Elektronikë
Durrës

Elektronikë në shitje në Durrës

 • 1 foto
  3 iphon 4s
  Telefona celulare

  3 iphon 4s

  shten 3 iphon 4s te perdorur pak ore pune . Te ardhur nga Gjermania

  Durrës Sot, 02:48
  330 €
 • 1 foto
  Sony zx2 compakt
  Telefona celulare

  Sony zx2 compakt

  shitet sony zx2 compakt 4/64giga,snapdragon 845, pa dallim nga i riu, ardh nga anglia. cmimi 340mij

  Durrës Sot, 00:25
  340.000 Lek
 • 2 foto
  Hp core 2 duo
  Pjese per kompjuter

  Hp core 2 duo

  Shitet kompjuter hp core 2 duo e8400 3ghz 4gb ram 80gb hardiskun windows 7

  Durrës Dje, 23:15
  45 Lek
 • 2 foto
  Kompjuter Core 2 Duo E8400
  Pjese per kompjuter

  Kompjuter Core 2 Duo E8400

  Shitet kompjuter core 2 dou E8400 3ghz 2 gb ram ddr2 160 gb hardisk windows 7

  Durrës Dje, 23:15
  40 Lek
 • 2 foto
  Okazion Samsung Galaxy J2 Prime 2016
  Telefona celulare

  Okazion Samsung Galaxy J2 Prime 2016

  Samsung Galaxy J2 Prime RAM: 1,5GB Memory: 8GB Dual SIM Card I zi Kamera pas: 8MP Kamera para: 5MP G

  Durrës Dje, 22:35
  7.500 Lek
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY S7 Edge (2017) Blue coral 10/10
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S7 Edge (2017) Blue coral 10/10

  Shes SAMSUNG GALAXY S7 Edge 32GB/4GB Ram, prodhim i vitit 2017 ngjyre Blue Coral ngjyra me e bukur d

  Durrës Dje, 22:31
  21.000 Lek
 • 9 foto
  HUAWEI P9 Lite i zi Model Europian si i ri 10/10
  Telefona celulare

  HUAWEI P9 Lite i zi Model Europian si i ri 10/10

  Shes HUAWEI P9 Lite 16GB/2GB ram i zi model Europian modeli me i mire, i perdorur ne gjendje te shke

  Durrës Dje, 22:31
  12.000 Lek
 • 9 foto
  iPhone 7+ 32GB Gold si i ri i Pahapur Teknikisht
  Telefona celulare

  iPhone 7+ 32GB Gold si i ri i Pahapur Teknikisht

  Shes iPhone 7+ 32GB gold i perdorur ne gjendje te shkelqyer pa asnje lloj demtimi apo gervishtje i p

  Durrës Dje, 22:31
  40.000 Lek
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY A6 Plus Europian android 9.0
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A6 Plus Europian android 9.0

  Shes SAMSUNG GALAXY A6 Plus i zi 32GB model Europian SM-A605F me 1 sim modeli me i mire, i perdorur

  Durrës Dje, 22:31
  20.000 Lek
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY S7 32GB gold super gjendje
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S7 32GB gold super gjendje

  Shes SAMSUNG GALAXY S7 32GB/4GB ram gold shum i bukur model Universal SM-G930U modeli qe merr cdo up

  Durrës Dje, 22:31
  18.000 Lek
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY S9+ Lejla Europian si i ri 10/10
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S9+ Lejla Europian si i ri 10/10

  Shes SAMSUNG GALAXY S9+ 64GB/6GB Ram ngjyre lejla shum i bukur model Europian SM-G965F modeli me i m

  Durrës Dje, 22:30
  48.000 Lek
 • 10 foto
  SAMSUNG GALAXY S6 Edge 32GB Gold Europian super
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S6 Edge 32GB Gold Europian super

  Shes SAMSUNG GALAXY S6 Edge 32GB/3GB Ram gold platinum shum i bukur model Europian i perdorur ne gje

  Durrës Dje, 22:30
  17.000 Lek
 • 3 foto
  Game ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Game ps3

  Shiten disqe origjinale per ps3 .nje disk kushton 1000 leke.disqet jane te blera ne itali.me shumice

  Durrës Dje, 22:20
  1.000 Lek
 • 7 foto
  Kompjuter DELL
  Kompjutera

  Kompjuter DELL

  Shitet kompjuter DELL i kompletuar. Windows 7 ultimate. Te gjitha pajisjet jane te nje firme (DELL).

  Durrës Dje, 22:13
  270 Lek
 • 1 foto
  iMac 2014.500GB.8GB RAM. i5 21.5”NE QESE.
  Kompjutera

  iMac 2014.500GB.8GB RAM. i5 21.5”NE QESE.

  Shitet iMac 21.5”. Si i ri ne qese akoma. Parametra shume te mira. i5. 500GB MEMORIE. 8GB RAM. Esh

  Durrës Dje, 22:05
  690 €
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY S10+ 128GB/8GB Ram Europian 10/10
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S10+ 128GB/8GB Ram Europian 10/10

  Shes SAMSUNG GALAXY S10+ 128GB/8GB Ram i zi model Europian SM-G975F modeli me i mire shum pak i perd

  Durrës Dje, 21:22
  72.000 Lek
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY S7 Edge Silver gjendje perfekte
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S7 Edge Silver gjendje perfekte

  Shes SAMSUNG GALAXY S7 Edge 32GB/4GB Ram silver model universal SM-G935U modeli qe merr cdo update n

  Durrës Dje, 21:22
  21.000 Lek
 • 10 foto
  SAMSUNG GALAXY S9 64GB Blu Europian si i Ri
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S9 64GB Blu Europian si i Ri

  Shes SAMSUNG GALAXY S9 64GB ngjyre blu shum i bukur model Europian SM-G960F modeli me i mire, shum p

  Durrës Dje, 21:22
  42.000 Lek
 • 10 foto
  SAMSUNG GALAXY NOTE 5 i zi si i ri 10/10 OKAZION
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY NOTE 5 i zi si i ri 10/10 OKAZION

  Shes SAMSUNG GALAXY NOTE 5 32GB/4GB ram black saphire i perdorur ne gjendje te shkelqyer pa asnje de

  Durrës Dje, 21:21
  15.000 Lek
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY S7 32GB gold Universal G930U 10/10
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S7 32GB gold Universal G930U 10/10

  Shes SAMSUNG GALAXY S7 32GB/4GB ram, gold platinum shum i bukur model universal SM-G930U modeli qe m

  Durrës Dje, 21:21
  16.500 Lek
 • 8 foto
  iPhone 7 32GB i zi mat Pa dallim nga i riu OKAZION
  Telefona celulare

  iPhone 7 32GB i zi mat Pa dallim nga i riu OKAZION

  Shes iPhone 7 32GB i zi mat i perdorur ne gjendje te shkelqyer pa asnje lloj gervishtje apo shenje p

  Durrës Dje, 21:21
  30.000 Lek
 • 8 foto
  HUAWEI P20 Lite 64GB/4GB ram Europian si i ri
  Telefona celulare

  HUAWEI P20 Lite 64GB/4GB ram Europian si i ri

  Shes HUAWEI P20 Lite 64GB/4GB ram i zi mode Europian pak i perdorur ne gjendje te shkelqyer pothuajs

  Durrës Dje, 21:21
  25.000 Lek
 • 9 foto
  HUAWEI Y6 (2018) 16GB/2GB ram Europian si i ri
  Telefona celulare

  HUAWEI Y6 (2018) 16GB/2GB ram Europian si i ri

  Shes HUAWEI Y6 (2018) 16GB/2GB ram i zi model Europian modeli me i mire me 4G, android 8.0 super tel

  Durrës Dje, 21:21
  11.000 Lek
 • 8 foto
  iPhone 8+ 64GB i kuq (PRODUCT) red i 2018 OKAZION
  Telefona celulare

  iPhone 8+ 64GB i kuq (PRODUCT) red i 2018 OKAZION

  Shes iPhone 8+ 64GB i kuq prodhim i vitit 2018, i perdorur, ka dy viza te holla krisje tek kapaku mb

  Durrës Dje, 21:20
  45.000 Lek
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY S9+ 64GB/6GB ram SUPEROKAZION
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S9+ 64GB/6GB ram SUPEROKAZION

  Shes SAMSUNG GALAXY S9+ 64GB/6GB Ram shum i bukur model Universal SM-G965U me android te fundit 9.0,

  Durrës Dje, 21:20
  40.000 Lek
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY S8+ 64GB i zi si i ri android 9.0
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S8+ 64GB i zi si i ri android 9.0

  SAMSUNG GALAXY S8+ 64GB i zi, model universal SM-G955U me android te fundit 9.0 super bateri, telefo

  Durrës Dje, 21:20
  38.000 Lek
 • 0 foto
  Hp pavilion 15 inch screen slim
  Kompjutera

  Hp pavilion 15 inch screen slim

  15 inch screen Cpu core i5 1.8 ghz Ram 4 gb ddr3 Gpu 1.5 gb ded Hard drive 600gb Hp pavilion b15 b14

  Durrës Dje, 19:58
  350 Lek
 • 3 foto
  macbook air 2017
  Kompjutera

  macbook air 2017

  shes macbook air 2017 ne gjendje shum te mir shitet vetem si laptop pa aksesor cmimi 600

  Durrës Dje, 19:53
  600 €
 • 0 foto
  4 Kompjutera Dell Optiplex 780
  Kompjutera

  4 Kompjutera Dell Optiplex 780

  Shiten 4 kompjutera desktop Dell Optiplex 780 Me parametra Intel core 2 duo 3 Ghz 4GB RAM 160GB Har

  Durrës Dje, 19:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  huawei p30 pro
  Telefona celulare

  huawei p30 pro

  shes huawei p30 pro 8 gb ram 128 giga memoria pothuajse i ri cmimi 550 euro i padisku

  Durrës Dje, 19:45
  550 €
 • 2 foto
  Router 300 Mbps wireless
  Pjese per kompjuter

  Router 300 Mbps wireless

  Tp link wireless router 300 mbps

  Durrës Dje, 18:53
  4.000 Lek
 • 1 foto
  Kellef Iphone 5/5s 6/6s 7/8plus +ipad mini
  Shtesa per telefon celulare

  Kellef Iphone 5/5s 6/6s 7/8plus +ipad mini

  Cover per iphonat dhe ipad mini. Te perdorura

  Durrës Dje, 18:53
  1.000 Lek
 • 3 foto
  Kufje Bluetooth wireless +sport kit
  Audio / CD / Stereo

  Kufje Bluetooth wireless +sport kit

  Kufjet jane per te gjith llojet e celulareve. Perdoren per music/ YouTube / Thirrjet. Kan microfone

  Durrës Dje, 18:53
  3.000 Lek
 • 2 foto
  Diagnostikimi makinash i ri,
  Pjese per kompjuter

  Diagnostikimi makinash i ri,

  Diagnostikimi makinash i ri,Aparatura e re, Laptopi i perdorur. Shitet per arsyje mos perdorimi,esht

  Durrës Dje, 18:15
  300 €
 • 5 foto
  IPHON 4S
  Telefona celulare

  IPHON 4S

  Iphon 4s ne gjendje perfekte 16gb

  Durrës Dje, 17:58
  120 €
 • 10 foto
  HUAWEI P20 PRO 128GB/6GB Ram Europian si i ri Kuti
  Telefona celulare

  HUAWEI P20 PRO 128GB/6GB Ram Europian si i ri Kuti

  Shes HUAWEI P20 PRO 128GB/6GB Ram model Europian i perdorur vetem 10 dite pa asnje lloj shenje perdo

  Durrës Dje, 17:53
  45.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet Laptop/Tablet Lenovo Thinkpad
  Kompjutera

  Shitet Laptop/Tablet Lenovo Thinkpad

  Shitet lenovo thinkpad 30.000 lek , perdoret si tablet dhe si laptop , i7 vpro , 8gb ram , grafik 4g

  Durrës Dje, 17:45
  30.000 Lek
 • 3 foto
  GALAXY S8+ OKAZION
  Telefona celulare

  GALAXY S8+ OKAZION

  Samsung (Sm-G955U) 4 GB RAM 64 GB MEMORIE GJENDJA 10/10 KA VETEM NE PIK TE VOGEL NE EKRAN QE NUK HAP

  Durrës Dje, 17:33
  230 €
 • 5 foto
  A7 2018 Blue si i ri 200€ Europian
  Telefona celulare

  A7 2018 Blue si i ri 200€ Europian

  Shiter Samsung A7 2018 ngjyre e vecante blue model europian A750F/DS ekran super amodel 6 inch model

  Durrës Dje, 17:26
  200 €
 • 3 foto
  Frigorifer banak
  Pjese per kompjuter

  Frigorifer banak

  Frigorifer banak ne gjendje perfekte shitet per arsye mosperdorimi per fast-food per dyqan per mish

  Durrës Dje, 15:28
  350 €
 • 11 foto
  ALCATEL IDOL 3
  Telefona celulare

  ALCATEL IDOL 3

  SHES ALCATEL IDOL 3 Ekran IPS LCD 1920x1080 FULL HD capacitive touchscreen, 16M colors 5.5 inches,

  Durrës Dje, 15:10
  13.000 Lek
 • 3 foto
  Galaxy S7 Europian G930F octacore Perfekt
  Telefona celulare

  Galaxy S7 Europian G930F octacore Perfekt

  Shitet S7 Europian Octacore 4Gb Ram 32 Gb memory garanci deri ne fund te vitit rreth 3 muaj i perdor

  Durrës Dje, 14:25
  280 Lek
 • 3 foto
  Mp3 Phillips Go gear
  Audio / CD / Stereo

  Mp3 Phillips Go gear

  Shitet Mp3 Phillips Go gear 2giga memorje. Cmimi 5mij lek te vjetra.

  Durrës Dje, 12:54
  5 Lek
 • 1 foto
   Akordues Profesional Boss TU 12H
  Audio / CD / Stereo

  Akordues Profesional Boss TU 12H

  Shitet akordues per Kitare Elektrike ,Akustike por edhe per vegla Frymore te markes Boss tu 12H Ak

  Durrës Dje, 12:54
  25 Lek
 • 3 foto
  Lenovo B575e
  Kompjutera

  Lenovo B575e

  Shitet laptop lenovo B575e per arsye mosperdorimi. Laptopi ka keto parametra: Ram 2 GB Dual core 1.5

  Durrës Dje, 12:52
  120 Lek
 • 5 foto
  Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)
  Pjese per kompjuter

  Mbrojtesa nga (Mbitensioni dhe Rrufet)

  Tregtojm Mbrojtesa nga tensjoni i ulet dhe i larte,kto komponenet montohen ne kuader zen vendin sa p

  Durrës Dje, 12:51
  25 Lek
 • 5 foto
  Stacion Saldimi me Kallaj
  Pjese per kompjuter

  Stacion Saldimi me Kallaj

  Shitet Stacion Saldimi per Qarqe Stacioni ka xham zmadhus me ndricim me led eshte i paisur me vendin

  Durrës Dje, 12:50
  20 Lek
 • 4 foto
  Sonoff Wireless(Ndezje nga telefoni)
  Pjese per kompjuter

  Sonoff Wireless(Ndezje nga telefoni)

  Tregtoj Sonoff ky komponet sherben per te ndezur Dritat me Wireless direkt nga telefoni ose munde ta

  Durrës Dje, 12:50
  10 Lek
 • 1 foto
  Oferte Shiten Premium Domains Zyrapunes.com etj..
  Pjese per kompjuter

  Oferte Shiten Premium Domains Zyrapunes.com etj..

  Oferte Shiten Premium Domains : zyrapunes.com - Regjistruar me 2012-01-17 discoveralbania.info - R

  Durrës Dje, 12:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  INSTALOJME LOJRA NE PS3 PA CIP dhe PS4 5.05
  Lojra per PC / Videolojra

  INSTALOJME LOJRA NE PS3 PA CIP dhe PS4 5.05

  INSTALOJME LOJRA NE PLAYSTATION 3 PA CIP , NE TE GJITHE TIPET E PS3, FAT , SLIM DHE SUPERSLIM si: G

  Durrës Dje, 10:52
  Me Marrveshje