Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Lushnjë

 • 2 foto
  Shitet vinc HIAB 300 4s +2flj radiokontrol 2000
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet vinc HIAB 300 4s +2flj radiokontrol 2000

  Shitet vinc HIAB 300 4 dalje idhraulike vinci dhe 2 dalje idhraulike flj me radiokontrol n

  Lushnjë 15 gusht 08:18
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Volkswagen passat
  Vetura

  Volkswagen passat

  Shitet passat vitit 2005 me letra per njer vit goma te reja shum i paster si nga mbrenda edhe nga ja

  Lushnjë 14 gusht 23:33
  5.000 €
 • 0 foto
  Pjes kembimi sprinter
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi sprinter

  Shiten pjes sprinteri Ford transit Mercedes benz 208 308 410

  Lushnjë 14 gusht 23:33
  1 €
 • 9 foto
  Mercedes Benz S320 Lungo (Rexhina)
  Vetura

  Mercedes Benz S320 Lungo (Rexhina)

  Shitet Mercedes Benz S320 Lungo (Rexhina) ne gjendje perfekte Shitet per arsye mos perdorimi

  Lushnjë 14 gusht 22:57
  3.800 €
 • 9 foto
  zetor fiat shitet
  Automjete bujqesore

  zetor fiat shitet

  shitet zetor fiat i paisur me plug 2 vesh martinel ose shitet dhe plug vec

  Lushnjë 14 gusht 15:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet dhe plug vec
  Automjete bujqesore

  shitet dhe plug vec

  shitet plug 2 martineli ose ndrohet me plug me 3 vesh

  Lushnjë 14 gusht 14:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Mercedesi
  Vetura

  Shitet Mercedesi

  Shitet Mercedesi Ne gjendje te shkelqyer

  Lushnjë 14 gusht 14:56
  19.000 €
 • 7 foto
  Shitet E270 Mundesi nderrimi
  Vetura

  Shitet E270 Mundesi nderrimi

  Shitet Mercedes benz e class motorr 270 ne gjendje te perkryer.Me servise te gjitha te bera vaj filt

  Lushnjë 14 gusht 14:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  sprinter 311
  Vetura

  sprinter 311

  furgon sprinter 311 i vitit 2008 motirri 2.2 naft . shum ekonomik me 6 marrshe . letra te pagu

  Lushnjë 14 gusht 14:48
  8.200 €
 • 5 foto
  BMW 730 full full opsione ne gjendje 100% top
  Vetura

  BMW 730 full full opsione ne gjendje 100% top

  Shitet me letra te paguara ne gjendje te shkelqyer Marshat ne timon Me tel Te gjitha butonat ke tim

  Lushnjë 14 gusht 14:08
  5.300 €
 • 0 foto
  Nokia 103 Black
  Telefona celulare

  Nokia 103 Black

  Shitet Tel i thjesht Nokia

  Lushnjë 14 gusht 12:17
  30 Lek
 • 0 foto
  Shiten 20 koshere blete ne Lushnje.
  Kafshe ferme

  Shiten 20 koshere blete ne Lushnje.

  Okazion!!!Shiten 20 koshere blete. Blersi ka mundesi te perzgjedhi ne parkun me 70 koshere. Bletet j

  Lushnjë 14 gusht 11:56
  99 €
 • 0 foto
  shtepi 1+1 tullle ne pallat 3 katesh
  Apartment / Banesa

  shtepi 1+1 tullle ne pallat 3 katesh

  shitet shtepi 1+1, 54 m2,kati i dyte .i rregulluar ne vitin 2017.dritare ,dyer banjo. elektrike ,hid

  Lushnjë 14 gusht 09:27
  2.800.000 Lek
 • 0 foto
  Audi A6 2010 motorr 2.0 naft sapotarguar
  Vetura

  Audi A6 2010 motorr 2.0 naft sapotarguar

  Shitet audi i sapotarguar 2.0 naft te gjitha sherbimet e bera .contakt whatsup

  Lushnjë 14 gusht 08:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  vile 3 katesh ne lushnje
  Shtepi / Vila

  vile 3 katesh ne lushnje

  SHITET VILE 3 KATESH NE LUSHNJE AFER STAZIONI TRENIT ESHT NJE VILE PRIVATE ME SIPERFAQE 360 MQ KAT

  Lushnjë 13 gusht 22:17
  9.500.000 Lek
 • 5 foto
  Toyota Rav 4 .naft 2.2
  Vetura

  Toyota Rav 4 .naft 2.2

  Toyota Rav 4 me motorr 2.2 nafte D4D .kambjo manuale me 6 marshe . me dogane te paguar .ngjyr gri

  Lushnjë 13 gusht 21:33
  6.300 €
 • 1 foto
  Krevat masazhi
  Biznes ne shitje / me qera

  Krevat masazhi

  I pa perdorur

  Lushnjë 13 gusht 21:06
  220 €
 • 7 foto
  Audi A3 S-line 2006
  Vetura

  Audi A3 S-line 2006

  Audi A3 S-line. 2.0TDI. Viti prodhimit 2006. Kamje automatike F1 marsha ne timone. Salloni lekure S-

  Lushnjë 13 gusht 18:57
  7.000 €
 • 7 foto
  Mercedes ML 350 2011 Super Full!!!
  Vetura

  Mercedes ML 350 2011 Super Full!!!

  Shitet ML 350 super full. Makina disponon: Viti 2011. Luk amg i Fabrikes. Sendilet me ngrohje para m

  Lushnjë 13 gusht 18:38
  17.800 €
 • 0 foto
  Okazion
  Shtepi / Vila

  Okazion

  2 shtëpi në të njëjtën ambient plus magazine me verand dhe tokë rreth 4 dynym

  Lushnjë 13 gusht 18:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazion
  Shtepi / Vila

  Okazion

  2 shtëpi në të njëjtën ambient plus magazine me verand dhe tokë rreth 4 dynym

  Lushnjë 13 gusht 18:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Renault laguna
  Vetura

  Renault laguna

  Sher renault laguna viti 2003 makina esht ne gjendje shum te mir letrat i ka ne fund te dhjetorit te

  Lushnjë 13 gusht 17:37
  2.100 €
 • 0 foto
  Makina eshte ne gjendje perfekte ESHTE TEK DER
  Vetura

  Makina eshte ne gjendje perfekte ESHTE TEK DER

  ME CMIM OKAZION makina eshte ne gjendje perfekte

  Lushnjë 13 gusht 15:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
    Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsol

  Lushnjë 13 gusht 15:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA GAFURR MUCO, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA GAFURR MUCO, LUSHNJE

  Shitet apartament në lagjen Gafurr Muco, Lushnje. Apartamenti ka sipërfaqe prej 60 m² dhe ndodhet n

  Lushnjë 13 gusht 15:05
  2.200.000 Lek
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsoli

  Lushnjë 13 gusht 14:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këlyshë e pastër chihuahua
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë e pastër chihuahua

  2 këlyshë të pastër Chihuahua, vajza dhe djem, të dy janë me flokë të shkurtër, absolutisht të shën

  Lushnjë 13 gusht 13:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsoli

  Lushnjë 13 gusht 13:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këlyshi Golden Retriever
  Kafshe shtepiake

  Këlyshi Golden Retriever

  Këlyshët tani mund të vizitohen dhe zgjidhen. Në këndin e lojërave të këlyshëve ata eksplorojnë shu

  Lushnjë 13 gusht 13:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme
  Sherbime

  Ofertë serioze, e shpejtë dhe shumë e besueshme

  pershendetje zonje / zoteri A jeni refuzuar nga shumë banka? Keni nevojë për financim për konsolidi

  Lushnjë 13 gusht 13:17
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes benz c203
  Vetura

  Mercedes benz c203

  Makina ne gjendje shum te mire..shitet sepse kam makin te dyte..letrat per nje vit te sapoprera..

  Lushnjë 13 gusht 12:45
  3.500 €
 • 0 foto
  Seat
  Vetura

  Seat

  Makina eshte ne gjendje perfekte tek der me CMIM OKAZION

  Lushnjë 13 gusht 11:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këlyshë pomeranez të bardhë për shitje dhe birësim
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë pomeranez të bardhë për shitje dhe birësim

  Unë kam një këlyshë të bukur dhe të vegjël të vegjël të regjistruar pomeranez dhe kërkojnë shtëpinë

  Lushnjë 13 gusht 10:37
  180 €
 • 4 foto
  VW Golf 4
  Vetura

  VW Golf 4

  Shitet golf 4 me 6 marrshe dy te kuqe me letra per nji vit

  Lushnjë 13 gusht 10:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET TOKË ARE NË KRUTJE TË POSHTME, LUSHNJE
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARE NË KRUTJE TË POSHTME, LUSHNJE

  Shitet tokë are tek kompleksi Joti në autostradën Lushnje-Fier me sipërfaqe 13 935 m². Toka pozicion

  Lushnjë 13 gusht 09:06
  50.000 €
 • 5 foto
  Ford Focus benzin -03
  Vetura

  Ford Focus benzin -03

  shitja arsye emigrimi makina esht e gatshme per cdo prov

  Lushnjë 12 gusht 21:36
  1.600 €
 • 9 foto
  Shesim Zogj Fshati
  Kafshe ferme

  Shesim Zogj Fshati

  Shesim zogj fshati . Zogj te rritur ne kushte shpie . Jane te vaksinuar . Zogjt shiten per shtes ose

  Lushnjë 12 gusht 18:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Iphone 6s 16 gb ne gjendje perffekte
  Telefona celulare

  Iphone 6s 16 gb ne gjendje perffekte

  10/10 Cdo gje funksionale Asnje here i hapur- jo refurbished pasi kam edhe kutine origjinale si dhe

  Lushnjë 12 gusht 18:15
  16.000 Lek
 • 9 foto
  Okazionnn Shitett Audi A3 S line 2.0 TDI Viti 2004
  Vetura

  Okazionnn Shitett Audi A3 S line 2.0 TDI Viti 2004

  Shitettt Audi A3 S line , 2.0 Nafte 6 marshe, Viti 2004, 140 HP, Timon 3 , Tapiceri Audi A3 2017 , C

  Lushnjë 12 gusht 18:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes Benz C220 Sport Edition 2007
  Vetura

  Mercedes Benz C220 Sport Edition 2007

  Shitet Mercedes Benz C220 Sport Edition , vitprodhim 2007 kambio automatike . Makina eshte ne gjendj

  Lushnjë 12 gusht 17:35
  4.990 €
 • 3 foto
  shitet nderohet
  Vetura

  shitet nderohet

  shitet ose nderohet benz e class 2000naft viti dhjetor 2005

  Lushnjë 12 gusht 17:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE LAGJA KADRI QYSTRI, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE LAGJA KADRI QYSTRI, LUSHNJE

  Shitet banesë private në lagjen Kadri Qystri, Lushnje. Sipërfaqa totale e objektit është 200 m² nga

  Lushnjë 12 gusht 16:18
  50.000 €
 • 10 foto
  Shitet ose Jepet me qera Apartament 3+1 me verand
  Shtepi / Vila

  Shitet ose Jepet me qera Apartament 3+1 me verand

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti 3+1 , Me siperfaqe 100 m2 banes dhe 100 m2 verand ne katin 6 ba

  Lushnjë 12 gusht 15:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet ose jepet me qera Apartament 2+1
  Shtepi / Vila

  Shitet ose jepet me qera Apartament 2+1

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti , Me siperfaqe 135 m2 , ne katin 5 banim . 2 dhoma + 1 Guzhin +

  Lushnjë 12 gusht 15:53
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet ose jeper me qera Apartament 2+1
  Shtepi / Vila

  Shitet ose jeper me qera Apartament 2+1

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti Me siperfaqe 133 m2 . 18 m2 ballkon 1 dhe 14 m2 ballkoni 2 ne

  Lushnjë 12 gusht 15:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet ose jepet me qera Papfingo Kati 5
  Shtepi / Vila

  Shitet ose jepet me qera Papfingo Kati 5

  Shitet ose jepet me qera Papafingo , Me siperfaqe 350 m2 ambjente te brendeshme dhe 300 m2 ballkon.

  Lushnjë 12 gusht 15:53
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet ose Jepet me Qera Apartamenti 2+1
  Shtepi / Vila

  Shitet ose Jepet me Qera Apartamenti 2+1

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti 2+1 me nje banjo ne kati te 5 banim , Me siperfaqe 134 m2 , P

  Lushnjë 12 gusht 15:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Papafingo 3 dhoma + 2 Banjo Kati 9
  Apartment / Banesa

  Shitet Papafingo 3 dhoma + 2 Banjo Kati 9

  Shitet Papafingo Kati i 9 . 3 dhoma + 2 Banjo. Dhomat dhe dhoma e ndenjes me parket . Me sistem ngr

  Lushnjë 12 gusht 15:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Audi A6 3.0 TFSI - Super Gjendje
  Vetura

  Audi A6 3.0 TFSI - Super Gjendje

  udi A6 Motorri : 3.0 TFSI ( Pa taks Lluksi) Viti- 2012 Kuajfuqi - 320 . Konsumi interurban - 7-9 lit

  Lushnjë 12 gusht 15:52
  22.000 €
 • 6 foto
  SHITET BODRUM, RRUGA SHËTITORJA E STADIUMIT \"LAGJA
  Garazh

  SHITET BODRUM, RRUGA SHËTITORJA E STADIUMIT \"LAGJA

  Bodrumi është në një zonë të përshtatshme dhe të pëlqyeshme ku mund të shfrytëzohet për shumë aktivi

  Lushnjë 12 gusht 15:15
  240.000 €