Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gllogoc

 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Gllogoc Dje, 02:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes fellne me goma te reja per opel R16
  Autopjese dhe paisje

  shes fellne me goma te reja per opel R16

  shes fellne 16 nderroj me 15 per opel me goma te reja i shes per arsye mi ba ni numer mat tvogel 1

  Gllogoc Dje, 00:48
  220 €
 • 2 foto
  Zerim Tenda karrike me qira +38345252957
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim Tenda karrike me qira +38345252957

  Zerim Tenda dhe Karrike me qira per raste ndryshme si:darsma,fejesa, dhe neja te ndryshme Tel:045-2

  Gllogoc 14 korrik 23:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Citroen C3
  Vetura

  Citroen C3

  Citroen C3 viti 2003 me Klim tronike 1.4 benzin 1 vit rigjstrim te plot 4 guma te reja nuk ki n

  Gllogoc 14 korrik 23:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PJESE- NISSAN MURANO. 2007
  Vetura

  PJESE- NISSAN MURANO. 2007

  Te ne mund te gjeni pjes per nissan murano Si dhe shume tipe te tjera te makinave 4x4 Gjendemi ne Ll

  Gllogoc 14 korrik 23:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PJESE PER MITSUBISHI OUTLANDER 2.4-2004/5
  Vetura

  PJESE PER MITSUBISHI OUTLANDER 2.4-2004/5

  PJES PER MITSUBISHI OUTLANDER 2.4 -AUTOMATIK SI DHE PJESE PER XHIPA TE NDRYSHEM NR-0038349194854

  Gllogoc 14 korrik 23:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PJESE PER HYUNDAI TERACANO 2.9-2005
  Vetura

  PJESE PER HYUNDAI TERACANO 2.9-2005

  Pjese per Hyundai teracano-Tucson-Santa fe Dhe shum tipe te ndryshme te gjipave Ju mirpresum Tel-+38

  Gllogoc 14 korrik 23:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PJESE PER SSANJYNG-KYRON-REXTON
  Vetura

  PJESE PER SSANJYNG-KYRON-REXTON

  TE NE MUND TE GJENI PJESE PER SSANGYONG SI DHE SHUM LLOJE TE GJIPAVE Nr-+38349194854 04419485

  Gllogoc 14 korrik 23:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PJESE PER GRAND VITARA 2.0 -2001-2005
  Vetura

  PJESE PER GRAND VITARA 2.0 -2001-2005

  Pjese per suzuki grand vitara 2001 deri 2005 Mund te gjeni edhe pjes te ndryshme per gjipa Ju mirpre

  Gllogoc 14 korrik 23:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Jeep cherokee 2.8 -2006 Pjese
  Vetura

  Jeep cherokee 2.8 -2006 Pjese

  Te ne mund te gjeni pjes te ndryshme per gjipa si dhe servisimin e tyre Gjendemi kilometrin e par Ko

  Gllogoc 14 korrik 23:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PJESE PER MITSUBISHI PININ 2001-03
  Vetura

  PJESE PER MITSUBISHI PININ 2001-03

  PJESE PER MITSUBISHI PININ Tel-+38349194854 +38344194854

  Gllogoc 14 korrik 23:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  NISSAN NAVARA -PATHFINDER 2007 PJES
  Vetura

  NISSAN NAVARA -PATHFINDER 2007 PJES

  AUTO PJES & SERVSE-MERGIMI- KOMORAN TE NE MUND TE GJENI PJES TE NDRYSHME PER XHIPA. NISSAN PA

  Gllogoc 14 korrik 23:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PJES NISSAN PATHFINDER-NAVARA-X-TRAIL 2007
  Vetura

  PJES NISSAN PATHFINDER-NAVARA-X-TRAIL 2007

  Te ne mund te gjeni pjes te ndryshme per gjipa si dhe servisimin e tyre Gjendemi kilometrin e par Ko

  Gllogoc 14 korrik 23:21
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ssangyong Rexton pjes Mergimi Komoran
  Vetura

  Ssangyong Rexton pjes Mergimi Komoran

  Te ne mund te gjeni pjes te ndryshme per gjipa si dhe servisimin e tyre Gjendemi kilometrin e par Ko

  Gllogoc 14 korrik 23:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjes per Toyota rav 4 -2004
  Vetura

  Pjes per Toyota rav 4 -2004

  Te ne mund te gjeni pjese perToyota Rav 4 dizel 2004. Si dhe pjese per te gjitha veturat 4x4 Gjendem

  Gllogoc 14 korrik 23:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 -2007
  Vetura

  PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 -2007

  PJES PER SANTA FE 2.2 -2007 -AUTOMATIK -MANUEL SI DHE PJESE PER VETURA 4x4 NR TEl .viber +383491

  Gllogoc 14 korrik 23:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PJESE PER MITSUBISHI DID 3.2 -2003-4
  Vetura

  PJESE PER MITSUBISHI DID 3.2 -2003-4

  PJESE PER MITSUBISHI PAJERO DID 3.2 -AUTOMATIK -MANUEL NR-+38349194854 +38344194854

  Gllogoc 14 korrik 23:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BMW 320
  Vetura

  BMW 320

  Shes BMW 320 viti 2003 2.0 Dizel RKS regjistrim deri ne fund te vitit servis te kryer ne gjendje te

  Gllogoc 14 korrik 22:41
  5.100 €
 • 10 foto
  ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA & ALUMINI - MIZORE
  Mobilje

  ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA & ALUMINI - MIZORE

  Super ofert nga Roleta Bliri Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI Roletat punohen sipas

  Gllogoc 14 korrik 22:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet vetura peugeot 206, 1.4 disel
  Vetura

  Shitet vetura peugeot 206, 1.4 disel

  Ne gjendje te mirë si teknike ashtu e nga pamja, 208400 km te kauara, me klim, abs, komand ne volla

  Gllogoc 14 korrik 22:21
  2.999 €
 • 5 foto
  Maqina per Pvc/ boj edhe ndrrim
  Makineri dhe inventare

  Maqina per Pvc/ boj edhe ndrrim

  Shiten maqinat per plastik ne gjendje te rregullt jan shum pak te perdorura . Bejm edhe ndrrim me na

  Gllogoc 14 korrik 22:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET CORSA B
  Vetura

  SHITET CORSA B

  Ne gjendje shume te mire vetem per vozitje ne gjendje Tip Top dhe shume e ruajtur nuk ka nevoje per

  Gllogoc 14 korrik 22:09
  1.600 €
 • 4 foto
  Dy mshtjerra
  Kafshe ferme

  Dy mshtjerra

  Shes mshtjerrat njana ika 10 muj njana 9 muj

  Gllogoc 14 korrik 22:09
  1.800 €
 • 2 foto
  Shiten Shtepit Super Luksoze
  Shtepi / Vila

  Shiten Shtepit Super Luksoze

  Shiten shtepi super Luksoze ne Qikatov te Drenasit,shtepit kan nje organizim te mir dhe posedojn lej

  Gllogoc 14 korrik 21:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes duj te Sanes
  Kafshe ferme

  Shes duj te Sanes

  kam rreth 250 duj san, qmimi eshte 2.50

  Gllogoc 14 korrik 21:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fito online duke klikuar reklamat
  Kompjutera

  Fito online duke klikuar reklamat

  Fito Para online duke klikuar reklama eshte shum e thjesht Kopjo Linkun me posht Fute ne browser Reg

  Gllogoc 14 korrik 21:21
  40 €
 • 1 foto
  iPhone 5s
  Telefona celulare

  iPhone 5s

  Punon shumm mir baj edhe drrim

  Gllogoc 14 korrik 21:03
  110 €
 • 0 foto
  iPhone 5s
  Telefona celulare

  iPhone 5s

  Punon shumm mir 16 giga

  Gllogoc 14 korrik 21:03
  110 €
 • 5 foto
  Goma te rea per jeep 235/60/r16
  Autopjese dhe paisje

  Goma te rea per jeep 235/60/r16

  goma per gjipa ose kamioneta te ndryshme pothujs se te reja lisi6

  Gllogoc 14 korrik 21:00
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shtepi toke ne vasilev
  Shtepi / Vila

  Shtepi toke ne vasilev

  45 ari +shtepi 2 katshe

  Gllogoc 14 korrik 20:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtepi ne drenas
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne drenas

  Shese shtepine ne Drenas. Shtepia eshte dy kateshe me 4 dhoma gjumi. Sallon kuzhine dhe banjo. Shte

  Gllogoc 14 korrik 20:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  FORD TRANSIT 1.8 DIZELL
  Vetura

  FORD TRANSIT 1.8 DIZELL

  Ford Transit 1.8 dizell viti I prodhimit 2004 i importuar prej Zvicrre. Vetura posedon : Goma te re

  Gllogoc 14 korrik 20:32
  2.999 €
 • 6 foto
  NISSAN QASHQAI +2 -2010 -Disel
  Vetura

  NISSAN QASHQAI +2 -2010 -Disel

  Nissan +2 disel ne gjendje shum te mire i sapo ardhune Ulse 7 4x4 Senzore parkingu Kamer mrapa Ponor

  Gllogoc 14 korrik 20:29
  7.000 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz Clasic A170 full ekstra
  Vetura

  Mercedes Benz Clasic A170 full ekstra

  shess ndrroi mercedes benz clasik A170 Dizel 1.7 maqin shum tmir u shtrngun i paq me.klim abes esp

  Gllogoc 14 korrik 20:21
  2.800 €
 • 4 foto
  Shitet ford focus
  Vetura

  Shitet ford focus

  Shitet vetura.Ford focus.Tel.044285065.+38344285065.

  Gllogoc 14 korrik 19:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Ford.focus.1.8.viti.2000.plin.Benxin.Dizne
  Vetura

  Ford.focus.1.8.viti.2000.plin.Benxin.Dizne

  Shitet ford focus 1.8 plin benxin ne dizne viti 2000.Regjistrim 1 vit.Vetura ka keto opcione klim ne

  Gllogoc 14 korrik 19:51
  2.500 €
 • 0 foto
  Bik
  Kafshe ferme

  Bik

  Shes bikin mbi 500 kg asht shum i mir shyt i ka 1 vit nuk osht i tregut qmimi ne tel 0038344762460 n

  Gllogoc 14 korrik 19:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  blej pjese defekt te kompjuterav me shumice
  Pjese per kompjuter

  blej pjese defekt te kompjuterav me shumice

  blej pjese te kompjuterave me shumice te tipave te vjeter edhe me defekte , pra te gjitha ato qe nuk

  Gllogoc 14 korrik 19:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  blej pllaka te modemave dhe resiverave defekt
  Pjese per kompjuter

  blej pllaka te modemave dhe resiverave defekt

  blej pllakat defekt te modemave te cilet perdoren per internet , pastaj pllakat e cd dhe vdv romave

  Gllogoc 14 korrik 19:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dizne per golf 4 (4 copa) dhe kryt e motorit.
  Autopjese dhe paisje

  Dizne per golf 4 (4 copa) dhe kryt e motorit.

  Shiten 4 dizne per golf 4 si dhe kryt e motorit. Nr. Kontaktit (viber) +383 44 426 354 250 euro ko

  Gllogoc 14 korrik 19:06
  250 €
 • 11 foto
  Shitet Volkswagen Passat CC 2.0 2012 Bluemotion
  Vetura

  Shitet Volkswagen Passat CC 2.0 2012 Bluemotion

  Shitet Volkswagen Passat CC 2.0 2012 Bluemotion Vetura posedon : Marshi Manual 6+1 Shpejtësi Kar

  Gllogoc 14 korrik 19:06
  16.499 €
 • 8 foto
  Biciklet XE-TEN ARROW nr.26
  Paisje per sport

  Biciklet XE-TEN ARROW nr.26

  Shes bicikleten XE-TEN ARROW nr.26. Specifikat e bicikletës: - 24 shpejtësi, - Amortizer para me bl

  Gllogoc 14 korrik 19:06
  420 €
 • 6 foto
  kran 20ton 28m shkarkim ngarkim transport
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  kran 20ton 28m shkarkim ngarkim transport

  Nisi Kran shpk posedon kamionin me kran Palfinger pk66000 me lartesi derj 28 metra dhe peshen maksim

  Gllogoc 14 korrik 18:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mitsubishi l200
  Vetura

  Mitsubishi l200

  shes mitsubishi l200 4x4 ne gjendje te mir viti 2004 me nje vit regjstrim bej ndrrim me traktor 4x4

  Gllogoc 14 korrik 17:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Nissan navara
  Vetura

  Nissan navara

  Shes nissan navara2.5 viti i prodhimit 2001 4x4 me klim gjama elektronik ne gjendje te mir bej ndrr

  Gllogoc 14 korrik 17:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bager volvo 340
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bager volvo 340

  Shes bager volvo 340 viti i prodhimit 2000 35.300 kg ne gjendje te rregullt

  Gllogoc 14 korrik 17:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  bunduzher komatsu d65 px12
  Kamionë

  bunduzher komatsu d65 px12

  Shes bunduzher komatsu viti 1999 ne gjendje te mir

  Gllogoc 14 korrik 17:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bager o& k me qekiq
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bager o& k me qekiq

  shes bagerin o&k 8.5 me qekiq ne gjendje te mir viti i prodhimit 2001 bej ndrrim me kamion 4 aks

  Gllogoc 14 korrik 17:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bager liebherr 934 viti 2004
  Kamionë

  Bager liebherr 934 viti 2004

  shes bager liebher 934B viti 2004 9700ore ne gjendje te rregullt i po sa ardhur nga gjermania me fat

  Gllogoc 14 korrik 17:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet passat-i ne gjendie te mir
  Vetura

  Shitet passat-i ne gjendie te mir

  Vetura në shitje passat Viti 2002 Benxin 2.0 i thjesht Regjistrim 5 Muaj ka CLIMAtronike 4 gjamat me

  Gllogoc 14 korrik 16:34
  3.100 €