Elektronikë
Durrës

Elektronikë në shitje në Durrës

 • 3 foto
  Lg gm360
  Telefona celulare

  Lg gm360

  • LG
  • Model Tjeter
  Durrës Sot, 09:48
  15 €
 • 1 foto
  Fifa 22 per Ps4 7.55
  Lojra per PC / Videolojra

  Fifa 22 per Ps4 7.55

  • PS4
  Durrës Sot, 09:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  CIP DHE LOJRA NE PS4 7.02
  Lojra per PC / Videolojra

  CIP DHE LOJRA NE PS4 7.02

  Instalojme cip dhe lojra ne playstation

  Durrës Sot, 09:04
  500 Lek
 • 6 foto
  Cip ne PS4 7.55 + Lojrat e fundit
  Lojra per PC / Videolojra

  Cip ne PS4 7.55 + Lojrat e fundit

  Instalojm Cip dhe Lojra ne Playstation 4

  Durrës Sot, 09:04
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Cip dhe Lojra ne Ps4 7.02
  Lojra per PC / Videolojra

  Cip dhe Lojra ne Ps4 7.02

  BEJME ME CIP PLAYSTATION 4 SYSTEM SOFTWA

  Durrës Sot, 09:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  CIP & LOJRA NE CDO TIP PS3 dhe PS4 7.02
  Lojra per PC / Videolojra

  CIP & LOJRA NE CDO TIP PS3 dhe PS4 7.02

  INSTALOJME CIP DHE LOJRA NE PLAYSTATION

  Durrës Sot, 09:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Seevis PS3/ PS4/ PS5
  Lojra per PC / Videolojra

  Seevis PS3/ PS4/ PS5

  • PS4
  Durrës Sot, 09:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
   Cip & Lojra ne Ps3 dhe Ps4 7.02
  Lojra per PC / Videolojra

  Cip & Lojra ne Ps3 dhe Ps4 7.02

  INSTALOJME CIP DHE LOJRA NE PLAYSTATION

  Durrës Sot, 09:03
  300 Lek
 • 6 foto
  CIP & LOJRA PS4 9.00
  Lojra per PC / Videolojra

  CIP & LOJRA PS4 9.00

  Durrës Sot, 09:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Cip dhe Lojra ne Ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Cip dhe Lojra ne Ps3

  • PS3
  Durrës Sot, 09:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Iphone 8 64
  Telefona celulare

  Iphone 8 64

  Durrës Dje, 23:45
  195 Lek
 • 3 foto
  Xiaomi Mi 11 Lite 5G
  Telefona celulare

  Xiaomi Mi 11 Lite 5G

  Durrës Dje, 21:56
  40.000 Lek
 • 9 foto
  Navi.Android per Golf 5- 6 Pasati ,Kadi ,Turani
  Audio / CD / Stereo

  Navi.Android per Golf 5- 6 Pasati ,Kadi ,Turani

  Navi.Android. Golf. 5. 6. Pasati ,Kadi ,

  Durrës Dje, 15:08
  125 €
 • 1 foto
  Fujistu Pc Gaming
  Kompjutera

  Fujistu Pc Gaming

  Fujistu Pc Gaming Core i5 3.2-3.7ghz R

  Durrës 6 dhjetor 23:50
  350 €
 • 4 foto
  Asus maximus hero vii + intel core i5 4690k+16 giga ram
  Kompjutera

  Asus maximus hero vii + intel core i5 4690k+16 giga ram

  Durrës 6 dhjetor 21:17
  199 €
 • 2 foto
  SHITET iPHONE X - 256 GB  340 €
  Telefona celulare

  SHITET iPHONE X - 256 GB 340 €

  • Apple
  • iPhone X
  Durrës 6 dhjetor 10:06
  340 €
 • 3 foto
  PS4 *OKAZION*
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 *OKAZION*

  Durrës 5 dhjetor 19:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karte grafike GT 710
  Pjese per kompjuter

  Karte grafike GT 710

  Durrës 4 dhjetor 21:14
  70.000 Lek
 • 0 foto
  LEVA PS3 TE REJA
  Lojra per PC / Videolojra

  LEVA PS3 TE REJA

  SHITEN LEVA PS3 TE REJA SILESI E LART PR

  Durrës 4 dhjetor 18:32
  2.500 Lek
 • 3 foto
  Laptop Toshiba Pc
  Kompjutera

  Laptop Toshiba Pc

  • Toshiba
  Durrës 3 dhjetor 21:00
  50 Lek
 • 1 foto
  Demon souls e re ne qese
  Lojra per PC / Videolojra

  Demon souls e re ne qese

  • PS5
  Durrës 1 dhjetor 02:41
  6.000 Lek
 • 2 foto
  Lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojra

  Durrës 27 nëntor 20:08
  600 €
 • 6 foto
  Instalim wifi
  Pjese per kompjuter

  Instalim wifi

  Instalim Wifi Netis ,Xiaomi ,Tenda ,Lb -

  Durrës 23 nëntor 09:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kamera Xiaomi 2k 360grad
  Pjese per kompjuter

  Kamera Xiaomi 2k 360grad

  PERSHKRIMI Kamera Sigurie me WiFi Xiaomi

  Durrës 22 nëntor 17:47
  5.500 Lek
 • 4 foto
  Samsung Galaxy S20 FE 5G
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S20 FE 5G

  Durrës 11 nëntor 20:40
  500 €
 • 7 foto
  Samsung Galaxy Tab E
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Tab E

  Durrës 11 nëntor 20:35
  100 €
 • 4 foto
  Nokia 3510i
  Telefona celulare

  Nokia 3510i

  • Nokia
  • Lumia 535
  Durrës 10 nëntor 19:10
  20 €
 • 1 foto
  Asus X453M Okazionnn!!
  Kompjutera

  Asus X453M Okazionnn!!

  • X453M
  Durrës 5 nëntor 19:03
  300 €
 • 2 foto
  COMBO RECEIVER - DVB T2/S2⁣⁣
  Pjese per kompjuter

  COMBO RECEIVER - DVB T2/S2⁣⁣

  Durrës 4 nëntor 18:00
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  2 pc dhe pjese per pc
  Pjese per kompjuter

  2 pc dhe pjese per pc

  2 pc dell optiplex sff 755 core 2 duo e6

  Durrës 29 tetor 17:29
  25 €
 • 1 foto
  ???Gaming pc super okazion intel I7 ???
  Kompjutera

  ???Gaming pc super okazion intel I7 ???

  Intel i7 3770k Rx 580 8gb 125ssd 500hdd

  Durrës 28 tetor 13:41
  400 €
 • 5 foto
  Shitet 500Gb Laptop
  Kompjutera

  Shitet 500Gb Laptop

  Durrës 24 tetor 20:07
  37.000 Lek
 • 8 foto
  Shitet Laptopi I7
  Kompjutera

  Shitet Laptopi I7

  Durrës 24 tetor 20:06
  35.000 Lek
 • 3 foto
  iPhone X 64GB
  Telefona celulare

  iPhone X 64GB

  Durrës 21 tetor 13:36
  29.000 Lek
 • 1 foto
  Apple iPhone 13 Pro Max - 256GB - Gold
  Shtesa per telefon celulare

  Apple iPhone 13 Pro Max - 256GB - Gold

  WE ARE CURRENTLY ON PROMO OFFER BUY 2 UN

  Durrës 18 tetor 09:37
  800 €
 • 9 foto
  Iphone 8
  Telefona celulare

  Iphone 8

  • Apple
  Durrës 17 tetor 19:03
  15.000 Lek
 • 3 foto
  Hard Aim Assist! Controller Adopter per Ps4Ps3 Switch Pc
  Lojra per PC / Videolojra

  Hard Aim Assist! Controller Adopter per Ps4Ps3 Switch Pc

  Shes Wireless/Bluetooth adaptor per te g

  Durrës 16 tetor 17:16
  32 Lek
 • 4 foto
  Msi i7 11800h , RTX 3070, 16GB RAM
  Kompjutera

  Msi i7 11800h , RTX 3070, 16GB RAM

  Durrës 15 tetor 23:35
  1.399 €
 • 5 foto
  Shitet Iphone 8 64gb
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 8 64gb

  • Apple
  Durrës 15 tetor 18:48
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Bokse monitor, Soundsation 180W
  Audio / CD / Stereo

  Bokse monitor, Soundsation 180W

  • Model Tjeter
  Durrës 14 tetor 16:34
  250 €
 • 1 foto
  Shitet Fujitsu fi-7460 Color Duplex Document Scanner,
  Pjese per kompjuter

  Shitet Fujitsu fi-7460 Color Duplex Document Scanner,

  Fujitsu fi-7460 Color Duplex Document Sc

  Durrës 9 tetor 21:41
  2.000 €
 • 2 foto
  Kompjuter + Monitor + Tastiere & Mouse
  Kompjutera

  Kompjuter + Monitor + Tastiere & Mouse

  Durrës 8 tetor 17:53
  400 €
 • 1 foto
  ps3 ne shitje me cip
  Kompjutera

  ps3 ne shitje me cip

  shite ps3 me cip 100% ne rregull ka dhe

  Durrës 6 tetor 17:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Okazion Shiten Kufje Razer Tournament Edition
  Pjese per kompjuter

  Okazion Shiten Kufje Razer Tournament Edition

  Durrës 6 tetor 15:02
  68 €
 • 0 foto
  shitet ps3 me cip ne shitje
  Kompjutera

  shitet ps3 me cip ne shitje

  Shitet playstation 3 160Gb me 3 leva ka

  Durrës 6 tetor 03:05
  150 Lek
 • 1 foto
  PES 2021 PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  PES 2021 PS4

  PES 2021 PS4 bejm transport ne te gjithe

  Durrës 3 tetor 01:00
  3.990 Lek
 • 9 foto
  LOJRA PER PS4&PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  LOJRA PER PS4&PS3

  INSTALIME LOJRASH LOJRA PS4 PUBG THE C

  Durrës 3 tetor 00:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet 12 pro max bateria 100%
  Telefona celulare

  Shitet 12 pro max bateria 100%

  • Apple
  • iPhone 12 Pro Max
  Durrës 27 shtator 19:20
  860 €
 • 6 foto
  Apple Airtag
  Shtesa per telefon celulare

  Apple Airtag

  Durrës 25 shtator 16:53
  60 €
 • 12 foto
  Macbook pro 2020
  Kompjutera

  Macbook pro 2020

  Durrës 22 shtator 21:36
  700 €