Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gllogoc

 • 0 foto
  Wacker zhabic
  Makina dhe vegla

  Wacker zhabic

  Wacker Distel 200kg Vito 2000 hec para mrapa

  Gllogoc 6 nëntor 12:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtylla.Me.Qera.3.60. 4.m
  Materiale ndertimi

  Shtylla.Me.Qera.3.60. 4.m

  Leshoj shtylla me qera.Tel.044285065.Viber.+38344285065.

  Gllogoc 5 nëntor 18:13
  1 €
 • 6 foto
  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia
  Teknik dhe paisje

  Eksport i teknikes se bardhe nga Suedia

  Ofert per teknik te bardhë nga Suedia me cmime shumë te volitshme. Depo është ne Suedi dhe i tëre ma

  Gllogoc 5 nëntor 10:15
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Garnitura,Kauqa,Mindera,Kauqa Druri,Tabureta etj
  Mobilje

  Garnitura,Kauqa,Mindera,Kauqa Druri,Tabureta etj

  Prodhijm me Dimensjone, Dizajne, modele si dhe Nxhyra sipas deshires suaj. Kualiteti dëshmon në trad

  Gllogoc 4 nëntor 21:44
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet pikapi ME KLIM
  Vetura

  Shitet pikapi ME KLIM

  1.9 dizell me klim

  Gllogoc 4 nëntor 19:05
  2.900 €
 • 5 foto
  Shtaga per peshkim
  Paisje per sport

  Shtaga per peshkim

  Shes shtaga per peshkim dy jan per krap munsi ndrrimi me rodpod apo me qa tum konvenon nr viber +38

  Gllogoc 4 nëntor 17:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golf 4 rks 1vit tplot Urgjent
  Vetura

  Golf 4 rks 1vit tplot Urgjent

  1.9 TD(i) ne gjendje perfekte. Regjistrim 1vit tplot. I rujtun centrall. Xhamat me rrym. Me klim pe

  Gllogoc 4 nëntor 10:48
  4.400 €
 • 2 foto
  Agregat gjenerator
  Makina dhe vegla

  Agregat gjenerator

  Ne gjendje te rregullt 13 Honda benzin original me vul gx 390

  Gllogoc 4 nëntor 08:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer te labi me montim 049200094
  Mobilje

  dyer te labi me montim 049200094

  punojm dyer dhe dritare standarte punojm edhe me porosi dhe me ngjyra te ndryshme ju mirpresim tel +

  Gllogoc 4 nëntor 08:16
  70 €
 • 3 foto
  Agregati llamabardin 10kw dizell
  Makina dhe vegla

  Agregati llamabardin 10kw dizell

  Gjeneratori i ri veq 7 or pun i ka dizell 10kw 100%ne rregull dhez edhe ne qels edhe me konop teper

  Gllogoc 3 nëntor 21:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lift vinq dizhalic
  Makina dhe vegla

  Lift vinq dizhalic

  Punojna me lift edhe shesum lifta

  Gllogoc 3 nëntor 21:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Satelita 15
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Satelita 15

  Shiten ne gjendje shum tmir 15

  Gllogoc 3 nëntor 21:21
  350 €
 • 2 foto
  New beetle
  Vetura

  New beetle

  Shitet vetura WV beetle 1.9 TDI vetura posedon klim centrall abs esp gomat e mira e regjistruar Pe

  Gllogoc 3 nëntor 20:10
  2.800 €
 • 10 foto
  Shitet Audi A6 2.7 TDI
  Vetura

  Shitet Audi A6 2.7 TDI

  Shitet,Ndrrohet, Audi A6 2.7 TDI Manual 6+1 shpejtsi, vetura esht e rigjistruar me 1 vit ne RKS Esh

  Gllogoc 3 nëntor 15:56
  5.900 €
 • 1 foto
  Dëshmia e gjallë e ofertave të huasë private
  Kafshe ferme

  Dëshmia e gjallë e ofertave të huasë private

  Madam dhe Zotëri Unë po ju jap ofertat e mia, pasi kjo mund t'ju interesojë. Unë jam një bizne

  Gllogoc 3 nëntor 11:08
  100 €
 • 9 foto
  Golf Golf
  Vetura

  Golf Golf

  Shitet Golf 2 dizel 1.9 ne gjendje te shkelqyshme Rigjistrim dej me 25.05.2019 Nuk ka nevoj per as

  Gllogoc 3 nëntor 03:56
  2.500 €
 • 5 foto
  Opel Vectra C 2.0 Dizel ;Astra G 1.6 B,Zafira 1.8B
  Autopjese dhe paisje

  Opel Vectra C 2.0 Dizel ;Astra G 1.6 B,Zafira 1.8B

  Shiten pjeset per Vectra C viti 2003 dizel 2.0 ngjyre hiri metalike. Opel Zafira 1.8 viti 2000 benz

  Gllogoc 2 nëntor 21:09
  999 €
 • 5 foto
  Opel Astra G e hirit dhe karavan e gjelbert
  Vetura

  Opel Astra G e hirit dhe karavan e gjelbert

  Shes dy Astra G 1.6 16 V Benzin Astra e hirit viti 2001 targa te huaja ne gjendje te rregullt vetem

  Gllogoc 2 nëntor 20:53
  1.950 €
 • 0 foto
  Skele
  Materiale ndertimi

  Skele

  Shiten skelet

  Gllogoc 2 nëntor 20:17
  1.500 €
 • 6 foto
  LAPTOPA KLASIK
  Pjese per kompjuter

  LAPTOPA KLASIK

  shiten laptopa tipit vjeter te firmes compac panasonic dhe toshiba , adaptera nuk kan qmimi me

  Gllogoc 2 nëntor 10:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ram memorje 2 gb laptopit  DDR3
  Pjese per kompjuter

  ram memorje 2 gb laptopit DDR3

  shitet ram 2 gb ne rregull per laptopa ddr3

  Gllogoc 2 nëntor 10:34
  7 €
 • 9 foto
  TOURAN 2.0 RKS 2005
  Vetura

  TOURAN 2.0 RKS 2005

  SHITET TOURANI NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE. KLIMATRONIK FUNKSIONALE, TEMPOMAT, CENZOR PARKINKU, F

  Gllogoc 1 nëntor 18:43
  5.200 €
 • 2 foto
  Korg Pa3x 1300€
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg Pa3x 1300€

  Shes Korg Pa3x i gjat Ne gjendje te mir pune qmimi 1300€ Arsya Nuk po me duhet.

  Gllogoc 1 nëntor 12:38
  1.300 €
 • 8 foto
  Izolim me kondor
  Sherbime

  Izolim me kondor

  Bejm : - Izolim me kondor 3mm/4mm - Plloqa - Temel - Podrume - Ballkon - Banjo - Drenazha.

  Gllogoc 1 nëntor 08:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shes bikun i ushqyer bio.. Per me shum telefononi..edhe viber..

  Gllogoc 31 tetor 18:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pupa bukuroshe Samoyed Testuar plotësisht për shëndetin
  Kafshe shtepiake

  Pupa bukuroshe Samoyed Testuar plotësisht për shëndetin

  Pupa bukuroshe Samoyed Testuar plotësisht për shëndetin Ne kemi këlyshët Samoyed me cilësi më të ad

  Gllogoc 30 tetor 09:59
  170 €
 • 1 foto
  99,8% pure potassium cyanide powder and pills for sale ...
  Sherbime

  99,8% pure potassium cyanide powder and pills for sale ...

  We manufacture and distribute Potassium Cyanide which is a colorless crystalline compound.Our potass

  Gllogoc 24 tetor 17:47
  200 €
 • 3 foto
  Brand new Apple Iphone 11 pro max F/S
  Telefona celulare

  Brand new Apple Iphone 11 pro max F/S

  Brand New & Original, Sealed in Original Box, Comes with Warranty along with return policy. Also ava

  Gllogoc 23 tetor 12:33
  700 €
 • 1 foto
  Ofertë shumë e besueshme dhe e shpejtë e huasë.
  Kamionë

  Ofertë shumë e besueshme dhe e shpejtë e huasë.

  Ju keni nevojë për financim nga shtëpia juaj, biznesi, blerja e një makine, krijimi i biznesit tuaj,

  Gllogoc 23 tetor 02:03
  3.000 €
 • 1 foto
  Offer of loan fast and reliables
  Materiale ndertimi

  Offer of loan fast and reliables

  I am an individual who offers loans to people in need with a capital that should be used in the shor

  Gllogoc 22 tetor 16:14
  1.000 €
 • 3 foto
  Shes 1-lop me viq mashkull dhe1- Lop bars
  Kafshe ferme

  Shes 1-lop me viq mashkull dhe1- Lop bars

  Lopa me viq mashkull 1muj e 17dit viqi 1100fiks...e Lopa tjeter kuq e bardh 6muj bars sot ka 10lit t

  Gllogoc 22 tetor 07:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtylla me qera.4.m.dhe.3.60
  Materiale ndertimi

  Shtylla me qera.4.m.dhe.3.60

  Japim shtylla me qera.nunri tel.044285065.ose viber.+38344285065

  Gllogoc 22 tetor 07:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lap top Compaq
  Kompjutera

  Lap top Compaq

  Shes lap top compaq ne gjendje te mir ,komplet me qant adapter dhe maus. Viber : +38345688768

  Gllogoc 22 tetor 02:10
  80 €
 • 10 foto
  Passat 1.9 Tdi Rks 1 vjet gjendje Perfekte Vp2002
  Vetura

  Passat 1.9 Tdi Rks 1 vjet gjendje Perfekte Vp2002

  Passat 1.9 Tdi Rks 1 Vjet jo hipoetek perkthimi i menjehershem pa asnje vrejtje vetur jo e tregut ne

  Gllogoc 21 tetor 22:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes t4 2.5 tdi
  Vetura

  Shes t4 2.5 tdi

  Shes t4 2.5 tdi i po sa ardhur nga gjermania shum ne gjendje te mire.t4.t5.lt.sprinter. Viber +3834

  Gllogoc 21 tetor 22:20
  2.350 €
 • 3 foto
  Shes lt 2.5 tdi
  Vetura

  Shes lt 2.5 tdi

  Shes lt 2.5 tdi viti 2001 sanakun 3.30 te gjate e po sa ardhur nga jasht.lt.t4.t5.sprinter +38344232

  Gllogoc 21 tetor 22:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes mbuloj t5 dupel kabin
  Vetura

  Shes mbuloj t5 dupel kabin

  Shes mbuloj per t5 dupel kabin.t4.l5.lt.sprinter Viber +38344232870

  Gllogoc 21 tetor 22:19
  80 €
 • 4 foto
  Shitet Lavatriçja
  Teknik dhe paisje

  Shitet Lavatriçja

  Shitet Lavatriçja e markes Haier e blere ne Zvicer, e perdorur. Ka nje pengese te vogel ne marrjen e

  Gllogoc 21 tetor 21:15
  60 €
 • 11 foto
  kreveta me dysheka komplet +38345823581
  Mobilje

  kreveta me dysheka komplet +38345823581

  kreveta komplet 045823581

  Gllogoc 21 tetor 20:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  karrika separe kreveta dhoma dyer dritare
  Mobilje

  karrika separe kreveta dhoma dyer dritare

  separe karrika dyer kreveta 045823581

  Gllogoc 21 tetor 19:42
  70 €
 • 4 foto
  Shitet golf 2 dizell
  Vetura

  Shitet golf 2 dizell

  Shitet golf 2 dizell ne gjendje te rregull me rks te skaduar 1.6 dizell ,Hidrolik ne gje dje te mir

  Gllogoc 21 tetor 18:59
  680 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz 250D Automati-ndrrim me lop.viq.bik
  Kafshe ferme

  Mercedes-Benz 250D Automati-ndrrim me lop.viq.bik

  Mercedes Benz 250 Automatik Kerri esht ngjendje shum tmir si ne matorr ashtu edhe ne karaseri esht

  Gllogoc 21 tetor 17:18
  2.499 €
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Gllogoc 21 tetor 15:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes urgjent opell vectra
  Vetura

  Shes urgjent opell vectra

  Vetura asht shum ne gjendje te mir

  Gllogoc 21 tetor 08:32
  2.200 €
 • 1 foto
  Mikset
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikset

  Shitet mikseta e re ne gjendje shum tmir 1300 watt. 4*325..

  Gllogoc 20 tetor 21:39
  390 €
 • 0 foto
  Sllev mikset
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sllev mikset

  Shiten ne gjendje te rregullt Me qmim volitshem

  Gllogoc 20 tetor 21:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bikat
  Kafshe ferme

  Bikat

  Bikat jan shum te mir 650 kg dhe 450 i kuqi

  Gllogoc 20 tetor 21:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Beko
  Teknik dhe paisje

  Beko

  Shitet lavatriqe ne gjendje te rregullt punon shum mir

  Gllogoc 20 tetor 19:23
  85 €
 • 9 foto
  Passat B7 2.0 TDI DSG Automatik viti 2012
  Vetura

  Passat B7 2.0 TDI DSG Automatik viti 2012

  Shitet passat B7 2.0 TDI DSG automatik viti 2012 i posa ardhur nga gjermonia ne gjendje shum shum te

  Gllogoc 20 tetor 17:56
  6.700 €
 • 11 foto
  Taureg tdi 2.5 -R5- rks tej 2020 gjendje perfekte
  Vetura

  Taureg tdi 2.5 -R5- rks tej 2020 gjendje perfekte

  Taureg tdi 2.5 -R5- rks tej 2020 gjendje perfekte manual shitet ndrrohet Nr.Te/Viber:+383-45-295-112

  Gllogoc 20 tetor 13:55
  Me Marrveshje