Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Lushnjë

 • 10 foto
  Mercedes benc 220 automat
  Vetura

  Mercedes benc 220 automat

  🏁🏁🏁Shitet🏁🏁🏁 🔶🔶🔶Mercedes C220 sport edition 🔶VITI 2007 🔶2.2cdi 🔶EURO 4 🔶168453km 🔶KAMBIO automat 🔶N

  Lushnjë Sot, 09:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Toyota Yaris start stop automat
  Vetura

  Toyota Yaris start stop automat

  🚗TOYOTA YARIS LUXURY🚗 👉1.4 NAFTE 👉VITI : 2006 👉KAMBIO AUTOMATIKE 👉144247km 👉KEYLESS-GO ( 🔺Ndezje- fi

  Lushnjë Sot, 09:28
  4.500 €
 • 7 foto
  Toyota RAV4 start stop lekur
  Vetura

  Toyota RAV4 start stop lekur

  TOYOTA RAV 4-4D-KLIMA-2.2 NAFTE -VITI PRODHIMIT : 2007 model Lyxury -Kambio MANUALE 6 MARSHE,lekur -

  Lushnjë Sot, 09:27
  6.500 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz C220 cdi viti 2008 Automatike
  Vetura

  Mercedes-Benz C220 cdi viti 2008 Automatike

  Makina esht e sa po ardhur nga italia me dogane te paguar Shum e mbajtur ne gjendje perfekte Me 215

  Lushnjë Sot, 09:27
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Toyota yaris Automat
  Vetura

  Toyota yaris Automat

  🚗TOYOTA YARIS LUXURY🚗 👉1.4 NAFTE 👉VITI : 2006 👉KAMBIO AUTOMATIKE 👉147348km 👉CD PLAYER- RADIO FM/AM â

  Lushnjë Sot, 09:27
  4.300 €
 • 11 foto
  Toyota Yaris panorama
  Vetura

  Toyota Yaris panorama

  🚗TOYOTA YARIS sSTART STOPLUXURY🚗 👉1.4 NAFTE 👉VITI : 2011 👉KAMBIO manuale 6marshe 👉137347km 👉navi tel

  Lushnjë Sot, 09:27
  7.500 €
 • 7 foto
  OKAZION Audi A3 1.6 Tdi Sapo Ardhur Nderrohet
  Vetura

  OKAZION Audi A3 1.6 Tdi Sapo Ardhur Nderrohet

  Audi A3 1.6 TDI -viti prodhimit 2012 -i sa po ardhur me dogan te paguar -kamje manuale 6+1 -opsjonet

  Lushnjë Sot, 09:27
  8.300 €
 • 11 foto
  Grande punto 1.3nafte panorama
  Vetura

  Grande punto 1.3nafte panorama

  🏁🏁🏁SHITET🏁🏁🏁 🔶Fiat grande punto panoramike 🔶VITI 2009 🔶1.3 (NAFTE) versioni sport 🔶EURO 4 🔶144353k

  Lushnjë Sot, 09:27
  4.200 €
 • 11 foto
  Toyota Yaris 1.4nafte
  Vetura

  Toyota Yaris 1.4nafte

  🚗TOYOTA YARIS LUXURY🚗 👉1.4 NAFTE 👉VITI : 2011 👉KAMBIO manuale 6marshe 👉135758km 👉navi telekamer CD P

  Lushnjë Sot, 09:26
  7.200 €
 • 8 foto
  Toyota auris automat 1.4nafte
  Vetura

  Toyota auris automat 1.4nafte

  🏁🏁🏁SHITET🏁🏁🏁 🔶🔶🔶Toyota auris 🔶VITI 12-12-2007 🔶1.4nafte 🔶EURO 4 🔶163235km me liber servisi 🔶KAMBIO A

  Lushnjë Sot, 09:26
  5.800 €
 • 11 foto
  Audi A3 1.6nafte s-Line
  Vetura

  Audi A3 1.6nafte s-Line

  🏁🏁🏁Shitet🏁🏁🏁 🔶🔶🔶Audi a3 s-line 🔶VITI 2010 🔶1.6tdi 🔶EURO 5 🔶164326km 🔶KAMBIO Manuale 6marshe 🔶Radio

  Lushnjë Sot, 09:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Fiat Grande Punto 1.2 Benzin Sapo Ardhur 2007
  Vetura

  Fiat Grande Punto 1.2 Benzin Sapo Ardhur 2007

  Fiat Grande Punto1.2 Benzin e pershtashme per impjant Gazi Sapo Ardhur nga gjermania viti prodhimit

  Lushnjë Sot, 09:26
  2.800 Lek
 • 9 foto
  Ford Focus 1.6 TDCI Sapo Ardhur 2009
  Vetura

  Ford Focus 1.6 TDCI Sapo Ardhur 2009

  Ford Focus 1.6 TDCI Sapo Ardhur 2009 me dogan te paguar viti prodhimit 2009 Me 215 mi kilometra te v

  Lushnjë Sot, 09:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes C220 Automat look amg
  Vetura

  Mercedes C220 Automat look amg

  🏁🏁🏁Shitet🏁🏁🏁 🔶🔶🔶Mercedes C220 look amg sport edition 🔶VITI 2005 🔶2.2cdi 🔶EURO 4 🔶186768km 🔶KAMBIO au

  Lushnjë Sot, 09:26
  5.800 €
 • 10 foto
  Mercedes C220 sport automat
  Vetura

  Mercedes C220 sport automat

  🏁🏁🏁Shitet🏁🏁🏁 🔶🔶🔶Mercedes C220 sport edition 🔶VITI 2007 🔶2.2cdi 🔶EURO 4 🔶172435km 🔶KAMBIO automat 🔶N

  Lushnjë Sot, 09:25
  5.700 €
 • 6 foto
  Toyota RAV4
  Vetura

  Toyota RAV4

  🔶🔶🔶Toyota Rav4 Automat (NAFTE)-🔶🔶🔶 🔶VITI djetor 2013euro5 🔶KAMBIO AUTOMATIKE sistem eco Dhe sport 🔶1

  Lushnjë Sot, 09:25
  18 €
 • 10 foto
  Wv golf 1.6 benzin-gas 2008
  Vetura

  Wv golf 1.6 benzin-gas 2008

  🏁🏁🏁Shitet🏁🏁🏁 🔶🔶🔶Wv golf 5 🔶VITI 2008 🔶1.6 benzin-gas fabrike 🔶EURO 4 🔶155342km 🔶xhama te zinj 🔶PASQ

  Lushnjë Sot, 09:25
  4.800 €
 • 10 foto
  Wv golf 1.9tdi look gt Baxha lekur
  Vetura

  Wv golf 1.9tdi look gt Baxha lekur

  🏁🏁🏁SHITET🏁🏁🏁 🔶Wv golf gti 🔶VITI 2007 🔶1.9 (NAFTE) 🔶EURO 4 🔶163875km 🔶KAMBIO Manuale 🔶CD ROM- RADIO

  Lushnjë Sot, 09:24
  5.300 €
 • 11 foto
  Mercedes C220 sport edition look amg manual
  Vetura

  Mercedes C220 sport edition look amg manual

  🏁🏁🏁Shitet🏁🏁🏁 🔶🔶🔶Mercedes C220 sport edition look amg 🔶VITI 2007 🔶2.2cdi 🔶EURO 4 🔶172345km 🔶KAMBIO m

  Lushnjë Sot, 09:24
  5.300 €
 • 8 foto
  MERCEDES BENZ C220-*EVO* AVANGARD SAPO ARDHUR 2006
  Vetura

  MERCEDES BENZ C220-*EVO* AVANGARD SAPO ARDHUR 2006

  MERCEDES BENZ C220-*EVO* AVANGARD FUNDI 2006 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER

  Lushnjë Sot, 09:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Audi A4 motorr 200 naft kamjo manuale viti 2009
  Vetura

  Audi A4 motorr 200 naft kamjo manuale viti 2009

  🏁🏁🏁Shitet🏁🏁🏁 🔶🔶🔶Audi A4 🔶VITI dhjetor 2009🔶2.0 TDI (Nafte) 🔶EURO 5 🔶179564km) 🔶kambio manuale 🔶 navi

  Lushnjë Sot, 09:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Toyota RAV 4 2.2 nafte
  Vetura

  Toyota RAV 4 2.2 nafte

  TOYOTA RAV 4-4D-136cv KLIMA-2.2 NAFTE -VITI PRODHIMIT : 2007 model 2008 Kambio MANUALE 6 MARSHE,lek

  Lushnjë Sot, 09:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes evo e320 4matik full full
  Vetura

  Mercedes evo e320 4matik full full

  🇦🇱SHITET🇦🇱 🚗 Mercedes-Benz e320 4matik 📌& Designo EDITION 📌VITI 2008 📌2998cc pa taks lluksi 🛑se

  Lushnjë Sot, 09:23
  8.500 €
 • 6 foto
  Peugeot307 1.6Naft HDI 2006 Sapo Targuar Nderrohet
  Vetura

  Peugeot307 1.6Naft HDI 2006 Sapo Targuar Nderrohet

  Peugeot 307 1.6 Naft HDI 2006 Sapo Ardhur me dogane te paguar dhe letra te pagura deri 28 11 2020, m

  Lushnjë Sot, 09:23
  2.800 Lek
 • 8 foto
  MERCEDES BENZ C220-Avangarde *EVO Sapo Ardhur 2008
  Vetura

  MERCEDES BENZ C220-Avangarde *EVO Sapo Ardhur 2008

  MERCEDES BENZ C220-Avangarde *EVO* FUNDI 2008 AUTOMATIK!!NGJYRE E GRI METALIZATO.NAVIGATOR TE MADH T

  Lushnjë Sot, 09:23
  6.500 Lek
 • 11 foto
  Audi A3 panoram Xhami
  Vetura

  Audi A3 panoram Xhami

  🏁🏁🏁Shitet🏁🏁🏁 🔶🔶🔶Audi a3 s-line panoram xhami 🔶VITI 2008 🔶2.0 TDI (Nafte) 8valvola 🔶EURO 4 🔶166437k

  Lushnjë Sot, 09:23
  7 €
 • 10 foto
  Wv caddy maxi automat
  Vetura

  Wv caddy maxi automat

  🏁🏁🏁SHITET🏁🏁🏁 🔶Wv caddy maxi 🔶VITI 2008 🔶1.9 (NAFTE) 🔶EURO 4 7vendeshe 🔶168675km 🔶KAMBIO Automat 6

  Lushnjë Sot, 09:23
  7 €
 • 9 foto
  Shitet Mercedes Benz C220 CDi
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz C220 CDi

  Shitet Mercedes Benz C220 CDi makina eshte ne gjendje shume te mire si nga ana motorike ashtu dhe

  Lushnjë Sot, 09:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Nisan qashqai
  Vetura

  Nisan qashqai

  Makina spoardhur motorr 2.0 naft , sallon lekure , ngrohje sendilesh , kondicioner clima , navigator

  Lushnjë Sot, 09:20
  6.500 €
 • 7 foto
  Toyota Yaris
  Vetura

  Toyota Yaris

  Shesh toyota yaris me motor 1.4 nafte. Makina ka te gjitha sherbimet e bera dhe eshte ne gjendje shu

  Lushnjë Sot, 09:18
  3.850 €
 • 7 foto
  Fiat Bravo kambio automatike
  Vetura

  Fiat Bravo kambio automatike

  Fiat bravo 1.6 multiget nafte,kambio automatike vit prodhimi 2009 me 153.000 km,klima,disqe alumini.

  Lushnjë Sot, 09:14
  4.600 €
 • 10 foto
  Corola Verso 6+1
  Vetura

  Corola Verso 6+1

  Corola verso vit prodhimi 2006 me 7 vende, kambio manuale 2.2 nafte, 249.000km start stop,klima,xha

  Lushnjë Sot, 09:13
  4.400 €
 • 9 foto
  Toyota corola 1.4 nafte kambio automatike
  Vetura

  Toyota corola 1.4 nafte kambio automatike

  Toyota Corola 1.4 nafte kambio automatike, 172.000km me klima. Makina me gjendje perfekte.

  Lushnjë Sot, 09:12
  4.500 €
 • 7 foto
  Toyota Yaris
  Vetura

  Toyota Yaris

  Shes toyota yaris te mbajtur shum mire si brenda dhe jashte,makina eshte e ardhur nga italia me te g

  Lushnjë Sot, 09:10
  4.100 €
 • 10 foto
  Auris 1.4 d4d nafte kambio automatike
  Vetura

  Auris 1.4 d4d nafte kambio automatike

  Toyota Auris vitprodhimi 2012 me 143.000 km,kambio automatike,sensore parkimi, makina ne gjenje perf

  Lushnjë Sot, 09:10
  8.000 €
 • 8 foto
  Toyota Yaris
  Vetura

  Toyota Yaris

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike, xhenerike dhe estetike. E sapoardhur nga Italia. Cmi

  Lushnjë Sot, 09:08
  4.700 €
 • 7 foto
  Audi A4 Automat
  Vetura

  Audi A4 Automat

  Audi A4 kambio automatike,klima, navigator,vitprodhimi 22.12.2008 me 213.000km. Makina ne gjendje pe

  Lushnjë Sot, 09:07
  8.500 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz
  Vetura

  Mercedes Benz

  Shes mercedes benz. Makina esht ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike. Cmimi i diskutueshem.

  Lushnjë Sot, 09:07
  4.400 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz
  Vetura

  Mercedes Benz

  Shes Mercedes benc Sport edition i vitit 2006 me motorr 220 nafte, ne gjendje super te mire si brend

  Lushnjë Sot, 09:06
  5.300 €
 • 11 foto
  Toyota Rav4
  Vetura

  Toyota Rav4

  Shes toyota rav4 me motor 2.2 naft. Makina eshte e atrdhur nga Italia. Ne gjendje shume te mire moto

  Lushnjë Sot, 09:04
  5.999 €
 • 8 foto
  Toyota Yaris
  Vetura

  Toyota Yaris

  Shes toyota yaris me motor 1.4 nafte. Makina eshte e sapoardhur nga Italia me te gjitha sherbimet e

  Lushnjë Sot, 09:04
  4.400 €
 • 9 foto
  Toyota Yaris
  Vetura

  Toyota Yaris

  Shes toyota yaris 1.4 naft. Makina eshte e ardhur nga Italia. Ne gjendje shume te mire motorike, xhe

  Lushnjë Sot, 09:04
  4.600 €
 • 12 foto
  Benz C Klas ,200 CDI Avangarde nga Belgjika ,2007
  Vetura

  Benz C Klas ,200 CDI Avangarde nga Belgjika ,2007

  Shes mercedes Benc me motor 200 nafte model Avantgard ngjyre gri erret e paster .sapo ardhur nga Bel

  Lushnjë Sot, 09:02
  7.200 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz C220
  Vetura

  Mercedes Benz C220

  Makina eshte e sapo ardhur nga Italia dhe eshte ne gjendje shume te mir motorike xhenerike dhe estet

  Lushnjë Sot, 09:01
  5.990 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ C 220 CDI.VITI 2006 SUPER
  Vetura

  MERCEDES BENZ C 220 CDI.VITI 2006 SUPER

  MERCEDES BENZ C 220 CDI.VITI 2006 MAKINA SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA.ME DOGAN TE PAGUAR.MAKINA ESHTE

  Lushnjë Sot, 09:00
  5.100 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ C 220 CDI.VITI 2006.????????
  Vetura

  MERCEDES BENZ C 220 CDI.VITI 2006.????????

  MERCEDES BENZ C 220 CDI.VITI 2006.MAKINA SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR.MAKINA ESHTE

  Lushnjë Sot, 09:00
  4.600 €
 • 10 foto
  MERCEDES BENZ C 180 BENZIN+GAZ.VITI 2007????
  Vetura

  MERCEDES BENZ C 180 BENZIN+GAZ.VITI 2007????

  C KLAS 180 BENZIN+GAZ VITI 2007 MAKINA SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR.EURO 4.MAKINA

  Lushnjë Sot, 08:59
  4.700 €
 • 12 foto
  PEUGEOT 207 .,,1.4 NAFTE VITI 2009 SUPER
  Vetura

  PEUGEOT 207 .,,1.4 NAFTE VITI 2009 SUPER

  PEOGEOT 207 ,,1.4 NAFTE VITI 2009 MAKINA SA PO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGAN TE PAGUAR.MAKINA ESHTE NE

  Lushnjë Sot, 08:58
  3.300 €
 • 10 foto
  MERCEDES BENZ C 200 CDI.VITI 2006 .AVANGARDE.
  Vetura

  MERCEDES BENZ C 200 CDI.VITI 2006 .AVANGARDE.

  MERCEDES BENZ C 200 CDI.VITI 2006 MAKINA SA PO ARDHUR NGA GJERMANI ME DOGAN TE PAGUAR.MAKINA ESHTE N

  Lushnjë Sot, 08:58
  4.700 €
 • 10 foto
  OPEL CORSA 1.2 BENZIN+GAZ VITI 2009
  Vetura

  OPEL CORSA 1.2 BENZIN+GAZ VITI 2009

  OPEL CORSA 1.2 BENZIN+GAZ VITI 2009 MAKINA SA PO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGAN TE PAGUAR.MAKINA ESHTE N

  Lushnjë Sot, 08:57
  3.000 €