Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Lushnjë

 • 8 foto
  Shes Audi A4 2.0 Tdi
  Vetura

  Shes Audi A4 2.0 Tdi

  Audi A4 Avant 2.0 TDI Vit prodhimi 2005 Disje Aulmini 17 Vaj filtra te sapo nderruara Cdo gje Fu

  Lushnjë 11 gusht 21:53
  4.500 €
 • 6 foto
  Audi A5 S-Line Viti 2012 Nafte 3.0
  Vetura

  Audi A5 S-Line Viti 2012 Nafte 3.0

  Makina eshte ne super gjendje,pa dogane 17 euro.Cmimi i diskutueshem

  Lushnjë 11 gusht 18:39
  17.000 €
 • 5 foto
  Arkon
  Vetura

  Arkon

  Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike Makina shitet per arsye emigrimi

  Lushnjë 11 gusht 11:48
  16.000 €
 • 5 foto
  Mercedez Benz 250D
  Vetura

  Mercedez Benz 250D

  Mercedez Benz 250D Viti 1990 motorr i thjesht,Makina disponon drita kseno,sensor parkimi,antifurt me

  Lushnjë 11 gusht 11:44
  2.500 €
 • 5 foto
  Shitetet makine
  Vetura

  Shitetet makine

  Shitet honda accord benzin+gaz ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e kryera shitet per ars

  Lushnjë 11 gusht 10:48
  2.000 €
 • 8 foto
  Mazda 6
  Vetura

  Mazda 6

  Makina ne super gjendje

  Lushnjë 11 gusht 10:45
  5.800 €
 • 7 foto
  Toyota Yaris
  Vetura

  Toyota Yaris

  Shes Toyota yaris fundi i 2009. Gjendje perfekte me marshe ne timon. Me kambio automatik 1.4 naft. C

  Lushnjë 11 gusht 08:26
  5.800 €
 • 0 foto
  SKELETE YAMAHA R6 RACE
  Motore (mbi 50 cc)

  SKELETE YAMAHA R6 RACE

  SKELETE YAMAHA R6 RACE Do vetem grupe Cso gje tjeter funksionale

  Lushnjë 11 gusht 02:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  KOSTUM PER MOTORRE
  Motore (mbi 50 cc)

  KOSTUM PER MOTORRE

  Ne gjendje shymune te mire.

  Lushnjë 11 gusht 02:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golf 4 bezin + gaz 1.4
  Vetura

  Golf 4 bezin + gaz 1.4

  Makina esht ne gjendej te mir shitet per arsyje mos perdorimi per me shum info tel 0699771654

  Lushnjë 10 gusht 21:40
  100 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz Atego 1223
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz Atego 1223

  Mercedes-Benz Atego 1223 e vitit 2007 Me Vinç Atlas 125.2 me dy dalje hidraulike dhe Kazan E gats

  Lushnjë 10 gusht 21:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fiat 500 Automat Zvicra
  Vetura

  Fiat 500 Automat Zvicra

  Shitet Fiat 500 Automat 1.4 Benzine,super ekonomik Full option me te gjitha sherbimet e bera,nuk ka

  Lushnjë 10 gusht 21:06
  5.700 €
 • 7 foto
  Shitet Mercedes benza A class 200 cdi.Automate
  Vetura

  Shitet Mercedes benza A class 200 cdi.Automate

  Mercedes benz 200 cdi nafte Automate Gomat gjendje super Vaj motorri & vaj kamio te nderruar Kon

  Lushnjë 10 gusht 20:48
  4.000 €
 • 4 foto
  Audi A3 1.9 nafte
  Vetura

  Audi A3 1.9 nafte

  Shitet audi a3 ne super gjendje . Makina disponon klima.bagazhier.shum ekonomike .e vecante ne lloji

  Lushnjë 10 gusht 19:39
  2.600 €
 • 6 foto
  Iphone 6 16 gb gri
  Telefona celulare

  Iphone 6 16 gb gri

  Gjendje super 9/10 touch id 100% FUNKSIONALE bateria 93% Asnje lloj problemi

  Lushnjë 10 gusht 19:17
  11.000 Lek
 • 5 foto
  Mercedes Benz C220
  Vetura

  Mercedes Benz C220

  Benz C220 motorr evo ,naft, kambio automatike , baxha xhami , sendile me ngrofje ,makina nuk ka nevo

  Lushnjë 10 gusht 18:22
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHITET VILË TRE-KATËSHE NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË TRE-KATËSHE NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, LUSHNJE

  Shitet vilë tre katëshe me sipëfaqe 177m² në lagjen Xhevdet Nepravishta, Lushnje. Vila është e orga

  Lushnjë 10 gusht 15:59
  150.000 €
 • 1 foto
  Shes dashe
  Kafshe ferme

  Shes dashe

  Shes dashe

  Lushnjë 10 gusht 15:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes dash
  Kafshe shtepiake

  Shes dash

  Shes dash

  Lushnjë 10 gusht 15:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve
  Sherbime

  Oferta e huasë midis individëve dhe bizneseve

  Shumica e ofertave të financimit këto ditë në internet bazohen në mashtrime. Dhe kjo është ajo që tr

  Lushnjë 10 gusht 15:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes Benz 220 Automatike
  Vetura

  Mercedes Benz 220 Automatike

  Mercedes benz viti 2007 me dogan te paguar ne gjendje shum te mire motorr 220 nafte kamio automatik

  Lushnjë 10 gusht 15:09
  5.500 €
 • 9 foto
  Okazion vw caddy 2.0.dsg automat full opsion
  Vetura

  Okazion vw caddy 2.0.dsg automat full opsion

  Makin familjare dhe pune Euro 5 6+1 model igjat xhama origjinal shitet per pak dit

  Lushnjë 10 gusht 12:48
  7.000 €
 • 4 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA,
  Apartment / Banesa

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA,

  Shitet ambient biznesi në qëndër të qytetit,Lushnje. Ambienti ndodhet buzë rrugës,në katin e dytë. S

  Lushnjë 10 gusht 12:28
  100.000 €
 • 5 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA,LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA,LUSHNJE

  Shitet ambient biznesi në qëndër të qytetit,Lushnje. Ambienti ndodhet buzë rrugës,në katin e dytë.

  Lushnjë 10 gusht 12:21
  100.000 €
 • 0 foto
  OKAZION shitet shtepi ne qender 2+1
  Apartment / Banesa

  OKAZION shitet shtepi ne qender 2+1

  Shitet apartamenti 2+1 , kati i katert me siperfaqe 73 m2 me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt.

  Lushnjë 10 gusht 10:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BMW 530 XD
  Vetura

  BMW 530 XD

  BMW 530 XD VITI 2006 MOTORRI 3000 NAFTE ..SUPER GJENDJE ..GOMA TE REJA ..E SAPO ARDHUR ..DOGANA E PA

  Lushnjë 10 gusht 10:39
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Ne gjendje perfeket
  Vetura

  Ne gjendje perfeket

  Sensore parkexhi para dhe mbrapa

  Lushnjë 10 gusht 10:16
  8.500 €
 • 0 foto
  Kredi dhe ofertë financimi
  Sherbime

  Kredi dhe ofertë financimi

  Përshëndetje të nderuar kompani, individë, të afërm, miq dhe aleatë. Ju që jeni mashtruar, mashtruar

  Lushnjë 10 gusht 09:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  peugeot 206 SW
  Vetura

  peugeot 206 SW

  makuna eshte ne gjendje te mir 4 goma te reja bateri te re vaj filtra te nderruar. 1.6 benzin gas ne

  Lushnjë 10 gusht 09:26
  1.300 €
 • 7 foto
  golf 5 1.9 naft
  Vetura

  golf 5 1.9 naft

  super ne gjendie cdo gje fuksionale

  Lushnjë 10 gusht 08:45
  4.000 €
 • 0 foto
  Makina eshte ne gjendje perfekte ESHTE TEK DER
  Vetura

  Makina eshte ne gjendje perfekte ESHTE TEK DER

  Makina shitet per arsye emigrimi eshte ne gjendje super

  Lushnjë 10 gusht 06:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Toyota
  Vetura

  Toyota

  Makina është në gjendje perfekte dhe e gatshme për çdo lloj prove ....

  Lushnjë 9 gusht 22:22
  3.300 €
 • 10 foto
  Super Audi A4 S line , full Opsione , Vp 2010
  Vetura

  Super Audi A4 S line , full Opsione , Vp 2010

  Sapo targuar per here te pare te gjitha letrat e paguara per 1 vit , full opsione , te gjitha sherbi

  Lushnjë 9 gusht 21:22
  10.500 €
 • 0 foto
  Seati
  Vetura

  Seati

  Makina shitet per arsye emigrimi me CMIM OKAZION

  Lushnjë 9 gusht 20:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Okazionn
  Vetura

  Okazionn

  Shitet ford fiesta e vitit 2002 super gjendje mund ta kontrolloni ku te doni ... letrat i ka deri ne

  Lushnjë 9 gusht 20:29
  2.300 €
 • 10 foto
  Betopompe 28 m
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Betopompe 28 m

  Shitet betopompe 28 metroshe-gjendje shume e mire-bolierin e ka te ri-cmim i diskutueshem

  Lushnjë 9 gusht 19:25
  42.000 €
 • 3 foto
  Shitet opel
  Vetura

  Shitet opel

  Makina shitet per efekt mosperdorimi. Motorr benzine 1.4 e gatshme per impiant gazi. Makina eshte ne

  Lushnjë 9 gusht 19:09
  1.800 €
 • 4 foto
  Klysh sharri
  Kafshe shtepiake

  Klysh sharri

  Shiten tre klysh sharri rrace e pastër

  Lushnjë 9 gusht 16:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VW CC dizel
  Vetura

  VW CC dizel

  Ne gjendje shum te mir.

  Lushnjë 9 gusht 16:33
  12.000 €
 • 0 foto
  Apple iPhone XS Max - 512 GB - Argjend (i pa bllok
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max - 512 GB - Argjend (i pa bllok

  E re: Një artikull i ri, i papërdorur, i pavlefshëm dhe i dëmtuar në paketimin e tij origjinal (ku p

  Lushnjë 9 gusht 15:33
  800 €
 • 2 foto
  Lavaman+ bide
  Teknik dhe paisje

  Lavaman+ bide

  Shes lavaman+bide me gjith grup te perdorura pa asnje krisje per me shum mer i ne telefon. 068273933

  Lushnjë 9 gusht 15:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes makine Ford Escort me portobagazh
  Vetura

  Shes makine Ford Escort me portobagazh

  Shes makine Ford Escort me portobagazh me letra te paguara deri ne mars 2020. Gjendje shume e mire

  Lushnjë 9 gusht 14:33
  1.000 €
 • 4 foto
  Audi A3 2007
  Vetura

  Audi A3 2007

  Audi A3. 2007. Manuale. ne gjendje perfekte me dogane te paguar

  Lushnjë 9 gusht 12:25
  4.400 €
 • 2 foto
  Apartamente ne Lushnje
  Apartment / Banesa

  Apartamente ne Lushnje

  Shiten 2 Apartamente Kati i 6 banimi (1+1, 77 m2) dhe Kati i 9 banimi (2+1,117 m2) Apartamentet ndod

  Lushnjë 9 gusht 12:07
  300 €
 • 9 foto
  Vinc FASSI F155.A.25 2019
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc FASSI F155.A.25 2019

  shitet Vinc FASSI F155.A.25 me 5 apje hidraulike me linje flj me 0 ore pune viti 2019 ..per me tap

  Lushnjë 9 gusht 11:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi a3 2007 sportback 5 porta
  Vetura

  Audi a3 2007 sportback 5 porta

  Audi a3 viti 2007 motorr 2000.. 6 marshe.. super gjendje i sapo ardhur ..dogane te paguar ..me sen

  Lushnjë 9 gusht 09:58
  4.800 €
 • 2 foto
  Shitet Iphone 7 Plus OKAZION
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 7 Plus OKAZION

  Shitet iphone 7 plus 32 gb ne gjendje shume te mire cdo gje funksionale me pak shenja perdorimi shi

  Lushnjë 9 gusht 09:46
  30.000 Lek
 • 5 foto
  M-BENZ S KLASS 500-4 MATIC DESIGNO LUNGO-VERS-08
  Vetura

  M-BENZ S KLASS 500-4 MATIC DESIGNO LUNGO-VERS-08

  S KLASS 500-4 MATIC DESIGNO LUNGO-VERSION-08Makina ka 16000 km Te Çertifikuara tek Mercedezi -Motor-

  Lushnjë 9 gusht 09:13
  17.000 €
 • 5 foto
  NISSAN QASHQAI, viti 2008, motorr 1.5 nafte
  Vetura

  NISSAN QASHQAI, viti 2008, motorr 1.5 nafte

  Nisan Qashqai, viti 2008 motorre 1.5 nafte, 6 marrshe kambio manuale, xhama te zinj, dogane te pagua

  Lushnjë 9 gusht 09:10
  5.800 €
 • 4 foto
  HYUNDAI VITI 2010 MOTORR 2.2
  Vetura

  HYUNDAI VITI 2010 MOTORR 2.2

  Hyundai viti 2010 motorri 2.2 4<>4 e sapo ardhur nga italia ka 170 mije km makina eshte ne g

  Lushnjë 9 gusht 09:10
  Me Marrveshje