje te shkelqyer

  Shiten skela material shum i mir xingato dhe te pa demtuar 450m² 4500€ i diskutushem

  Durrës Dje, 21:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET TOJOTA JARIS 1000CC BENZIN GAZ VITI 2005
  Vetura

  SHITET TOJOTA JARIS 1000CC BENZIN GAZ VITI 2005

  SHITET TOJOTA JARIS 2005 MOTORR 1000CC BENZIN GAZ I SHENUAR NE LEJE QARKULLIMIT ME DOKUMENTA PER

  Durrës Dje, 21:04
  2.900 €
 • 1 foto
  POMPA DHE INJEKTORE DIESEL Cdi tdci hdi
  Autopjese dhe paisje

  POMPA DHE INJEKTORE DIESEL Cdi tdci hdi

  POMPA DHE INJEKTORE.. REVIZIONOJME POMPA DHE INJEKTOR COMMON RAIL CDI TDCI XdI HDI JTD DCI BOSCH DE

  Durrës Dje, 21:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  C200 cdi automat 2005
  Vetura

  C200 cdi automat 2005

  Ahitet c class clas 200 cdi motorr evo teper ekonomik kambio automatike gjysem lekur sndile me mgohj

  Durrës Dje, 21:00
  4.300 €
 • 0 foto
  X6 4.0d nafte pa taks luksi 8G
  Vetura

  X6 4.0d nafte pa taks luksi 8G

  Shitet x6

  Durrës Dje, 21:00
  17.000 €
 • 7 foto
  Shitet Shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia

  Shitet shtepia 1 kat e mobiluar 1+1.Shtepia ndodhet ne fshatin xhafzotaj te komunes rrashbull.Shtepi

  Durrës Dje, 20:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Renault megane 2006 1.9 cabrio
  Vetura

  Renault megane 2006 1.9 cabrio

  Okazion shitet renault megane cabrio ne gjendje super motorrike si dhe xhenerike me dogan te paguar

  Durrës Dje, 20:56
  3.000 €
 • 5 foto
  Rav 4 2007
  Vetura

  Rav 4 2007

  Toyota Rav-4 EXECUTIVE Shume e paster - Motorri : 2.2 Diesel 177kf . Ne gjende te shkelqyer. - Viti

  Durrës Dje, 20:56
  7.000 €
 • 2 foto
  Ps3 me cip
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 me cip

  Shite playstation 3 ne gjendje shume te mire320 giga 15 lojra me multimen cip.ps3 ka 3 leva dhe te g

  Durrës Dje, 20:51
  150 €
 • 5 foto
  Shitet golf 5,1.9 nafte i vitit 2007
  Vetura

  Shitet golf 5,1.9 nafte i vitit 2007

  Golf 5,1.9 nafte,super gjendje motorrike dhe i paster si brenda dhe jashte, i ardhur nga Gjermania m

  Durrës Dje, 20:47
  4.600 €
 • 0 foto
  Ap.2+1 90m2 42.000€ Hekurudha Plazh Durres
  Apartment / Banesa

  Ap.2+1 90m2 42.000€ Hekurudha Plazh Durres

  Shitet 2+1 k8 90m2 ne hekurudha te firma bruci pallati afer postes me pamie nga deti me 2 ballkone b

  Durrës Dje, 20:47
  420.000 €
 • 10 foto
  VW GOLF 1.9 NAFTE VITI 2008 MANUALE ZVICRA
  Vetura

  VW GOLF 1.9 NAFTE VITI 2008 MANUALE ZVICRA

  VOLKSWAGEN GOLF 5 VITI 2008 EURO 4 Kambio MANUALE RADIO CD MP3 KLIMA DIGITALE SENSOR SHIU SENS

  Durrës Dje, 20:45
  4.800 €
 • 6 foto
  FORD FIESTA 1.4 TDCI VITI 2007
  Vetura

  FORD FIESTA 1.4 TDCI VITI 2007

  Ford fiesta 1.4 tdci euro 4 VIti: 2007 Diesel Manual Goma 95%pothuajse Kondicioner funksional cd

  Durrës Dje, 20:45
  2.900 €