Sherbime
Durrës

Sherbime në shitje në Durrës

 • 12 foto
  STUDIO TATUAZHI & PIERCING
  Sherbime

  STUDIO TATUAZHI & PIERCING

  BEJME KURSE TATUAZHi & PIERCING 2-3 MUJORE, ME KUSHTE BASHKOHORE, TEL 0692243498 na vizit

  Durrës Sot, 13:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Heqje&Verifikime Espulsi (3DITE)
  Sherbime

  Heqje&Verifikime Espulsi (3DITE)

  Zyre Ligjore Av Julian Kapllanaj, Durres! Tashme prane Studios tone Ligjore nje risi e re ne fushen

  Durrës Dje, 10:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Studio Ligjore J&K! Verifikim & Heqje Espulsi!
  Sherbime

  Studio Ligjore J&K! Verifikim & Heqje Espulsi!

  Zyre Ligjore Av Julian Kapllanaj! Ju ofrojme sherbime te ndryshme juridike! 1-Keni probleme me hy

  Durrës Dje, 10:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fshirje ESPULSI nga sistemi Shengen
  Sherbime

  Fshirje ESPULSI nga sistemi Shengen

  Keni marrë Dekret dëbimi (Espuls) dhe nuk i njihni të drejtat tuaja? Studio Ligjore “TIVARI” e

  Durrës Dje, 00:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Karrotrec 24h gjith Shiperine nr 0695555270
  Sherbime

  Karrotrec 24h gjith Shiperine nr 0695555270

  Ne sherbejme brenda vendit kodo ndodheni ne sarande korce tirane durrës shkoder deri ne tropoje aktu

  Durrës 30 qershor 11:31
  1 €
 • 4 foto
  Transport Makinash
  Sherbime

  Transport Makinash

  TRANSPORT MAKINASH ne cdo vend duke filluar Brenda per brenda shqiprise dhe jasht ne disponojm d

  Durrës 30 qershor 11:30
  1 €
 • 1 foto
  Transport Makinash Itali & Shqiperi & Itali
  Sherbime

  Transport Makinash Itali & Shqiperi & Itali

  TRANSPORT MAKINASH ne te gjitha qytetet e Italise..duke filluar ne Milano Rome bologna padova Firenz

  Durrës 30 qershor 11:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DURRES-TIRANE, TIRANE-DURRES VETEM 120LEKE
  Sherbime

  DURRES-TIRANE, TIRANE-DURRES VETEM 120LEKE

  BEJ TRANSPORT UDHETARESH DURRES-TIRANE E ANASJELLTAS PER VETEM 120LEKE TE REJA. ORARI I PARE I NISJE

  Durrës 25 qershor 11:41
  120 Lek
 • 5 foto
  Transport Makinash<Itali Gjermani shiperi
  Sherbime

  Transport Makinash<Itali Gjermani shiperi

  TRANSPORT MAKINASH Mallrash ne vetem me porosi mund te shkojme ne gjermani e jo për një Makin ne di

  Durrës 23 qershor 10:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KERKOJME SALDATOR INOKSI
  Sherbime

  KERKOJME SALDATOR INOKSI

  KERKOJME TE PUNESOJME NJE SALDATOR INOKSI

  Durrës 23 qershor 10:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shimano
  Sherbime

  Shimano

  Shimano 105 per Bicikleta kursi 50 mij lek komplet set

  Durrës 16 qershor 21:14
  500 Lek
 • 12 foto
  HIDROIZOLIME JASHT MBRENDA
  Sherbime

  HIDROIZOLIME JASHT MBRENDA

  Realizojm , hidroizolime te mbrendeshme dhe te jashteme, JASHTEME- SOLETA -TERASA-BALKONE -TH

  Durrës 16 qershor 13:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Transport Makinash Itali Shqiperi Itali 0695555270
  Sherbime

  Transport Makinash Itali Shqiperi Itali 0695555270

  TRANSPORT MAKINASH &amp; Mallrash ( Itali Shiperi Itali ) ne cdo vend duke filluar Brenda per brend

  Durrës 14 qershor 18:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  JEPET ME QERA KAPANON
  Sherbime

  JEPET ME QERA KAPANON

  Jepet me qera kapanon ne qender te qytetit 1000m2 Kapanoni eshte i disponushem per cdo lloj biznesi,

  Durrës 12 qershor 14:28
  1.200 €
 • 1 foto
  OFERTA KUJTSORE E SIGURISHT DHE HONESTALE Në 24 or
  Sherbime

  OFERTA KUJTSORE E SIGURISHT DHE HONESTALE Në 24 or

  OFERTA KUJTSORE E SIGURISHT DHE HONESTALE Në 24 orë Kredia shkon nga 2,000 në 2,000,000 € me një no

  Durrës 12 qershor 00:12
  33 Lek
 • 1 foto
  Shesim Lista per Call Center
  Sherbime

  Shesim Lista per Call Center

  Shiten lista per fushata telefonie guasti dhe richiesta

  Durrës 11 qershor 18:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autobuz transport me dy pune te garantuara.
  Sherbime

  Autobuz transport me dy pune te garantuara.

  Shitet autobuzi bashke me dy kontrata pune pa afat me te ardhuara shum te mira ,mjeti esht ne gjend

  Durrës 10 qershor 19:10
  11.000 €
 • 2 foto
  Mbulesa karrigesh
  Sherbime

  Mbulesa karrigesh

  MBULESA KARRIGESH PER DASMA. SASI E KONSIDERUESHME POTHUAJSE TE REJA NE GJENDJE PERFEKTE cmimi300 le

  Durrës 9 qershor 10:16
  300 Lek
 • 1 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Paralajmërim! Paralajmërim! Zgjidhja është atje. Për problemet tuaja të financimit dhe aplikimit të

  Durrës 6 qershor 09:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Durres bej montime antenash.Tring.Digitalb
  Sherbime

  Durres bej montime antenash.Tring.Digitalb

  MONTOJ ANTENA TELEVIZIVE SATELITORE DHE TOKESORE SI DHE SISTEME QENDRORE TELEVIZIVE PER FAMILJE LOKA

  Durrës 1 qershor 18:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  btc bitcoin bit coin durres
  Sherbime

  btc bitcoin bit coin durres

  blej bit coin me -6% nga 2k deri 20k ofroj dhe nderrim makine me bitcoin pa komision

  Durrës 1 qershor 13:41
  1 €
 • 1 foto
  Sherbime me karrotrec brenda dhe jasht vendit
  Sherbime

  Sherbime me karrotrec brenda dhe jasht vendit

  Ne disponim te shkelqyer me cdo lloj prove , na kontaktoni ne viber 0695555270 dhe 068 5555 270 n

  Durrës 31 maj 08:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  taxi durres
  Sherbime

  taxi durres

  Sherbim 24 ore

  Durrës 28 maj 20:22
  10 Lek
 • 2 foto
  Kompresor ajri
  Sherbime

  Kompresor ajri

  Kompresor ajri me serbator 500 litrorsh

  Durrës 20 maj 15:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Ne jemi këtu për t\'ju ofruar një kredi në siguri të plotë dhe sipas aftësisë tuaj të ripagimit midi

  Durrës 17 maj 10:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Produkte kozmetike natyrale
  Sherbime

  Produkte kozmetike natyrale

  Ofrojmë produkte kozmetike natyrale cilësore dhe me çmime ekonomike, për të parë produktet klikoni n

  Durrës 17 maj 00:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Ju dëshironi të keni një ofertë kredie në bankat tuaja, por kushtet nuk ju përshtaten dhe ju jeni në

  Durrës 15 maj 07:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Durres - Fshirje ESPULSI (Dekretit Dëbimit) nga sistemi Shengen
  Sherbime

  Durres - Fshirje ESPULSI (Dekretit Dëbimit) nga sistemi Shengen

  Keni marrë Dekret dëbimi (Espuls) dhe nuk i njihni të drejtat tuaja? Studio Ligjore “TIVARI” e nj

  Durrës 14 maj 00:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Punime elektrike
  Sherbime

  Punime elektrike

  Bejm : -Instalime elektrike ne godina banimi,zyra dhe godina industriale. Identifikim,riparim dhe ze

  Durrës 12 maj 11:38
  1 Lek
 • 1 foto
  Kredi e ofruar dhe financim për të gjithë
  Sherbime

  Kredi e ofruar dhe financim për të gjithë

  Ne jemi një kompani që ofron një kredi që varion nga 1.000 deri në 1.500,000 euro në vit dhe për një

  Durrës 11 maj 02:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Me përjashtim të kompanive mashtrimi, ne kemi arritur të kualifikohemi si ndërmarrja më e mirë në fu

  Durrës 9 maj 08:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredi
  Sherbime

  Kredi

  Keni nevojë për një kredi, por jeni refuzuar nga banka ose institucionet financiare, e cila vendos k

  Durrës 4 maj 03:09
  100 €
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Kini kujdes! Kini kujdes! Paralajmërim financimi për të gjithë. Por tani ju nuk duhet të shqetësohen

  Durrës 25 prill 19:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda , Tenda Pergola, Mushama Kamioni,Printime
  Sherbime

  Tenda , Tenda Pergola, Mushama Kamioni,Printime

  Ndertojme forte te jetoj gjate. www.mabeplastik.com Prodhojme Tenda Pergola Tenda kamioni, Tenda die

  Durrës 13 prill 10:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFROJME SHERBIME KONTABILITETI/SHERBIME FINANCIARE
  Sherbime

  OFROJME SHERBIME KONTABILITETI/SHERBIME FINANCIARE

  OFROJME : 1-) Mbajtje Kontabiliteti. 2-) Sherbime Financiare. 3-) Konsulence Financiare. Per me

  Durrës 9 prill 17:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Puna nga shtepia online
  Sherbime

  Puna nga shtepia online

  Puno nga shtepia online, nepermjet pc ose celularit per vetem 15 min ne dite dhe fillo te fitosh par

  Durrës 26 mars 10:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dezinfektim kunder viruseve
  Sherbime

  Dezinfektim kunder viruseve

  Jemi te licensuar per ofrimin e sherbimeve dezinfektuese kunder viruseve ne ambiente te ndryshme ,p

  Durrës 16 mars 20:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sherbime me karrotrec brenda dhe jasht vendit
  Sherbime

  Sherbime me karrotrec brenda dhe jasht vendit

  Sherbime me karrotrec brenda dhe jasht vendit

  Durrës 5 mars 16:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  surgirange surgical instruments and equipment supp
  Sherbime

  surgirange surgical instruments and equipment supp

  Since October 2005, we are as a manufacturer and exporters of high and standard quality General Surg

  Durrës 5 mars 08:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  NUMER BIZNESI 0697700000
  Sherbime

  NUMER BIZNESI 0697700000

  NUMER BIZNESI VODAFONE 0697700000

  Durrës 4 mars 01:44
  1.000 €
 • 0 foto
  Taxi Durres
  Sherbime

  Taxi Durres

  Taxi durres sherbim ne te gjith shqiperin

  Durrës 20 shkurt 21:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Makineri blloqeshe
  Sherbime

  Makineri blloqeshe

  shesim edhe prodhojm makineri per blloqe.....me bllok (15×20×40) (20×20×40). adresa durres (shkozet)

  Durrës 7 shkurt 21:12
  2.000 Lek
 • 4 foto
  Tenda Mabe Plastik. Prodhojm Tenda Pergola, Tenda kamioni, Tenda dielli, Tenda per kalceto e etj.
  Sherbime

  Tenda Mabe Plastik. Prodhojm Tenda Pergola, Tenda kamioni, Tenda dielli, Tenda per kalceto e etj.

  Ndertojme forte te jetoj gjate. www.mabeplastik.com Prodhojme Tenda, pergola Tenda kamioni, Tenda

  Durrës 9 janar 12:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  gati për të gjithë njerëzit në situata të vështira
  Sherbime

  gati për të gjithë njerëzit në situata të vështira

  Pavarësisht se sa keni nevojë për të filluar biznesin tuaj, unë mund të ndihmoj. Ju lutem më tregoni

  Durrës 9 janar 09:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tavolina vibruse
  Sherbime

  Tavolina vibruse

  Prodhojm tavolina vibruse per bandjera rrushi... tavolina ka 3 forma si pas kerkeses se klientit....

  Durrës 15 nëntor 20:19
  1.250 Lek
 • 5 foto
  Makineri blloqeshe
  Sherbime

  Makineri blloqeshe

  shesim dhe prodhojm makineri per blloqe... Adresa... shkozet durres....MAKINERIJA ME DY FORMA (15×20

  Durrës 15 nëntor 20:09
  2.200 Lek
 • 0 foto
  Durres Day Tour with Electric Bikes
  Sherbime

  Durres Day Tour with Electric Bikes

  Our company provides e-bikes tours &amp; rentals in Durres, Albania. The best way of trasportation t

  Durrës 21 shtator 18:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Larje tapiecerie me tekonologjine e fundit, durres
  Sherbime

  Larje tapiecerie me tekonologjine e fundit, durres

  Ofrojme larje tapicerie me tenkologjine e fundit me avull ! Cmime okazion ! Na ndiqni ne Instagram

  Durrës 19 shtator 17:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   u jap fonde individëve për projektet e tyre
  Sherbime

  u jap fonde individëve për projektet e tyre

  pas krizës financiare e ekonomike, po përpiqeni të përftoni financime nga bankat dhe institucion

  Durrës 18 shtator 12:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sherbime online per bizneset
  Sherbime

  Sherbime online per bizneset

  Ofrojme sherbime te ndryshme online per bizneset Ndertim web faqesh Menaxhim dhe krijim i rrjetev

  Durrës 2 shtator 22:38
  Me Marrveshje