Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gllogoc

 • 7 foto
  opel astra 1.7 diezell viti 93
  Vetura

  opel astra 1.7 diezell viti 93

  oepl astra 1.7 diezel viti 93 esht ne gjendje shum te mir per me shum informata mund te kontaktoni n

  Gllogoc 12 maj 08:20
  750 €
 • 2 foto
  Kros 125 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Kros 125 cc

  Shitet motorr kross 125cc viti 2019 gjendje trregullt

  Gllogoc 12 maj 07:35
  620 €
 • 1 foto
  Shitet pezho
  Vetura

  Shitet pezho

  Vetura esgt ne gjendje te mir pune

  Gllogoc 12 maj 07:29
  500 €
 • 1 foto
  Shtylla betoni
  Makina dhe vegla

  Shtylla betoni

  Shes shtylla betoni shtyllat jan 2 metra te gjata

  Gllogoc 12 maj 07:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  pjes
  Makineri dhe inventare

  pjes

  shes motor copeland 3.5 kw usht komplet kontelizator bocat qmim 950 ero shes motorin mane europ 3

  Gllogoc 12 maj 07:13
  1.111 €
 • 7 foto
  shitet mshjerra edhe ndrrohet me lop
  Kafshe ferme

  shitet mshjerra edhe ndrrohet me lop

  shitet mshtjerra e races se mir per me majt asht e urt dhe han qka ti qitsh endrroj menaj lop. tuj u

  Gllogoc 12 maj 06:37
  4 €
 • 2 foto
  Gjenerator
  Autopjese dhe paisje

  Gjenerator

  Shitet gjerenatori ne gjendje te rregullt eshti i rujtur pak i perdorur qmi esht 45 euro qmimi esht

  Gllogoc 12 maj 00:11
  45 €
 • 1 foto
  Makina per zdrukthtari
  Makina dhe vegla

  Makina per zdrukthtari

  Shiten makinat per perpunimin e drurit. - STRUG + DIKT tehu 50 cm - 900 euro - FREZ I MADH

  Gllogoc 11 maj 23:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina per zdrukthtari
  Makina dhe vegla

  Makina per zdrukthtari

  Kombinjerke + dikt 900 euro Frez i madhe 900 euro Makinat jane prodhim Gjerman

  Gllogoc 11 maj 23:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Biciklet XE-TEN ARROW nr.26
  Paisje per sport

  Biciklet XE-TEN ARROW nr.26

  Shes bicikleten XE-TEN ARROW nr.26. Specifikat e bicikletës: - 24 shpejtësi, - Amortizer para me bl

  Gllogoc 11 maj 22:27
  420 €
 • 4 foto
  Mobilje salloni 3+3+2+1
  Mobilje

  Mobilje salloni 3+3+2+1

  Shes mobilje salloni 3+3+2+1 ne gjendje te rregullt se bashku me mbulesat 220euro Edhe tavolinen 30

  Gllogoc 11 maj 21:51
  220 €
 • 1 foto
  Shes viqin mashkell
  Kafshe ferme

  Shes viqin mashkell

  Shes viqin mashkell 3 mujsh.

  Gllogoc 11 maj 21:41
  320 €
 • 1 foto
  Kerkoj RAM DDR4 2133 Mhz per PC
  Pjese per kompjuter

  Kerkoj RAM DDR4 2133 Mhz per PC

  Kerkoj RAM Memory DDR4 2133 Mhz 4GB per PC Kush ka per me shit te me shenon ne viber +38344474538 qm

  Gllogoc 11 maj 21:09
  1 €
 • 7 foto
  golf 2 diezell 1.6 rigjistrimm 11 muj
  Vetura

  golf 2 diezell 1.6 rigjistrimm 11 muj

  golf 2 diezell 1.6 rigjistrimm 11 muj esht ne gjendje shum te mir per me dhum informata mund te kont

  Gllogoc 11 maj 20:52
  950 €
 • 7 foto
  Shes audi c4 dizell 1.9 rks iskadum baj ndrrim
  Vetura

  Shes audi c4 dizell 1.9 rks iskadum baj ndrrim

  Shes audi c 4 dizell 1.9 rks iskadum ngjendje trregullt hec mir punon mir lerkthim pa problem baj

  Gllogoc 11 maj 20:41
  750 €
 • 6 foto
  Bmw f30 318d
  Vetura

  Bmw f30 318d

  BMW 318D Automatik 8-shpejtsi. ✅ Viti:2012. ✅ 1.8 Dizel. ✅ 195 Ps + chip ✅ Xenon bi Xenon (Robot)

  Gllogoc 11 maj 20:08
  16.000 €
 • 3 foto
  Shes mshtjerren ...
  Kafshe ferme

  Shes mshtjerren ...

  Shes mshtjerren 5 mujsh shum e mir me majt

  Gllogoc 11 maj 20:01
  470 €
 • 3 foto
  Shes viqin ....
  Kafshe ferme

  Shes viqin ....

  Shes viqin femen shum e mir simentall ika 2 muj ka fillu edhe me hanger qmimi i arsyshemm. Viber 377

  Gllogoc 11 maj 19:54
  1 €
 • 4 foto
  Shes viqin mashkell ..
  Kafshe ferme

  Shes viqin mashkell ..

  Shes viqin mashkell shum. I mir simintall ika 4 muj 38345922641

  Gllogoc 11 maj 19:53
  1 €
 • 2 foto
  Shiten Pula dhe Gjeli wiandote silver
  Kafshe shtepiake

  Shiten Pula dhe Gjeli wiandote silver

  Shiten Pula dhe Gjeli Wiandote Silver

  Gllogoc 11 maj 19:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Audi 80
  Vetura

  Shitet Audi 80

  Shitet Vetura Audi 80 Viti : 1989 1.8 Benzin-Plin në gjendje të mirë full Inxheksion. Rexhistrim

  Gllogoc 11 maj 19:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  fellne 17 per BMW me goma kelly
  Autopjese dhe paisje

  fellne 17 per BMW me goma kelly

  fellne 17 me goma kelly t veres tmira

  Gllogoc 11 maj 19:01
  270 €
 • 2 foto
  Zerim
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim

  Shitet zerimi shum I rujten dhe ne gjendje shum tmir 2 zvoqnika 15 dhe sllevi 2000 watt

  Gllogoc 11 maj 18:31
  370 €
 • 2 foto
  Shes shtratin per 1 person
  Mobilje

  Shes shtratin per 1 person

  Shes shtratin per 1 person pa jog nga druri shum pak i perdorur esht i ruajtur per me shum kontakton

  Gllogoc 11 maj 18:30
  40 €
 • 6 foto
  Korg pa3x edhe m3
  Makina dhe vegla

  Korg pa3x edhe m3

  Shitet sintat korg pa3x si dhe m3 ne gjendje perfekte thuajse te ri mun te provohen Qmimi 1600 i di

  Gllogoc 11 maj 17:31
  1.600 €
 • 3 foto
  Shes lopen 5 vjeq
  Kafshe ferme

  Shes lopen 5 vjeq

  Shes lopen 5 vjeq lopa osht eurt lopa osht pa behane lopa ika 10 litra tamel lopa osht bars 2 muj pu

  Gllogoc 11 maj 17:31
  1 €
 • 2 foto
  Shitet urgjent
  Vetura

  Shitet urgjent

  Shitet mercedesi ne gjendje te rregullt per me shum info ne viber me te njejtin nr

  Gllogoc 11 maj 17:21
  350 €
 • 4 foto
  zagaric
  Kafshe shtepiake

  zagaric

  shitet zagarica 2 mujshe kush o i interesun numer ose viber numri 049 206 809

  Gllogoc 11 maj 16:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bmw
  Vetura

  Bmw

  Bmw 318d 2012 ne gjendje perfekte pa as nje investim

  Gllogoc 11 maj 14:16
  16.000 €
 • 1 foto
  Shtylla te betonit
  Makina dhe vegla

  Shtylla te betonit

  Shes shtylla betonit per rrethoja te oborreve shtyllat jan 2 metra te gjata

  Gllogoc 11 maj 14:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mzat 9muj I Natyres
  Kafshe ferme

  Mzat 9muj I Natyres

  shes mzatin nfoto I lshun kullos,I.yshqyn veq krune san bari Garantoi pa koncentrate,ekam rrit vet p

  Gllogoc 11 maj 13:10
  890 €
 • 3 foto
  Vinq gew10000
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vinq gew10000

  Vinq ne gjendje te rregullt per pesha te renda

  Gllogoc 11 maj 12:00
  550 €
 • 4 foto
  Mushtjerr spari
  Kafshe ferme

  Mushtjerr spari

  Shitet meshtjerra spari shtohet kto dite është shume e urt meshtjerra del klas e pare e lopeve te qu

  Gllogoc 11 maj 11:35
  1.700 €
 • 5 foto
  Telefona te vjeter per koleksion
  Koleksione

  Telefona te vjeter per koleksion

  Shes telefona celular te tipave te vjete te llojeve te ndryshme Kontakti nr. I njet viber edhe wats

  Gllogoc 11 maj 10:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes viqin ..
  Kafshe ferme

  Shes viqin ..

  Shitet viqi femen shum e mir simentall ika 5 muj 38345922641

  Gllogoc 11 maj 10:10
  470 €
 • 1 foto
  Mobilje
  Mobilje

  Mobilje

  Shiten mobiljet janë shumë të mira. Për ma shum info telefononi në nr:+383-44-601-262.

  Gllogoc 11 maj 09:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  honda 100 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  honda 100 cc

  Shitet skuter honda 100 cc ngjendje perfekte

  Gllogoc 11 maj 08:40
  450 €
 • 2 foto
  Auto larje
  Autopjese dhe paisje

  Auto larje

  Auto larje

  Gllogoc 11 maj 08:35
  250 €
 • 1 foto
  Kredi 100% falas për ata në nevojë
  Sherbime

  Kredi 100% falas për ata në nevojë

  sigurimi i kredisë për individët dhe bizneset Ne jemi një strukturë me karakter të mirë që ndihmon

  Gllogoc 11 maj 04:14
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes kamioneten t4 me 7 ulse me prokolic
  Vetura

  Shes kamioneten t4 me 7 ulse me prokolic

  Shes kamioneten me 7 ulse 2.4 dizell rks deri me 20 11 2020 kamioneta asht e shtrengume ska nevoj pe

  Gllogoc 10 maj 22:24
  1.850 €
 • 1 foto
  Shiten Mobilet dhe Tepihu
  Mobilje

  Shiten Mobilet dhe Tepihu

  Shiten mobilet dhe tepihu ne gjendje te rregullt , pak te perdorura per me shum +38344667573 qmimi m

  Gllogoc 10 maj 22:14
  170 €
 • 8 foto
  golf 3
  Autopjese dhe paisje

  golf 3

  Shes pjes te kti golfi shum te rujtun isapoardhur nga austria 1.9 turbo

  Gllogoc 10 maj 22:03
  10 €
 • 1 foto
  pjes per b4
  Autopjese dhe paisje

  pjes per b4

  Shes pjes per audi b4 edh audi 100

  Gllogoc 10 maj 22:01
  20 €
 • 3 foto
  shes pjes per audi 80
  Autopjese dhe paisje

  shes pjes per audi 80

  Shes pjes per audi 80 super erujtne me motorr fenomenal eardhur nga austria

  Gllogoc 10 maj 21:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  pjes b4
  Autopjese dhe paisje

  pjes b4

  Shes te gjitha pjest per b4 dizell me klim kem edh per benzins

  Gllogoc 10 maj 21:53
  20 €
 • 1 foto
  pjes per audi 100
  Autopjese dhe paisje

  pjes per audi 100

  Shes te gjitha pjest shum.erujtne esht audia

  Gllogoc 10 maj 21:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  pjes zafires
  Autopjese dhe paisje

  pjes zafires

  Shes pjes per zafira 2.0 dizell shum erujtne

  Gllogoc 10 maj 21:52
  20 €
 • 3 foto
  pjes per llupo
  Autopjese dhe paisje

  pjes per llupo

  Shes pjes llupos dizell shum erujtne

  Gllogoc 10 maj 21:51
  20 €
 • 2 foto
  Pjes per golf 5 1.9 tdi
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per golf 5 1.9 tdi

  Pjes per golf 5

  Gllogoc 10 maj 21:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Auto pjes
  Autopjese dhe paisje

  Auto pjes

  Pjese per keto tipe te vetuarav: Audi a6, Audi a4, Audi a3, Audi 80 audi b4, Nisan Vaneeto 2.3, Citr

  Gllogoc 10 maj 21:49
  Me Marrveshje