Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gllogoc

 • 2 foto
  Shitet ndrrohet 2001 1.9 dci
  Vetura

  Shitet ndrrohet 2001 1.9 dci

  Shitet ndrrohet me klim rsk deri 13.12.2020 049377376 defekt 730euro

  Gllogoc 23 shtator 15:08
  730 €
 • 8 foto
  Opel Vectra 1.9
  Vetura

  Opel Vectra 1.9

  ☎️ tel & viber +38343927777 Opel Vectra Motorr 1.9 CDTI Viti 2004 Rks 10 Mujë KlimaTronik

  Gllogoc 23 shtator 15:00
  3.950 €
 • 11 foto
  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas

  Kodi 0046 Shitet banesa 97.74m2 në Drenas, Pokleku i ri. Kati i 5, Sallon, Kuzhinë, 3 dhoma gjum

  Gllogoc 23 shtator 14:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet iphon 6s nuk punon
  Telefona celulare

  Shitet iphon 6s nuk punon

  Shitet iphon 6s i rujtun shum nuk punon u ra ne uj kontakt viber +383 49 295 917

  Gllogoc 23 shtator 14:05
  23 €
 • 8 foto
  Shes Mercedes dizell 1.9 me 11 muj regjistrim
  Vetura

  Shes Mercedes dizell 1.9 me 11 muj regjistrim

  Shes Mercedes dizell 1.9 ngjendje trregullt me regjistrim 11 muj te plot perkthim brenda dite denim

  Gllogoc 23 shtator 13:00
  1.250 €
 • 3 foto
  viq femer 5muj
  Kafshe ferme

  viq femer 5muj

  shes viqin femer asht I.hes I.lshun.nfush ika 5muj.pres blers

  Gllogoc 23 shtator 12:20
  370 €
 • 9 foto
  Shes dhit
  Kafshe ferme

  Shes dhit

  Shes 6 copa dhi alpine 3 ftuja e 3 t mdhaja t 6 jan barsa bojm edhe ndrrim me naj mshtjerr a naj l

  Gllogoc 23 shtator 10:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Klysh sharri
  Kafshe shtepiake

  Klysh sharri

  shitet klyshi sharrit 28 dit pres blers serjoz per qdo info ne viber +38349758362

  Gllogoc 23 shtator 10:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet wuyang 110 cc me dogan
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet wuyang 110 cc me dogan

  Shitet wuyang 110 kubik me dogan me shum pak tkalume dhez nkam edhe nqels ndrrim i mundshem +383493

  Gllogoc 23 shtator 10:10
  520 €
 • 3 foto
  Shallter (mask e mbrenshum e Golf 7
  Autopjese dhe paisje

  Shallter (mask e mbrenshum e Golf 7

  Shes shallterin ( masken ) e Golf 7 Viber +38344215766

  Gllogoc 23 shtator 09:33
  400 €
 • 6 foto
  AUTOTRADE BLEJM VETURA-AUDI-GOLF-BMW
  Vetura

  AUTOTRADE BLEJM VETURA-AUDI-GOLF-BMW

  Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DHE VETURAT ME DEFEKT

  Gllogoc 23 shtator 09:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet passati dizel 1.9 TDI 1vit Rks
  Vetura

  Shitet passati dizel 1.9 TDI 1vit Rks

  Shitet Passati viti i prodhimit 14/07/2003 Dizel 1.9 TDI ( I )te kuqe 74 KW Regjistrim fiks 1 vit 2

  Gllogoc 23 shtator 08:49
  3.550 €
 • 6 foto
  Divan pomeranski traži novi dom Imamo lijep
  Kafshe shtepiake

  Divan pomeranski traži novi dom Imamo lijep

  Divan pomeranski traži novi dom Imamo lijep Pomeransko štene zauvijek domove. Imamo 4 prekrasne dj

  Gllogoc 23 shtator 00:48
  200 €
 • 3 foto
  Na prodaju Kc Reg Bostonski terijeri
  Kafshe shtepiake

  Na prodaju Kc Reg Bostonski terijeri

  Na prodaju Kc Reg Bostonski terijeri Prekrasno dobro složeno leglo rođeno. 4 kuje 2 dječaka Molimo

  Gllogoc 23 shtator 00:40
  180 €
 • 0 foto
  Fellne 17
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17

  Fellne 17 Per audi a4.

  Gllogoc 22 shtator 22:38
  100 €
 • 1 foto
  Basbina 18
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Basbina 18

  Shitet dy basbina 18 inch 600-1200 watt te rujtne

  Gllogoc 22 shtator 21:55
  370 €
 • 6 foto
  Shes audi a6 benzin 2.3 rks 11 muj regjistrim
  Vetura

  Shes audi a6 benzin 2.3 rks 11 muj regjistrim

  Shes audi a6 benzin 2.3 ngjendje trregullt me 11 muj regjistrim me klim korrikat me nxemje 4x4 me f

  Gllogoc 22 shtator 21:24
  2.300 €
 • 6 foto
  Sharr
  Makina dhe vegla

  Sharr

  Ne gjendje te mire pune

  Gllogoc 22 shtator 21:17
  110 €
 • 7 foto
  Shes Golf 6 1.6 Tdi
  Vetura

  Shes Golf 6 1.6 Tdi

  shes Golf 6 1.6 Tdi 2010 Ngjendje te rregullt setin e rrypit dhemzor zamajc set llomell te nrrume

  Gllogoc 22 shtator 21:08
  7.700 €
 • 5 foto
  Dritare
  Materiale ndertimi

  Dritare

  Shiten 3 dritare ne gjendje te rregullt Dimensionet 2 copa 140×80 1 cop 280×40 Materiali salamander

  Gllogoc 22 shtator 20:13
  110 €
 • 5 foto
  Radiatora
  Teknik dhe paisje

  Radiatora

  Shes 3 radiatora ne gjendje te rregullt. Dimensionet 2 × 1600 1 × 1200 Per gjdo info tel 045641475

  Gllogoc 22 shtator 20:13
  140 €
 • 11 foto
  GOLF 1.9 FULL OPCION
  Vetura

  GOLF 1.9 FULL OPCION

  ✅Golf 4 1.9 TDI 6 Shpejtsi Model 2002 ✅ Viti 2001 Model 2002 RKS km.231 📞044532990 049160886

  Gllogoc 22 shtator 18:03
  3.900 €
 • 3 foto
  Viqi shitet femer 5muj
  Kafshe ferme

  Viqi shitet femer 5muj

  shes viqin I hes I shnosh I lshun fush pres blers

  Gllogoc 22 shtator 16:36
  370 €
 • 2 foto
  Lop per mish urgjent 740
  Kafshe shtepiake

  Lop per mish urgjent 740

  Lop per mish

  Gllogoc 22 shtator 16:36
  740 €
 • 0 foto
  Qen i sharrit has
  Kafshe shtepiake

  Qen i sharrit has

  Shes Qenin e sharrit shum i mir edhe agresiv per gjin Qmimi i padiskutushem fiks

  Gllogoc 22 shtator 15:55
  50 €
 • 3 foto
  Laminat 8mm
  Mobilje

  Laminat 8mm

  Adri Commerce

  Gllogoc 22 shtator 15:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pasat automatik
  Vetura

  Pasat automatik

  Shes pasatin 1.9 tdi me i te kuqe vetura ashr automatik ulset lekur me nxemje me kilm ne gjendje t

  Gllogoc 22 shtator 15:25
  2.600 €
 • 7 foto
  Shes Viqin Mashkell
  Kafshe ferme

  Shes Viqin Mashkell

  Shes viqin mashkell esht i shendosh nuk u i pazarit

  Gllogoc 22 shtator 14:37
  580 €
 • 6 foto
  VW T5
  Vetura

  VW T5

  Shitet T5 per me shume info +38344207548 Qmimi me marrveshje.

  Gllogoc 22 shtator 14:30
  1 €
 • 1 foto
  Zerim me qmim te volitshem
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim me qmim te volitshem

  Shitet zerimi I kompletum 4 zvoqnika shtallkat mikseta edhe mikrofoni...ne gjendje shum tmir.. mind

  Gllogoc 22 shtator 13:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma kamioni
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Goma kamioni

  Gomat kamioni apo rimorkio.. Jan gomat e para te kamionit... bajn edhe per rimorkio.. njera ka vetem

  Gllogoc 22 shtator 13:47
  150 €
 • 10 foto
  VW Passat B7 2.0 TDI
  Vetura

  VW Passat B7 2.0 TDI

  VW Passat B7 2.0 TDI - Viti - 2011 - 195mi KM - Automatik DSG - 170 Ps - SHpejtesi ne Timon

  Gllogoc 20 shtator 15:51
  6.700 €
 • 4 foto
  Shiten
  Kafshe shtepiake

  Shiten

  Jane mashkull e femen, jane shume tmir per mi majt ose mi pre. Jane 6 muajsh. Çmimi: sipas marrevesh

  Gllogoc 18 shtator 21:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Fellne bmw 225 45 R17
  Autopjese dhe paisje

  Fellne bmw 225 45 R17

  Shes fellne jan shum te mir nuk dridhin . goma e reja viti 2020 te veres.per me shum 043553103

  Gllogoc 13 shtator 09:53
  500 €
 • 4 foto
  Pump motorr
  Makina dhe vegla

  Pump motorr

  Motorr i ujt pump me pastru bunara dhe bazena punojm ne ter kosoven

  Gllogoc 13 shtator 09:47
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  GOLF 1.9 TDI 77KW FULL OPCION
  Vetura

  GOLF 1.9 TDI 77KW FULL OPCION

  ✅Golf 6 1.6 TDI Highline ✅ Viti 2010 Pa Dogan 📞044532990 049160886 ✅Posedon Klimatonc ✅Arb

  Gllogoc 13 shtator 09:31
  5.400 €
 • 9 foto
  Ceddy dizell 2.0-Sdi,viti 2004, me klim
  Vetura

  Ceddy dizell 2.0-Sdi,viti 2004, me klim

  Shes Ceddy dizell 2.0-Sdi, viti 2004, q 1 vit i ardhun ne Ks,- klim, xhamat me rrym,central, Abs, E

  Gllogoc 13 shtator 09:27
  3.200 €
 • 10 foto
  Shtepi toke ne vasilev
  Shtepi / Vila

  Shtepi toke ne vasilev

  45 ari +shtepi 2 katshe

  Gllogoc 13 shtator 09:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ford Focus 1.6 full extra 2011
  Vetura

  Ford Focus 1.6 full extra 2011

  Ford Focus / 1.6 - 5 Shpejsi - Viti - 2011 - 103 mi KM të kalume. - Full exstra - Vetura posedon: -

  Gllogoc 13 shtator 09:14
  3.600 €
 • 10 foto
  Mercedes 250 Disel
  Vetura

  Mercedes 250 Disel

  Mercedes 250 D ne gjendje t mir Rks i skaduar TIPTOP Posedon⬇️ ✅Abs ✅Centrall ✅Viti prodhimit 19

  Gllogoc 13 shtator 09:06
  900 €
 • 3 foto
  Motorr elektromotorr
  Makina dhe vegla

  Motorr elektromotorr

  Kam shum lloje te elektromotorrav

  Gllogoc 13 shtator 08:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Papuqe me qira
  Makina dhe vegla

  Papuqe me qira

  Zhabica edhe dizwll eshe benxins shum te mira punojm me to dhe i lshojna me qera mvaret pi punes qa

  Gllogoc 13 shtator 08:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Husfarno per asfallt
  Makina dhe vegla

  Husfarno per asfallt

  Husfarno teper e mir per beton e asfallt

  Gllogoc 13 shtator 08:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Te2 kombi 1.9
  Makina dhe vegla

  Te2 kombi 1.9

  Kombi viti 1988 teper mir punin regjistrim ska qe 3 muj i ka dal motorri 1.9 dizell guna shum te mir

  Gllogoc 13 shtator 08:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET FORD FJESTA 1.3 BENXIN
  Vetura

  SHITET FORD FJESTA 1.3 BENXIN

  VETURA PUN MIR EC MIR ESHT SHUM E SHTENGUNE RKS 10 MUJ POSEDON FELLNE TE MIRA KLIM CENTRALL. 2 QELSA

  Gllogoc 13 shtator 07:49
  2.600 €
 • 4 foto
  SHITET RENO 1.6 BENXIN ME KLIM
  Vetura

  SHITET RENO 1.6 BENXIN ME KLIM

  VETURA PUN MIR EC MIR RKS 5 MUJ BEJ NDRRIM

  Gllogoc 13 shtator 07:48
  1 €
 • 5 foto
  SHITET PEZHO 206 1.9 DIZELL
  Vetura

  SHITET PEZHO 206 1.9 DIZELL

  VETURA PUN MIR EC MIR RKS I SKADUAR.1.9 DIZELL ME KLIM.BEJM NDRRIM.

  Gllogoc 13 shtator 07:48
  1.650 €
 • 4 foto
  Cedy wv
  Vetura

  Cedy wv

  Kerr familjar cedy teper i mir

  Gllogoc 13 shtator 07:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Bursalic fleks
  Makina dhe vegla

  Bursalic fleks

  Pursalica te mdhaja disa lloje ne rregull pa asniproblem

  Gllogoc 13 shtator 07:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet opell vivaro kombi furgon
  Vetura

  Shitet opell vivaro kombi furgon

  Shitet opell vivaro Motorri 2.5 dizell Ndrruesi manuell 170 mi klm te garantuara me liber ,ne gjend

  Gllogoc 13 shtator 06:57
  Me Marrveshje