Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Lushnjë

 • 1 foto
  Citroen Jumpy
  Vetura

  Citroen Jumpy

  cel : 0692377230 CITROEN JUMPY VITI 2009 KONDICIONER XHAMA ELEKTRIK SENSOR PARKIMI MOTORRI 2.0 BENZI

  Lushnjë 16 gusht 07:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET BODRUM NË LAGJEN KONGRESI LUSHNJES, LUSHNJE
  Garazh

  SHITET BODRUM NË LAGJEN KONGRESI LUSHNJES, LUSHNJE

  Shitet bodrum me sipërfaqe 472.5m². Ambienti mund të përdoret si lokal magazinë etj. Ka dalje në rru

  Lushnjë 15 gusht 22:51
  185.000 €
 • 0 foto
  Shitet 1+1 20.000 euro i diskutueshem
  Apartment / Banesa

  Shitet 1+1 20.000 euro i diskutueshem

  Shitet 1+1, 55m2, kati i katert,lagjja Loni Dhamo perbri shkolles Kongresi i Lushnjes. Apartamenti n

  Lushnjë 15 gusht 19:19
  20.000 €
 • 5 foto
  Korrse bari Gjermane e Re
  Makina dhe vegla

  Korrse bari Gjermane e Re

  Shitet korrse bari e pa perdorur . Me disk dhe me fije . E sapo ardhur nga Gjermania . Me amballazh

  Lushnjë 15 gusht 17:42
  150 €
 • 5 foto
  Ford C Max 1.6
  Vetura

  Ford C Max 1.6

  Shitet Ford C max 1.6 nafte kambio automatike me letra te paguara deri ne mars 2020. Ne gjendje te m

  Lushnjë 15 gusht 17:19
  3.099 €
 • 0 foto
  Seat
  Vetura

  Seat

  OKAZION SEAT IBIZA 2004 TEK DER NE GJENDJE SUPER

  Lushnjë 15 gusht 11:50
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Super Toyota Corolla 1.4 Diesel Automat Full
  Vetura

  Super Toyota Corolla 1.4 Diesel Automat Full

  MOTORR 1.4 DIESEL SUPER EKONOMIK , KAMBIO AUTOMATIKE , ME 220 MIJ KM ORIGJINALE , GJENDJE PERFEKTE M

  Lushnjë 15 gusht 11:17
  4.300 €
 • 0 foto
  VW Golf 5 2005 1.4 benzine manuale (Okazion)
  Vetura

  VW Golf 5 2005 1.4 benzine manuale (Okazion)

  Shes VW golf 5 2005 1.4 benzine. Kambio manuale, tapiceri shume e paster. Te gjitha serviset e kryer

  Lushnjë 15 gusht 09:23
  3.200 €
 • 3 foto
  Vinc .tako plastike per kembet e vincit
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc .tako plastike per kembet e vincit

  Tako plastike per kembet e vincit me permasa 40x40x 5 dhe 50x50 x 6 per cdo lloj marke vinci. .

  Lushnjë 15 gusht 08:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vinc FASSI GRU 2018
  Kamionë

  Vinc FASSI GRU 2018

  Auto S-I Trucks cranes perfaqesuesi i vincave FASSI GRU esh ne dispozicjon te plotsuar kerkese

  Lushnjë 15 gusht 08:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vinc new FASSI F 85.A.23 2019
  Kamionë

  Vinc new FASSI F 85.A.23 2019

  Shitet vinc fassi F 85 me 3 apje ihraulike viti 2019 i ri ..per me teper na kontaktoni ne 0035568200

  Lushnjë 15 gusht 08:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet vinc FASSI F 190.A.22 VITI 2002
  Kamionë

  Shitet vinc FASSI F 190.A.22 VITI 2002

  Shitet vinc FASSI F 190.A.22 NE GJENDJE TE SHKELQYER ME KEMBE APJE-MBYDHJE IHRAULIKE PESHA MAXIMALE

  Lushnjë 15 gusht 08:41
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vinc FASSI GRU OFRON VINCS FASSI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc FASSI GRU OFRON VINCS FASSI

  Auto S-I Trucks cranes ofron vinca FASSI cdo lloj numri ..jemi ketu per te plotsuar kerke

  Lushnjë 15 gusht 08:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vinc new FASSI F 65.A.23 2019
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc new FASSI F 65.A.23 2019

  Shitet vinc fassi F 65 me 3 apje ihraulike viti 2019 i ri ..per me teper na kontaktoni ne 0035568200

  Lushnjë 15 gusht 08:40
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vinc COPMA 450.6 radiokontrol 2005
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc COPMA 450.6 radiokontrol 2005

  Shitet vinc COPMA 450.6 viti 2005 me 6 apje ihraulike kembe apje-mbydhje ihraulike pesha maximale 17

  Lushnjë 15 gusht 08:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VINC FASSI F 215.A.25 5 APJE hidraulike 2006
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VINC FASSI F 215.A.25 5 APJE hidraulike 2006

  SHITET VINC FASSI F 215 A.25 me 5 APJE hidraulike ne gjendje te shkelqyer per me taper na kontaktoni

  Lushnjë 15 gusht 08:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet vinc Palfinger Pk 12502 2005
  Kamionë

  Shitet vinc Palfinger Pk 12502 2005

  Shitet vinc Palfinger pk 12502 performance 2005 me radiokontrol scareco ne gjendje te shkelqyer per

  Lushnjë 15 gusht 08:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kamion MAN 26.343 vinci COPMA 165.4S FLJ65.2S
  Kamionë

  Kamion MAN 26.343 vinci COPMA 165.4S FLJ65.2S

  Shitet kamion MAN 26.343 me vinc COPMA 165.4S FLJ65.2S VITI 2005 ne gjendje te shkelqyer per me tepe

  Lushnjë 15 gusht 08:38
  25.000 €
 • 7 foto
  VINC PM 32.024 viti 2005 4 APJE HIDRAULIKE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VINC PM 32.024 viti 2005 4 APJE HIDRAULIKE

  SHITE VINCI PM 320 ME 4 APJE HIDRAULIKE VITI 2005 kembe apje hidraulike ne gjendje te shkelqyer pash

  Lushnjë 15 gusht 08:38
  13.000 €
 • 3 foto
  Vinc Bolfinolloil 2300L 2 apje ihraulike 2007
  Kamionë

  Vinc Bolfinolloil 2300L 2 apje ihraulike 2007

  Shitet vinc Bolfinolloil 2300L me 2 apje ihraulike ne gjendje te shkelqyer viti 2007 pesha maximale

  Lushnjë 15 gusht 08:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VINC PALFINGER CRANE PK 8000 2 DALJE
  Kamionë

  VINC PALFINGER CRANE PK 8000 2 DALJE

  SHITET VINC PALFINGER CRANE PK 8000 ME 2 DALJE HIDRAULIKE BABY GJENDJE TE SHKELQYER PER ME TAPER NA

  Lushnjë 15 gusht 08:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vinc ATLAS 100.1 A3 3apje ihraulike
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc ATLAS 100.1 A3 3apje ihraulike

  Shitet vinc ATLAS 100.1 A3 ME APJE IHRAULIKE NE GJENDJE TE SHKELQYER PER ME TEPER NA KONTAKTONI NE 0

  Lushnjë 15 gusht 08:37
  4.000 €
 • 5 foto
  Vinc PALFINGER PK 3700 ME 2 APJE
  Kamionë

  Vinc PALFINGER PK 3700 ME 2 APJE

  Shitet vinc Palfinger pk 3700 me 2 apje ihraulike ne gjendje te shkelqyer per me teper na kontaktoni

  Lushnjë 15 gusht 08:36
  3.000 €
 • 8 foto
  Fassi 990 .28 + flj 210.26
  Kamionë

  Fassi 990 .28 + flj 210.26

  Fassi gru albenia ersh ne sherbimin tuaj per cdo lloj kerkese ne ju ofrojme vinc fassi 201

  Lushnjë 15 gusht 08:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vinc FASSI GRU ALBANIA
  Kamionë

  Vinc FASSI GRU ALBANIA

  Vinc sipas kerkeses ...FASSI GRU ALBANIA ju mirpresim per wireless tuaja ne I bejme realitet ..per

  Lushnjë 15 gusht 08:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vinc PALFINGER PK 17000 FLJ 063 radiokontrol
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc PALFINGER PK 17000 FLJ 063 radiokontrol

  Shitet vinc Palfinger pk 17000 me flj 063 3 apje ihraulike vinci 2 apje ihraulike flj me telekomand

  Lushnjë 15 gusht 08:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shite Vinci PALFINGER CRANE PK 10500 3 APJE
  Kamionë

  shite Vinci PALFINGER CRANE PK 10500 3 APJE

  SHITE VINC PALFINGER CRANE PK 10500 3 apje hidraulike ne gjendje te shkelqyer..per me taper na konta

  Lushnjë 15 gusht 08:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vinc PM 9023 me 3 apje ihraulike viti 2004
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc PM 9023 me 3 apje ihraulike viti 2004

  Shitet vinc PM 9023 me 3 apje ihraulike viti 2004 ne gjendje te shkelqyer per me teper na kontaktoni

  Lushnjë 15 gusht 08:34
  4.000 €
 • 6 foto
  Vinc COPMA 165 4S FLJ 60.2 2003
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc COPMA 165 4S FLJ 60.2 2003

  Shitet vinc COPMA 165 me 4 apje ihraulike vinci dhe 2 dalje idhraulike flj me kembe apje-

  Lushnjë 15 gusht 08:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vinc Palfinger Pk 9501 2006 performance
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc Palfinger Pk 9501 2006 performance

  Shitet vinc Palfinger pk 9501 performance me 3 apje ihraulike viti 2006 ne gjendje te shkelqyer per

  Lushnjë 15 gusht 08:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vinc karikusa SCARECO te perdorur
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc karikusa SCARECO te perdorur

  Shiten karikusa SCARECO te perdorur dhe te rinj cmimet me te mir ne treg. Per me teper na kontaktoni

  Lushnjë 15 gusht 08:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Opel astra 1.7
  Vetura

  Opel astra 1.7

  Shitet oepl astra 1,7 naft,,gjendie perfekte e gatshme per cdo lloj prove,,sherbimet e kryera ne cdo

  Lushnjë 15 gusht 08:33
  1.800 €
 • 8 foto
  Vinc EFFER 210 VITI 2001 4 APJE IHRAULIKE
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc EFFER 210 VITI 2001 4 APJE IHRAULIKE

  Shitet vinc EFFER 210 ME 4 APJE IHRAULIKE KEMBE APJE-MBYDHJE IHRAULIKE PESHA MAXIMALE 8000KG NE GJEN

  Lushnjë 15 gusht 08:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet vinc PM 47.026 P 6 APJE IHRAULIKE 2006
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet vinc PM 47.026 P 6 APJE IHRAULIKE 2006

  Shitet vinc PM 47.026 me 6 apje ihraulike kembe apje-mbydhje ihraulike pesha maximale 21000kg

  Lushnjë 15 gusht 08:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Vinc Amko-veba 815 4S 2008
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinc Amko-veba 815 4S 2008

  Shitet vinc Amko-veba 815 4S me 4 apje ihraulike viti 2008 ne gjendje te shkelqyer per me teper na k

  Lushnjë 15 gusht 08:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet vinc HIAB 300 me 4 apje viti 99
  Kamionë

  Shitet vinc HIAB 300 me 4 apje viti 99

  Shitet vinc HIAB 300 me 4 apje ihraulike kembe apje-mbydhje ihraulike pesha maximale 12ton

  Lushnjë 15 gusht 08:19
  8.000 €
 • 0 foto
  Vinc kualidim per cdo lloj marke vinci
  Kamionë

  Vinc kualidim per cdo lloj marke vinci

  Tashme Auto S-I Trucks cranes i certifikuar per kualidim e cdo lloj mjeti dhe vinci qe njife

  Lushnjë 15 gusht 08:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet vinc. ..flj per vinc Palfinger
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet vinc. ..flj per vinc Palfinger

  Shitet flj per vinc Palfinger ne gjendje te shkelqyer me 4 apje ..per me teper na kontaktoni

  Lushnjë 15 gusht 08:19
  2.500 €
 • 5 foto
  Vinc MKG 80.2 viti 2003 me 2 apje ihraulike
  Kamionë

  Vinc MKG 80.2 viti 2003 me 2 apje ihraulike

  Shitet vinc MKG 80.2 me 2 apje ihraulike ne gjendje te shkelqyer viti 2003 per me teper

  Lushnjë 15 gusht 08:18
  3.500 €
 • 2 foto
  Shitet vinc HIAB 300 4s +2flj radiokontrol 2000
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet vinc HIAB 300 4s +2flj radiokontrol 2000

  Shitet vinc HIAB 300 4 dalje idhraulike vinci dhe 2 dalje idhraulike flj me radiokontrol n

  Lushnjë 15 gusht 08:18
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Volkswagen passat
  Vetura

  Volkswagen passat

  Shitet passat vitit 2005 me letra per njer vit goma te reja shum i paster si nga mbrenda edhe nga ja

  Lushnjë 14 gusht 23:33
  5.000 €
 • 0 foto
  Pjes kembimi sprinter
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi sprinter

  Shiten pjes sprinteri Ford transit Mercedes benz 208 308 410

  Lushnjë 14 gusht 23:33
  1 €
 • 9 foto
  Mercedes Benz S320 Lungo (Rexhina)
  Vetura

  Mercedes Benz S320 Lungo (Rexhina)

  Shitet Mercedes Benz S320 Lungo (Rexhina) ne gjendje perfekte Shitet per arsye mos perdorimi

  Lushnjë 14 gusht 22:57
  3.800 €
 • 9 foto
  zetor fiat shitet
  Automjete bujqesore

  zetor fiat shitet

  shitet zetor fiat i paisur me plug 2 vesh martinel ose shitet dhe plug vec

  Lushnjë 14 gusht 15:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet dhe plug vec
  Automjete bujqesore

  shitet dhe plug vec

  shitet plug 2 martineli ose ndrohet me plug me 3 vesh

  Lushnjë 14 gusht 14:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Mercedesi
  Vetura

  Shitet Mercedesi

  Shitet Mercedesi Ne gjendje te shkelqyer

  Lushnjë 14 gusht 14:56
  19.000 €
 • 7 foto
  Shitet E270 Mundesi nderrimi
  Vetura

  Shitet E270 Mundesi nderrimi

  Shitet Mercedes benz e class motorr 270 ne gjendje te perkryer.Me servise te gjitha te bera vaj filt

  Lushnjë 14 gusht 14:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  sprinter 311
  Vetura

  sprinter 311

  furgon sprinter 311 i vitit 2008 motirri 2.2 naft . shum ekonomik me 6 marrshe . letra te pagu

  Lushnjë 14 gusht 14:48
  8.200 €
 • 5 foto
  BMW 730 full full opsione ne gjendje 100% top
  Vetura

  BMW 730 full full opsione ne gjendje 100% top

  Shitet me letra te paguara ne gjendje te shkelqyer Marshat ne timon Me tel Te gjitha butonat ke tim

  Lushnjë 14 gusht 14:08
  5.300 €
 • 0 foto
  Nokia 103 Black
  Telefona celulare

  Nokia 103 Black

  Shitet Tel i thjesht Nokia

  Lushnjë 14 gusht 12:17
  30 Lek