Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gllogoc

 • 5 foto
  Shitet passat-i ne gjendie te mir
  Vetura

  Shitet passat-i ne gjendie te mir

  Vetura në shitje passat Viti 2002 Benxin 2.0 i thjesht Regjistrim 5 Muaj ka CLIMAtronike 4 gjamat me

  Gllogoc Sot, 14:13
  3.100 €
 • 11 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049633978

  Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare

  Gllogoc Sot, 14:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  mshtjerr
  Kafshe ferme

  mshtjerr

  shes mshtjerren permashum na kontaktoni ne kit numer 045612620

  Gllogoc Sot, 14:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes viqat
  Kafshe ferme

  shes viqat

  shes 2viqa jan nga 4mujsh,njera asht shyt,kurse tjera me brina jan tmir mi majt baj edhe.mi pre ndrr

  Gllogoc Sot, 14:01
  950 €
 • 10 foto
  Bika
  Kafshe ferme

  Bika

  Shiten bikat me marreveshje. Mund te thirrni edhe ne viber +38344181548

  Gllogoc Sot, 13:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lop me viq
  Kafshe ferme

  Lop me viq

  Shitet lopa me viq. Lopa e ka viqin e 4 asht tuj u mjel Raca Simental Viqi i ka rreth 4 muaj asht f

  Gllogoc Sot, 13:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet urgjend gjeta benzin 1.6
  Vetura

  Shitet urgjend gjeta benzin 1.6

  Shitet urgjend gjeta benzin 1.6 benzin ne gjendje te rregull me 5 shpejci me rks te skaduar bajm edh

  Gllogoc Sot, 13:51
  480 €
 • 2 foto
  Shes pastorrmen lop
  Kafshe ferme

  Shes pastorrmen lop

  Shes lopen me 5lit tamel lop e bjeshkes shum e mir

  Gllogoc Sot, 13:39
  900 €
 • 3 foto
  Atv 250cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv 250cc

  Atv ngjendje shum tmir mundsi ndrrimi me kros

  Gllogoc Sot, 13:31
  1.000 €
 • 2 foto
  SHITET FIJAT SCUDO 1.9 DIZELL RKS
  Vetura

  SHITET FIJAT SCUDO 1.9 DIZELL RKS

  VETURA PUN MIR ESHT NE GJENDJE TE MIR GOMAT E MIR RKS 1 MUJ .PERKTHIM MRENA DITES.

  Gllogoc Sot, 13:31
  1.700 €
 • 2 foto
  Frizi ne shitje
  Teknik dhe paisje

  Frizi ne shitje

  Shitet frizi simens ne gjendje te rregullt naltesia 1m e 50 cm I ardhun nga jasht

  Gllogoc Sot, 13:19
  100 €
 • 5 foto
  Shiten 10 bika
  Kafshe ferme

  Shiten 10 bika

  Shiten 10 bika , numri për kontakt 044 900 051 .

  Gllogoc Sot, 13:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI
  Vetura

  BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI

  Blejm vetura , Pa Dogan RKS AKSIDENT

  Gllogoc Sot, 12:53
  2.222 €
 • 5 foto
  Citroen C3
  Vetura

  Citroen C3

  Citroen C3 viti 2003 me Klim tronike 1.4 benzin 1 vit rigjstrim te plot 4 guma te reja nuk ki n

  Gllogoc Sot, 12:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Wifi vireles
  Pjese per kompjuter

  Wifi vireles

  Shiten 2 wifi t ardhun nga gjermania jan per objekte t mdhaja

  Gllogoc Sot, 12:43
  50 €
 • 11 foto
  BORA 1.9 TDI 11MUJ RKS
  Vetura

  BORA 1.9 TDI 11MUJ RKS

  BORA 1.9 TDI 11 MUJ RKS FULL OPCJON POSDON KLIM ATRONIK ESP ARBEK FELLGA ME GOMA T REJA GJAM ME RRYM

  Gllogoc Sot, 12:38
  3.400 €
 • 10 foto
  GOLF 2.0 GT FULL OPCJON I DOGANUAR
  Vetura

  GOLF 2.0 GT FULL OPCJON I DOGANUAR

  🚘 GOLF V 2.0 TDI FULL OPCION !🚘 ⚙ VITI 2004 RKS KM.2011xx⚙ 📞🔔0

  Gllogoc Sot, 12:37
  5.600 €
 • 11 foto
  MERCDES E 280 CDI I DOGANUR FULL OPCJON
  Vetura

  MERCDES E 280 CDI I DOGANUR FULL OPCJON

  MERCEDES E CLAS 280 CDI FULL AMG/// AUTOMATIK TIP TONIC 🔔📞0

  Gllogoc Sot, 12:37
  8.800 €
 • 9 foto
  MERCDES C 220 CDI EVO MOTORR
  Vetura

  MERCDES C 220 CDI EVO MOTORR

  ⚙MERCEDES C CLAS 220 CDI EVO MOTORR! ⚙VITI 2003 KM :236XXX RKS

  Gllogoc Sot, 12:36
  5.200 €
 • 9 foto
  MERCDES E 270 CDI FULL OPCJON
  Vetura

  MERCDES E 270 CDI FULL OPCJON

  MERCEDES E CLAS 270 CDI AVANTGARDE AUTOMATIK TIP TONIC 🔔📞049

  Gllogoc Sot, 12:36
  5.900 €
 • 6 foto
  Skele me qera
  Materiale ndertimi

  Skele me qera

  SKELE ME QERA I JEPIM SKELET ME QERA JANE 70 CM JANE SHUME TE SIGURTA PER PUNE NE

  Gllogoc Sot, 12:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Bigi
  Kafshe ferme

  Shitet Bigi

  Shitet bigi qmimi sipas marreveshjes

  Gllogoc Sot, 12:05
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME IZOLIM MATERJAL GJERMAN
  Mobilje

  ZBRITJE ROLETE ALUMINI ME IZOLIM MATERJAL GJERMAN

  Rolete Alumini me izolim rolete pvc plastik perde zebra 23 euro m2 te gjitha llojet kan 5 vite gar

  Gllogoc Sot, 12:03
  37 €
 • 2 foto
  Ofrojme sherbimin e tymit
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ofrojme sherbimin e tymit

  Vallezimi i dhëndrrit dhe i nuses per herë të parë, patjetër duhet te jetë i përkryer por që të jetë

  Gllogoc Sot, 11:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda.Tym dhe fishekzjarre
  Sherbime

  Tenda.Tym dhe fishekzjarre

  Ofrojme tym dhe fishekzjarre per dasma dhe ahengje familjare Tel:+38345530036 +38349383133

  Gllogoc Sot, 11:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ofrojme sherbimin e tymit
  Sherbime

  Ofrojme sherbimin e tymit

  Ofrojm shërbimin e tymit apo mjegullës artificiale, Tel:viber dhe whatsapp ne nr: +38349383133 +3834

  Gllogoc Sot, 11:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW Passat dizel
  Vetura

  VW Passat dizel

  +38345295112

  Gllogoc Sot, 11:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ford connect per me shum info viber+38345295112
  Vetura

  Ford connect per me shum info viber+38345295112

  Ford connect pikapi 1.8 disel shumë i mirë Rks 10 muj regjistrim Me klim Shitet ndrrohet me vetura

  Gllogoc Sot, 11:35
  2.700 €
 • 11 foto
  Shiten ndrrohen 2 vetura
  Vetura

  Shiten ndrrohen 2 vetura

  e 270 cdi automatik senzor full opcion rks shitet ndrohet me vetura te ndryshme si golf 4/5/6/bmw/ca

  Gllogoc Sot, 11:35
  11.000 €
 • 3 foto
  shes lop me viq
  Kafshe ferme

  shes lop me viq

  shitet lopa me viq qe 3 muj ka pjell 10 litra tamel plus viqi sa thith viqi femen numri telefonit 0

  Gllogoc Sot, 11:31
  1.200 €
 • 0 foto
   san 270 duj
  Kafshe ferme

  san 270 duj

  shes 270 duj sane te sapolidhur ne poklek. qmimi 1.3 euro per duk. per me shume informata ne tel . 0

  Gllogoc Sot, 11:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   san 270 duj
  Kafshe shtepiake

  san 270 duj

  shes 270 duj sane te sapolidhur ne poklek. qmimi per duk eshte 1.3 euro . per informata 044170889

  Gllogoc Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ROLETE ALUMINI ME SHKUM MATERJAL GJERMN
  Mobilje

  ROLETE ALUMINI ME SHKUM MATERJAL GJERMN

  rolete alumini me shkum MATERJAL GJERMAN rolete pvc plastik 23 euro m2 viber 0037744171866

  Gllogoc Sot, 11:11
  37 €
 • 2 foto
  shitet Mitsubishi
  Vetura

  shitet Mitsubishi

  Shitet Mitsubishi ne gjendje shum te mir..Ka klim abs central me krejt gjerat.Eshte 4x4 .per me shum

  Gllogoc Sot, 11:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes 200 dizel
  Vetura

  Mercedes 200 dizel

  Shitet vetura Mercedes E - 200 CDI ELEGANC BlueEfficiency viti 2009, AUTOMATIK : vetura eshte full e

  Gllogoc Sot, 11:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes C klass Facelift Avangard Blueefficiency
  Vetura

  Mercedes C klass Facelift Avangard Blueefficiency

  Shes Mercedes benz c klasse Facelift Avantgarde Blue fficiency viti 16.12.2011 FULL EKSTRA .Vetura p

  Gllogoc Sot, 11:06
  11.700 €
 • 11 foto
  POLO 1.6 105 pes
  Vetura

  POLO 1.6 105 pes

  Shitet polo 1.6 dizell me sigurim deri mujn e 6 2020 ne gjendje shum te mir servisin e krym navi kl

  Gllogoc Sot, 11:05
  7.200 €
 • 4 foto
  Agregat gjenerator
  Makina dhe vegla

  Agregat gjenerator

  Agregat ne gjendje shum tmir

  Gllogoc Sot, 11:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  viq mashkull shyt
  Kafshe ferme

  viq mashkull shyt

  shes viq mashkull ekstra kllas shyt I hes I shnosh me garancuon ika afer 5mujve pres blers

  Gllogoc Sot, 10:57
  820 €
 • 2 foto
  BMW 320
  Vetura

  BMW 320

  Shes BMW 320 viti 2003 2.0 Dizel RKS regjistrim deri ne fund te vitit servis te kryer ne gjendje te

  Gllogoc Sot, 10:57
  5.100 €
 • 2 foto
  Zerim Tenda karrike me qira +38345252957
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim Tenda karrike me qira +38345252957

  Zerim Tenda dhe Karrike me qira per raste ndryshme si:darsma,fejesa, dhe neja te ndryshme Tel:045-2

  Gllogoc Sot, 10:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes Benz C220 I posa ardhur nga De
  Vetura

  Mercedes Benz C220 I posa ardhur nga De

  Shes Mercedes Benz I posa Ardhur nga Gjermanija C 220 Cdi turbodisel vetura osht ne gjendje te mire

  Gllogoc Sot, 10:53
  1.600 €
 • 5 foto
  Kateransore SCM
  Makineri dhe inventare

  Kateransore SCM

  Shitet kateransorja SCM e cila eshte shume e ruajtur dhe praktike. Ne gjendje shume te mire pune. Ka

  Gllogoc Sot, 10:52
  5.400 €
 • 2 foto
  Agregat gjenerator
  Makina dhe vegla

  Agregat gjenerator

  agregat gjeneraator ne gjendje shum te mir honda original me vul 9kw benzin

  Gllogoc Sot, 10:50
  530 €
 • 4 foto
  Agregat dizell 8.5kw
  Makina dhe vegla

  Agregat dizell 8.5kw

  Gjeneratoridizell origjinal dhez edhe me qels edhe me konoppa asniproblemtrefaz edhe monofaz

  Gllogoc Sot, 10:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lopa Qumshtore
  Kafshe ferme

  Lopa Qumshtore

  Shes lopen asht e urt e hes asht Qumshtore jepet me Garancion tregtar nuk jam baj edhe ndrrim viber

  Gllogoc Sot, 10:49
  800 €
 • 2 foto
  Agregat gjenerator
  Makina dhe vegla

  Agregat gjenerator

  Ne gjendje te rregullt 13 Honda benzin original me vul gx 390

  Gllogoc Sot, 10:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Agregat honda 5.5 origjinal
  Makina dhe vegla

  Agregat honda 5.5 origjinal

  Shitet agregati honda me vul 5.5 gx 200 me benxin

  Gllogoc Sot, 10:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Motorr elektromotorr
  Makina dhe vegla

  Motorr elektromotorr

  Elektro motorr 2.2 monofaz kam edhe 3 kw kam edhe trefak 2,2 kw 3.0kw 2.0 kw I pa perdorun Firma M

  Gllogoc Sot, 10:47
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  IZOLIME ME KONDOR
  Punesime

  IZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNO

  Gllogoc Sot, 10:45
  Me Marrveshje