Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Durrës

 • 11 foto
  Shitet C class 180 KOMPRESSOR Benzin viti 2005...
  Vetura

  Shitet C class 180 KOMPRESSOR Benzin viti 2005...

  Shitet C class 180 KOMPRESSOR Benzin.Makina dispono;goma te reja, disqe alumini, navi vogel, 194 000

  Durrës Dje, 19:01
  5.500 €
 • 11 foto
  Shitet E class viti 2010 nga Gjermania FULL EXTRA.
  Vetura

  Shitet E class viti 2010 nga Gjermania FULL EXTRA.

  Shitet E 220 CDI viti 2010 sapo ardhur nga Gjermania Full Extra.Makina dispono;goma te reja te vitit

  Durrës Dje, 19:01
  12.500 €
 • 11 foto
  Shitet B class viti 2006 ardhur nga Gjermania.
  Vetura

  Shitet B class viti 2006 ardhur nga Gjermania.

  Shitet B class viti 2006 i sapo ardhur nga Gjermania Sport Edition.Makina dispono;goma te reja,navi

  Durrës Dje, 19:01
  4.600 €
 • 9 foto
  Shitet Smart ForFour cdi Nafte vit 2005 Full Extra
  Vetura

  Shitet Smart ForFour cdi Nafte vit 2005 Full Extra

  Shitet Smart ForFour cdi Nafre viti 2005 me dogane te paguar Full Extra. Makina dispono;goma te reja

  Durrës Dje, 18:59
  2.999 €
 • 10 foto
  Shitet Smart ForFour viti 2005 Benzin Full Option.
  Vetura

  Shitet Smart ForFour viti 2005 Benzin Full Option.

  Shitet Smart ForFour Full Option viti 2005 Benzin sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar.Ma

  Durrës Dje, 18:59
  2.999 €
 • 10 foto
  Shitet Opel Corsa viti 2007 ardhur nga Belgjika...
  Vetura

  Shitet Opel Corsa viti 2007 ardhur nga Belgjika...

  Shitet Opel Corsa viti 2007 ardhur nga Belgjika.Makina dispono;goma te reja,disqe alumini,komanda ne

  Durrës Dje, 18:58
  3.400 €
 • 11 foto
  Shitet CITROËN C3 viti 2008 e ardhur nga Gjermania
  Vetura

  Shitet CITROËN C3 viti 2008 e ardhur nga Gjermania

  Shitet CITROËN C3 viti 2008 e ardhur nga Gjermania Full Extra.Makina dispono;goma te reja,Panoramike

  Durrës Dje, 18:58
  4.000 €
 • 1 foto
  Volzvagen LT
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Volzvagen LT

  Kamioni eshte ne gjendie te mir ka nevoj per disa sherbime te vogla

  Durrës Dje, 18:53
  1 Lek
 • 3 foto
  pjese per smarta
  Autopjese dhe paisje

  pjese per smarta

  shesim pjese makinash per makina smart

  Durrës Dje, 18:45
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  grande punto EVO
  Vetura

  grande punto EVO

  FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.3 NAFTE 2011 - SHUME EKONOMIKE - 3 PORTA -- KAMBIO MANUALE 6+R 95 KUAJ VERSI

  Durrës Dje, 18:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Audi a6 sline
  Vetura

  Audi a6 sline

  Mundesi ndrimi

  Durrës Dje, 18:39
  18.000 €
 • 11 foto
  TOYOTA YARIS VERSO 1.3 BENZIN AUTOMAT 2005
  Vetura

  TOYOTA YARIS VERSO 1.3 BENZIN AUTOMAT 2005

  Toyota yaris verso 1.3 Benzin Automat 2005. Sapo ardhure nga gjermania me dogane te paguare.Komanda

  Durrës Dje, 18:38
  3.600 €
 • 11 foto
  TOYOTA CORROLLA 1.4 NAFT
  Vetura

  TOYOTA CORROLLA 1.4 NAFT

  Toyota corrola 1.4 naft Manuale sapo ardhure nga gjermania.me Dogane te paguare.shum e paster.dhe sh

  Durrës Dje, 18:36
  3.500 €
 • 11 foto
  Vw touran supergjendje ?? Me dogane
  Vetura

  Vw touran supergjendje ?? Me dogane

  Shitet VOLKSWAGEN TOURAN HIGHLINE individual 2.0 TDI 8 valve motorri modelit te ri (sapoardhur nga z

  Durrës Dje, 18:29
  4.700 €
 • 7 foto
  Touran viti 2009
  Vetura

  Touran viti 2009

  Shitet turan e ardhur nga gjermania me dogan te paguar shum e paster si brenda dhe jasht e gatshme p

  Durrës Dje, 18:27
  5.500 €
 • 2 foto
  AUTOMAT 1.2 Benzine
  Vetura

  AUTOMAT 1.2 Benzine

  Makina eshte ne gjendje shum te mire .

  Durrës Dje, 18:19
  2.400 €
 • 3 foto
  Fiat Panda 1.2
  Vetura

  Fiat Panda 1.2

  Makina eshte ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar

  Durrës Dje, 18:19
  2.700 €
 • 0 foto
  Chevrolet Matiz(Daewoo) 2004
  Vetura

  Chevrolet Matiz(Daewoo) 2004

  Motorr 1.0 benzine, shume ekonomik. 113,000 km. Sherbimet e kryera cdo 15\'000-20\'000 km, kam libri

  Durrës Dje, 18:15
  1.750 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

  Apartamenti ndodhet ne Golem dhe ka nje siperfaqe te brendshme 60.9m2. Organizohet nga nje dhome gju

  Durrës Dje, 18:14
  30.000 €
 • 2 foto
  acer
  Kompjutera

  acer

  eshte ne gjendje pune te mire , ka 8GB RAM, ka 500 GB HDD, ka 2 GHz procesor , karikuese origjinale

  Durrës Dje, 18:13
  170 €
 • 10 foto
  Shes benz 200 super gjendje, letrat 27.2.2021
  Vetura

  Shes benz 200 super gjendje, letrat 27.2.2021

  Makina ka tambure dhe ferrota te reja Disponon abs Baxho elektrike funksjonale Disqe alumini Gomat 9

  Durrës Dje, 18:13
  1.550 €
 • 0 foto
  Mercedes-Benz S Class w222.
  Autopjese dhe paisje

  Mercedes-Benz S Class w222.

  Mercedes-Benz S Class w222. Pjese kembimi per te gjithe llojet e Mercedes-Benz. Per info AUTO MESHKU

  Durrës Dje, 18:05
  1 €
 • 6 foto
  SHITET NE GJENDJE SUPER GAZ
  Vetura

  SHITET NE GJENDJE SUPER GAZ

  Makina eshte ne GJENDJE super e esapoerllure nga italija me dogane te paguara

  Durrës Dje, 18:05
  2.300 €
 • 8 foto
  Ford fuzion.mundesi nderrimi me letra 5.3.2021
  Vetura

  Ford fuzion.mundesi nderrimi me letra 5.3.2021

  Ford fuzion naft 1.4. vitit 2004. me letra deri me dat 5.3.2021. Ne gjendje shum t mir. Mundesi nder

  Durrës Dje, 18:05
  2.400 €
 • 6 foto
  Shitet Ford Focus Titanium
  Vetura

  Shitet Ford Focus Titanium

  Shitet Ford Focus Titanium vitit 2009 1.6 naft me 212000km kambio manuale Sensor parkimi,dritash,shi

  Durrës Dje, 18:03
  3.700 €
 • 7 foto
  Ford Focus Titanium 1.6
  Vetura

  Ford Focus Titanium 1.6

  Shitet Ford Focus Titanium vitit 2009 1.6 naft me 248000km origjinale kambio manuale xhamat mbrapa t

  Durrës Dje, 18:02
  4.500 €
 • 5 foto
  tyota jaris
  Vetura

  tyota jaris

  shitet tyota jaris viti 2008 e sapo ardhur nga gjermanija motorr 1.4 naft kamje manuale ne gjendje s

  Durrës Dje, 18:00
  4.000 €
 • 14 foto
  Shitet turan 1.9 TDI
  Vetura

  Shitet turan 1.9 TDI

  Shitet wolsvagen turan viti 2009 i ardhur nga gjermania me dogan te paguar shum e paster si brenda d

  Durrës Dje, 17:40
  5.500 €
 • 11 foto
  Toyota YARIS,1.0 BENZINE, MANUALE,KONDICIONER,05
  Vetura

  Toyota YARIS,1.0 BENZINE, MANUALE,KONDICIONER,05

  🚗TOYOTA YARIS🚗 👉1.0 (Benzine) ‼️Mund te kthehet 100% me Gaz 👉VITI :2005 👉KAMBIO MANUALE 👉156000

  Durrës Dje, 17:37
  2.700 €
 • 9 foto
  VW POLO, 1.2 Benzine,Manuale,klima,2007
  Vetura

  VW POLO, 1.2 Benzine,Manuale,klima,2007

  🚗VW POLO🚗 👉1.2 (Benzine) ‼️Mund te kthehet 100% me Gaz 👉VITI :2007 👉KAMBIO MANUALE 👉187000 KM

  Durrës Dje, 17:36
  3.200 €
 • 11 foto
  Toyota RAV 4, 2.0 D-4D, MANUALE,4X4,2007
  Vetura

  Toyota RAV 4, 2.0 D-4D, MANUALE,4X4,2007

  🚗TOYOTA Rav4 4X4🚗 👉2.2 D-4D NAFTE 👉VITI : 2007 👉KAMBIO MANUALE 6 MARSHE 👉4X4 OFF-ROAD 👉210220 KM ORI

  Durrës Dje, 17:36
  6.500 €
 • 5 foto
  Ford focus benzin+gaz 1.6 2009 e sapotarguar
  Vetura

  Ford focus benzin+gaz 1.6 2009 e sapotarguar

  Ford focus benzin 1.6 2009 me dogan nga Zvicra super full opsion me sherbime te bera ne Zvicer me li

  Durrës Dje, 17:24
  6.500 €
 • 6 foto
  Opel astra 2001 motori
  Autopjese dhe paisje

  Opel astra 2001 motori

  Shitet motor opeli astra 1.7 nafte(japonez).me difekt .kujt ti interesoj noj pjes

  Durrës Dje, 17:22
  1 €
 • 0 foto
  WV PASAT 2.0 2006
  Vetura

  WV PASAT 2.0 2006

  shitet wv pasat 2.0 e 2006 me portobagazh. e sapoardhur nga gjermania

  Durrës Dje, 17:21
  4.700 €
 • 2 foto
   Kamjoncin Iveko 2004
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamjoncin Iveko 2004

  Iveko daily me tend me hapje ansore me dy dyr mbrapa 3.5 ton pa taograf viti 2004 motorr 2800 turbo

  Durrës Dje, 17:05
  7.500 €
 • 4 foto
  BMW X5 full option extra full
  Vetura

  BMW X5 full option extra full

  BMW X5 e targuar vetem nje her ne shqipri.Ngjyra e zeze metalizato,sindilet ne gjendje te persosur l

  Durrës Dje, 17:02
  7.500 €
 • 8 foto
  Sprinter 213 2009
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 213 2009

  Shitet super sprinter 213 i vitit 25/12/2009 i sapo ardhur nga Gjermania me dogan te paguar super gj

  Durrës Dje, 16:53
  8.000 €
 • 1 foto
  Sprinter 311 2007
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 311 2007

  Shitet Super Sprinter 311cdi i vitit 25/11/2007 i sapo ardhur nga Gjermania me dogan te paguar Goma

  Durrës Dje, 16:53
  8.000 €
 • 10 foto
  Shitet Audi A4 2.0 viti 2006 motorr 2.0 Nafte.
  Vetura

  Shitet Audi A4 2.0 viti 2006 motorr 2.0 Nafte.

  Shitet Audi A4 viti 2006 me letra te prera per nje vit. Makina dispono; goma te reja, disqe alumini,

  Durrës Dje, 16:49
  4.200 €
 • 9 foto
  Ford focus 1.6 nafte 2009
  Vetura

  Ford focus 1.6 nafte 2009

  WES Auto / Shitet : Ford focus restyling .. Motorr 1.6 nafte super ekonomik .. Viti i prodhimit 20 /

  Durrës Dje, 16:39
  4.200 €
 • 10 foto
  Ford focus 1.6 nafte 2006 Titanium
  Vetura

  Ford focus 1.6 nafte 2006 Titanium

  WES Auto ⬇️ • Shitet : Ford focus titanium .. Motorr 1.6 nafte .. Viti prodhimit 11 / 2006 ..

  Durrës Dje, 16:39
  3.100 €
 • 7 foto
  SHITET 2+1 NE DURRES 115M2
  Apartment / Banesa

  SHITET 2+1 NE DURRES 115M2

  Apartamenti ndodhet tek ish fabrika bukes me orientim Lindje-Jug me siperfaqe 115m2. Oraganizohet ne

  Durrës Dje, 16:37
  63.000 €
 • 3 foto
  Shitet makine qethje whal eshte e re ne kuti
  Makina dhe vegla

  Shitet makine qethje whal eshte e re ne kuti

  Shitet makine qethje whal e pa perdorur fare eshte me kupon tatimor shitet per arsye emigrimi

  Durrës Dje, 16:37
  170 Lek
 • 5 foto
  SHITET CLK 270CC VITI 2005
  Vetura

  SHITET CLK 270CC VITI 2005

  SHITET CLK MOTORR 270CC NE GJENDJE TE SHKELQYER TE 4 GOMAT E REJA SENSOR PARKINGU PARA DHE MBRAPA OR

  Durrës Dje, 16:37
  3.400 €
 • 3 foto
  SHITET SPRINTER 7+1 VENDE MOTORR 220CC
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET SPRINTER 7+1 VENDE MOTORR 220CC

  SHITET SPRINTER FUGON NUMRI VENDEVE 7+1 MOTORR 220CC MAKINA ASHT AUTOVETUR DHE NUK ASHT PERDOR PER P

  Durrës Dje, 16:37
  4.100 €
 • 11 foto
  ❌ W VOLKSVAGEN GOLF PLUS -AUTOMATIKE VITI 2007❌
  Vetura

  ❌ W VOLKSVAGEN GOLF PLUS -AUTOMATIKE VITI 2007❌

  ✅ W VOLKSVAGEN GOLF PLUS 1.9 NAFT ✅ ✅ KILOMETRRA TE KALUARA 191 ORIGINALE ✅ ✅ VITI I PRODH

  Durrës Dje, 16:36
  5.490 €
 • 11 foto
  ❌ W VOLKSVAGEN TOURAN 1.6 BENZIN-GAZ VITI 2008 ❌
  Vetura

  ❌ W VOLKSVAGEN TOURAN 1.6 BENZIN-GAZ VITI 2008 ❌

  ✅ W VOLKSVAGEN TOURAN 1.6 BENZIN-GAZ ✅ ✅ MOTOR I THJESHT 1.6 BENZIN GAZ ✅ ✅ KILOMETRRA TE

  Durrës Dje, 16:36
  5.390 €
 • 2 foto
  SHITET OSE JEPET ME QERA MOT 2400 CC
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET OSE JEPET ME QERA MOT 2400 CC

  SHITET OSE JEPET ME QERA FORD TRANZIT ME DOKUMENTA PER NJE VIT NE GJENDJE TE SHKELQYER MAKINA SHITE

  Durrës Dje, 16:36
  3.000 €
 • 11 foto
  ❌ TOYOTA RAV 4 -2.0 NAFT KAMJO MANUALE VITI 2014❌
  Vetura

  ❌ TOYOTA RAV 4 -2.0 NAFT KAMJO MANUALE VITI 2014❌

  ❌ MUNDESI NDERRIMI ME MAKIN TJETER ❌ ✅ SHITET TOYOTA RAV 4 ✅ ✅ KILOMETRRA TE KALUARA 215 M

  Durrës Dje, 16:35
  14.700 €
 • 11 foto
  ❌ W VOLKSVAGEN GOLF 5 .1.9 NAFT MANUAL VITI 2005❌
  Vetura

  ❌ W VOLKSVAGEN GOLF 5 .1.9 NAFT MANUAL VITI 2005❌

  ✅ W VOLKSVAGEN GOLF 5 ✅ ✅ LENDA DJEGESE NAFT ✅ ✅ MOTORRI 1.9 NAFT I THJESHT ✅ ✅ KILOME

  Durrës Dje, 16:35
  4.290 €