Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Durrës

 • 6 foto
  SHITET! GOLF 5+ CROSS AUTOMATIK
  Vetura

  SHITET! GOLF 5+ CROSS AUTOMATIK

  SHITET!! MARKA: VOLKSWAGEN MODELI: GOLF 5+ CROSS MOTORRI:1.9 VITI I PRODHIMIT: 2007 EKSTRAT: SENDILJ

  Durrës Dje, 17:04
  6.000 €
 • 11 foto
  Karrotrec Mercedes-Benz Atego 812 EURO 4
  Kamionë

  Karrotrec Mercedes-Benz Atego 812 EURO 4

  Shitet karrotrec Mercedes-Benz Atego 812 EURO4 viti 2003 Karrotreci eshte me dogan te paguar gati pe

  Durrës Dje, 17:00
  18.500 €
 • 0 foto
  Opel me letra deri me d 5=9=2020
  Vetura

  Opel me letra deri me d 5=9=2020

  Shitet opel vitit 99 benzin imish me letra deri me dat 5.9.2020.ne gjendje shum te mir. 1300 ero i d

  Durrës Dje, 16:55
  1.300 €
 • 5 foto
  Shitet Nissan Capstar
  Vetura

  Shitet Nissan Capstar

  Nissan Capstar -Viti: 2006 - Vetshkarkim ne te 3ja anet - 3m kazani me 1.80m -Dopje Gome -kilometra

  Durrës Dje, 16:55
  8.000 €
 • 8 foto
  Benc 190 me letra.mundesi nderrimi
  Vetura

  Benc 190 me letra.mundesi nderrimi

  Shitet Mercedez Benz 190 Me motorr 1900 Nafte Diesel , e vitit 1991 Me letra deri ne janar 2020 , Me

  Durrës Dje, 16:50
  1.350 €
 • 1 foto
  Apartament 1+1 ne Durres
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne Durres

  Apartamenti eshte ne katin e shtate te nje godine e cila ka vetem nje hyrje e organizuar me 4 aparta

  Durrës Dje, 16:50
  42.000 €
 • 4 foto
  INSTALOJME CIP DHE LOJRA NE PS4 5.05
  Lojra per PC / Videolojra

  INSTALOJME CIP DHE LOJRA NE PS4 5.05

  BEJME ME CIP PLAYSTATION 4 SYSTEM SOFTWARE 5.05 OSE ME TE ULET ,GJITHASHTU INSTALOJME EDHE LOJRA si

  Durrës Dje, 16:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shtepi 1+1 83 m2 durres ish rajoni e mobiluar
  Shtepi / Vila

  Shtepi 1+1 83 m2 durres ish rajoni e mobiluar

  shtepi 1+1 83 m2 durres ish rajoni e mobiluar 62000 euro

  Durrës Dje, 16:47
  62.000 €
 • 11 foto
  INSTALOJME LOJRA NE PS3 PA CIP dhe PS4 5.05
  Lojra per PC / Videolojra

  INSTALOJME LOJRA NE PS3 PA CIP dhe PS4 5.05

  INSTALOJME LOJRA NE PLAYSTATION 3 PA CIP , NE TE GJITHE TIPET E PS3, FAT , SLIM DHE SUPERSLIM si: G

  Durrës Dje, 16:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  iPhone 8 64GB space gray si i ri 10/10 me kuti
  Telefona celulare

  iPhone 8 64GB space gray si i ri 10/10 me kuti

  Shes iPhone 8 64GB space gray i perdorur ne gjendje te shkelqyer pa dallim nga i riu 10/10 i pahapur

  Durrës Dje, 16:40
  42.000 Lek
 • 1 foto
  Mercedes Benz model R class 320 cdi 4 Matic
  Vetura

  Mercedes Benz model R class 320 cdi 4 Matic

  Benz R class 320 CDI (2900cc).Me dogane dhe taksa te paguar. Automat tip-tronic me marsha ne timon.S

  Durrës Dje, 16:38
  7.500 €
 • 6 foto
  Mercedes benz e 220
  Vetura

  Mercedes benz e 220

  220 cdi automat naft, baxh xhami, sendilje me ngrohje, në gjendje shum të mir

  Durrës Dje, 16:35
  7.500 €
 • 6 foto
  Ford C MAX Titanium 1.6 naft sapo ardhur 2008
  Vetura

  Ford C MAX Titanium 1.6 naft sapo ardhur 2008

  Ford C Max 1.6 naft sapo ardhur me dogan te paguar ne gjendje perfekte kondisioner goma te reja di

  Durrës Dje, 16:31
  3.700 €
 • 2 foto
  Shitet Toyota Rav 4 full 2.0 naft 4x4 xhama tzi 05
  Vetura

  Shitet Toyota Rav 4 full 2.0 naft 4x4 xhama tzi 05

  Shitet Toyota Rav 4 full 2.0 naft manual 4x4 gomat e reja 100% xhama tzi origjinal pedana ansore xen

  Durrës Dje, 16:31
  5.200 €
 • 3 foto
  Tmax 530 sapoardhur
  Motore (mbi 50 cc)

  Tmax 530 sapoardhur

  Shitet tmax saloardhur me dogan te paguar gati per targa letra 100% te rregullta edhe per jasht shte

  Durrës Dje, 16:31
  5.900 €
 • 1 foto
  Honor 9x i ri
  Telefona celulare

  Honor 9x i ri

  Huawei honor 9x i ri ngjyr blu

  Durrës Dje, 16:29
  300 €
 • 2 foto
  Apartament 3+1+2+ballkon Tek Pallati i Sportit
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1+2+ballkon Tek Pallati i Sportit

  Apartament shume cilesor per shitje tek objekti "ARVI" prane pallatit te sportit, Durres. Apartamen

  Durrës Dje, 16:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OKAZIOOOON! SHES GARSONIERE 18 MIJE EURO!
  Apartment / Banesa

  OKAZIOOOON! SHES GARSONIERE 18 MIJE EURO!

  Shitet garsoniere 50 metra katror ne pallatin ekzistues te firmes \'\'Binjaket\'\', ngjitur me Hotel

  Durrës Dje, 16:23
  18.000 €
 • 11 foto
  VW GOLF 1.9 TDI AUTOMAT 2005 GJERMANIE
  Vetura

  VW GOLF 1.9 TDI AUTOMAT 2005 GJERMANIE

  Golf 1.9 naft Automat. Makina eshte me letra te sapo prera me gjithe sherbime e bera.me Xeno Bi Xen

  Durrës Dje, 16:18
  5.300 €
 • 8 foto
  2012 Volvo XC60 Motor 2.0L vjen per 20 dite
  Vetura

  2012 Volvo XC60 Motor 2.0L vjen per 20 dite

  Desert Eagle Motors sjell ne Durres... Volvo XC60 viti 2012 ne gjendje te shkelqyer. Servisi i esh

  Durrës Dje, 16:11
  9.200 €
 • 6 foto
  OKAZION! Ipad 6 128gb gjendja 10/10 + cover smart
  Kompjutera

  OKAZION! Ipad 6 128gb gjendja 10/10 + cover smart

  Shitet Ipad 6th generation 128gb Wifi, gjendja 10/10 pa asnje shenje perdorimi, bateria gjendje ekse

  Durrës Dje, 15:57
  370 €
 • 7 foto
  BMW 330D Coupe
  Vetura

  BMW 330D Coupe

  Shitet BMW 330D Coupe ne gjendje perfekte. Makines sapo i jane bere te gjitha sherbimet dhe eshte pa

  Durrës Dje, 15:55
  10.500 €
 • 9 foto
  Pajisje Industri ajri,Servise,Gomisteri,Lavazhe
  Makineri dhe inventare

  Pajisje Industri ajri,Servise,Gomisteri,Lavazhe

  Firma Irsa Shpk shet ne ambientet e saj kompresore te te gjitha tipeve, pajisje per trajtimin e ajri

  Durrës Dje, 15:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ✅ W VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 NAFT—VITI 2006✅
  Vetura

  ✅ W VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 NAFT—VITI 2006✅

  ✅ W VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 NAFT TDI⛽️✅ ✅KILOMETRRA TE KALUARA 212 ORIGINALE ✅ ✅ VITI I

  Durrës Dje, 15:43
  5.400 €
 • 10 foto
  MERCEDES BENZ ML 350 BLUETEC OKAZION
  Vetura

  MERCEDES BENZ ML 350 BLUETEC OKAZION

  Mercedes benz ml 350 bluetec viti 2012 me 163000 km me liber sherbimi mercedes benz ne gjendje shum

  Durrës Dje, 15:43
  17.500 €
 • 11 foto
  ✅ FORD FOCUS 1.6 BENZIN & GAZ —VITI 2010✅
  Vetura

  ✅ FORD FOCUS 1.6 BENZIN & GAZ —VITI 2010✅

  ✅FORD FOCUS 1.6 BENZIN & GAZ ✅ ✅KILOMETRRA TE KALUARA 182 ORIGINALE ✅ ✅VITI I PRODHIMI

  Durrës Dje, 15:43
  4.700 €
 • 10 foto
  ✅ FORD FOCUS 1.6 NAFT TDCI-VITI 2009✅
  Vetura

  ✅ FORD FOCUS 1.6 NAFT TDCI-VITI 2009✅

  ✅ FORD FOCUS 1.6 NAFT TDCI ✅ ✅VITI I PRODHIMIT 2009✅ ✅KILOMETRRA TE KALUARA 131 ORIGINALE

  Durrës Dje, 15:43
  5.300 €
 • 11 foto
  ❇️ AUDI A4 MOTOR 2.0 NAFT—VITI -2007❇️
  Vetura

  ❇️ AUDI A4 MOTOR 2.0 NAFT—VITI -2007❇️

  ❇️AUDI A4 2.0 NAFT TDI ❇️ ❇️KILOMETRRA TE KALUARA 72 MIJ ORIGJINAL ME GARANCI PER

  Durrës Dje, 15:43
  6.400 €
 • 5 foto
  Ford focus benzin+gaz 1.6 2009 e sapotarguar
  Vetura

  Ford focus benzin+gaz 1.6 2009 e sapotarguar

  Ford focus benzin 1.6 2009 me dogan nga Zvicra super full opsion me sherbime te bera ne Zvicer me li

  Durrës Dje, 15:43
  6.500 €
 • 5 foto
  Ford focus benzin/gaz 1.6 i sapotarguar nga zvicra
  Vetura

  Ford focus benzin/gaz 1.6 i sapotarguar nga zvicra

  Ford focus benzin 1.6 2009 me dogan nga Zvicra super full opsion me sherbime te bera ne Zvicer me li

  Durrës Dje, 15:42
  5.500 €
 • 4 foto
  Ford fiesta benzin+gaz (impjanti fabrikes)
  Vetura

  Ford fiesta benzin+gaz (impjanti fabrikes)

  Ford fiesta 1.2 benzin+gaz Letra der ne qershor 2020 Gjendje perfekte me gjith sherbimet e sapo bera

  Durrës Dje, 15:39
  3.100 €
 • 4 foto
  Benz C-clas 220 cdi 2008
  Vetura

  Benz C-clas 220 cdi 2008

  ✔ Marka,Modeli :Mercedes benz c klass ✔ Viti : 2008 ✔ Kambjo : automat ✔ Lenda Djegese :

  Durrës Dje, 15:37
  6.800 €
 • 10 foto
  C 220 AVANTGARDE
  Vetura

  C 220 AVANTGARDE

  Shitet C 220 CDI AVANTGARDE Makina sapo ka ardhur nga Gjermania me dogan te paguar me gjendje perfek

  Durrës Dje, 15:29
  9.700 €
 • 10 foto
  Touran Cross Full
  Vetura

  Touran Cross Full

  Shitet VW Touran Cross Makina sapo ka ardhur nga Gjermania me dogan te paguar Ne gjendje sic ka ard

  Durrës Dje, 15:28
  7.400 €
 • 9 foto
  Caddy 1.6 TDI
  Vetura

  Caddy 1.6 TDI

  Shitet VW Caddy 1.6 TDI Motorri : Nafte Cilindrata: 1.6 Kambio : Manual

  Durrës Dje, 15:28
  8.500 €
 • 9 foto
  Toyota Corolla Verso
  Vetura

  Toyota Corolla Verso

  Shitet Toyota Corolla Versa Makina eshte ne gjendje perfekte me 150,350 kilometra origjinale Letra

  Durrës Dje, 15:28
  6.600 €
 • 9 foto
  Golf 2.0 TDI HIGHTLINE
  Vetura

  Golf 2.0 TDI HIGHTLINE

  Shitet VW Golf 6 Motorri - 2.0 Kambio- Automatike Karburanti - Nafte

  Durrës Dje, 15:28
  8.800 €
 • 8 foto
  Touran 1.9 TDI Hightline
  Vetura

  Touran 1.9 TDI Hightline

  Shitet Volkswagen Touran 1.9 TDI Makina sapo ka ardhur nga Gjermani me dogan te paguar ne gjendje pe

  Durrës Dje, 15:28
  5.500 €
 • 11 foto
  Audi A4 S-Line
  Vetura

  Audi A4 S-Line

  Shitet Audi A4 S-Line Kambio -> Automat Kilometrazhi->184.624Km Origjinal

  Durrës Dje, 15:28
  7.500 €
 • 11 foto
  E 280 SportPacket
  Vetura

  E 280 SportPacket

  Shitet Mercedes-Benz E 280 SportPacket Makina sapo ka ardhur nga Gjermania.... Viti prodhimit

  Durrës Dje, 15:28
  10.000 €
 • 7 foto
  Shitet makina !
  Vetura

  Shitet makina !

  Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera! Motor 2000 ! Faleminderit !

  Durrës Dje, 15:28
  8.000 €
 • 11 foto
  Touran Hightline Full
  Vetura

  Touran Hightline Full

  SHITET VW TOURAN Makina sapo ka ardhur nga Gjermania me dogan te paguar ne gjendje perfekte me cdo

  Durrës Dje, 15:27
  7.400 €
 • 11 foto
  E 350 AMG Black Edition
  Vetura

  E 350 AMG Black Edition

  Shitet Mercedes Benz E 350 CDI Makina eshte ne gjendje perfekte me cdo sherbim te kryer dhe te gji

  Durrës Dje, 15:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  B-200 CDI Avantgarde
  Vetura

  B-200 CDI Avantgarde

  Shitet MB B-200 CDI Makina sapo ka ardhur nga Gjermania me dogan te paguar •Avantgarde •Sedilj

  Durrës Dje, 15:27
  6.300 €
 • 11 foto
  Passat 2.0 TDI Hightline
  Vetura

  Passat 2.0 TDI Hightline

  Shitet VW Passat 2.0 TDI Makina sapo ka ardhur nga Gjermania me dogan te paguar ne gjendje pefekte d

  Durrës Dje, 15:27
  7.000 €
 • 7 foto
  ** Super Okazion VW Passat dizel **
  Vetura

  ** Super Okazion VW Passat dizel **

  Makina esht ne gjendje te perkryer . Per me shume info kontaktoni 0694562366

  Durrës Dje, 15:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kioske druri
  Garazh

  Kioske druri

  Shitet kioske druri e re

  Durrës Dje, 15:23
  200.000 Lek
 • 4 foto
  iphone x 64 giga
  Telefona celulare

  iphone x 64 giga

  iphone x 64 giga ne gjende super pa asnje problem nuk e nderroj e cmimi eshte 500 euro i

  Durrës Dje, 15:23
  500 €
 • 5 foto
  Mercedes benz
  Vetura

  Mercedes benz

  Mercedes 7g motorr evo me gjendje perfekte shikoni fotot

  Durrës Dje, 15:19
  6.990 €
 • 9 foto
  IVECO
  Kamionë

  IVECO

  Shes \"IVECO\"! Mjeti ka kilometrat origjinale & ka rreth 2-3 vite pa levizur si mjet. Eshte Do

  Durrës Dje, 15:18
  12.500 €