Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Durrës

 • 0 foto
  DISQE dhe GOMA 16 INC,,,,OPEL,,,ORIGJINAL,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA 16 INC,,,,OPEL,,,ORIGJINAL,,,

  DISQE DHE GOMA 16 INC,,,OPEL,,2015

  Durrës Sot, 14:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MASERATI 20 INC ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  MASERATI 20 INC ORIGJINAL

  DISQE DHE GOMA MASERATI ORIGJINAL,,,20 INC,,,

  Durrës Sot, 14:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE dhe GOMA 19 INC BMV
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA 19 INC BMV

  DISQE DHE GOMA TE PERDORUR 19 INC DY TE GJERE DHE DY TE NGUSHTE,,,ME GOMA TE REJA ,,,

  Durrës Sot, 14:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DISQE dhe GOMA,,,16 INC,,,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA,,,16 INC,,,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL

  DISQE DHE GOMA 16 INC,,,MERCEDES BENZ,,,

  Durrës Sot, 14:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE dhe GOMA 18 inc,,,BMV ,,,SERIA 5,,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA 18 inc,,,BMV ,,,SERIA 5,,,ORIGJINAL

  Disqe dhe goma,,,18 inc,,,BMV,,Seria 5,,Origjinal

  Durrës Sot, 14:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 17 INC,,,7.5,,,8.5,,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 17 INC,,,7.5,,,8.5,,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL

  Disqe 17 inc,,,Mercedes Benz,,,ORIGJINAL,,,

  Durrës Sot, 14:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DISQE OPEL INIGNIA 19 INC 2014
  Autopjese dhe paisje

  DISQE OPEL INIGNIA 19 INC 2014

  disqe OPEL,, 19 ,,inc ,,me goma ,,pa goma,,,

  Durrës Sot, 14:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 19 INC,,BMV ,8.0,,9.0,,SERIA 3,,5 ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 19 INC,,BMV ,8.0,,9.0,,SERIA 3,,5 ORIGJINAL

  DISQE DHE GOMA 19 INC,,BMV,,SERIA 3,,5,,,ORIGJINAL,,,

  Durrës Sot, 14:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DISQE dhe GOMA ,,,,17 INC,,,G,KLAS,,,ORIGJINAL,,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA ,,,,17 INC,,,G,KLAS,,,ORIGJINAL,,,,

  DISQE DHE GOMA 17 INC,,,G,KLAS,,,ORIGJINAL,,

  Durrës Sot, 14:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE dhe GOMA16 INC,,,MITSUBISHI,,TOYOTA,,,MAZDA,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA16 INC,,,MITSUBISHI,,TOYOTA,,,MAZDA,

  Disqe dhe Goma 16 inc,,,Mitsubishi ,,,Toyota,,Mazda,,,Gomat 205.16C,,,

  Durrës Sot, 14:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE dhe GOMA,,,17 INC,,,FORD,,,,ORIGJINAL,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA,,,17 INC,,,FORD,,,,ORIGJINAL,,,

  DISQE DHE GOMA 17 INC,,,FORD ,,ORIGJINAL,,,

  Durrës Sot, 14:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Benz E 220
  Vetura

  Mercedes Benz E 220

  Shifter Benz e klase 2002 220 CDI letrat e prera deri dhejtor vaj filtra te ndruar gjendie te mire P

  Durrës Sot, 14:52
  3.500 €
 • 2 foto
  DISQE 18 INC,,,2012,,MERCEDES BENZ,,212,ORIGJINAL,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 INC,,,2012,,MERCEDES BENZ,,212,ORIGJINAL,

  Disqe 18 inc,,,Mercedes benz,,,Origjinal,,,

  Durrës Sot, 14:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQEdhe GOMA18 INC,,8.5,,9.5,,AMG,,MERCEDES BENZ,
  Autopjese dhe paisje

  DISQEdhe GOMA18 INC,,8.5,,9.5,,AMG,,MERCEDES BENZ,

  Disqe dhe Goma 18 inc,,,8.5,,9.5,,,AMG,,,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL,,,

  Durrës Sot, 14:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DISQE dhe GOMA,,,,BMV 18 INC,,,ORIGJINAL,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA,,,,BMV 18 INC,,,ORIGJINAL,,,

  DISQE DHE GOMA TE PERDORUR 18 INC,,,BMV

  Durrës Sot, 14:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE DHE GOMA,,,17 INC,,,CHEVROLET,,,ORIGJINAL,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE DHE GOMA,,,17 INC,,,CHEVROLET,,,ORIGJINAL,,,

  DISQE DHE GOMA 17 INC,,,CHEVROLET ,,,ORIGJINAL,,,

  Durrës Sot, 14:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 18 INC,,,8.0,,,9.5,,,MERCEDES BENZ,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 INC,,,8.0,,,9.5,,,MERCEDES BENZ,,

  Disqe 18 inc,,,8.0,,,9.5,,,MESCEDES BENZ,,,

  Durrës Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kompjuter Core 2 Duo E8400
  Pjese per kompjuter

  Kompjuter Core 2 Duo E8400

  Shitet kompjuter core 2 dou E8400 3ghz 2 gb ram ddr2 160 gb hardisk windows 7

  Durrës Sot, 14:51
  40 Lek
 • 2 foto
  DISQE 16 INC,,GOLF 5,,6,7WOLSVANGEN ,,ORIGJINAL,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 16 INC,,GOLF 5,,6,7WOLSVANGEN ,,ORIGJINAL,,,

  Disqe 16 inc,,GOLF,,,Wolsvangen,,ORIGjINAL,,,

  Durrës Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Benz clk 200
  Vetura

  Mercedes Benz clk 200

  Shitet benz clk 200 benzin gaz 235mij km vitit 1998 ngjyre e zez tapiceri lekure me baxha disqjet al

  Durrës Sot, 14:51
  2.000 €
 • 3 foto
  CORE i3
  Pjese per kompjuter

  CORE i3

  Shitet kompjuter core i3 2100 3.1 ghz 4gb ram ddr3 160gb hardisku windows 7

  Durrës Sot, 14:50
  60 Lek
 • 2 foto
  DISQE 20 INC,,,KAPROLL,,,BMV,,,X5,,,X6,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC,,,KAPROLL,,,BMV,,,X5,,,X6,,,

  Disqe 20 inc,,,BMV,,,X5,,,X6,,,

  Durrës Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DISQE 17 INC,,,AUDI ,,,WOLSVANGEN,,ORIGJINAL,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 17 INC,,,AUDI ,,,WOLSVANGEN,,ORIGJINAL,,

  Disqe 17 inc,,AUDI ,,WOLSVANGEN,,,ORIGJINAL,,

  Durrës Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Hp core 2 duo
  Pjese per kompjuter

  Hp core 2 duo

  Shitet kompjuter hp core 2 duo e8400 3ghz 4gb ram 80gb hardiskun windows 7

  Durrës Sot, 14:50
  45 Lek
 • 1 foto
  DISQE 18 INC,,,WOSEN,,,ORIGJINAL,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 INC,,,WOSEN,,,ORIGJINAL,,

  Disqe 18 inc,,,Wosen,,,AUDI A4,,A5,,A6,,A7,, Benz,,C,klas,,,B,klas,,,E,klas,,,

  Durrës Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DISQE 15 INC,,,AUDI ,,,WOLSVANGEN,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 15 INC,,,AUDI ,,,WOLSVANGEN,,,

  Disqe 15 inc audi ,,Wolsvangen,,origjinal,,

  Durrës Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 15 INC,,,MERCEDES,,,AUDI,,,WOLSVANGEN,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 15 INC,,,MERCEDES,,,AUDI,,,WOLSVANGEN,,,

  Disqe 15 inc,,,Mercedes,,,Audi,,,Wolsvangen,,,

  Durrës Sot, 14:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 16 INC,,,MERCEDES BENZ,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 16 INC,,,MERCEDES BENZ,,,

  Disqe 16 inc ,,,mercedes benz,,,,

  Durrës Sot, 14:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 16 INC,,,7,,8,,,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 16 INC,,,7,,8,,,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL,,

  Disqe 16 inc,,,7 para,,,8 prapa,,Mercedes Benz,,

  Durrës Sot, 14:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE dhe GOMA 16 INC,,,AUDI ,,,A4,,A6,,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA 16 INC,,,AUDI ,,,A4,,A6,,,ORIGJINAL

  Disqe dhe Goma 16 inc,,,205.55.16,,AUDI,,

  Durrës Sot, 14:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 17 INC,,,MERCEDES BENZ,,,ORIGJINAL,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 17 INC,,,MERCEDES BENZ,,,ORIGJINAL,,,

  Disqe 17 inc,,,7.5,,,8.5,,,Mercedes Benz,,,ORIGJINAL,,,,

  Durrës Sot, 14:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Peshore
  Makineri dhe inventare

  Peshore

  Peshore e madhe,me kandar,der ne 3000 kg,precize,per sende te vogla deri ne ngarkes me pirun.

  Durrës Sot, 14:48
  1.500.000 Lek
 • 1 foto
  DISQE dhe GOMA,,,17 INC,,,VOLVO,,,ORIGJINAL,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA,,,17 INC,,,VOLVO,,,ORIGJINAL,,,

  DISQE DHE GOMA,,17 INC,,,VOLVO,,,ORIGJINAL,,

  Durrës Sot, 14:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 17 INC,,GTI,,WOLSVANGEN,,,AUDI,,ORIGJINAL,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 17 INC,,GTI,,WOLSVANGEN,,,AUDI,,ORIGJINAL,,

  DISQE 17 INC,,,GTI,,,,AUDI A1 ,,,GOLF,,

  Durrës Sot, 14:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DISQE dhe GOMA ,,,17 inc,,,WOLSVANGEN,,,2018,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA ,,,17 inc,,,WOLSVANGEN,,,2018,,,

  DISQE dhe GOMA TE RINJ,,,17 INC,,,WOLSVANGEN,,,2018,,,ORIGJINAL,,, GOMAT,,215.55.17,,CONTINENTAL,,,

  Durrës Sot, 14:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE dhe GOMA 19 INC,KODI 222,MERCEDES BENZ,,2015
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA 19 INC,KODI 222,MERCEDES BENZ,,2015

  Disqe dhe goma 19 inc,,,Kodi 222,,MERCEDES BENZ,,,

  Durrës Sot, 14:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 17 INC,,7.5,,8.5,,,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 17 INC,,7.5,,8.5,,,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL,

  Disqe 17 inc,,Mercedes Benz,,ORIGJINAL,,

  Durrës Sot, 14:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 14 INC,,,POLO,,,WOLSVANGEN,,ORIGJINAL,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 14 INC,,,POLO,,,WOLSVANGEN,,ORIGJINAL,,,

  Disqe 14 inc,,,POLO,,,

  Durrës Sot, 14:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE ,20 INC,,,9.5,,,10.5,,GIOVANNA,,,ORIGJINAL,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ,20 INC,,,9.5,,,10.5,,GIOVANNA,,,ORIGJINAL,,

  Disqe dhe goma 20 inc,,9.0 para,,10.5 prapa,,,,,Mercedes Benz,,E,,S,,CLS,,2016,,2017,,BMV SERIA 7 20

  Durrës Sot, 14:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe 16 inc,,,WOLSVANGEN ,,,Origjinal,,
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 16 inc,,,WOLSVANGEN ,,,Origjinal,,

  Disqe 16 inc,,,Wolsvangen ,,,pasat,,golf

  Durrës Sot, 14:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE 21 INC,,,GLE,,,ML,,VITI 2014,,,ORIGJINAL,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 21 INC,,,GLE,,,ML,,VITI 2014,,,ORIGJINAL,,

  Disqe dhe Goma 21 inc,,KODI 166,,VITI 2014,,,ORIGJINAL,,,

  Durrës Sot, 14:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  DISQE 18 INC,8.5,,,9.5,MERCEDES BENZ,,,ORIGJINAL,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 INC,8.5,,,9.5,MERCEDES BENZ,,,ORIGJINAL,,

  Disqe 18 inc,,8.5,,9.5,,,,mercedes benz,,,origjinal,,

  Durrës Sot, 14:46
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  shes passat cc 2013 dsg 2.0 tsi pa dogan
  Vetura

  shes passat cc 2013 dsg 2.0 tsi pa dogan

  shes pasat cc 2.0 benzin tsi dsg gjendje shum te mir per ma shum info tel +38344218816 bmw.citroen.

  Durrës Sot, 14:45
  7.900 €
 • 3 foto
  Furra italian marka lainoks unoks
  Makineri dhe inventare

  Furra italian marka lainoks unoks

  Pasticceria dhe restranti

  Durrës Sot, 14:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DISQE dhe GOMA WOLSVANGEN 17INC 2009
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA WOLSVANGEN 17INC 2009

  DISQE DHE GOMA 17 INC,,,GOLF 5,,,TOURAN,,

  Durrës Sot, 14:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet ose nderrohet
  Vetura

  Shitet ose nderrohet

  Shitet bmw 740i benxin gaz.mundesi nderrimi me fuoristrade.Ne gjendje perfekte.Sherbimet e sapo bera

  Durrës Sot, 14:45
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet
  Shtepi / Vila

  Shitet

  Shitet Shtepi private. Lagja nr 7 Durrës . Total 287 m2 . 87 m2 Objekt dhe 200 m2 Truall . Sht

  Durrës Sot, 14:45
  43.000 €
 • 10 foto
  AUDI A4 1.9 KAMIO AUTOMAT VITI 04 TARGA AA
  Vetura

  AUDI A4 1.9 KAMIO AUTOMAT VITI 04 TARGA AA

  Audi A4 1.9 TDI viti 2004 kamio automatike marshe ne timon kompjuter bordi navigator + 6 cd xhama e

  Durrës Sot, 14:42
  3.400 €
 • 9 foto
  OKAZION MERSEDES-BENZ A160 CDI VITI O7 TARGA AA
  Vetura

  OKAZION MERSEDES-BENZ A160 CDI VITI O7 TARGA AA

  MERCEDES-BENZ A160 CDI - viti prodhimit fund 2007, kambio manuale,kondicioner,cd player,xhama elektr

  Durrës Sot, 14:42
  3.500 €
 • 11 foto
  BMW 325 SERIA 3 CUPE KABRIOLET VITI 08 TARGA AA
  Vetura

  BMW 325 SERIA 3 CUPE KABRIOLET VITI 08 TARGA AA

  Bmw 325 seria 3 , kabriolet ,cupe, motor benzine , kubik 2500, ngjyre e zeze,viti 2008, kamio autom

  Durrës Sot, 14:42
  11.700 €