Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gllogoc

 • 1 foto
  Shes iphone 4 32 giga icloud veq per pjes
  Telefona celulare

  Shes iphone 4 32 giga icloud veq per pjes

  Shes ajfon 4 32 giga icloud shite veq per pjes Viber +38345848318

  Gllogoc 20 tetor 10:35
  12 €
 • 9 foto
  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme
  Mobilje

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme

  ULSE Per Zyre Ordinanca Lokale Ndryshme Ulse Te Ndryshme Nga Shtofi apo skaji si mbas desh

  Gllogoc 20 tetor 00:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LT 35
  Vetura

  LT 35

  Shes LT 35. 2.4 Turbo Dizell viti 1995 rks i qlajmrum Mundsi ndrrimi Nr +383 49 26 74 75

  Gllogoc 19 tetor 17:14
  1 €
 • 3 foto
  Bager liebherr 934 viti 2004
  Kamionë

  Bager liebherr 934 viti 2004

  shes bager liebher 934B viti 2004 9700ore ne gjendje te rregullt i po sa ardhur nga gjermania me fat

  Gllogoc 19 tetor 16:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  separe tavolina karrika ulse +38345823581
  Mobilje

  separe tavolina karrika ulse +38345823581

  separe komplet 045823581

  Gllogoc 19 tetor 15:25
  160 €
 • 11 foto
  punojm ulse tavolina karriga separe 045823581
  Materiale ndertimi

  punojm ulse tavolina karriga separe 045823581

  separe te kualitetit te lart +38345823581

  Gllogoc 19 tetor 15:21
  160 €
 • 2 foto
  goma 225 45 17
  Autopjese dhe paisje

  goma 225 45 17

  goma te reja vetem ni muj te perdorta vitin e kalun 225 45 17 per mashum ne tel apo viber +383441951

  Gllogoc 19 tetor 14:00
  170 €
 • 2 foto
  Ndrrim me naj lop ose mshtjerra
  Kafshe ferme

  Ndrrim me naj lop ose mshtjerra

  Traktori esht ne gjendhe te mir

  Gllogoc 19 tetor 06:57
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Te gjitha punet prej guri.
  Materiale ndertimi

  Te gjitha punet prej guri.

  te gjitha punet prej guri.

  Gllogoc 18 tetor 21:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes lop 6muj bars
  Kafshe ferme

  Shes lop 6muj bars

  Lopa asht mbarsu me 12Mars..sot ka dej10lit tamel..shum e mir asht..1000qmimi fiks +38349784676

  Gllogoc 18 tetor 19:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bik
  Kafshe ferme

  Bik

  Shes bikin mbi 500 kg asht shum i mir shyt i ka 1 vit nuk osht i tregut qmimi ne tel 0038344762460 n

  Gllogoc 18 tetor 15:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Fiat Dukat 2.5 dizel ose edhe pjes pjes
  Vetura

  Shes Fiat Dukat 2.5 dizel ose edhe pjes pjes

  Shes kamioneten fiat dukato 2.5 dizel rks i skadum motorrin gjendje shum tmire kamioneta edhe shitet

  Gllogoc 18 tetor 10:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes Benz C220 I posa ardhur nga De
  Vetura

  Mercedes Benz C220 I posa ardhur nga De

  Shes Mercedes Benz I posa Ardhur nga Gjermanija C 220 Cdi turbodisel vetura osht ne gjendje te mire

  Gllogoc 18 tetor 10:24
  1.600 €
 • 6 foto
  Shes pjes per T5 Turan 2013 te gjitha nga ??
  Autopjese dhe paisje

  Shes pjes per T5 Turan 2013 te gjitha nga ??

  Shes dy amortizer e mram t5 rrypa dhembzor cilinder agerventill diska per mercedes agrventill per T5

  Gllogoc 18 tetor 10:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shtepia Toka
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia Toka

  Shitet shtepia 1kat egjys dhe toka 20 ari shtepia gjindet Fushtic te ult rruga Magure

  Gllogoc 18 tetor 09:54
  30.000 €
 • 1 foto
  motorrsharr
  Makina dhe vegla

  motorrsharr

  partner esht sharra teper e mir esht pi suedie esht ne gjendje shum te mir

  Gllogoc 18 tetor 09:20
  160 €
 • 11 foto
  separe per oborr viber+38345805512
  Mobilje

  separe per oborr viber+38345805512

  separe

  Gllogoc 17 tetor 20:41
  160 €
 • 2 foto
  Suzuki Kros super gjendje 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki Kros super gjendje 125cc

  Suzuki TS 125cc gjendje te rregullt goma te reja. Viti 1990 Dokumenta nuk ka. E ka edhe driten perpa

  Gllogoc 17 tetor 19:28
  580 €
 • 2 foto
  HONDA Chooper CM Rebel 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  HONDA Chooper CM Rebel 125cc

  Shes Honda Chooper CM 125cc gjendje perfekte pune dokumente CH. Ndrrim vetem me Kros 125cc Honda CR

  Gllogoc 17 tetor 19:27
  600 €
 • 2 foto
  Shiten komodat
  Mobilje

  Shiten komodat

  Komodat jan ne gjendje prefekte shum pak te perdorura dhe aspak te demtuara me dimensione 1.20xm

  Gllogoc 16 tetor 20:22
  70 €
 • 4 foto
  Shes bikun urgjent
  Kafshe ferme

  Shes bikun urgjent

  Shes bikun urgjent shum te mir siq shihet edhe ne foto. Qmimin per kg —> 2.30 Nr i viberit: +3

  Gllogoc 16 tetor 20:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vegla pune , shiten komplet
  Makina dhe vegla

  Vegla pune , shiten komplet

  Shes te gjitha veglat e punes te reja me faktur qe jane blere ne al-trade kan garancion . Ndrrim me

  Gllogoc 16 tetor 19:16
  1.900 €
 • 3 foto
  Agregat honda 5.5 origjinal
  Makina dhe vegla

  Agregat honda 5.5 origjinal

  Shitet agregati honda me vul 5.5 gx 200 me benxin

  Gllogoc 16 tetor 10:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten dy biçikletat
  Paisje per sport

  Shiten dy biçikletat

  Shiten biçikletat, te ardhura nga zvicra dhe ne gjendje te rregullt. E zeza 60 euro, e kuqja 50 euro

  Gllogoc 15 tetor 18:15
  60 €
 • 1 foto
  Papagjere Cute Grey Afrikane
  Kafshe ferme

  Papagjere Cute Grey Afrikane

  Papagjere Cute Grey Afrikane papagall të bukur në dispozicion. Këto papagall janë aktualë në vaksin

  Gllogoc 15 tetor 15:40
  400 €
 • 7 foto
  Mercedes 190
  Vetura

  Mercedes 190

  Shes mercedesin 190,ne gjendje te rregullt,viti 1986,regjistrik i skadun,dizell,baje ndrrim me qka

  Gllogoc 15 tetor 10:06
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ulse per ballkon separe tavolina 044945648
  Mobilje

  ulse per ballkon separe tavolina 044945648

  Punojm separe krevata tavolina dyer dritare me qmime te volitshme dhe me kaulitet te mir ju mirpresu

  Gllogoc 15 tetor 08:36
  160 €
 • 3 foto
  Fellne 17 per Mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 per Mercedes

  Shiten fellne 17 me goma (4) te reja dimrit per Mercedes kontakte ne Viber 044170736

  Gllogoc 15 tetor 07:42
  350 €
 • 5 foto
  Shitet lopa bars
  Kafshe ferme

  Shitet lopa bars

  Shitet lopa edhe 2 muj shtohet lopa asht shum e mir tri pjellshe e urt e but bejm ndrrim me bik per

  Gllogoc 15 tetor 06:57
  1.100 €
 • 1 foto
  mbulojse bagazhi per opel zafira B 1.9
  Autopjese dhe paisje

  mbulojse bagazhi per opel zafira B 1.9

  shitet mbulojsja e bagazhit per zafira B 1.9 esht funksionale më gjersiaht ne viber +38344362383 &am

  Gllogoc 14 tetor 21:46
  49 €
 • 5 foto
  Mercedes-benz A170 CDI, 1999, rks, i ruajtur!
  Vetura

  Mercedes-benz A170 CDI, 1999, rks, i ruajtur!

  Mercedes-benz A170 CDI, 1999, rks, i ruajtur!

  Gllogoc 14 tetor 21:13
  2.850 €
 • 3 foto
  shitet yamaha 600cc
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet yamaha 600cc

  shitet motorri ne gjendje te rregullt 600cc nga gjermania i posa ardhun pa dogan 990 qmimi i diskutu

  Gllogoc 14 tetor 12:13
  990 €
 • 10 foto
  MERCDES C 220 CDI FULL OPCION
  Vetura

  MERCDES C 220 CDI FULL OPCION

  ⚙MERCEDES C CLAS 220 CDI AVANTGARDE ! ⚙VITI 2002 KM :255xxx RKS : 5 MUJ 📞🔔

  Gllogoc 14 tetor 11:49
  4.500 €
 • 11 foto
  GOLF 2.0 TDII FULL OPCION I DOGANUAR
  Vetura

  GOLF 2.0 TDII FULL OPCION I DOGANUAR

  🚘GOLF V 2.0 TDI EXTRA I RAJTUR🚘 ⚙VITI 2004 KM.248XXX RKS 2 MUJ 📞🔔04453299

  Gllogoc 14 tetor 10:10
  5.600 €
 • 5 foto
  separe tavolina krevata 049200094
  Materiale ndertimi

  separe tavolina krevata 049200094

  Punojm seoare tavolina krevata dyer dhe dritare me dimenzjone e ngjyra te ndryshme ju mirpresum 04

  Gllogoc 14 tetor 08:52
  160 €
 • 11 foto
  MERCDES E 220 AUTOMATIK BLUE EFFICIENCY
  Vetura

  MERCDES E 220 AUTOMATIK BLUE EFFICIENCY

  MERCEDES E CLAS 220 CDI BLUE EFFICIENCY 🇩🇪 I ARDHUN NGA GJERMANIJA 🇩🇪 ⚙VITI .2010 KM .227XXX

  Gllogoc 14 tetor 08:48
  9.400 €
 • 0 foto
  Shiten ose ndrrohem Beetle
  Vetura

  Shiten ose ndrrohem Beetle

  Shiten ose ndrrohen vw 1303s te viteve te 70a Per me shume informata kontakto ne +38345367760 Tag

  Gllogoc 14 tetor 06:23
  1 €
 • 1 foto
  99,8% pure potassium cyanide powder and pills for sale ...
  Dekorime

  99,8% pure potassium cyanide powder and pills for sale ...

  We manufacture and distribute Potassium Cyanide which is a colorless crystalline compound.Our potass

  Gllogoc 12 tetor 11:04
  70 €
 • 11 foto
  DYER PER DHOMA - 049626758
  Mobilje

  DYER PER DHOMA - 049626758

  Qendra e dyerve EDI COMPANY ofron mbi 150 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer sta

  Gllogoc 11 tetor 19:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  piagio 125 dy takt
  Motore (mbi 50 cc)

  piagio 125 dy takt

  skuteri esht 125 cc dy takt ne gjendje shum te mir pune per ma shum kontakto

  Gllogoc 11 tetor 16:56
  330 €
 • 8 foto
  Shes chevrolet Kalos 1.4b viti 2004 me klim.
  Vetura

  Shes chevrolet Kalos 1.4b viti 2004 me klim.

  Shes chevrolet Kalos 1.4 benxin viti 2004 me klim regjistrim edhe 10.mujë gjendja e automjetit shum

  Gllogoc 11 tetor 14:55
  2.100 €
 • 6 foto
  Opel zafira
  Vetura

  Opel zafira

  Opel zafira 2.2 eko Tek osht ne gjendje te rregullt full ekstra .rks

  Gllogoc 11 tetor 11:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , 044 205 539 KEMI FURRA ORIGJINAL

  Gllogoc 11 tetor 10:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER TE LABI ME MONTIM +38345327459
  Mobilje

  DYER TE LABI ME MONTIM +38345327459

  punojm dyer nga druri me te gjitha porosit e juja ju mirpresum 044945648

  Gllogoc 11 tetor 10:01
  70 €
 • 0 foto
  Basbin
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Basbin

  Shitet basbina 15 shum e mir (Soundking )

  Gllogoc 10 tetor 22:38
  130 €
 • 5 foto
  pasat 2 diezell 1.9
  Vetura

  pasat 2 diezell 1.9

  pasat 2 diezell 1.9 esht ne gjendje shum. te mir per me shum informata mund te kontaktoni numer tele

  Gllogoc 10 tetor 22:26
  850 €
 • 0 foto
  Satelita 15
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Satelita 15

  Shiten satelitat 15

  Gllogoc 10 tetor 22:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  audi a4 diezell 2.0 rigjistrim 1 vit
  Vetura

  audi a4 diezell 2.0 rigjistrim 1 vit

  audi a4 diezell 2.0 rigjistrim 1 vit esht ne gjendje perfekt per me shum informata mund te kontakton

  Gllogoc 10 tetor 22:26
  8.000 €
 • 5 foto
  opel combo 1.7 diezell
  Vetura

  opel combo 1.7 diezell

  opel combo 1.7 diezell viti 94 rigjistrim deri me 09.11.2019 esht ne gjendje shum te mir per me shum

  Gllogoc 10 tetor 22:26
  1.200 €
 • 6 foto
  fiat punto 1.7 diezel rigjistrim 1 vit
  Vetura

  fiat punto 1.7 diezel rigjistrim 1 vit

  fiat punto 1.7 diezell rigjistri 1 viti i prodhimit 1999 esht ne gjendje shum te mir per me shum. in

  Gllogoc 10 tetor 22:26
  1.700 €