Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gllogoc

 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: whatsapp: 0022997351844 Përshëndetje të gjithëve: [email protected]

  Gllogoc 17 shtator 11:46
  145 €
 • 5 foto
  Opell omega
  Vetura

  Opell omega

  Ngjendje tmir baj ndrrim vetem me golf 2 dizell

  Gllogoc 17 shtator 10:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Izolim me Kondor
  Sherbime

  Izolim me Kondor

  Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm - Plloqa - Temel - Podrume - Ballkon - Banjo - Drenazha- kulma tba

  Gllogoc 17 shtator 08:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Opel 1.7tdi
  Vetura

  Shitet Opel 1.7tdi

  Shitet Opel Combo 1.7 tdi klim centrall espe gjamat me rrym regjistrim iskadum që 1jav qdo gje ngjen

  Gllogoc 17 shtator 08:37
  2.300 €
 • 11 foto
  Shiten fellnet
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet

  Fellne 185/60/R15 me kater shrafa Fellne 195/65/R14 me kater shrafa Bandash te thjesht 195/65/R15

  Gllogoc 17 shtator 06:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  J-JBL Flip 4 portable wireless bluetooth speaker
  Audio / CD / Stereo

  J-JBL Flip 4 portable wireless bluetooth speaker

  J-JBL Flip 4 portable wireless bluetooth speaker

  Gllogoc 17 shtator 01:17
  181 €
 • 2 foto
  Apple Iphone XS Max 512GB Factory Unlocked
  Telefona celulare

  Apple Iphone XS Max 512GB Factory Unlocked

  Brand New Original Apple Iphone XS Max 512GB Unlocked sealed in box with all accessories and with 1

  Gllogoc 17 shtator 01:05
  545 €
 • 1 foto
  Canon EOS 5D Mark IV Digital SLR Camera
  Fotoaparate

  Canon EOS 5D Mark IV Digital SLR Camera

  Canon EOS 5D Mark IV Digital SLR Camera and lens 24-105 for sales interested buyers contact me at da

  Gllogoc 16 shtator 23:25
  1.200 €
 • 0 foto
  Samsung QN65Q900RBFXZA Flat 65" QLED 8K Q900 Series Smart TV (2019)
  TV / LCD / Plasma

  Samsung QN65Q900RBFXZA Flat 65" QLED 8K Q900 Series Smart TV (2019)

  Samsung QN65Q900RBFXZA Flat 65" QLED 8K Q900 Series Smart TV (2019) for sales interested buyers cont

  Gllogoc 16 shtator 23:21
  1.000 €
 • 3 foto
  Kamion Skani Automatik tiptronik, me dogan, 2003
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamion Skani Automatik tiptronik, me dogan, 2003

  Shitet kamion Scania ne gjendje te mire pune, i pershtatshem per bartje i ardhur nga jashtë, ka shib

  Gllogoc 16 shtator 23:14
  12.000 €
 • 7 foto
  Peugot 107 pa dogan, Benzin 1.1 Manual
  Vetura

  Peugot 107 pa dogan, Benzin 1.1 Manual

  Shitet Peugot 107 negjendje perfekte Benzin 1.1 , pa dogan,Marshi manual Vetura ka gjendje shume te

  Gllogoc 16 shtator 22:45
  2.950 €
 • 6 foto
  Bmw 525 TDS
  Vetura

  Bmw 525 TDS

  Shitet Bmw 525 TDS me motorr te modelit te ri 150 ps shum e shtrengume pa vrejtje mrena krejt ilkur

  Gllogoc 16 shtator 22:33
  850 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz Vito 111 cdi , e doganuar
  Vetura

  Mercedes-Benz Vito 111 cdi , e doganuar

  Vetura ngjendje te rregullt , e sapo doganuar , me klim

  Gllogoc 16 shtator 20:45
  3.800 €
 • 3 foto
  Caddy tdi
  Vetura

  Caddy tdi

  Shitet ceddy ne gjendje te shkelqyer i gatshem per vozitje

  Gllogoc 16 shtator 20:45
  4.200 €
 • 3 foto
  Turbo Bmw E46 2.0 prei 98 - 2005
  Autopjese dhe paisje

  Turbo Bmw E46 2.0 prei 98 - 2005

  Turbo osht e re

  Gllogoc 16 shtator 20:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet golf 2 benzin me regj 10 muj urgje t
  Vetura

  Shitet golf 2 benzin me regj 10 muj urgje t

  Shitet golfi benzin 1.6 urgjent me regjistrim deri ne qershor 2020 ne gjendje te rregull+38344878542

  Gllogoc 16 shtator 20:36
  850 €
 • 5 foto
  Shitet passat-i ne gjendie te mir
  Vetura

  Shitet passat-i ne gjendie te mir

  Vetura në shitje passat Viti 2002 Benxin 2.0 i thjesht Regjistrim 5 Muaj ka CLIMAtronike 4 gjamat me

  Gllogoc 16 shtator 20:25
  3.100 €
 • 5 foto
  golf 3 benzin 1.6 plin qmimi 1100
  Vetura

  golf 3 benzin 1.6 plin qmimi 1100

  golf 3 benzin 1.6 plin qmimi 1100 rigjiatrim 1 muj esht ne gjendje shum te mir per me shum informata

  Gllogoc 16 shtator 18:56
  1.100 €
 • 4 foto
  Shitet matorri
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet matorri

  Shes matorrin I po sa ardhur nga zvicra me dogan tkryne per mashum info ±38649819008

  Gllogoc 16 shtator 16:43
  1.700 €
 • 3 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721

  Japim tenda, tavolina, karrika, me qera per ahengje te ndryshme dhe ceremoni te ndryshme. Posedojme

  Gllogoc 16 shtator 16:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Fiat Dukat 2.5 dizel ose edhe pjes pjes
  Vetura

  Shes Fiat Dukat 2.5 dizel ose edhe pjes pjes

  Shes kamioneten fiat dukato 2.5 dizel rks i skadum motorrin gjendje shum tmire kamioneta edhe shitet

  Gllogoc 16 shtator 15:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes Benz C220 I posa ardhur nga De
  Vetura

  Mercedes Benz C220 I posa ardhur nga De

  Shes Mercedes Benz I posa Ardhur nga Gjermanija C 220 Cdi turbodisel vetura osht ne gjendje te mire

  Gllogoc 16 shtator 15:36
  1.600 €
 • 5 foto
  Izolim me Kondor
  Sherbime

  Izolim me Kondor

  Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm - Plloqa - Temel - Podrume - Ballkon - Banjo - Drenazha- kulma tba

  Gllogoc 16 shtator 15:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes pjes per T5 Turan 2013 te gjitha nga ??
  Autopjese dhe paisje

  Shes pjes per T5 Turan 2013 te gjitha nga ??

  Shes dy amortizer e mram t5 rrypa dhembzor cilinder agerventill diska per mercedes agrventill per T5

  Gllogoc 16 shtator 15:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW Jetta 16
  Vetura

  VW Jetta 16

  VW Jetta 1.6 dizell, shpenzime te uleta 4.7 litra ne rruge te gjata, 6.5 rruge lokale, gjendje perfe

  Gllogoc 16 shtator 15:03
  6.700 €
 • 3 foto
  Shes veturen
  Vetura

  Shes veturen

  Vetura në shitje, është në gjëndje të rregullt dhe e ruajtur mirë, ka 4 dyer, kukë si dhe panoramë d

  Gllogoc 16 shtator 14:15
  3.100 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Makineri dhe inventare

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 14:15
  4.568 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 13:55
  9.775 €
 • 3 foto
  Punime me resin epoxy.
  Veshje / Kepuce / Ore

  Punime me resin epoxy.

  Punime me resin,sipas porosisë. Tavolina,qafore,aksesorë të ndryshëm. Me shumicë(me design dhe logo)

  Gllogoc 16 shtator 13:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 13:23
  96.565 €
 • 3 foto
  piagio 125 dy takt
  Motore (mbi 50 cc)

  piagio 125 dy takt

  skuteri esht 125 cc dy takt ne gjendje shum te mir pune per ma shum kontakto

  Gllogoc 16 shtator 13:06
  330 €
 • 10 foto
  Astra F 1.6 bensin me klim viti 1994
  Vetura

  Astra F 1.6 bensin me klim viti 1994

  astra f 1.6 benzin me klim viti i prodhimit 1994 astra eshte ne gjendje shum te mir teknike ka

  Gllogoc 16 shtator 13:05
  1.050 €
 • 3 foto
  Lt ndrrim vetem maxi  regjistrim deri 19.07.2020
  Vetura

  Lt ndrrim vetem maxi regjistrim deri 19.07.2020

  Shitet oseNdorrhet vetem me sprinter ose lt me kan ma i madh maxi Motorri 2.8 lt 3.5

  Gllogoc 16 shtator 12:43
  3.900 €
 • 0 foto
  Shes kombin 1.9 disell
  Vetura

  Shes kombin 1.9 disell

  Shum ne gjendje te mir ska nevoj per asnje investim

  Gllogoc 16 shtator 12:15
  1.400 €
 • 4 foto
  Shitet Biki
  Kafshe ferme

  Shitet Biki

  Shitet Biki osht shum i mir

  Gllogoc 16 shtator 12:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 205/55/R16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 205/55/R16

  Shiten fellnet me guma te ardhun nga Gjermonia per golf 6,7,passat caddy etj.

  Gllogoc 16 shtator 12:03
  260 €
 • 11 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Shes fellne me guma nr.16,17,18 te posa ardhun nga Gjermonija Viber+38344215766

  Gllogoc 16 shtator 12:03
  240 €
 • 1 foto
  Fellne me guma nr 16
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me guma nr 16

  Shiten fellnet me guma shum te mira nr 16 . Per golf 5.6.7 e tje per ma shum tel +38344215766

  Gllogoc 16 shtator 12:02
  260 €
 • 10 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Shes fellne me guma , nr. 16-17- te posa ardhun nga Gjermonija Viber +38344215766

  Gllogoc 16 shtator 12:02
  330 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 11:55
  555 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Mobilje

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 11:55
  633 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Lokale / Punetori / Magazina

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 11:55
  955 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Libra / Revista

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 11:43
  9.785 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Bileta / Udhetime

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 11:43
  6.955 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Mobilje

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 16 shtator 11:43
  95.654 €
 • 1 foto
  blej pllaka te modemave dhe resiverave defekt
  Pjese per kompjuter

  blej pllaka te modemave dhe resiverave defekt

  blej pllakat defekt te modemave te cilet perdoren per internet , pastaj pllakat e cd dhe vdv romave

  Gllogoc 16 shtator 11:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ram memorje per laptop 2 GB === DDR2
  Pjese per kompjuter

  ram memorje per laptop 2 GB === DDR2

  shiten keto ram memorje per laptopa ne gjendje te rregullt 4 copa nga 2 GB qmimi per cope 5 eur

  Gllogoc 16 shtator 11:20
  5 €
 • 0 foto
  ram memorje 2 gb laptopit  DDR3
  Pjese per kompjuter

  ram memorje 2 gb laptopit DDR3

  shitet ram 2 gb ne rregull per laptopa ddr3

  Gllogoc 16 shtator 11:19
  7 €
 • 2 foto
  Bosch Pump 1.9Turbo
  Autopjese dhe paisje

  Bosch Pump 1.9Turbo

  Bosch Pump per 1.9 Turbo Viber: +38345874221

  Gllogoc 16 shtator 10:51
  45 €
 • 10 foto
  Kifa Mont Dyer per garazha 044681559
  Materiale ndertimi

  Kifa Mont Dyer per garazha 044681559

  Dyer per garazha motorr dhe pa motorr Dyer industriale dim te ndryshme Dyer per oborre dhe motorra

  Gllogoc 16 shtator 10:22
  Me Marrveshje