Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Lushnjë

 • 9 foto
  Shitet Mercedes Benz C220 CDi
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz C220 CDi

  Shitet Mercedes Benz C220 CDi makina eshte ne gjendje shume te mire si nga ana motorike ashtu dhe

  Lushnjë Dje, 19:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW CADDY 1.9 TDI.VITI 2008 MAX SUPER GJENDJE.
  Vetura

  VW CADDY 1.9 TDI.VITI 2008 MAX SUPER GJENDJE.

  VW CADDY 1.9 TDI .VITI 2008 MAX E GJAT,,6+1 VENDE MAKINA SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGU

  Lushnjë Dje, 19:40
  6.500 €
 • 7 foto
  wolsvagen golf 6 2.0 tdi !!!
  Vetura

  wolsvagen golf 6 2.0 tdi !!!

  wolsvagen golf 6 2.0 tdi viti 2010 gjendja perfekte e sapotarguar kambio manuale 6+1 sensor parkim

  Lushnjë Dje, 19:35
  5.500 €
 • 4 foto
  Biciklet Sparta elektrike
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Biciklet Sparta elektrike

  Bicikleta Nuk Ke nevoj per reklam ata qe e njofin ka ardhur nga gjermania atje ku prodhohet ! E re k

  Lushnjë Dje, 19:21
  600 €
 • 8 foto
  Mercedes c 220 avangard
  Vetura

  Mercedes c 220 avangard

  Makina eshte me dogane te paguar.Viti 2008.Kamio automatike .Te katra gomat reja briginston .Shume e

  Lushnjë Dje, 19:21
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Benc c klas 200 nafte viti 2004
  Vetura

  Benc c klas 200 nafte viti 2004

  Shes mercedes Benc me motor 220 nafte .ngjyre gri.sapo ardhur nga Gjermania me kambjo manuale 6 mars

  Lushnjë Dje, 19:14
  4.600 €
 • 10 foto
  Golf 5 motorr 1.9 nafte
  Vetura

  Golf 5 motorr 1.9 nafte

  Shes Golf 5 me motorr 1.9 nafte .kambjo manuale .dogane e paguar .ngjyre gri . Makina ka mbyllje me

  Lushnjë Dje, 19:13
  3.700 €
 • 12 foto
  Benz c klas 220 CDI nga Gjermania 2005
  Vetura

  Benz c klas 220 CDI nga Gjermania 2005

  Shes mercedes Benc me motor 220 nafte .sapo ardhur nga Gjermania me kambjo manuale 6 marshe .dogane

  Lushnjë Dje, 19:12
  4.800 €
 • 11 foto
  Benc c klas motorr nafte 200, viti 2005
  Vetura

  Benc c klas motorr nafte 200, viti 2005

  Shes mercedes Benc me motor 200 nafte model Avantgard ngjyre boje qielli e paster .sapo ardhur nga G

  Lushnjë Dje, 19:10
  5.300 €
 • 11 foto
   Benz E Klas ,220 CDI Avangard,baxha lekur sensor
  Vetura

  Benz E Klas ,220 CDI Avangard,baxha lekur sensor

  Shes mercedes Benc E Klas me motor 220 nafte model Avantgard ngjyre gri e paster .sapo ardhur nga Gj

  Lushnjë Dje, 19:09
  5.700 €
 • 6 foto
  Ford Focus 1.6 naft viti 2006
  Vetura

  Ford Focus 1.6 naft viti 2006

  Ford focus. 1.6 naft viti 2006, Gomat e reja, xhama te zinj, cdo sherbim i kryer i gatshem.per cdo l

  Lushnjë Dje, 19:09
  3.300 €
 • 9 foto
  Toyota Yaris 1.0 Benzin Sapo Ardhur 2007
  Vetura

  Toyota Yaris 1.0 Benzin Sapo Ardhur 2007

  Toyota yaris Sapo Ardhur Motorr 1.0 benzin viti 2007 163 mi km Kambjo manuale Ngjyra e gri metaliza

  Lushnjë Dje, 19:03
  3.100 Lek
 • 6 foto
  Peugeot307 1.6Naft HDI 2006 Sapo Targuar Nderrohet
  Vetura

  Peugeot307 1.6Naft HDI 2006 Sapo Targuar Nderrohet

  Peugeot 307 1.6 Naft HDI 2006 Sapo Ardhur me dogane te paguar dhe letra te pagura deri 28 11 2020, m

  Lushnjë Dje, 19:03
  2.800 Lek
 • 8 foto
  Fiat Grande Punto 1.2 Benzin Sapo Ardhur 2007
  Vetura

  Fiat Grande Punto 1.2 Benzin Sapo Ardhur 2007

  Fiat Grande Punto1.2 Benzin e pershtashme per impjant Gazi Sapo Ardhur nga gjermania viti prodhimit

  Lushnjë Dje, 19:02
  2.800 Lek
 • 9 foto
  Ford Focus 1.6 TDCI Sapo Ardhur 2009
  Vetura

  Ford Focus 1.6 TDCI Sapo Ardhur 2009

  Ford Focus 1.6 TDCI Sapo Ardhur 2009 me dogan te paguar viti prodhimit 2009 Me 215 mi kilometra te v

  Lushnjë Dje, 19:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  OKAZION Audi A3 1.6 Tdi Sapo Ardhur Nderrohet
  Vetura

  OKAZION Audi A3 1.6 Tdi Sapo Ardhur Nderrohet

  Audi A3 1.6 TDI -viti prodhimit 2012 -i sa po ardhur me dogan te paguar -kamje manuale 6+1 -opsjonet

  Lushnjë Dje, 19:01
  8.300 €
 • 5 foto
  audi
  Vetura

  audi

  audi

  Lushnjë Dje, 19:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  OPEL CORSA 1.2 Benzin Gaz Sapo Ardhur Nderrohet
  Vetura

  OPEL CORSA 1.2 Benzin Gaz Sapo Ardhur Nderrohet

  opel corsa viti 2007 motor 1.2 benzin Gaz Landi Renzo 4 porta drita mjegulle xhama elektrik pasqyra

  Lushnjë Dje, 19:00
  3.600 Lek
 • 9 foto
  OPEL ORSA 1.3 Naft Eco Flex Sapo Ardhur 2009
  Vetura

  OPEL ORSA 1.3 Naft Eco Flex Sapo Ardhur 2009

  opel corsa viti 2009 motor 1.3 naft eco flex 4 porta disqe alumini drita mjegulle xhama elektrik pas

  Lushnjë Dje, 19:00
  3.800 Lek
 • 9 foto
  MERCEDES BENZ E350 BENZI
  Vetura

  MERCEDES BENZ E350 BENZI

  Makina eshte ne gjendje te mire, me benzin ,Look Amg ,65000km,origjinal, Viti 2014,NR0692735919

  Lushnjë Dje, 18:59
  19.500 €
 • 8 foto
  MERCEDES BENZ C220-Avangarde *EVO Sapo Ardhur 2008
  Vetura

  MERCEDES BENZ C220-Avangarde *EVO Sapo Ardhur 2008

  MERCEDES BENZ C220-Avangarde *EVO* FUNDI 2008 AUTOMATIK!!NGJYRE E GRI METALIZATO.NAVIGATOR TE MADH T

  Lushnjë Dje, 18:59
  6.500 Lek
 • 8 foto
  MERCEDES BENZ C220-*EVO* AVANGARD SAPO ARDHUR 2006
  Vetura

  MERCEDES BENZ C220-*EVO* AVANGARD SAPO ARDHUR 2006

  MERCEDES BENZ C220-*EVO* AVANGARD FUNDI 2006 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER

  Lushnjë Dje, 18:58
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes Benz S320 CDI Diesel LUNGO LOOK AMG
  Vetura

  Mercedes Benz S320 CDI Diesel LUNGO LOOK AMG

  lMercedes Benz S 320 CDI Diesel LUNGO////////LOOK AMG Viti Prodhimit 2007 me 223 000km sallon lekure

  Lushnjë Dje, 18:58
  11.500 Lek
 • 8 foto
  MERCEDES BENZ C250 BENZIN &GAZ
  Vetura

  MERCEDES BENZ C250 BENZIN &GAZ

  Makina eshte ne gjendje te mire, Benzin &GAZ, inpiant i markes,PRINS, MOTORR 4 PISTONA,LOOK AMG

  Lushnjë Dje, 18:58
  13.100 €
 • 6 foto
  OPEN ASTRA 1.6 BENZIN &GAZ
  Vetura

  OPEN ASTRA 1.6 BENZIN &GAZ

  Makina eshte ne gjendje shume te mire, Me inpiant gazi te markes Prins, isa po motuar,km origjinale,

  Lushnjë Dje, 18:57
  4.200 €
 • 7 foto
  SHITET AUDI A4 VITI 2008 , 2.0 DIESEL ,AUTOMAT 7G
  Vetura

  SHITET AUDI A4 VITI 2008 , 2.0 DIESEL ,AUTOMAT 7G

  :AUDI A4 2.0 TDI 2008“AUTOMAT” e perdoru nga familiare nuk ka nevoj per asnje sherbim. ✅:Km 20

  Lushnjë Dje, 18:41
  5.000 €
 • 8 foto
  Turan
  Vetura

  Turan

  🚘Marka: Volkswagen 🗯Modeli: Touran 📆Viti Prodhimit: 2004 🖲Kambio: Manuale 🛢Karburanti: 1.9 Naft

  Lushnjë Dje, 18:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET MERCEDES BENZ R CLASS 2012
  Vetura

  SHITET MERCEDES BENZ R CLASS 2012

  Shitet ne gjendje shume te mire, me sensore dhe kamera parkimi, tavan xhami, sedilje e timon me ngro

  Lushnjë Dje, 18:11
  17.000 €
 • 11 foto
  FORD C MAX 1.6 NAFTE VITI 2006 SUPER
  Vetura

  FORD C MAX 1.6 NAFTE VITI 2006 SUPER

  Ford c max 1.6 nafte super gjendje sa po ardhur nga italia me dogan te paguar.182543 kilometra me li

  Lushnjë Dje, 18:08
  2.800 €
 • 11 foto
  Benz C Klas ,220 CDI nga Gjermania. sensor .lekure
  Vetura

  Benz C Klas ,220 CDI nga Gjermania. sensor .lekure

  Shes mercedes Benz me motor 220 nafte CDI model Avantgard ngjyre e kalter boje qielli .sapo ardhur n

  Lushnjë Dje, 17:35
  4.900 €
 • 10 foto
   Benz C Klas ,200 CDI Avangard nga Belgjika
  Vetura

  Benz C Klas ,200 CDI Avangard nga Belgjika

  Shes mercedes Benc me motor 200 nafte model Avantgard ngjyre gri erret e paster .sapo ardhur nga Bel

  Lushnjë Dje, 17:35
  7.300 €
 • 10 foto
  Rav 4 2.2 nafte
  Vetura

  Rav 4 2.2 nafte

  Toyota Rav 4 me motorr 2.2 nafte D4D .kambjo manuale me 6 marshe .dogane e paguar .ngjyre e zeze . 

  Lushnjë Dje, 17:34
  5.900 €
 • 7 foto
  Audi A4 Automat
  Vetura

  Audi A4 Automat

  Audi A4 kambio automatike,klima, navigator,vitprodhimi 22.12.2008 me 213.000km. Makina ne gjendje pe

  Lushnjë Dje, 17:34
  8.500 €
 • 11 foto
  Shitet Volvo FH12
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Volvo FH12

  Shitet Volvo FH12 . Ne gjendje pune . Me trailera nje me musha dhe njeri pa mushama . Trailitat Jan

  Lushnjë Dje, 17:32
  16.000 €
 • 12 foto
  Golf 5 plus motorr 1.9
  Vetura

  Golf 5 plus motorr 1.9

  Shes Golf 5 Plus me motorr 1.9 nafte .kambjo manuale .dogane e paguar .ngjyre e zeze . Makina eshte

  Lushnjë Dje, 17:32
  3.900 €
 • 10 foto
  Shitet Passat SE 2.0 Naft 2013 Automat super gjen
  Vetura

  Shitet Passat SE 2.0 Naft 2013 Automat super gjen

  Shitet VW Passat SE Vitprodhimi - 2013 Motorri - 2.0 Naft super suoer ekonomik Km - 201.000 ( te v

  Lushnjë Dje, 17:32
  9.000 €
 • 12 foto
  Apartament 3 + 2 + Verand me Hipotek
  Apartment / Banesa

  Apartament 3 + 2 + Verand me Hipotek

  Shitet Paoafingo i kompletuar 3 + 2 + verand 200 m2 e mbuluar me cati me tingulla qeramike . Me sist

  Lushnjë Dje, 17:32
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shitet Apartamenti 2+1 +2 Me Hipotek pallat 6 kat
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartamenti 2+1 +2 Me Hipotek pallat 6 kat

  Shitet Apartamenti 2 dhoma + 1 banja te madhe + 2 ballkone mesatar , Apartamenti eshte komplet i ndr

  Lushnjë Dje, 17:32
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Biciklet Pinarello full karbon 4k .5kg pesh
  Paisje per sport

  Shitet Biciklet Pinarello full karbon 4k .5kg pesh

  shitet bicikleta pinerello karbon 4k . 5 kg . komplet karbon me disqr tela etj. pa asnje lloj proble

  Lushnjë Dje, 17:32
  1.580 €
 • 8 foto
  Opel Corsa 1.3 Naftë
  Vetura

  Opel Corsa 1.3 Naftë

  Shitet Opel Corsa 1.3 naftë, viti prodhimit 2010 dogana e paguar, makina eshtë në gjendje shume të

  Lushnjë Dje, 17:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Robots.yaris.
  Vetura

  Robots.yaris.

  Makina. Sa. Po. Ardhur italia.gjendja. Motorike. Xhenerike. Perfekt. Gomat. Ne. Gjendje. Shume

  Lushnjë Dje, 17:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes
  Vetura

  Mercedes

  Makina,gjendja,motorike,xhenerike,,perfekte.kilometrat,orgjinale,gomat,te,mira,kambo,ne,gjendje,te,m

  Lushnjë Dje, 17:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  OKAZION SHTEPI PRIVATE ME HIPOTEK
  Shtepi / Vila

  OKAZION SHTEPI PRIVATE ME HIPOTEK

  shtepia esht e vejeter dhe nuk esht e banushme, hapsira e ndertimit esht e shfrytezueshme ne max sep

  Lushnjë Dje, 16:49
  47.000 €
 • 10 foto
  Wv golf 1.6 benzin-gas
  Vetura

  Wv golf 1.6 benzin-gas

  🏁🏁🏁Shitet🏁🏁🏁 🔶🔶🔶Wv golf 5 🔶VITI 2008 🔶1.6 benzin-gas fabrike 🔶EURO 5 🔶131657km 🔶xhama te zinj 🔶PASQ

  Lushnjë Dje, 16:49
  5.000 €
 • 6 foto
  Shitet E klas 1.8 gjermanie
  Vetura

  Shitet E klas 1.8 gjermanie

  Me liber 21000 gomat e reja sensor parkimi sensor shiu sediljet me ngrohje te gjitha sherbimet te be

  Lushnjë Dje, 16:41
  4.500 €
 • 7 foto
  Shitet Audi A4
  Vetura

  Shitet Audi A4

  Shes makinen per arsye mos perdorimi. Makina eshte ne gjendje te mire fizike dhe teknike sherbimet j

  Lushnjë Dje, 15:40
  2.300 €
 • 9 foto
  SHITETTT FORD FOCUS TITANIUM 1.6 NAFTE 2009
  Vetura

  SHITETTT FORD FOCUS TITANIUM 1.6 NAFTE 2009

  ⚫️🇦🇱AUTO TONNY QUALITY 🇦🇱⚫️ 🚘MARKA/MODELI➖FORD FOCUS 📆VITI➖2009 🕹KAMBIO➖MANUAL ⛽KAR

  Lushnjë Dje, 15:36
  4.000 €
 • 9 foto
  SHITETT FORD FOCUS TITANIUM 1.6 NAFTE 2009 FULL
  Vetura

  SHITETT FORD FOCUS TITANIUM 1.6 NAFTE 2009 FULL

  ⚫️🇦🇱AUTO TONNY QUALITY 🇦🇱⚫️ 🚘MARKA/MODELI➖FORD FOCUS 📆VITI➖2009 🕹KAMBIO➖MANUAL ⛽KAR

  Lushnjë Dje, 15:36
  4.000 €
 • 12 foto
  SHITETT FORD KUGA 2.0 NAFTE 2009 FULL OPTION
  Vetura

  SHITETT FORD KUGA 2.0 NAFTE 2009 FULL OPTION

  ⚫️🇦🇱AUTO TONNY QUALITY 🇦🇱⚫️ 🚘MARKA/MODELI➖FORD KUGA 📆VITI➖2009 🕹KAMBIO➖MANUAL ⛽KAR

  Lushnjë Dje, 15:36
  1 €
 • 11 foto
  SHITETT AUDI A3 SPORTBACK 2.0 NAFTE 140HP 2009
  Vetura

  SHITETT AUDI A3 SPORTBACK 2.0 NAFTE 140HP 2009

  ⚫️🇦🇱AUTO TONNY QUALITY 🇦🇱⚫️ 🚘MARKA/MODELI➖AUDI A3 📆VITI➖2009 🕹KAMBIO➖MANUAL ⛽KARBUR

  Lushnjë Dje, 15:36
  1 €