Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Lushnjë

 • 4 foto
  PJESE AUDI A7 2012 3.0 NAFTE
  Autopjese dhe paisje

  PJESE AUDI A7 2012 3.0 NAFTE

  Shitet pjese - pjese Audi A7 2012 3.0 Nafte

  Lushnjë Sot, 15:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PJESE PER MERCEDES BENZ 203 204 211 212 207 222
  Autopjese dhe paisje

  PJESE PER MERCEDES BENZ 203 204 211 212 207 222

  SHITEN PJESE MERCEDES BENZ 203- 2005 204- 2013, 2008 211- EVO 2002, 2009 212- 2011 207- 2012 222

  Lushnjë Sot, 15:29
  10 €
 • 1 foto
  AUDI A5 2013 2.0 NAFTE
  Autopjese dhe paisje

  AUDI A5 2013 2.0 NAFTE

  Shitet pjese pjese Audi A5 2013 2.0 Nafte

  Lushnjë Sot, 15:28
  10 €
 • 1 foto
  AUDI A5 2013 3.0 NAFTE
  Autopjese dhe paisje

  AUDI A5 2013 3.0 NAFTE

  Shitet pjese pjese Audi A5 2013 3.0 Nafte

  Lushnjë Sot, 15:28
  10 €
 • 5 foto
  KIT ORIGJINALE 222
  Autopjese dhe paisje

  KIT ORIGJINALE 222

  Shiten parakolp mbrapakolp origjinale 222

  Lushnjë Sot, 15:28
  10 €
 • 1 foto
  AUDI Q3 2017 PER PJESE
  Autopjese dhe paisje

  AUDI Q3 2017 PER PJESE

  Shitet pjese -pjese Audi Q3 2017 2.0 nafte

  Lushnjë Sot, 15:28
  10 €
 • 1 foto
  PJESE PER AUDI Q5 2015
  Autopjese dhe paisje

  PJESE PER AUDI Q5 2015

  SHITET PJESE-PJESE PJESE PER AUDI Q5 2015 3.0 NAFTE 4*4

  Lushnjë Sot, 15:28
  10 €
 • 6 foto
  Golf.1.9 naft.marsha 6+1 viti 2006(mundsi ndrrimi)
  Vetura

  Golf.1.9 naft.marsha 6+1 viti 2006(mundsi ndrrimi)

  Shitet golf 5 me letra der ne fund te nentorit

  Lushnjë Sot, 15:24
  3.800 €
 • 1 foto
  SHITET PER PJESE OPEL CORSA
  Vetura

  SHITET PER PJESE OPEL CORSA

  SHITET PER PJESE OPEL CORSA

  Lushnjë Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SKELETE YAMAHA R6 RACE
  Motore (mbi 50 cc)

  SKELETE YAMAHA R6 RACE

  SKELETE YAMAHA R6 RACE Do vetem grupe Cso gje tjeter funksionale

  Lushnjë Sot, 14:49
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  MERCEDES E 220 EVO
  Vetura

  MERCEDES E 220 EVO

  SGITET MERCEDES EVO VITI O7 AVANTGARDE.ME DOGANE TE PAGUAR.full...

  Lushnjë Sot, 14:47
  8.000 €
 • 8 foto
  MERCEDES C220 AVANTGARDE 07
  Vetura

  MERCEDES C220 AVANTGARDE 07

  SHITET MERCEDES C KLAS AVANTGARDE MOTORR 220 DIZEL. ME DOGANE TE PAGUAR.MAKINA ESHTE ME SENDILE MESH

  Lushnjë Sot, 14:45
  4.500 €
 • 6 foto
  TOYOTA YARIS AUTOMAT 08
  Vetura

  TOYOTA YARIS AUTOMAT 08

  SHITET TOYOTA YARIS. MOTORR 1.4 DIZEL. ME DOGANE TE PAGUAR.KAMBIO AUTOMATIKE.KLIMA.DISQE ALOMINI GOM

  Lushnjë Sot, 14:40
  4.500 €
 • 5 foto
  VW Touran manual 2005 7 venc me dogan **Okazion**
  Vetura

  VW Touran manual 2005 7 venc me dogan **Okazion**

  E ardhur nga Gjermania makina i ka te gjitha sherbimet e bera ne Gjermani ne gjendje perfekte. Sendi

  Lushnjë Sot, 14:01
  3.200 €
 • 6 foto
  VW Touran 1.9 cc Automat 2007 dogana paguar
  Vetura

  VW Touran 1.9 cc Automat 2007 dogana paguar

  Sendilet me ngrofje Kamio Automat Pasqyrat me sinjale 174 mije klm Pa as nji lloj ndryshu edhe as

  Lushnjë Sot, 14:01
  4.200 €
 • 5 foto
  Fiat punto gaz benzin
  Vetura

  Fiat punto gaz benzin

  Makina ne gjendje shum te mr me letra te prera kosum minimal

  Lushnjë Sot, 14:01
  1.000 €
 • 9 foto
  Shitet Polo automat 1.4 gas+benzin 2011
  Vetura

  Shitet Polo automat 1.4 gas+benzin 2011

  Shitet Polo e sapo ardhur ne dogane te paguar 1.4 Gas+Benzin 2011 ne gjendje perfekte

  Lushnjë Sot, 13:49
  6.800 €
 • 7 foto
  SHITET AUDI A4 VITI 2008 , 2.0 DIESEL ,AUTOMAT 7G
  Vetura

  SHITET AUDI A4 VITI 2008 , 2.0 DIESEL ,AUTOMAT 7G

  :AUDI A4 2.0 TDI 2008“AUTOMAT” e perdoru nga familiare nuk ka nevoj per asnje sherbim. ✅:Km 20

  Lushnjë Sot, 13:34
  5.000 €
 • 11 foto
  shitet shtepi e kompletuar
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi e kompletuar

  Shitet shtepi 120 mije Euro me certifikate pronsie toke dhe shtepie. Ndertesa eshte 2 kateshe dhe ne

  Lushnjë Sot, 13:32
  120.000 €
 • 1 foto
  sharr bosch pks 46 me disk te ri
  Makineri dhe inventare

  sharr bosch pks 46 me disk te ri

  shitet sharr bosch pks 46 me disk te ri

  Lushnjë Sot, 13:30
  115.000 Lek
 • 4 foto
  MATRAPIK --KOMPRESOR- HITACHI
  Makina dhe vegla

  MATRAPIK --KOMPRESOR- HITACHI

  shitet kompresor HITACHI ka bere 10 ore pun pothuajse e re e blere ne greqi

  Lushnjë Sot, 13:29
  80.000 Lek
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN GAFURR MUÇO,
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN GAFURR MUÇO,

  DES Real Estate

  Lushnjë Sot, 13:21
  3.300.000 Lek
 • 7 foto
  Audi A4 Automat
  Vetura

  Audi A4 Automat

  Audi A4 kambio automatike,klima, navigator,vitprodhimi 22.12.2008 me 213.000km. Makina ne gjendje pe

  Lushnjë Sot, 13:16
  8.500 €
 • 7 foto
  Fiat Bravo kambio automatike
  Vetura

  Fiat Bravo kambio automatike

  Fiat bravo 1.6 multiget nafte,kambio automatike vit prodhimi 2009 me 153.000 km,klima,disqe alumini.

  Lushnjë Sot, 13:15
  4.600 €
 • 10 foto
  Corola Verso 6+1
  Vetura

  Corola Verso 6+1

  Corola verso vit prodhimi 2006 me 7 vende, kambio manuale 2.2 nafte, 249.000km start stop,klima,xha

  Lushnjë Sot, 13:15
  4.400 €
 • 9 foto
  Toyota corola 1.4 nafte kambio automatike
  Vetura

  Toyota corola 1.4 nafte kambio automatike

  Toyota Corola 1.4 nafte kambio automatike, 172.000km me klima. Makina me gjendje perfekte.

  Lushnjë Sot, 13:14
  4.500 €
 • 10 foto
  Auris 1.4 d4d nafte kambio automatike
  Vetura

  Auris 1.4 d4d nafte kambio automatike

  Toyota Auris vitprodhimi 2012 me 143.000 km,kambio automatike,sensore parkimi, makina ne gjenje perf

  Lushnjë Sot, 13:12
  8.000 €
 • 12 foto
  Shitet Mercedes Benz E full option
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz E full option

  MARKA/MODELI=M.BENZ E550 ZVITI-2008 KAMBIO-AUTOMAT KARBURANTI-BENZIN/GAZ INFO SHTESE-SHITET MERCEDES

  Lushnjë Sot, 13:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Land Rover freelnder2
  Vetura

  Land Rover freelnder2

  Shitet Marka:LAND ROVER Modeli:FREELANDER2 (4x4) Motor: 2.2 Nafte Kamio:Automatic Viti: 2008 Km:16

  Lushnjë Sot, 13:09
  6.200 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Gafurr Muço, Lushnje. Sipërfaqja e apartamentit është 60 m² e organ

  Lushnjë Sot, 13:06
  3.300.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet vater + furre me gaz !
  Teknik dhe paisje

  Shitet vater + furre me gaz !

  Vater dhe furre me gaz shum pak e perdorur gati e re dhe ne gjendje sh te mire .te interesuarit te k

  Lushnjë Sot, 13:01
  280 Lek
 • 0 foto
  MERCEDES C200 BENZINE + GAS ??????
  Vetura

  MERCEDES C200 BENZINE + GAS ??????

  MERCEDES C200 KOMPRESSOR 184 HP BENZINE + GAS I SAPOMONTUAR PRINS KAMBIO AUTOMATIKE LOOK I JASHTEM

  Lushnjë Sot, 12:51
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes
  Vetura

  Mercedes

  Makina,gjendja,motorike,xhenerike,,perfekte.kilometrat,orgjinale,gomat,te,mira,kambo,ne,gjendje,te,m

  Lushnjë Sot, 12:45
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Opel Corsa 1.3 Naftë
  Vetura

  Opel Corsa 1.3 Naftë

  Shitet Opel Corsa 1.3 naftë, viti prodhimit 2010 dogana e paguar, makina eshtë në gjendje shume të

  Lushnjë Sot, 12:44
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Robots.yaris.
  Vetura

  Robots.yaris.

  Makina. Sa. Po. Ardhur italia.gjendja. Motorike. Xhenerike. Perfekt. Gomat. Ne. Gjendje. Shume

  Lushnjë Sot, 12:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Okazion shitet play station 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Okazion shitet play station 3

  Shitet play station 3 ne gjendje shume te mire. Eshte bler i ri te neptun me kuti. ps3 ka 2 leva dhe

  Lushnjë Sot, 12:29
  170 Lek
 • 2 foto
  Apartamente ne Lushnje
  Apartment / Banesa

  Apartamente ne Lushnje

  Shiten 2 Apartamente Kati i 6 banimi (1+1, 77 m2) dhe Kati i 9 banimi (2+1,117 m2) Apartamentet ndod

  Lushnjë Sot, 12:24
  300 €
 • 3 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet Audi A8 3.0 naft ne gjendje shum te mir si nga ana motorrike dhe ana xhenerike te gjitha sher

  Lushnjë Sot, 12:10
  13.900 €
 • 4 foto
  Ford Focus
  Vetura

  Ford Focus

  🚘 Shitet Ford Focus🚘 Viti ➡️ 2008 Motorri➡️ 1.6 Lenda djegse➡️ Nafte Kamio➡️ Manuale

  Lushnjë Sot, 11:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opel Meriva
  Vetura

  Opel Meriva

  Shitet Opel Meriva 1.6 Benzin Gaz Gjendja perfekte si brenda dhe jashte, tapiceri shume e paster. Ma

  Lushnjë Sot, 11:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi Q5
  Vetura

  Audi Q5

  ⚜️⚜️AUDI Q5⚜️⚜️ Motor 300 quattro nafte e vitit 2009. OPSIONE SHTESE ➡️ ABS, Ai

  Lushnjë Sot, 11:29
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Mercedes Benz
  Vetura

  Mercedes Benz

  🥇Shitet Mercedes Benz C250🥇 Makina eshte e versionit AMG, motorr 2.5 Nafte, eshte e vitit fund 2009.

  Lushnjë Sot, 11:29
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Porsche Cayenne
  Vetura

  Porsche Cayenne

  🚘 Shitet Porsche Cayenne 🚘 Viti ➡️ 2005 Motorri➡️ 3.2 Lenda djegse➡️ Benzin Gaz Kamio➡

  Lushnjë Sot, 11:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  FORD C MAX 1.6 NAFTE VITI 2006 SUPER
  Vetura

  FORD C MAX 1.6 NAFTE VITI 2006 SUPER

  Ford c max 1.6 nafte super gjendje sa po ardhur nga italia me dogan te paguar.182543 kilometra me li

  Lushnjë Sot, 11:13
  2.800 €
 • 7 foto
  Golf 6 1.4TSI
  Vetura

  Golf 6 1.4TSI

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer cdo sherbim i bere. Shitet ose nderrohem me makine automat.

  Lushnjë Sot, 11:02
  7.500 €
 • 2 foto
  Okazion....fiat Stilo
  Vetura

  Okazion....fiat Stilo

  Fiat Stilo 1.9 nafte Viti 2004 ,km 190,000 E targuar ne muajin Dhjetor 2018 Te gjitha sherbime te b

  Lushnjë Sot, 09:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fenere Golf IV origjinale
  Autopjese dhe paisje

  Fenere Golf IV origjinale

  Okazion...shiten fenere Golf IV 1998-2003 origjinale

  Lushnjë Sot, 09:57
  99 €
 • 9 foto
  ❌Mercedes Benz C200 Avantgarde Automat 2008 Full
  Vetura

  ❌Mercedes Benz C200 Avantgarde Automat 2008 Full

  🚘Marka: Mercedes Benz 🗯Modeli: C200 📆Viti Prodhimit: 2008 🖲Kambio: Automatike 🛢Karburanti: Nafte

  Lushnjë Sot, 09:51
  6 €
 • 11 foto
  Okazionn Mercedes Benz C200 Avantgarde
  Vetura

  Okazionn Mercedes Benz C200 Avantgarde

  🚘Marka: Mercedes Benz 🗯Modeli: C200 📆Viti Prodhimit: 2005 🖲Kambio: Automatike 🛢Karburanti: Nafte

  Lushnjë Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ❌Mercedes Benz C200 SPORT EDITION viti 06-07 Full
  Vetura

  ❌Mercedes Benz C200 SPORT EDITION viti 06-07 Full

  🚘Marka: Mercedes Benz 🗯Modeli: C200 📆Viti Prodhimit: 2006 🖲Kambio: Manuale 🛢Karburanti: Nafte 📟K

  Lushnjë Sot, 09:50
  Me Marrveshje