Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gllogoc

 • 3 foto
  BMW ne gjendje Perfekte
  Vetura

  BMW ne gjendje Perfekte

  Vetura eshte ne gjedje te shkelyshme doganen ja kam ba un e kam qe 3 vite per ma shum info.049 12

  Gllogoc 10 mars 21:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shtopa BMW e46 led
  Autopjese dhe paisje

  Shtopa BMW e46 led

  Shes shtopa per bmw e46 led ne gjendje shume te mire funksional

  Gllogoc 10 mars 19:58
  188 €
 • 0 foto
  Opel vectra 2.0i 8v RKS 20-03-2020- EXTRA.
  Vetura

  Opel vectra 2.0i 8v RKS 20-03-2020- EXTRA.

  043708673,Opel vectra 2.0 Benzin RKS 20-03-2020. Posedon: Abs ,centrall, Remus original,Shiber,xhama

  Gllogoc 10 mars 19:16
  800 €
 • 1 foto
  Lop me Viq
  Kafshe ferme

  Lop me Viq

  Shes Lopen Sementall me viq Mashkull lopa osjt 3 pjellsh osht shtu qe 20 dit tamel 17 - 20 litra lop

  Gllogoc 10 mars 18:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes branikat e Bmw 5 e60 530
  Autopjese dhe paisje

  Shes branikat e Bmw 5 e60 530

  Shes branika bmw 5 e60 530 komplet me pregj edhe me hollogenka komplet Ngjyra e zez +38349546627

  Gllogoc 10 mars 17:57
  130 €
 • 4 foto
  Shitet viqi femen
  Kafshe ferme

  Shitet viqi femen

  Viqi femen 2 muj qmimi 380 ishnosh imr shum han edhe krune

  Gllogoc 10 mars 17:40
  380 €
 • 7 foto
  Shes lopen Bars
  Kafshe ferme

  Shes lopen Bars

  Shitet lopa bars me 13 mars i ban 9 muj e urt tamelqora 18 litra

  Gllogoc 10 mars 17:39
  1.500 €
 • 2 foto
  Shtepia ne Drenas
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne Drenas

  Shitet shtepia ne drenas 83m² dhe 3ari truall ne qender te drenasit prapa hekurudhes. Qmimi sipas ma

  Gllogoc 10 mars 17:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet pumpa
  Kafshe ferme

  Shitet pumpa

  Shitet pumpa per mjelje pumpa esht e pa perdorne e re rezervarin e ka 30L qmimi dipas marrveshjes nu

  Gllogoc 10 mars 17:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Amortizera per audi A4 -S Line (me gas)
  Autopjese dhe paisje

  Amortizera per audi A4 -S Line (me gas)

  Shes amortizerat për audi A4 (me gas) në gjendje shumë të mirë. Tel: 044/208-996 Viber +37744208996

  Gllogoc 10 mars 16:54
  199 €
 • 4 foto
  Rimorkio e vogel per vetura
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio e vogel per vetura

  Shitet rimorkio per vetura. Eshte ne gjenjde te mire,me goma te reja . Shih fotot... Per informata

  Gllogoc 10 mars 16:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Golf.3 ndrim i mundshem
  Vetura

  Golf.3 ndrim i mundshem

  Shes golf 3 1.6 disel ne gjendje te mire regj i skadun per ma shum info tel 045 831 170

  Gllogoc 10 mars 16:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  VAZO DEKURUESE
  Mobilje

  VAZO DEKURUESE

  Vazo dekuruese me dimensione 80x40cm, me ngjyra te ndryshme ! Gjendemi ne Magjistralen Drenas - Sk

  Gllogoc 10 mars 16:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vazo betoni
  Sherbime

  Vazo betoni

  Prodhojmë vazo betoni me dimensione 40x33 cm, vazo 55x37 cm të cilat shërbejnë për mbjelljen e lulev

  Gllogoc 10 mars 16:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne per bmw chrom 205/55 R16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per bmw chrom 205/55 R16

  Fellne per bmw chrom 205/55 R16 goma m+s

  Gllogoc 10 mars 15:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet bmw 320 gjendje te rregullt

  Gllogoc 10 mars 14:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet piruneri Nissan
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet piruneri Nissan

  Shitet piruneri Nissan Piruneri është në gjendje të rregullt Për më shumë informata: Tel. 044/208

  Gllogoc 10 mars 14:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shërbime me mini bager...
  Sherbime

  Shërbime me mini bager...

  -Firma jonë kryen shërbime me bager 5 ton dhe mjete tjera të përshtatshme për kryerjen punëve të nd

  Gllogoc 10 mars 14:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW passat 3 c
  Vetura

  VW passat 3 c

  Shitet passati ne gjendje te mir pa as nje vrejtje me krejt serviset e kryme ne gjendje perfekte n

  Gllogoc 10 mars 13:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  zagar
  Kafshe shtepiake

  zagar

  shiten zagart i madhi 17 muaj klysht permi 7muaj jan shumë te mirë per gjah jane rac shumë e mirë

  Gllogoc 10 mars 11:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Taureg 2.5 tdi
  Vetura

  Taureg 2.5 tdi

  Taureg 2.5 tdi ne gjendje shum te mir Per ma shum nr +38344611780

  Gllogoc 10 mars 10:38
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Te gjitha punet prej guri.
  Materiale ndertimi

  Te gjitha punet prej guri.

  te gjitha punet prej guri.

  Gllogoc 10 mars 10:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Biqiklet
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Biqiklet

  Shes bicikleten me dy diska e ardhur nga gjermania

  Gllogoc 10 mars 09:57
  100 €
 • 1 foto
  Timon per bmw e46 me airbag
  Autopjese dhe paisje

  Timon per bmw e46 me airbag

  Timon per bmw e46 me airbag

  Gllogoc 10 mars 09:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Agregat
  Makina dhe vegla

  Agregat

  Agregat

  Gllogoc 10 mars 09:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet gjeli
  Kafshe shtepiake

  shitet gjeli

  brahma golld shum i mir ndrrim i mundshem

  Gllogoc 10 mars 07:58
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN
  Shtepi / Vila

  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN

  Ndërtojmë objekte dhe shtëpi banimi në mbarë vendin tonë si në: Prishtinë, Fushë Kosovë, Obiliq, Pod

  Gllogoc 10 mars 06:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Vo te pulave
  Kafshe shtepiake

  Vo te pulave

  Shes vo te pulave te ketij lloji ne foto nr teli 044313837 viber +38643588101

  Gllogoc 9 mars 21:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet audi 80 1.8 benzin VETURA Ska Librez
  Vetura

  Shitet audi 80 1.8 benzin VETURA Ska Librez

  Shitet audi 80 1.8 benzin ne gjendje te mir shum e rujtne Vetura ska librez Nr 045582251

  Gllogoc 9 mars 20:19
  1 €
 • 7 foto
  Shiten 4 Lop Qumshtore
  Kafshe ferme

  Shiten 4 Lop Qumshtore

  Shiten 4 lop qumshtore jan 2 me viqa 2 hazer mu shtu lopt jan te cilsis se lart te qumshtit ipen me

  Gllogoc 9 mars 19:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHES KOMBIN FIAT URGJEND
  Vetura

  SHES KOMBIN FIAT URGJEND

  SHES KOMBIN FIAT URGJENT PUNON SHUM MIR AS NI GREM ULJE SE HARGJIT RIGJISTRIME EDHE 4 MUJ PER MA SHU

  Gllogoc 9 mars 19:08
  1.300 €
 • 8 foto
  tri par fellne per pasat audi etj
  Autopjese dhe paisje

  tri par fellne per pasat audi etj

  shiten fellnet me qmim te volitshem

  Gllogoc 9 mars 19:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet ormani
  Mobilje

  Shitet ormani

  Shes ormanin ne gjendje te rregullt,matrijalin dru jo iveric

  Gllogoc 9 mars 19:00
  135 €
 • 3 foto
  Zhabica papuqe
  Makina dhe vegla

  Zhabica papuqe

  Papuqe te ndryshme kam edhe me naft edhe me benxin i japim me qira shesum dhe i servisojm

  Gllogoc 9 mars 18:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Samsung note 8 comes with free smart watch
  Telefona celulare

  Samsung note 8 comes with free smart watch

  WHATSAAPP:: +14433473895 We ASSURE and GUARANTEE 100% HIGH QUALITY PRODUCTS & EFFICIENT SERVIC

  Gllogoc 9 mars 17:10
  310 €
 • 0 foto
  PS 4 PRO
  Lojra per PC / Videolojra

  PS 4 PRO

  WHATSAAPP:: +14433473895 We ASSURE and GUARANTEE 100% HIGH QUALITY PRODUCTS & EFFICIENT SERVIC

  Gllogoc 9 mars 17:10
  200 €
 • 0 foto
  Playstation 4 pro
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 4 pro

  WHATSAAPP:: +14433473895 We ASSURE and GUARANTEE 100% HIGH QUALITY PRODUCTS & EFFICIENT SERVIC

  Gllogoc 9 mars 17:02
  150 €
 • 5 foto
  Shitet mshtjerra
  Kafshe ferme

  Shitet mshtjerra

  Shitet mshtjerra niher a shtu per brisk ere a 3 vjet sika hala per ma shum na kontakt ne tel 44241

  Gllogoc 9 mars 15:17
  700 €
 • 2 foto
  Angllaser per BMW E46
  Autopjese dhe paisje

  Angllaser per BMW E46

  Bmw 320 dizell vitit 2002

  Gllogoc 9 mars 15:10
  50 €
 • 0 foto
  Shitet pastori klysh
  Kafshe shtepiake

  Shitet pastori klysh

  Pastor gjerman i perzin me melez shum i mir ndrrim i mundshem

  Gllogoc 9 mars 15:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Blejm Vetura Rks Pa dogan Defekt T Aksidentuar
  Vetura

  Blejm Vetura Rks Pa dogan Defekt T Aksidentuar

  Te nderuar Konsumator deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje

  Gllogoc 9 mars 14:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  12
  Vetura

  12

  shitet golf 2.1.6 dizell me rks 8.11 2020 ne ghendje shum tmir

  Gllogoc 9 mars 14:29
  1.110 €
 • 0 foto
  Zerim
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim

  Shitet dj komplet extrem e fuqishme 6 basbina 4 satelita

  Gllogoc 9 mars 14:29
  3.000 €
 • 3 foto
  SHITET FORDI DIZELL 1.8
  Vetura

  SHITET FORDI DIZELL 1.8

  VETUR PUN MIR EC MIR .ESHT NE GHENDJE TE MIR TEKNIKE.ETJ

  Gllogoc 9 mars 14:29
  530 €
 • 1 foto
  Trupa dru Plepi
  Materiale ndertimi

  Trupa dru Plepi

  Shes trupa plepi me dimensione 2.2 m, me diameter rreth 80 cm. Plepat jane pre para dy jave dhe jane

  Gllogoc 9 mars 13:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  12
  Vetura

  12

  shitet golf 2 1.9 sdi me rks

  Gllogoc 9 mars 10:21
  850 €
 • 6 foto
  MERCEDES BENZ SPRINTER 213 CDI EURO4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MERCEDES BENZ SPRINTER 213 CDI EURO4

  MERCEDES BENZ SPRINTER 213 CDI EURO4 VITIT:2008 KM:188.800 MOTOR :95KW Nosivost:950 KG+7 Patnici Go

  Gllogoc 9 mars 10:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MERCEDES ACTROS 2636 MP II PUTZMEISTER
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MERCEDES ACTROS 2636 MP II PUTZMEISTER

  MERCEDES ACTROS 2636 MP II PUTZMEISTER 🆕🚛🚛 #PUTZMEISTER ERGONIC 140m/h 👌 MERCEDES ACTROS 2636 MP I

  Gllogoc 9 mars 09:39
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mitsubishi pajero
  Vetura

  Mitsubishi pajero

  Shitet mitsubishi pajero Ne gjendje shum te mir Goma te reja Rks deri ne gusht 4x4 Ndrrim i mundsh

  Gllogoc 9 mars 09:37
  3.300 €
 • 0 foto
  gusa
  Kafshe shtepiake

  gusa

  shiten dy gusa gus e gusan baj ndrrim edhe me pula

  Gllogoc 9 mars 09:31
  60 €