Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gllogoc

 • 5 foto
  Shitet passat-i ne gjendie te mir
  Vetura

  Shitet passat-i ne gjendie te mir

  Vetura në shitje passat Viti 2002 Benxin 2.0 i thjesht Regjistrim 5 Muaj ka CLIMAtronike 4 gjamat me

  Gllogoc 16 shtator 20:25
  3.100 €
 • 5 foto
  golf 3 benzin 1.6 plin qmimi 1100
  Vetura

  golf 3 benzin 1.6 plin qmimi 1100

  golf 3 benzin 1.6 plin qmimi 1100 rigjiatrim 1 muj esht ne gjendje shum te mir per me shum informata

  Gllogoc 16 shtator 18:56
  1.100 €
 • 4 foto
  Shitet matorri
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet matorri

  Shes matorrin I po sa ardhur nga zvicra me dogan tkryne per mashum info ±38649819008

  Gllogoc 16 shtator 16:43
  1.700 €
 • 3 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721

  Japim tenda, tavolina, karrika, me qera per ahengje te ndryshme dhe ceremoni te ndryshme. Posedojme

  Gllogoc 16 shtator 16:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Fiat Dukat 2.5 dizel ose edhe pjes pjes
  Vetura

  Shes Fiat Dukat 2.5 dizel ose edhe pjes pjes

  Shes kamioneten fiat dukato 2.5 dizel rks i skadum motorrin gjendje shum tmire kamioneta edhe shitet

  Gllogoc 16 shtator 15:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Izolim me Kondor
  Sherbime

  Izolim me Kondor

  Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm - Plloqa - Temel - Podrume - Ballkon - Banjo - Drenazha- kulma tba

  Gllogoc 16 shtator 15:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW Jetta 16
  Vetura

  VW Jetta 16

  VW Jetta 1.6 dizell, shpenzime te uleta 4.7 litra ne rruge te gjata, 6.5 rruge lokale, gjendje perfe

  Gllogoc 16 shtator 15:03
  6.700 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Makineri dhe inventare

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 14:15
  4.568 €
 • 3 foto
  Shes veturen
  Vetura

  Shes veturen

  Vetura në shitje, është në gjëndje të rregullt dhe e ruajtur mirë, ka 4 dyer, kukë si dhe panoramë d

  Gllogoc 16 shtator 14:15
  3.100 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 13:55
  9.775 €
 • 3 foto
  Punime me resin epoxy.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Punime me resin epoxy.

  Punime me resin,sipas porosisë. Tavolina,qafore,aksesorë të ndryshëm. Me shumicë(me design dhe logo)

  Gllogoc 16 shtator 13:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 13:23
  96.565 €
 • 10 foto
  Astra F 1.6 bensin me klim viti 1994
  Vetura

  Astra F 1.6 bensin me klim viti 1994

  astra f 1.6 benzin me klim viti i prodhimit 1994 astra eshte ne gjendje shum te mir teknike ka

  Gllogoc 16 shtator 13:05
  1.050 €
 • 3 foto
  Lt ndrrim vetem maxi  regjistrim deri 19.07.2020
  Vetura

  Lt ndrrim vetem maxi regjistrim deri 19.07.2020

  Shitet oseNdorrhet vetem me sprinter ose lt me kan ma i madh maxi Motorri 2.8 lt 3.5

  Gllogoc 16 shtator 12:43
  3.900 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 11:55
  955 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Mobilje

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 11:55
  633 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 11:55
  555 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Mobilje

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 11:43
  95.654 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Bileta / Udhetime

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 11:43
  6.955 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Libra / Revista

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 11:43
  9.785 €
 • 4 foto
  Shes 1-lop me viq mashkull dhe1- Lop bars
  Kafshe ferme

  Shes 1-lop me viq mashkull dhe1- Lop bars

  1-Shes- lopen me viq mashkull.viqi1muj e gjys sot ja ba viqi 450mimimum..lopa shume e urt tamelqore

  Gllogoc 16 shtator 09:55
  1.150 €
 • 2 foto
  Vinq lift kran dizhalic
  Makina dhe vegla

  Vinq lift kran dizhalic

  Krani trefaz shum i fort pa asniproblem

  Gllogoc 16 shtator 09:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  komod per televizor
  Mobilje

  komod per televizor

  shitet ose ndrroher komodina per televizor e perdorur por ne gjendje shume te mire shume e hjeshme d

  Gllogoc 16 shtator 00:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes audi80 dizell 1.6 rks iskadum ndrrim
  Vetura

  Shes audi80 dizell 1.6 rks iskadum ndrrim

  Shes audi 80 dizell 1.6 rks iskadum ngjendje trregullt gjith dizell edhe nlibrez dizell mundsi

  Gllogoc 15 shtator 21:04
  600 €
 • 11 foto
  MERCDES C 200 CDI FULL OPCION
  Vetura

  MERCDES C 200 CDI FULL OPCION

  ⚙MERCEDES C CLAS 200 CDI FULL OPCION ! ⚙VITI 2003   KM :282xxx  RKS : 3 MUJ                 📞

  Gllogoc 15 shtator 19:24
  5.300 €
 • 4 foto
  Pjese per Renault Espace dizell 3.0 dci 2005
  Vetura

  Pjese per Renault Espace dizell 3.0 dci 2005

  Shesim pjes per Renault Espase 3.0 dci dizell, automatik, vetura esht shum shum e rujtun. Nr 0456667

  Gllogoc 15 shtator 16:04
  99 €
 • 6 foto
  Pjes per Reno Twingo 1.2 benzin 2000
  Vetura

  Pjes per Reno Twingo 1.2 benzin 2000

  Shesim pjes per reno twingo, vetura esht ne gjendje shum te mir, esht shum e paqt brenda dhe jasht.

  Gllogoc 15 shtator 15:52
  99 €
 • 10 foto
  INVERTAR DHE TERASA PER KAFE DHE RESTAURANT
  Makineri dhe inventare

  INVERTAR DHE TERASA PER KAFE DHE RESTAURANT

  SHITEN KARRIKAT SBASHKU ME TAVOLINA, JANE TE PUNUAR SPECIAL PER INVERTARE TE KAFENEVE DHE RESTAURANT

  Gllogoc 15 shtator 15:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Γρήγορη και γρήγορη προσφορά δανείου.
  Dhoma

  Γρήγορη και γρήγορη προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Είμαστε ένας διεθνής χρηματοπιστωτικός οργανισμός που ειδικεύεται σε δανειακές προσφορές

  Gllogoc 15 shtator 14:19
  50.000 €
 • 4 foto
  Fujitsu LIFEBOOK S751 - 14\" Core I5 2520M - 4GB
  Kompjutera

  Fujitsu LIFEBOOK S751 - 14\" Core I5 2520M - 4GB

  Shitet llaptopi Fujitsu S751 CORE i5 eshte ne gjendje te rregullt perfekete arsyja qe du me shit osh

  Gllogoc 15 shtator 12:41
  130 €
 • 2 foto
  Citroën Jumpy
  Vetura

  Citroën Jumpy

  Shitet Citroën Jumpy i ardhur nga Norvegjia

  Gllogoc 15 shtator 12:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  philips
  Teknik dhe paisje

  philips

  asht ardhun prej gjermanije punon super asht 47 inq ka Hdmi bajm lirim pak ne qmim

  Gllogoc 15 shtator 11:00
  230 €
 • 5 foto
  Shitet ceddy
  Vetura

  Shitet ceddy

  Shes ceddyn ne gjendje te rregullt i ardhur nga Zvicrra regjistrimi i parë Viti 2010 1.9 TDI Klim Ce

  Gllogoc 15 shtator 10:58
  5.300 €
 • 3 foto
  Komprosor me dy klipa
  Makina dhe vegla

  Komprosor me dy klipa

  Komprosori industrial dy klipa trefaz 60 litersh shum i mir

  Gllogoc 15 shtator 09:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BMW 1
  Vetura

  BMW 1

  Bmw eshte e mir dritat xenon senzor para prapa gomat e reja ilkur mrena nxemje korrik amortizimin ga

  Gllogoc 14 shtator 22:56
  6.500 €
 • 1 foto
  REALIZONI PROJEKTET TUAJ. HUAJ PERSONALE FALAS
  Sherbime

  REALIZONI PROJEKTET TUAJ. HUAJ PERSONALE FALAS

  Përshëndetje N AT VTREJTJEN TUAJ Qëllimi im është të forcoj ndjeshëm bazën ekonomike të të gjithë

  Gllogoc 14 shtator 22:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lop qumshtore
  Kafshe ferme

  Lop qumshtore

  Sjes lopen qumshtore e cila asht shtuar me daten 25 08 2019 lopa asht 3 pjellshe viqin eka femer lo

  Gllogoc 14 shtator 22:29
  1.150 €
 • 3 foto
  Pom shesin
  Vetura

  Pom shesin

  Shitettt vetura mercedes A 170 CDI..

  Gllogoc 14 shtator 22:07
  3.500 €
 • 2 foto
  Viq 6 muaj mashkull
  Kafshe ferme

  Viq 6 muaj mashkull

  Viq 6 muaj mashkulll 590 euro

  Gllogoc 14 shtator 20:26
  590 €
 • 7 foto
  Shes opel vektren
  Vetura

  Shes opel vektren

  Shes opel vektren dizell 2.0 matorrin me zingjir shum e rujtne nr viber +393288138832

  Gllogoc 14 shtator 20:18
  2.400 €
 • 3 foto
  Mercedes C220
  Vetura

  Mercedes C220

  shitet vetura ne gjendje te mir Rigjstrimi i par ne kosov hala nje vit si ka ardh ne kosov me dogan

  Gllogoc 14 shtator 20:05
  10.800 €
 • 4 foto
  Shiten murtek te vjeter
  Materiale ndertimi

  Shiten murtek te vjeter

  Shiten afersisht 50 murtek te vjeter te madhesive te ndryshme

  Gllogoc 14 shtator 19:46
  450 €
 • 5 foto
  mercedes 1.9 diezell tigjistrim deri me 30.04.2020
  Vetura

  mercedes 1.9 diezell tigjistrim deri me 30.04.2020

  mercedes 1.9 dirzell rigjistrim deri me 30.04.2020 esht ne gjendje shum te mir per me shum informata

  Gllogoc 14 shtator 19:37
  1.300 €
 • 1 foto
  Motorr BMW E-46
  Vetura

  Motorr BMW E-46

  Motorri BMW E-46 2004

  Gllogoc 14 shtator 19:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorr TOYOTA 2002 - 2005
  Vetura

  Motorr TOYOTA 2002 - 2005

  Avenses , spyder , korolla

  Gllogoc 14 shtator 18:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Turbina Golf 6
  Autopjese dhe paisje

  Turbina Golf 6

  Turbina Golf 6 2.0

  Gllogoc 14 shtator 18:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Opel Calibra A 2.0i 8v
  Vetura

  Opel Calibra A 2.0i 8v

  Shes Opel Calibra A 2.0i 8v ne gjendje perfekte shum e shtrengume amortizera sport gvint hidraulik a

  Gllogoc 14 shtator 18:25
  550 €
 • 0 foto
  Kerkoj shporet alfa
  Teknik dhe paisje

  Kerkoj shporet alfa

  shporet i druve alfa mundesisht i ruajtur qmimi nga 200euro deri ne 260 euro

  Gllogoc 14 shtator 18:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Kabllo per rryme.
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Kabllo per rryme.

  Shitet kabllo e rrymes e ardhur nga Gjermania, 40 m

  Gllogoc 14 shtator 18:05
  115 €
 • 3 foto
  Shitet Rimorkjo
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Rimorkjo

  Shitet Rimorkjo (prokolica) ne gjendje te mire. Frenat si dhe rryma ne gjendje te rregullt.

  Gllogoc 14 shtator 17:57
  400 €