Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Lushnjë

 • 0 foto
  Grup leve a klas 2004
  Autopjese dhe paisje

  Grup leve a klas 2004

  Shes grup leve a klasi automat

  Lushnjë 7 qershor 16:24
  230 Lek
 • 1 foto
  Kavassaki
  Motore (mbi 50 cc)

  Kavassaki

  Kavassaki 110cc ne gjendje shum te mir me letra te paguara deri ne 5-12-2019

  Lushnjë 6 qershor 23:47
  1.190 €
 • 6 foto
  SUPER TOYOTA COROLLA 1.4 DIESEL AUTOMAT
  Vetura

  SUPER TOYOTA COROLLA 1.4 DIESEL AUTOMAT

  MOTORR 1.4 DIESEL SUPER EKONOMIK , KAMBIO AUTOMATIKE , GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE , MA

  Lushnjë 6 qershor 23:45
  4.700 €
 • 5 foto
  MERCEDES C220 AVANTGARDE VITI 2007
  Vetura

  MERCEDES C220 AVANTGARDE VITI 2007

  Shitet c220 nafte automat viti 2007.Modeli avantgarde full opsione. Makina sapo ka ardhur nga Gjerma

  Lushnjë 6 qershor 23:12
  5.700 €
 • 8 foto
   Mercedes Benz S320 CDI LUNGO LOOK AMG Ndrrohet
  Vetura

  Mercedes Benz S320 CDI LUNGO LOOK AMG Ndrrohet

  lMercedes Benz S 320 CDI Diesel LUNGO////////LOOK AMG Viti Prodhimit 2007 me 223 000km sallon lekure

  Lushnjë 6 qershor 20:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Citroen C4 2006 mortorr 1.6 nafte
  Vetura

  Citroen C4 2006 mortorr 1.6 nafte

  Citroen C4 2006 mortorr 1.6 nafte i sapo ardhur nga Italia me dogan te paguar gjendje sh te mir 1w

  Lushnjë 6 qershor 18:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Golf 5 viti 2006 ,2.0 TDI nafte
  Vetura

  VW Golf 5 viti 2006 ,2.0 TDI nafte

  Golf 5 viti 2006 ,2.0 TDI nafte i sapo ardhur nga italia me dogan te paguar end gjendje perfekte

  Lushnjë 6 qershor 18:22
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes c220 08
  Vetura

  Mercedes c220 08

  Mercedes benz c220 Kambjo automatike Klima dixhitale Navigatore dvd Sallon gri shum i paster Modeli

  Lushnjë 6 qershor 18:04
  8.700 €
 • 2 foto
  VW Polo 1.2 benzine 2003
  Vetura

  VW Polo 1.2 benzine 2003

  Volkswagen Polo 1.2 Benzine. Viti: 2003. Transmisioni: Manual Dokumentat deri ne Korrik. Cmimi i di

  Lushnjë 6 qershor 15:54
  2.000 €
 • 1 foto
  Mercedes B 180 Super ne gendje
  Vetura

  Mercedes B 180 Super ne gendje

  bclas ne gjendj te rregull me dogan te paguar e ardhur nge italia per cdo info me tel 0695440610 moz

  Lushnjë 6 qershor 14:45
  5.300 €
 • 3 foto
  Mercedes Minivan
  Vetura

  Mercedes Minivan

  makina esht me dogan te paguar tel 0695440610

  Lushnjë 6 qershor 13:59
  8.700 €
 • 7 foto
  Volkswagen passat 200 diezel 2006 manual 4500 eur
  Vetura

  Volkswagen passat 200 diezel 2006 manual 4500 eur

  Volkswagen passat 200 nafte viti 2006 kamio manuale.Gomat e reja dhe ne gjendje shume te mire xhener

  Lushnjë 6 qershor 13:18
  4.500 €
 • 3 foto
  VW Golf ne gendje super te mir
  Vetura

  VW Golf ne gendje super te mir

  golf5 1.9 automat me 220000 km te veta

  Lushnjë 6 qershor 12:38
  5.200 €
 • 3 foto
  Toyota jaris1.4 naft .v.07
  Vetura

  Toyota jaris1.4 naft .v.07

  Toyta jaris 1.4 naft viti i 2007 manual ne gjendje shum te mir e sapo ardhur nga italia me dogan cmi

  Lushnjë 6 qershor 09:14
  3.700 €
 • 2 foto
  Shitet iPhone6
  Telefona celulare

  Shitet iPhone6

  Shitet iphon6 16gb ne gjendje te mir pune kapaciteti i bateris 62% per me shum whatsap/0699919231 Cm

  Lushnjë 6 qershor 06:44
  150 Lek
 • 1 foto
  Shitet shtepi zhame sektor afer rotondes çerme
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi zhame sektor afer rotondes çerme

  Te dhenat i keni tek fotot flm tel 0674660570 per foto te tjera ne whatsap ke ky nr 0683328139

  Lushnjë 5 qershor 20:34
  18.500 €
 • 5 foto
  okazion shitet ose ndrrohet
  Vetura

  okazion shitet ose ndrrohet

  makina a super full ekstra e gatshme per cdo lloi prove

  Lushnjë 5 qershor 19:47
  3.500 €
 • 11 foto
  SHITETT OSE NDERROHET VOLKSWAGEN GOLF 5 SPORT LINE
  Vetura

  SHITETT OSE NDERROHET VOLKSWAGEN GOLF 5 SPORT LINE

  SHITET OSE NDERROHET -VOLKSWAGEN GOLF5 - 2.0 TDI - SPORT LINE - KM 178 120 ME LIBER SERVISI -VITI I

  Lushnjë 5 qershor 19:12
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Golf VI 2010, 4 motion
  Vetura

  Shitet Golf VI 2010, 4 motion

  Shitet Golf VI viti 2010, 2.0 nafte bluemotion, 4 motion, 140 kuaj fuqi, Kambio manuale 6+1. Maki

  Lushnjë 5 qershor 14:52
  8.800 €
 • 10 foto
  Toyota Rav 4 me nafte D4D ,viti 2006 .4x4
  Vetura

  Toyota Rav 4 me nafte D4D ,viti 2006 .4x4

  Toyota Rav 4 me motor 2.2 nafte D4D .kambjo manuale me 6 marshe ,viti 2006.me dogane te paguar . Mak

  Lushnjë 5 qershor 14:44
  6.300 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz EDI
  Kamionë

  Mercedes Benz EDI

  Shes Mercedes Benz Atego viti 2003 makine esht ne gjendje te mir si motorrike dhe xhenerike..goma 70

  Lushnjë 5 qershor 14:44
  11.000 €
 • 3 foto
  Super MB C220 CDI VP 2000 GJENDJE PERFEKTE
  Vetura

  Super MB C220 CDI VP 2000 GJENDJE PERFEKTE

  SHITET MERCEDES BENZ C220 CDI , VITI 2000 , KAMBIO MANUALE , KLIMA , ABS , DRITA KSENON TE GJITHA L

  Lushnjë 5 qershor 12:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet motorr 4 rrota Yamaha super gjendje..
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorr 4 rrota Yamaha super gjendje..

  Shitet motorr ATV me kater rrota model jamaka 100 c Automatik me marsh njetro super gjendje pothuajs

  Lushnjë 5 qershor 12:23
  800 €
 • 6 foto
  sprinter 311
  Vetura

  sprinter 311

  shitet sprinter 311 2.2 ne gjendje shume te mire pune shume i mbajtur si nga ana estetike dhe ajo m

  Lushnjë 5 qershor 11:36
  7.000 €
 • 11 foto
  Audi A4 1.9tdi
  Vetura

  Audi A4 1.9tdi

  ?SHITET ???Audi A4?? ?VITI 2006 dal ne rrug 2007 ? Seria Avant 1.9tdi ?Fuqia: 130KW (174KF) ?Shpenzi

  Lushnjë 5 qershor 09:06
  5.000 €
 • 8 foto
  Wv caddy 1.9tdi
  Vetura

  Wv caddy 1.9tdi

  📌🏁shitet🏁📌 🔶WV Caddy🔶 🔶🔶🔶1.9tdi 5vende 🔶VITI dhjetor 2006 🔶KAMBIO manuale 🔶177435km 🔶2 Celesa) 🔶CD

  Lushnjë 5 qershor 09:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi A4 motor 1.9 nafte TDI
  Vetura

  Audi A4 motor 1.9 nafte TDI

  Shes Audi A4 me motor 1.9 nafte TDI .kambjo manuale ,viti 2001 .me dogane te paguar .mbyllje me pult

  Lushnjë 5 qershor 08:44
  3.300 €
 • 9 foto
  MERCEDES BENZ C 220 CDI.03..SUPER GJENDJE
  Vetura

  MERCEDES BENZ C 220 CDI.03..SUPER GJENDJE

  Mercedes benz c 220 cdi.03 makina eshte super gjendje.me letra te paguara per 1 vit.deri ne maj 2020

  Lushnjë 5 qershor 07:52
  4.100 €
 • 3 foto
  Shitet shtepi dhe siperfaqe toke5500 m2
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi dhe siperfaqe toke5500 m2

  Shtepia esht e legalizuar dhe me certefikat po ashtu dhe toka. Vendodhja Gorre Lushnje

  Lushnjë 4 qershor 19:06
  1 Lek
 • 8 foto
  VW CADDY 1.9 TDI.LIFE.VITI 2009 SUPER
  Vetura

  VW CADDY 1.9 TDI.LIFE.VITI 2009 SUPER

  VW CADDY 1.9 TDI.LIFE.VITI 2009.EURO 4.MAKINA SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA.ME DOGAN TE PAGUAR.MAKINA E

  Lushnjë 4 qershor 18:27
  5.800 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ C 220 .CDI .VITI 2006.SPORT EDITION.
  Vetura

  MERCEDES BENZ C 220 .CDI .VITI 2006.SPORT EDITION.

  MERCEDES BENZ .C 220 CDI.VITI 2006.SPORT EDITION.MAKINA SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUA

  Lushnjë 4 qershor 18:26
  5.400 €
 • 9 foto
  Mercedes C class 220cdi
  Vetura

  Mercedes C class 220cdi

  Mercedes benz C class 220cdi fundi 2007 te gjitha sherbimet e kryera , km origjinale 280.000 te pa p

  Lushnjë 4 qershor 18:14
  8.400 €
 • 3 foto
  fugon benz sprinter 8+1
  Vetura

  fugon benz sprinter 8+1

  shitet fugon sprinter 8+1 me te gjitha letrat . makina esht ne gjendje te shkelqyer si brenda dhe j

  Lushnjë 4 qershor 18:06
  7.500 €
 • 3 foto
  Opel zafira okazion 2003
  Vetura

  Opel zafira okazion 2003

  okazion shitet opel zafira 4+1 2000000 lek

  Lushnjë 4 qershor 17:54
  200.000 Lek
 • 11 foto
  Mercedes Benz C Class
  Vetura

  Mercedes Benz C Class

  Mercedes benz C class 220 fundi 2007 te gjitha sherbimet e kryera nuk ka nevoje per ti vene dore , k

  Lushnjë 4 qershor 17:38
  8.750 €
 • 5 foto
  Shitet Mercedes Benz 220 n
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz 220 n

  Shitet benz w203 eshte shum i mbajtur sidomos brenda jasht ka disa gervishje te vogla eshte shum eko

  Lushnjë 4 qershor 17:16
  3.900 €
 • 3 foto
  Super golf 4
  Vetura

  Super golf 4

  Golf 4 1.6 16 v super gjendje, motorrike, gjenerike, dhe estetike. 160 mije km origjinale me garanci

  Lushnjë 4 qershor 17:04
  3.100 €
 • 8 foto
  Fiat panda 1.2 benzin 2007
  Vetura

  Fiat panda 1.2 benzin 2007

  Ne gjendje perfekte ka dhe goma dimri 13700 km

  Lushnjë 4 qershor 16:50
  2.600 €
 • 5 foto
  Audi A4 benzin gas 2008
  Vetura

  Audi A4 benzin gas 2008

  Shitet Audi a 4 1.8 gas makin super ekonomike 110000 km te gjitha sherbimet te bera shitet per mos p

  Lushnjë 4 qershor 16:48
  10.000 €
 • 4 foto
  okazion 2500 euro
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  okazion 2500 euro

  Shitet iveko daily.vende20.shitet per arsye mosperdorimi.tel 0674914999cmimi 2500 euro u diskutueshe

  Lushnjë 4 qershor 15:18
  1 €
 • 9 foto
  Shes TOYOTA RAV 4 .NAFTE . 4X4 .VITI 2008
  Vetura

  Shes TOYOTA RAV 4 .NAFTE . 4X4 .VITI 2008

  Toyota Rav 4 me motor 2.2 nafte .kambjo manuale me 6 marshe ,viti 2008.me dogane te paguar . Makina

  Lushnjë 4 qershor 14:54
  6.800 €
 • 9 foto
  Okazion Mercedes Benz C220 Sport Edition 2007
  Vetura

  Okazion Mercedes Benz C220 Sport Edition 2007

  Shitet Mercedes Benz C220 Sport Edition Vitprodhim 2007 . Makina eshte ne gjendje shume te mire , e

  Lushnjë 4 qershor 13:56
  5.800 €
 • 2 foto
  Klysh aziat ne shitjee...
  Kafshe shtepiake

  Klysh aziat ne shitjee...

  Shitet klyshi aziat rrac e paster 100% e vaksinuar 5 muajshe!

  Lushnjë 4 qershor 11:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Audi A 4
  Vetura

  Audi A 4

  Shitet audi A 4 , 2.0 Tdi , shume e mbajtur dhe ekonomike , me sherbime te porsakryera , 4 goma te r

  Lushnjë 4 qershor 11:03
  4.600 €
 • 5 foto
  fiat punto 1.2cc
  Vetura

  fiat punto 1.2cc

  shitet fiat punto viti 2001 me letra deri ne dhjetor esht ne gjendje shum te mir shum ekonomike dhe

  Lushnjë 4 qershor 09:15
  1.500 €
 • 2 foto
  Okazion - Mercedes benc c220
  Vetura

  Okazion - Mercedes benc c220

  Shitet Mercedes benc c220 kamio manuale makina eshte ne gjendje shum te mire e sapo targuar e pa p

  Lushnjë 4 qershor 08:54
  3.000 €
 • 5 foto
  C KLAS AUTOMAT.FULL 2007.
  Vetura

  C KLAS AUTOMAT.FULL 2007.

  Makina esht ne gjendje te mir me letra deri ne 10tor sherbime te kryera goma te reja

  Lushnjë 4 qershor 08:39
  5.000 €
 • 5 foto
  ML350 Bluetec
  Vetura

  ML350 Bluetec

  ✔ Marka,Modeli : Mercedes Benz ML 350 Bluetec ✔ Motorr : 2998 nuk e kap taksa e luksit ✔ Viti

  Lushnjë 4 qershor 01:01
  23.000 €
 • 8 foto
  Peugeot 206. Okazion!!!!
  Vetura

  Peugeot 206. Okazion!!!!

  Makina esht ne gjendje te mir ka vetem nje parafango te demtuar te kraut te pasagjerit letrat i ka n

  Lushnjë 3 qershor 20:59
  800 €
 • 5 foto
  Mercedes benz Atego kipper
  Kamionë

  Mercedes benz Atego kipper

  Mercedes benz 818 viti 2006 kiper kamijoni posedon blokada ne diferencial 198000 km te garantua osh

  Lushnjë 3 qershor 20:47
  Me Marrveshje