Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Lushnjë

 • 7 foto
  Shitet Audi A4
  Vetura

  Shitet Audi A4

  Shes makinen per arsye mos perdorimi. Makina eshte ne gjendje te mire fizike dhe teknike sherbimet j

  Lushnjë 4 qershor 15:40
  2.300 €
 • 0 foto
  ??FORD AUTOMAT 2008 BENZINE-GAS?USA??
  Vetura

  ??FORD AUTOMAT 2008 BENZINE-GAS?USA??

  Ford Mercury SUV 3.0 V6 Benzine Gas nga Amerika 2008 AUTOMAT FULL OPTION NAVI SENSOR SALLON MERSHIN

  Lushnjë 4 qershor 15:26
  6.800 €
 • 3 foto
  samsung j5
  Telefona celulare

  samsung j5

  Shitet: samsung j5 2017 Cmimi:80 mijlek Gjendja bateris:100% Gjendja tel:10/10 Vendodhja: Lushnje Ka

  Lushnjë 4 qershor 14:20
  80 Lek
 • 0 foto
  Shitet Lancia Ypsilon.
  Vetura

  Shitet Lancia Ypsilon.

  Shitet Lancia Y 1.1 Benzine e vitit 1998 130 mij km. Makina eshte e targuar dhe letrat i ka te pagua

  Lushnjë 4 qershor 12:44
  1.300 €
 • 3 foto
  SHITET VW POLO 2011 AUTOMAT BENZINE
  Vetura

  SHITET VW POLO 2011 AUTOMAT BENZINE

  Volkswagen Polo viti 2011, 4/5 porta, automat DSG 7G, 1.4 benzine shume ekonomike 150.000 km radio/c

  Lushnjë 4 qershor 12:12
  6.200 €
 • 8 foto
  ❌FORD FOCUS TITANIUM 1.6 NAFTE VITI 2009-2010
  Vetura

  ❌FORD FOCUS TITANIUM 1.6 NAFTE VITI 2009-2010

  🚘Marka: Ford 🗯Modeli: Focus Titanium 📆Viti Prodhimit: 2009 🖲Kambio: Manuale 🛢Karburanti: 1.6 Naft

  Lushnjë 4 qershor 11:43
  1 €
 • 11 foto
  Vw golf 6 automat 1.6 naft
  Vetura

  Vw golf 6 automat 1.6 naft

  Okazion!shitet golf 6 automat 1.6 naft 2010 ne gjendje te perkryer shum e shpejt dhe ekonomike,me

  Lushnjë 4 qershor 11:31
  6.700 €
 • 4 foto
  Jaguar x type 2.5
  Vetura

  Jaguar x type 2.5

  Esht ne super gjendje...letrat te sapo prera.dhe nderrohet +- diferenca ne vartesi te makines.

  Lushnjë 4 qershor 10:59
  3.700 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz
  Vetura

  Mercedes Benz

  Mercedes benz E220 e sopo targuar viti 2004 ne gjendje perfekte. E gatshme per cdo lloj prove nga an

  Lushnjë 4 qershor 10:20
  5.700 €
 • 8 foto
  Okaziooooon , Opel Astra vp 2005 , 1.9 nafte
  Vetura

  Okaziooooon , Opel Astra vp 2005 , 1.9 nafte

  Elis

  Lushnjë 4 qershor 10:18
  2.200 €
 • 8 foto
  Super Golf 4 gjendje perfekte Super mjet
  Vetura

  Super Golf 4 gjendje perfekte Super mjet

  Elis

  Lushnjë 4 qershor 10:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW CADDY 1.9 TDI .VITI 2008 SUPER 5500€????
  Vetura

  VW CADDY 1.9 TDI .VITI 2008 SUPER 5500€????

  VW CADDY 1.9 TDI .VITI 2008 , MAKINA SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR.MAKINA ESHTE NE G

  Lushnjë 4 qershor 10:00
  5.500 €
 • 4 foto
  SHITET SALDATRICE
  Materiale ndertimi

  SHITET SALDATRICE

  Shitet saldatrice ne gjendje shum te mire,shum pak e perdorur

  Lushnjë 4 qershor 09:51
  250 €
 • 8 foto
  Apartament 3+1 ne Lushnje
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1 ne Lushnje

  Shitete Apartament 3+1 i mobiluar,Kati i 3 me pamje nga te dyja anet e pallatit,

  Lushnjë 4 qershor 09:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  FIAT DOBLO 1.9
  Vetura

  FIAT DOBLO 1.9

  Shitet Fiat Doblo 1.9 naft.Viti 2007 ne gjendje t mir pune.3700euro i diskutueshem

  Lushnjë 4 qershor 09:49
  3.700 €
 • 6 foto
  Nissan trade 2.8
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Nissan trade 2.8

  Nissan trade 2.8nafte i 1995 dopio gome,dopio gabine ne gjendje te shkelqyer si fizike por edhe moto

  Lushnjë 4 qershor 09:44
  2.000 €
 • 9 foto
  Qashqai 1.5 naft
  Vetura

  Qashqai 1.5 naft

  Qashqai 1.5 naft me dogan te paguar ne gjendje shum te mir dhe shum e paster si brenda edhe jasht ma

  Lushnjë 4 qershor 09:06
  5.500 €
 • 4 foto
  Seat altea 05
  Vetura

  Seat altea 05

  Seat altea 2mish naft makina eshte ne gjendje te shkelqyer viti 2005 medogan te paguar xhama te zinj

  Lushnjë 4 qershor 08:47
  3.700 €
 • 10 foto
  Golf5 1.9 naft 2008
  Vetura

  Golf5 1.9 naft 2008

  Golf5 1.9 naft viti 2008 me dogan te paguar makina eshte ne gjendje shum te mir dhe me sherbime te b

  Lushnjë 4 qershor 08:45
  4.350 €
 • 9 foto
  Nasan qashqai 1.5 naft
  Vetura

  Nasan qashqai 1.5 naft

  Nisan qashqai 1.5 naft dogan e paguar xhama te zinj klima sensor parkimi ekran i madh pilot automati

  Lushnjë 4 qershor 08:44
  5.500 €
 • 6 foto
  Shitet E klas 1.8 gjermanie
  Vetura

  Shitet E klas 1.8 gjermanie

  Me liber 21000 gomat e reja sensor parkimi sensor shiu sediljet me ngrohje te gjitha sherbimet te be

  Lushnjë 4 qershor 07:59
  4.500 €
 • 1 foto
  Iphon 7+ 128G Ardhur nga Amerika.okazion
  Telefona celulare

  Iphon 7+ 128G Ardhur nga Amerika.okazion

  Gjendja shum e mir me kuti dhe aksesoret origjinal.cmimi 350 mij lek i pa diskutushem.

  Lushnjë 4 qershor 06:19
  350 Lek
 • 4 foto
  Audi A5 2.0 TFSI Quattro 211CV
  Vetura

  Audi A5 2.0 TFSI Quattro 211CV

  Audi A5 2.0 Tfsi 211 cv quattro, kamio automatike tiptronik, makina eshte shume e mirembajtur e perd

  Lushnjë 4 qershor 02:59
  11.500 €
 • 0 foto
  Karikues baterish
  Makina dhe vegla

  Karikues baterish

  Shitet karikues baterish 24 volt per karroce elektrike per invalid cmimi i diskutushem

  Lushnjë 3 qershor 23:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  GOLF GTI!!
  Vetura

  GOLF GTI!!

  SHITET VW GOLF ||GTI|| BENZIN -GAZ -FULL OPTION -STAGE 2 (260HP -KAMBIO DSG -SENSOR PARKIMI -SEDIL

  Lushnjë 3 qershor 23:11
  6.500 €
 • 5 foto
  Sprinter
  Vetura

  Sprinter

  Sprinter i ardhur nga suedia ne gjendje te shklqyer cdogje fuksonale mbehet dhe me ndrim

  Lushnjë 3 qershor 21:50
  9.000 €
 • 0 foto
  MITSUBISHI OUTLANDER 4x4 2.0 TURBO
  Vetura

  MITSUBISHI OUTLANDER 4x4 2.0 TURBO

  CEL: 0692377230 MITSUBISHI OUTLANDER / MOTORRI 2.0 TURBO ( mundesi impiant gazi 100% ) MOTORRI KA

  Lushnjë 3 qershor 20:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Disqe 17” MERCEDES
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 17” MERCEDES

  DISQE ALUMINI MERCEDES 17” DY TE GJERE DY TE NGUSHTE SHUME TE PASTER TE PA LYER TE PA SALUDAR DHE

  Lushnjë 3 qershor 20:29
  300 €
 • 3 foto
  FORD FOCUS 1.6 benzine ( mundesi impiant gazi 100%
  Vetura

  FORD FOCUS 1.6 benzine ( mundesi impiant gazi 100%

  CEL: 0692377230 FORD FOCUS MOTORRI 1.6 BENZINE ( mundesi impiant gazi 100% ) KAMBIO MANUALE KONDIC

  Lushnjë 3 qershor 20:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VW CADDY 1.6 BENZINE ( mundesi impiant gazi 100% )
  Vetura

  VW CADDY 1.6 BENZINE ( mundesi impiant gazi 100% )

  Cel: 0692377230 / VW CADDY 1.6 BENZIN / MUNDESI IMPIANTI GAZI 100% / KAMBIO MANUALE / KONDICIO

  Lushnjë 3 qershor 20:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET MERCEDES BENZ
  Vetura

  SHITET MERCEDES BENZ

  SHITET MERCEDES BENZ.NE GJENDJE PUNE TE SHKELQYER .ME DOKUMENTA TE MBYLLURA DHE MUND TI RISTARTOSH.

  Lushnjë 3 qershor 20:10
  6.000 €
 • 4 foto
  Furre me gas
  Makineri dhe inventare

  Furre me gas

  Shitet furre me gas ne gjendje shume te mire . Bashke me kamalecin . Per arsye mosperdorimi .

  Lushnjë 3 qershor 18:18
  18.000 Lek
 • 1 foto
  Biçikletë e palosshme
  Biçikleta

  Biçikletë e palosshme

  Biçikletat e palosshme janë një mundësi çiklizmi e gjithanshme dhe shpesh e anashkaluar. Ndoshta apa

  Lushnjë 3 qershor 18:17
  8.000 Lek
 • 9 foto
  Audi Q5 dizel
  Vetura

  Audi Q5 dizel

  Cmimi 20.000 euro Cel : 0693649684

  Lushnjë 3 qershor 17:54
  20.000 €
 • 6 foto
  Ford Focus 1.6 naft viti 2006
  Vetura

  Ford Focus 1.6 naft viti 2006

  Ford focus. 1.6 naft viti 2006, Gomat e reja, xhama te zinj, cdo sherbim i kryer i gatshem.per cdo l

  Lushnjë 3 qershor 17:02
  3.300 €
 • 8 foto
  OKAZIONN SHITETT AUDI A4 2.0 NAFTE VITI 2006
  Vetura

  OKAZIONN SHITETT AUDI A4 2.0 NAFTE VITI 2006

  ⚫️🇦🇱AUTO TONNY QUALITY 🇦🇱⚫️ 🚘MARKA/MODELI➖AUDI A4 📆VITI➖2006 🕹KAMBIO➖MANUAL ⛽KARBUR

  Lushnjë 3 qershor 17:02
  4.200 €
 • 12 foto
  OKAZIONNN SHITET VOLKSWAGEN GOLF 5 AUTOMAT 2007
  Vetura

  OKAZIONNN SHITET VOLKSWAGEN GOLF 5 AUTOMAT 2007

  🇦🇱AUTO TONNY QUALITY 🇦🇱 🚘MARKA/MODELI➖VOLKSWAGEN GOLF 5 📆VITI➖2007 🕹KAMBIO➖AUTOMATIKE DSG ⛽K

  Lushnjë 3 qershor 17:02
  1 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz E320
  Vetura

  Mercedes Benz E320

  Shitet mercedes benz E320 cdi.Viti i prodhimit fundi 2003.Makina eshte ne gjendje shume te mire moto

  Lushnjë 3 qershor 16:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Golf 5 look GTI
  Vetura

  Golf 5 look GTI

  Shitet golf 5 viti 2007 manual nafte 1.9 tdi look GTI shum ekonomik shitet per arsye emigrimi 1 mua

  Lushnjë 3 qershor 15:21
  4.800 €
 • 8 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Ne gjendje shum te mir motorrike xhenerike dhe estetike. Te gjitha sherbimet e bera Kit faze i sapo

  Lushnjë 3 qershor 15:01
  3.400 Lek
 • 6 foto
  OPEL ASTRA 1.7 NAFTE
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.7 NAFTE

  Shitet OPEL ASTRA 1.7 NAFTE. VITI I prodhimit 30/12/2011. Kambjo manuale 6 marshe. Makina e sapoar

  Lushnjë 3 qershor 14:36
  6.500 €
 • 7 foto
  VW Polo dizel
  Vetura

  VW Polo dizel

  Okazion, Shitet Volkswagen Polo 1.4 naft, manual, viti 2004 . E ardhur nga Italia sherbimet e sa po

  Lushnjë 3 qershor 12:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fiat Bravo super full!!
  Vetura

  Fiat Bravo super full!!

  Shitet fiat bravo super full,panorame,sendile elektrike lekure,sendile me ngrohje,sensor parkimi,nav

  Lushnjë 3 qershor 12:33
  4.500 €
 • 10 foto
  Super Audi A3 Sportback 1.6naft vp2011 S Line ??
  Vetura

  Super Audi A3 Sportback 1.6naft vp2011 S Line ??

  Elis

  Lushnjë 3 qershor 11:16
  8.500 €
 • 7 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Okazion, Shitet Volkswagen Polo 1.4 naft, manual, viti 2004 . E ardhur nga Italia sherbimet e sa po

  Lushnjë 3 qershor 11:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj
  Kafshe shtepiake

  Kerkoj

  Jam i interesuar te blej pastor gjerman femer te jet e madhe nga mosha 8 muajshe e lart vetem te jet

  Lushnjë 3 qershor 10:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pit bull
  Kafshe shtepiake

  Pit bull

  Shitet pit bull femer 1 vjece ka ber 8 klysha para 2 mujesh shitetet pasi jan shit dhe klyshet per a

  Lushnjë 3 qershor 10:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PEUGEOT 207 ,,1.4 NAFTE VITI 2007
  Vetura

  PEUGEOT 207 ,,1.4 NAFTE VITI 2007

  PEOGEOT 207 ,,1.4 NAFTE VITI 2007MAKINA SA PO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGAN TE PAGUAR.MAKINA ESHTE NE

  Lushnjë 3 qershor 09:34
  2.800 €
 • 4 foto
  Vito
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vito

  Shitet vito 2001 me letra te rregulla per 1 vit makina eshte shm ne gjendje te mir si xhenerike dhe

  Lushnjë 3 qershor 07:58
  3.200 €
 • 6 foto
  Ford Ranger
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Ford Ranger

  Ford ranger full option viti prodhimit 2017. Makina ka 67’000 km originale.

  Lushnjë 3 qershor 02:55
  22.000 €