Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gllogoc

 • 2 foto
  Bosch Pump 1.9Turbo
  Autopjese dhe paisje

  Bosch Pump 1.9Turbo

  Bosch Pump per 1.9 Turbo Viber: +38345874221

  Gllogoc 16 shtator 10:51
  45 €
 • 10 foto
  Kifa Mont Dyer per garazha 044681559
  Materiale ndertimi

  Kifa Mont Dyer per garazha 044681559

  Dyer per garazha motorr dhe pa motorr Dyer industriale dim te ndryshme Dyer per oborre dhe motorra

  Gllogoc 16 shtator 10:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes 1-lop me viq mashkull dhe1- Lop bars
  Kafshe ferme

  Shes 1-lop me viq mashkull dhe1- Lop bars

  1-Shes- lopen me viq mashkull.viqi1muj e gjys sot ja ba viqi 450mimimum..lopa shume e urt tamelqore

  Gllogoc 16 shtator 09:55
  1.150 €
 • 2 foto
  Vinq lift kran dizhalic
  Makina dhe vegla

  Vinq lift kran dizhalic

  Krani trefaz shum i fort pa asniproblem

  Gllogoc 16 shtator 09:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  komod per televizor
  Mobilje

  komod per televizor

  shitet ose ndrroher komodina per televizor e perdorur por ne gjendje shume te mire shume e hjeshme d

  Gllogoc 16 shtator 00:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Punojm me valak 13 ton
  Kamionë

  Punojm me valak 13 ton

  Punojm me valak me orë ose me dit

  Gllogoc 15 shtator 22:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes audi80 dizell 1.6 rks iskadum ndrrim
  Vetura

  Shes audi80 dizell 1.6 rks iskadum ndrrim

  Shes audi 80 dizell 1.6 rks iskadum ngjendje trregullt gjith dizell edhe nlibrez dizell mundsi

  Gllogoc 15 shtator 21:04
  600 €
 • 11 foto
  Punojm Dyer Gilindera Rrethoja Konstrukcione
  Sherbime

  Punojm Dyer Gilindera Rrethoja Konstrukcione

  Punojm Dyer , Gilindera , Rrethoja, Konstrukcione nga hekuri me kualtiet te larte dhe granci te plot

  Gllogoc 15 shtator 20:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PUNOJM SKELE NGA HEKURI  BEJME NDRRIM EDHE ME V..
  Punesime

  PUNOJM SKELE NGA HEKURI BEJME NDRRIM EDHE ME V..

  Punojm skele te kualitetit te larte me cmim te volitshem sipas marrveshjes po me mundesi ndrrimi me

  Gllogoc 15 shtator 20:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCDES C 200 CDI FULL OPCION
  Vetura

  MERCDES C 200 CDI FULL OPCION

  ⚙MERCEDES C CLAS 200 CDI FULL OPCION ! ⚙VITI 2003   KM :282xxx  RKS : 3 MUJ                 📞

  Gllogoc 15 shtator 19:24
  5.300 €
 • 2 foto
  X5 3,0
  Vetura

  X5 3,0

  Ne gjendje shum shum te mir teknike

  Gllogoc 15 shtator 18:04
  13.000 €
 • 5 foto
  opel combo 1.7 diezell
  Vetura

  opel combo 1.7 diezell

  opel combo 1.7 diezell viti 94 rigjistrim deri me 09.11.2019 esht ne gjendje shum te mir per me shum

  Gllogoc 15 shtator 17:32
  1.200 €
 • 8 foto
  Vegla pune , shiten komplet
  Makina dhe vegla

  Vegla pune , shiten komplet

  Shes te gjitha veglat e punes te reja me faktur qe jane blere ne al-trade kan garancion . Ndrrim me

  Gllogoc 15 shtator 17:32
  1.900 €
 • 4 foto
  Pjese per Renault Espace dizell 3.0 dci 2005
  Vetura

  Pjese per Renault Espace dizell 3.0 dci 2005

  Shesim pjes per Renault Espase 3.0 dci dizell, automatik, vetura esht shum shum e rujtun. Nr 0456667

  Gllogoc 15 shtator 16:04
  99 €
 • 6 foto
  Pjes per Reno Twingo 1.2 benzin 2000
  Vetura

  Pjes per Reno Twingo 1.2 benzin 2000

  Shesim pjes per reno twingo, vetura esht ne gjendje shum te mir, esht shum e paqt brenda dhe jasht.

  Gllogoc 15 shtator 15:52
  99 €
 • 10 foto
  INVERTAR DHE TERASA PER KAFE DHE RESTAURANT
  Makineri dhe inventare

  INVERTAR DHE TERASA PER KAFE DHE RESTAURANT

  SHITEN KARRIKAT SBASHKU ME TAVOLINA, JANE TE PUNUAR SPECIAL PER INVERTARE TE KAFENEVE DHE RESTAURANT

  Gllogoc 15 shtator 15:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Γρήγορη και γρήγορη προσφορά δανείου.
  Dhoma

  Γρήγορη και γρήγορη προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Είμαστε ένας διεθνής χρηματοπιστωτικός οργανισμός που ειδικεύεται σε δανειακές προσφορές

  Gllogoc 15 shtator 14:19
  50.000 €
 • 4 foto
  Fujitsu LIFEBOOK S751 - 14\" Core I5 2520M - 4GB
  Kompjutera

  Fujitsu LIFEBOOK S751 - 14\" Core I5 2520M - 4GB

  Shitet llaptopi Fujitsu S751 CORE i5 eshte ne gjendje te rregullt perfekete arsyja qe du me shit osh

  Gllogoc 15 shtator 12:41
  130 €
 • 2 foto
  Citroën Jumpy
  Vetura

  Citroën Jumpy

  Shitet Citroën Jumpy i ardhur nga Norvegjia

  Gllogoc 15 shtator 12:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  philips
  Teknik dhe paisje

  philips

  asht ardhun prej gjermanije punon super asht 47 inq ka Hdmi bajm lirim pak ne qmim

  Gllogoc 15 shtator 11:00
  230 €
 • 5 foto
  Shitet ceddy
  Vetura

  Shitet ceddy

  Shes ceddyn ne gjendje te rregullt i ardhur nga Zvicrra regjistrimi i parë Viti 2010 1.9 TDI Klim Ce

  Gllogoc 15 shtator 10:58
  5.300 €
 • 3 foto
  Komprosor me dy klipa
  Makina dhe vegla

  Komprosor me dy klipa

  Komprosori industrial dy klipa trefaz 60 litersh shum i mir

  Gllogoc 15 shtator 09:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BMW 1
  Vetura

  BMW 1

  Bmw eshte e mir dritat xenon senzor para prapa gomat e reja ilkur mrena nxemje korrik amortizimin ga

  Gllogoc 14 shtator 22:56
  6.500 €
 • 1 foto
  REALIZONI PROJEKTET TUAJ. HUAJ PERSONALE FALAS
  Sherbime

  REALIZONI PROJEKTET TUAJ. HUAJ PERSONALE FALAS

  Përshëndetje N AT VTREJTJEN TUAJ Qëllimi im është të forcoj ndjeshëm bazën ekonomike të të gjithë

  Gllogoc 14 shtator 22:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lop qumshtore
  Kafshe ferme

  Lop qumshtore

  Sjes lopen qumshtore e cila asht shtuar me daten 25 08 2019 lopa asht 3 pjellshe viqin eka femer lo

  Gllogoc 14 shtator 22:29
  1.150 €
 • 3 foto
  Pom shesin
  Vetura

  Pom shesin

  Shitettt vetura mercedes A 170 CDI..

  Gllogoc 14 shtator 22:07
  3.500 €
 • 0 foto
  Tenda karrika pe 045 592 443
  Sherbime

  Tenda karrika pe 045 592 443

  ofrojm tenda shum moderne dhe stabile.tendat jan 4x10.5x8.5x10. esht me karrika dhe tavolina .044

  Gllogoc 14 shtator 21:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Viq 6 muaj mashkull
  Kafshe ferme

  Viq 6 muaj mashkull

  Viq 6 muaj mashkulll 590 euro

  Gllogoc 14 shtator 20:26
  590 €
 • 7 foto
  Shes opel vektren
  Vetura

  Shes opel vektren

  Shes opel vektren dizell 2.0 matorrin me zingjir shum e rujtne nr viber +393288138832

  Gllogoc 14 shtator 20:18
  2.400 €
 • 3 foto
  Mercedes C220
  Vetura

  Mercedes C220

  shitet vetura ne gjendje te mir Rigjstrimi i par ne kosov hala nje vit si ka ardh ne kosov me dogan

  Gllogoc 14 shtator 20:05
  10.800 €
 • 4 foto
  Shiten murtek te vjeter
  Materiale ndertimi

  Shiten murtek te vjeter

  Shiten afersisht 50 murtek te vjeter te madhesive te ndryshme

  Gllogoc 14 shtator 19:46
  450 €
 • 5 foto
  mercedes 1.9 diezell tigjistrim deri me 30.04.2020
  Vetura

  mercedes 1.9 diezell tigjistrim deri me 30.04.2020

  mercedes 1.9 dirzell rigjistrim deri me 30.04.2020 esht ne gjendje shum te mir per me shum informata

  Gllogoc 14 shtator 19:37
  1.300 €
 • 1 foto
  Motorr BMW E-46
  Vetura

  Motorr BMW E-46

  Motorri BMW E-46 2004

  Gllogoc 14 shtator 19:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Turbina Golf 6
  Autopjese dhe paisje

  Turbina Golf 6

  Turbina Golf 6 2.0

  Gllogoc 14 shtator 18:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorr TOYOTA 2002 - 2005
  Vetura

  Motorr TOYOTA 2002 - 2005

  Avenses , spyder , korolla

  Gllogoc 14 shtator 18:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Opel Calibra A 2.0i 8v
  Vetura

  Opel Calibra A 2.0i 8v

  Shes Opel Calibra A 2.0i 8v ne gjendje perfekte shum e shtrengume amortizera sport gvint hidraulik a

  Gllogoc 14 shtator 18:25
  550 €
 • 0 foto
  Kerkoj shporet alfa
  Teknik dhe paisje

  Kerkoj shporet alfa

  shporet i druve alfa mundesisht i ruajtur qmimi nga 200euro deri ne 260 euro

  Gllogoc 14 shtator 18:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Kabllo per rryme.
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Kabllo per rryme.

  Shitet kabllo e rrymes e ardhur nga Gjermania, 40 m

  Gllogoc 14 shtator 18:05
  115 €
 • 3 foto
  Shitet Rimorkjo
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Rimorkjo

  Shitet Rimorkjo (prokolica) ne gjendje te mire. Frenat si dhe rryma ne gjendje te rregullt.

  Gllogoc 14 shtator 17:57
  400 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Bileta / Udhetime

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve   Unë jam një Drejtor i

  Gllogoc 14 shtator 15:17
  655 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Biznes ne shitje / me qera

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve   Unë jam një Drejtor i

  Gllogoc 14 shtator 15:17
  5.236 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve   Unë jam një Drejtor i

  Gllogoc 14 shtator 14:57
  663 €
 • 5 foto
  Shes mbajtsin e shishave Jeger maister
  Teknik dhe paisje

  Shes mbajtsin e shishave Jeger maister

  Shes aparatin mbajtsin e shishave per jeger maister ose edhe per lloje te tjera te pijev i ardhur ng

  Gllogoc 14 shtator 14:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET PEUGEOT 307  VITI 2003 2.0 DIESEL
  Vetura

  SHITET PEUGEOT 307 VITI 2003 2.0 DIESEL

  SHITET PEUGEOT 307 VITI 2003 2.0 DIESEL POSEDON KLIME, KORRIKA ME NXEMJE,AIRBAG, XHAMA ELEKTRONIK

  Gllogoc 14 shtator 14:17
  3.100 €
 • 5 foto
  Shec Caddy 1.9 TDI viti 2010 4motion
  Vetura

  Shec Caddy 1.9 TDI viti 2010 4motion

  Shes Caddy ne gjendje perfekte i ardhur nga Zvicrra regjistrimi par RKS Klim,cenzor Vita 2010 1.9

  Gllogoc 14 shtator 14:17
  5.300 €
 • 2 foto
  Shitet dhe ndrrohet htc m8
  Telefona celulare

  Shitet dhe ndrrohet htc m8

  Shes ose ndrroj telefonin htc m8 Gold ne gjendje shum te mir po thuajse i ri ndrrim me iphone samsun

  Gllogoc 14 shtator 13:37
  90 €
 • 10 foto
  Shitet Audi A6 2.7 TDI
  Vetura

  Shitet Audi A6 2.7 TDI

  Shitet,Ndrrohet, Audi A6 2.7 TDI Manual 6+1 shpejtsi, vetura esht e rigjistruar me 1 vit ne RKS Esh

  Gllogoc 14 shtator 13:21
  5.900 €
 • 2 foto
  Lop qumshtore me viq
  Kafshe ferme

  Lop qumshtore me viq

  Shes lopen qumshtore e cila u shtu qe 1 muj lopa eka viqin femer lopa asht e urt e hes ska as ni beh

  Gllogoc 14 shtator 13:05
  1.250 €
 • 4 foto
  Fellne 18 per Golf dhe bora
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 per Golf dhe bora

  fellne 18 per golf dhe bora

  Gllogoc 14 shtator 13:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ofrojme sherbimin e tymit
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ofrojme sherbimin e tymit

  Vallezimi i dhëndrrit dhe i nuses per herë të parë, patjetër duhet te jetë i përkryer por që të jetë

  Gllogoc 14 shtator 12:02
  Me Marrveshje