Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Lushnjë

 • 4 foto
  OKAZION Shes Audi A4 1.9 TDI
  Vetura

  OKAZION Shes Audi A4 1.9 TDI

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike te gjitha sherbimet jane kryer ne kohe

  Lushnjë 18 gusht 22:53
  2.700 €
 • 10 foto
  SHITET ACTROS + TRAILER FRIGO ME MUSHAMA
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SHITET ACTROS + TRAILER FRIGO ME MUSHAMA

  SHITET ACTROS 1844,VITI 2010 ,EURO5,KM 719000,KAMBIO AUTOMT,RITARDER,EBS,ASR,SOBE,FRIGO,ETJ.+TRAILE

  Lushnjë 18 gusht 22:28
  36.000 €
 • 1 foto
  Iphon xr 128g
  Telefona celulare

  Iphon xr 128g

  Iphone xr i bllokuar 128 giga Na Kontaktoni Ne Whatsapp 00306987681565

  Lushnjë 18 gusht 20:20
  150 €
 • 4 foto
  Lancia Delta 2009 pa dogane
  Vetura

  Lancia Delta 2009 pa dogane

  Lancia Delta 2009 pa dogane. 210000 km. 1.6 nafte automatik 120 hp. Mjeti eshte jashte shtetit. Do s

  Lushnjë 18 gusht 19:43
  5.000 €
 • 7 foto
  BMW R1200RT
  Motore (mbi 50 cc)

  BMW R1200RT

  Modeli:BMW Seria:R1200RT Khm:64000 Xham manual ulje ngritje Dorezat me ngrohese ne klima te ftohta R

  Lushnjë 18 gusht 19:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Okzaion iphone 7 plus
  Telefona celulare

  Okzaion iphone 7 plus

  Shitet iphone7 plus. Gjendja 10/10. 32gb. Cmim i diskutueshem

  Lushnjë 18 gusht 19:23
  400 Lek
 • 3 foto
  volvo
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  volvo

  volvo fh 13 440 vit prodhimi 2008, me dogan te paguar,900000km

  Lushnjë 18 gusht 18:54
  15.000 €
 • 6 foto
  Opel Astra 1.7 CDTI
  Vetura

  Opel Astra 1.7 CDTI

  Opel Astra 1.7 CDTI Naft Makina Eshte Ne Gjendje Shum Te Mire Motorrike & Xhenerike Me Letra Te

  Lushnjë 18 gusht 18:44
  3.300 €
 • 11 foto
  VOLSWAGEN PASSAT SPORT EDITION
  Vetura

  VOLSWAGEN PASSAT SPORT EDITION

  Shitet Volswagen Passat viti 2002 1.9 t(di)e kuqe kamio manual 6+1 marshe sedilje lekur+kamosh me ng

  Lushnjë 18 gusht 18:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ford
  Vetura

  Ford

  Makina esht ne gjendje te perkryer.te gjitha sherbimet e kryera ne koh.mund ta kontrolloni te mekani

  Lushnjë 18 gusht 17:05
  2.350 €
 • 5 foto
  Mercedes vito 220cdi 04
  Vetura

  Mercedes vito 220cdi 04

  Shes fugon vito viti 2004 e ardhur nga italia240mi kilometra orgjinale me targa shqiptare letra pagu

  Lushnjë 18 gusht 16:58
  5.000 €
 • 2 foto
  Ford Focus dizel
  Vetura

  Ford Focus dizel

  Makina esht ne gjendje te perkryer.te gjitha sherbimet e kryera ne koh.shitet per arsye mos perdorim

  Lushnjë 18 gusht 16:58
  2.350 €
 • 5 foto
  AUDI A6
  Vetura

  AUDI A6

  Shitet Audi A6 vit prodhim 2013. I ardhur nga Gjermania, ne super gjendje. Motorr 2.0 Tdi nafte. Dis

  Lushnjë 18 gusht 16:20
  21.000 €
 • 2 foto
  Ikupator
  Kafshe ferme

  Ikupator

  Shitet ikupator per shpend me kapacitet 160 kokrra vez normale: sh pak i perdorur me kthim vezesh ma

  Lushnjë 18 gusht 16:01
  500 €
 • 11 foto
  Shitet Mercedes-Benz 2008
  Vetura

  Shitet Mercedes-Benz 2008

  Mercedes Benz e clas .. Viti 2008 evo Me dogane te paguar Makina esht ne gjendje shum te mir , e g

  Lushnjë 18 gusht 15:52
  6.500 €
 • 8 foto
  VW Passat
  Vetura

  VW Passat

  VW Passat 2.0 TDI Viti 2006 Sensor parkimi, dritash, shiu, presionit gomave Autohold Pilot automatik

  Lushnjë 18 gusht 15:22
  7.000 €
 • 11 foto
  Sprinter 215
  Vetura

  Sprinter 215

  Shitet sprinter 215 i ardhur nga gjermania me dogan te prer gati per targa vitit 2007 shum i paster

  Lushnjë 18 gusht 14:41
  8.200 €
 • 0 foto
  frez kubota 135
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  frez kubota 135

  shitet frez kubota

  Lushnjë 18 gusht 14:41
  1.000 €
 • 0 foto
  samsung galaxy s6 edge
  Telefona celulare

  samsung galaxy s6 edge

  telefoni esht pa gervishtje pa probleme i gatshem per cdo lloj prove (ORIGINAL)

  Lushnjë 18 gusht 14:27
  470 Lek
 • 9 foto
  FORD FOCUS 1.6 NAFTE
  Vetura

  FORD FOCUS 1.6 NAFTE

  Shitet FORD FOCUS 1.6 nafte . Viti 2006. EURO 4. Makina e sapoardhur nga Italia me dogane te paguar

  Lushnjë 18 gusht 14:20
  3.200 €
 • 6 foto
  OPEL ASTRA 1.7 NAFTE
  Vetura

  OPEL ASTRA 1.7 NAFTE

  Shitet OPEL ASTRA 1.7 NAFTE. VITI I prodhimit 30/12/2011. Kambjo manuale 6 marshe. Makina e sapoar

  Lushnjë 18 gusht 14:20
  6.500 €
 • 10 foto
  ? TOYOTA YARIS 1.4 nafte AUTOMATIKE ?
  Vetura

  ? TOYOTA YARIS 1.4 nafte AUTOMATIKE ?

  TOYOTA YARIS 1.4 nafte. Kambjo automatike. Viti 2006. Makina e sapoardhur nga italia me dogane te p

  Lushnjë 18 gusht 14:20
  4.300 €
 • 10 foto
  FORD FOCUS 1.6 nafte viti 2006
  Vetura

  FORD FOCUS 1.6 nafte viti 2006

  Ford Focus Motorr 1.6 nafte Viti 2006 - EURO 4 I sapoardhur nga Italia me dogan te paguar. Gjendje

  Lushnjë 18 gusht 14:20
  2.500 €
 • 4 foto
  CITROEN C4 - 2009
  Vetura

  CITROEN C4 - 2009

  CITROEN C4 Viti 2009. Kambjo manuale 6 marshe. Motorr 1.6 nafte. Makina e sapoardhur nga Italia me d

  Lushnjë 18 gusht 14:19
  3.200 €
 • 6 foto
  AUDI A3 automat
  Vetura

  AUDI A3 automat

  Audi A3 Kambjo automatike Motorr 2.0 nafte Viti 2007. Marshe F1 ne Timon., pasqyra elektrike me ngr

  Lushnjë 18 gusht 14:19
  4.900 €
 • 11 foto
  AUDI A3 AUTOMATIK 2.0 naft - 2007
  Vetura

  AUDI A3 AUTOMATIK 2.0 naft - 2007

  Audi A3 Kambjo automatike Motorr 2.0 nafte Viti 2007. Marshe F1 ne Timon., pasqyra elektrike me ngr

  Lushnjë 18 gusht 14:19
  5.200 €
 • 4 foto
  kamion Man 403 me vinc Fassi 330C
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kamion Man 403 me vinc Fassi 330C

  Man 403 tre aks me vinc Fassi 330 C me telekomande 4 dalje hidraulike 3 mekanike ne 2 metra ngre 12.

  Lushnjë 18 gusht 13:51
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  OKAZION Lushnje -Ish Fusha Druve
  Shtepi / Vila

  OKAZION Lushnje -Ish Fusha Druve

  Shtepia eshte 103 metra katrore . Siperfaqja tokes rrethe e qark esht 800 metra katrore me te gjit

  Lushnjë 18 gusht 13:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  C clase 2.2 automatik 2008
  Vetura

  C clase 2.2 automatik 2008

  Makina esht ne gjendje perfekt motorr 220 naft kambio automatike viti :2008 navigator komanda ne tim

  Lushnjë 18 gusht 12:33
  8.000 €
 • 4 foto
  NISAN PRIMERA
  Vetura

  NISAN PRIMERA

  Shitet Nisan Primera viti 2000 1.6 Benzin Gas.i shenuar dhe ne leje qarkullimi.Makina eshte ne gjend

  Lushnjë 18 gusht 11:54
  1.700 €
 • 4 foto
  VW GOLF IV TDI 1,9 NAFTE VITI 98
  Vetura

  VW GOLF IV TDI 1,9 NAFTE VITI 98

  SHITET VW GOLF IV TDI I THJESHT 1,9 NAFTE NE GJENDJE TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE CLIMA TRONIC, X

  Lushnjë 18 gusht 11:53
  2.200 €
 • 4 foto
  FIAT DOBLO 1.9
  Vetura

  FIAT DOBLO 1.9

  Shitet Fiat Doblo 1.9 naft.Viti 2007 ne gjendje t mir pune.3700euro i diskutueshem

  Lushnjë 18 gusht 11:45
  3.700 €
 • 6 foto
  VW GOLF 6 GTI
  Vetura

  VW GOLF 6 GTI

  Shitet Golf 6 2.0 GTI fabrike.Ne gjendje shum t mir motorrike dhe xhenerike.Te gjitha sherbimet e be

  Lushnjë 18 gusht 11:44
  9.500 €
 • 8 foto
  GOLF 5 GTI
  Vetura

  GOLF 5 GTI

  Shitet Golf 5 2.0 look GT.Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike,e gatshme per cdo lloj prov

  Lushnjë 18 gusht 11:44
  5.000 €
 • 1 foto
  C clase
  Vetura

  C clase

  Makina esht ne gjendje te mir letrat e pagura viti 2002 motorr 2.2 naft manual

  Lushnjë 18 gusht 11:13
  3.300 €
 • 11 foto
  Okazion Seat Altea Xl 1.6 Nafte Automat 2010
  Vetura

  Okazion Seat Altea Xl 1.6 Nafte Automat 2010

  Okazion , Shitet Seat Altea XL , 1.6 nafte kambio automatike , 205,000 kilometra te vetat. Makina es

  Lushnjë 18 gusht 10:49
  6.600 €
 • 10 foto
  Okazion Mercedes Benz A180 Nafte Automat
  Vetura

  Okazion Mercedes Benz A180 Nafte Automat

  Shitet Mercedes Benz A180CDI vitprodhim 2007 ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike

  Lushnjë 18 gusht 10:49
  3.700 €
 • 6 foto
  Ne gjendje perfeket
  Vetura

  Ne gjendje perfeket

  Makina ne super gjendje 160 mije km sensore parkexhi para dhe mbrapa navigator gps sendiljet gjysem

  Lushnjë 18 gusht 09:25
  11.000 €
 • 4 foto
  jept per arsye emigrimi
  Kafshe shtepiake

  jept per arsye emigrimi

  qeni esht i vaksinuar mosha 9muajshe rraca pekinez per informacin kontaktoni ne nr . 0676157798

  Lushnjë 18 gusht 08:40
  1 €
 • 3 foto
  Okazion Motorr
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  Okazion Motorr

  Ne gjendje te rregullt pune . Pa dokumenta . Nuk ka nevoje per patente . Cmimi i diskutueshem .

  Lushnjë 18 gusht 08:33
  300 €
 • 7 foto
  FORD -08 110 kuaj fuqi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  FORD -08 110 kuaj fuqi

  SHES MAKINEN NE GJENDJE SHUM TE PERKRYER -MAKINA PERMBAN ; 4+1 VENDE-- ( ose 3+2 )-LIBER SERVISI--SE

  Lushnjë 18 gusht 05:26
  10.500 €
 • 1 foto
  sharr bosch pks 46 me disk te ri
  Makineri dhe inventare

  sharr bosch pks 46 me disk te ri

  shitet sharr bosch pks 46 me disk te ri

  Lushnjë 18 gusht 05:25
  115.000 Lek
 • 0 foto
  tripan wickes18 volt me bateri + karikus
  Makineri dhe inventare

  tripan wickes18 volt me bateri + karikus

  shitet tripan wickes18 volt me bateri + karikus

  Lushnjë 18 gusht 05:25
  75.000 Lek
 • 4 foto
  MATRAPIK --KOMPRESOR- HITACHI
  Makina dhe vegla

  MATRAPIK --KOMPRESOR- HITACHI

  shitet kompresor HITACHI ka bere 10 ore pun pothuajse e re e blere ne greqi

  Lushnjë 18 gusht 05:24
  80.000 Lek
 • 11 foto
  shitet shtepi e kompletuar
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi e kompletuar

  Shitet shtepi 120 mije Euro me certifikate pronsie toke dhe shtepie. Ndertesa eshte 2 kateshe dhe ne

  Lushnjë 18 gusht 05:24
  120.000 €
 • 0 foto
  polo gaz benzi okazion. letra te sapo prera deri
  Vetura

  polo gaz benzi okazion. letra te sapo prera deri

  polo 1.4 ... gaz benzin shum ekonomike 3 mij lek 100 klm disqe origjinal alimini te sapo bler gom

  Lushnjë 17 gusht 23:04
  1.500 €
 • 5 foto
  2008 AUDI A3 2.0 TDI S Line 170hp
  Vetura

  2008 AUDI A3 2.0 TDI S Line 170hp

  Makina ka pas vetem 1 pronar, edhe pse me targa Shqiptare eshte perdorur vetem ne Itali. Makina ka l

  Lushnjë 17 gusht 21:57
  6.350 €
 • 0 foto
  Vica
  Kafshe ferme

  Vica

  Shes 10 vica mosha 1 vjec pesha 350 400 kg cmimi 350 lek kg

  Lushnjë 17 gusht 21:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Audi A6 4x4 -06
  Vetura

  Audi A6 4x4 -06

  Audi A6 3.2 fsi 4x4 benzin/gaz...Opsionet:kamjo automatice+tronic,condicioner,marsha ne timon F1,tim

  Lushnjë 17 gusht 21:10
  8.000 €
 • 11 foto
  mercedes benz c clas 220 avangart
  Vetura

  mercedes benz c clas 220 avangart

  c clas 220 avangart ne gjendje perfekte sapo ardhur me dogan te paguar manuale me ba

  Lushnjë 17 gusht 20:31
  1 €