Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gllogoc

 • 1 foto
  Shitet frigo Pepsi
  Teknik dhe paisje

  Shitet frigo Pepsi

  Frigoriferi punon shum mir

  Gllogoc Sot, 12:00
  160 €
 • 2 foto
  Shitet frigo per pije I BRAVOS
  Teknik dhe paisje

  Shitet frigo per pije I BRAVOS

  Frigoriferi punon shum mire i ka edhe raftat

  Gllogoc Sot, 12:00
  170 €
 • 1 foto
  Shitet frigo per pije COCA COLA
  Teknik dhe paisje

  Shitet frigo per pije COCA COLA

  Frigoriferi esht ne gjendje te shkelqyer shum pak i perdorur

  Gllogoc Sot, 12:00
  190 €
 • 2 foto
  Shiten komodat
  Mobilje

  Shiten komodat

  Komodat jan ne gjendje prefekte shum pak te perdorura dhe aspak te demtuara me dimensione 1.20xm

  Gllogoc Sot, 11:59
  70 €
 • 11 foto
  Shtepi Banimi / e mobiluar / Lokale Afariste
  Shtepi / Vila

  Shtepi Banimi / e mobiluar / Lokale Afariste

  Shitet Shtepia e Mobiluar komplet me dy Lokale Afariste. Shtepia ka 130 m/2 dhe ka 3 kate. Kati i pa

  Gllogoc Sot, 11:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Opel aster
  Vetura

  Shes Opel aster

  Shes aster viti i prodhimit 93 benzins regjistrim 1 vit te plot , hidraulik , centrall , shiber , 4

  Gllogoc Sot, 11:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Aporata per myk vllag lageshti ??✔️☑️☎️
  Makina dhe vegla

  Aporata per myk vllag lageshti ??✔️☑️☎️

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Gllogoc Sot, 11:32
  1 €
 • 6 foto
  Maqina per vllag myk lageshti
  Teknik dhe paisje

  Maqina per vllag myk lageshti

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Gllogoc Sot, 11:27
  1 €
 • 3 foto
  Arctic bag per fjetje ne natyr
  Paisje per sport

  Arctic bag per fjetje ne natyr

  Arctic bag per camping ne natyr. Shes jorganin e fjetjes natyror esht prodhim zviceran i dedikuar p

  Gllogoc Sot, 11:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet biku
  Kafshe ferme

  Shitet biku

  Shitet biku i rritur me produkte bio per informata kontakto ne viber +38345871487

  Gllogoc Sot, 10:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda.Tym dhe fishekzjarre
  Sherbime

  Tenda.Tym dhe fishekzjarre

  Ofrojme tym dhe fishekzjarre per dasma dhe ahengje familjare Tel:+38345530036 +38349383133

  Gllogoc Sot, 10:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ofrojme sherbimin e tymit
  Sherbime

  Ofrojme sherbimin e tymit

  Ofrojm shërbimin e tymit apo mjegullës artificiale, Tel:viber dhe whatsapp ne nr: +38349383133 +3834

  Gllogoc Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tenda EGZONI 049633978
  Sherbime

  Tenda EGZONI 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te

  Gllogoc Sot, 10:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes pastorrmen lop
  Kafshe ferme

  Shes pastorrmen lop

  Shes lopen me 5lit tamel lop e bjeshkes shum e mir

  Gllogoc Sot, 10:45
  900 €
 • 4 foto
  Shes biçikletat Elektrike nga Zvicrra
  Paisje per sport

  Shes biçikletat Elektrike nga Zvicrra

  SHES biçikletat e ardhura nga Zvicrra Njera është Elektrike me Goma 20 \'\' podeson Motorat vetem Ba

  Gllogoc Sot, 10:20
  70 €
 • 8 foto
  Shitet Renault Trafic.Viti.2009.2.0.Dizel
  Vetura

  Shitet Renault Trafic.Viti.2009.2.0.Dizel

  Shes Renault trafic viti 2009 dizel.2.0.Te interesuarit tel.044285065.Viber.+38344285065.

  Gllogoc Sot, 10:15
  3.000 €
 • 0 foto
   san 270 duj
  Kafshe ferme

  san 270 duj

  shes 270 duj sane te sapolidhur ne poklek. qmimi 1.3 euro per duk. per me shume informata ne tel . 0

  Gllogoc Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   san 270 duj
  Kafshe shtepiake

  san 270 duj

  shes 270 duj sane te sapolidhur ne poklek. qmimi per duk eshte 1.3 euro . per informata 044170889

  Gllogoc Sot, 09:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Lopa Bars
  Kafshe ferme

  Shitet Lopa Bars

  Shitet lopa osht bars 7 muaj , shtohet per her te dyt , lopa nuk ka vrejtje osht shum e mir , Osht K

  Gllogoc Sot, 09:53
  2.000 €
 • 8 foto
  Separe tavolina nga druri
  Materiale ndertimi

  Separe tavolina nga druri

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme punojm edhe me porosi me kalitet te lart 04494

  Gllogoc Sot, 09:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dhoma gjumi +38349200094
  Mobilje

  dhoma gjumi +38349200094

  Dhoma gjumi me porosi dyer dhe separe me dizajne dhe ngjyra sipas porosis +38345327459 +38349200094

  Gllogoc Sot, 09:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dyer 90x200 3+1 gratis
  Materiale ndertimi

  Dyer 90x200 3+1 gratis

  Dyer te perdorura po te mira shum me ram 20 cm

  Gllogoc Sot, 09:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bmw e36 318i
  Vetura

  Bmw e36 318i

  Shes bmw e36 ni viti regjistrim me klim fuksionale airbeg xhamat me rrym pasqyret bexin pilin ne d

  Gllogoc Sot, 09:20
  1.500 €
 • 7 foto
  BMW E320d
  Vetura

  BMW E320d

  Shes makinen, ne gjendje te rregullt, i regjistruar RKS.

  Gllogoc Sot, 09:16
  2.000 €
 • 8 foto
  tavolina separe +38345327459
  Materiale ndertimi

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Gllogoc Sot, 09:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  separe tavolina +38345327459
  Materiale ndertimi

  separe tavolina +38345327459

  punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart 044945648

  Gllogoc Sot, 09:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Lopa
  Kafshe ferme

  Shitet Lopa

  Shitet Lopa me viq femer, viqi i ka 2 jav dhe lopa mjelet ka tamel deri ne 15 litra ne dit. Lopa esh

  Gllogoc Sot, 09:03
  1.450 €
 • 2 foto
  Shes mbuloj per t5 2.60 e gjat
  Vetura

  Shes mbuloj per t5 2.60 e gjat

  Shes mbuloj per t5 2.60 e gjat dhe e gjer 1.90. T4.t5.lt.sprinter Viber +38344232870

  Gllogoc Sot, 08:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes t5 1.9 tdi me klim
  Vetura

  Shes t5 1.9 tdi me klim

  Shes t5 1.9 tdi me klim central alarm viti 2007 i po sa ardhur nga jasht.t4.t5.lt.sprinter Viber +38

  Gllogoc Sot, 08:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes ceraden per t4 dupelkabin
  Vetura

  Shes ceraden per t4 dupelkabin

  Shes ceraden per t4 dupelkabin shum e rujtne.t4.lt.t5 Viber +38344232870

  Gllogoc Sot, 08:56
  180 €
 • 11 foto
  tavolina separe +3834200094
  Mobilje

  tavolina separe +3834200094

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Gllogoc Sot, 08:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Separe dhe tavolina 045327459
  Mobilje

  Separe dhe tavolina 045327459

  punojm separe me ngjyra te ndryshme na gruri dhe tavolina nga druri punojm edhe me porosu ju mirpres

  Gllogoc Sot, 08:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet mondial 150 cc urgjent
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet mondial 150 cc urgjent

  Shitet mondial 150 cc shum mir punon maqina . Jasht so ffort i rujtun ama nmaqin a super e shes

  Gllogoc Sot, 08:46
  200 €
 • 5 foto
  separe dhe tavolina me krejt ngjyrat
  Materiale ndertimi

  separe dhe tavolina me krejt ngjyrat

  punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart 044945648

  Gllogoc Sot, 08:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Gllogoc Sot, 08:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lop shterr
  Kafshe ferme

  Lop shterr

  Lopa asht simentall shterrp 044245505 vajber +38344245505

  Gllogoc Sot, 08:09
  780 €
 • 4 foto
  Peugeot 206 -03
  Vetura

  Peugeot 206 -03

  Shitet Pezho 206 1.6b

  Gllogoc Sot, 07:33
  1.400 €
 • 5 foto
  Rimorkio me qera
  Kamionë

  Rimorkio me qera

  Rimorkio eshte ne gjendje shum te mire teknike e pershtatshme per transport te rollnev, armatures, c

  Gllogoc Sot, 07:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet rimorkio ose jepet me qera
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitet rimorkio ose jepet me qera

  Shitet rimorkio me cerad eshte ne gjendje shum te mire. rimorkio rolet e vitit 1997 e regjistrim

  Gllogoc Sot, 07:33
  5.200 €
 • 2 foto
  Kokë terheqese
  Kamionë

  Kokë terheqese

  Iveco 350-tsh Me sistem te kiperit Viti 1999 regjistrim i skaduar Nuk eshte hipotek Veq koka e ka

  Gllogoc Sot, 07:33
  8.000 €
 • 1 foto
  shitet Play station2
  Teknik dhe paisje

  shitet Play station2

  Sony ngjendj trregullt vetem nje memory card i mungon e ka vetem nje xhestik dy CD ndrrim I mundsh

  Gllogoc Sot, 06:25
  20 €
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Gllogoc Sot, 02:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes fellne me goma te reja per opel R16
  Autopjese dhe paisje

  shes fellne me goma te reja per opel R16

  shes fellne 16 nderroj me 15 per opel me goma te reja i shes per arsye mi ba ni numer mat tvogel 1

  Gllogoc Sot, 00:48
  220 €
 • 4 foto
  Shes BMW Benzin
  Vetura

  Shes BMW Benzin

  Shes

  Gllogoc Sot, 00:02
  1.700 €
 • 2 foto
  Zerim Tenda karrike me qira +38345252957
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim Tenda karrike me qira +38345252957

  Zerim Tenda dhe Karrike me qira per raste ndryshme si:darsma,fejesa, dhe neja te ndryshme Tel:045-2

  Gllogoc Dje, 23:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Citroen C3
  Vetura

  Citroen C3

  Citroen C3 viti 2003 me Klim tronike 1.4 benzin 1 vit rigjstrim te plot 4 guma te reja nuk ki n

  Gllogoc Dje, 23:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PJESE- NISSAN MURANO. 2007
  Vetura

  PJESE- NISSAN MURANO. 2007

  Te ne mund te gjeni pjes per nissan murano Si dhe shume tipe te tjera te makinave 4x4 Gjendemi ne Ll

  Gllogoc Dje, 23:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PJESE PER MITSUBISHI OUTLANDER 2.4-2004/5
  Vetura

  PJESE PER MITSUBISHI OUTLANDER 2.4-2004/5

  PJES PER MITSUBISHI OUTLANDER 2.4 -AUTOMATIK SI DHE PJESE PER XHIPA TE NDRYSHEM NR-0038349194854

  Gllogoc Dje, 23:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PJESE PER HYUNDAI TERACANO 2.9-2005
  Vetura

  PJESE PER HYUNDAI TERACANO 2.9-2005

  Pjese per Hyundai teracano-Tucson-Santa fe Dhe shum tipe te ndryshme te gjipave Ju mirpresum Tel-+38

  Gllogoc Dje, 23:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PJESE PER SSANJYNG-KYRON-REXTON
  Vetura

  PJESE PER SSANJYNG-KYRON-REXTON

  TE NE MUND TE GJENI PJESE PER SSANGYONG SI DHE SHUM LLOJE TE GJIPAVE Nr-+38349194854 04419485

  Gllogoc Dje, 23:25
  Me Marrveshje