Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gllogoc

 • 1 foto
  Shitet mshtjerra 5 muajsh rac limozin
  Kafshe ferme

  Shitet mshtjerra 5 muajsh rac limozin

  Shes viqin femer 5 mujsh rac limozin shu...

  Gllogoc Dje, 04:02
  700 €
 • 3 foto
  Shitet qura me zoj
  Kafshe ferme

  Shitet qura me zoj

  Shitet qura me 13 zoj permashum na konta...

  Gllogoc Dje, 02:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  AUTO BARTJE 24h
  Vetura

  AUTO BARTJE 24h

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Naftë
  • 2005
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gllogoc Dje, 01:33
  1 €
 • 4 foto
  Volvo XC90 per pjes
  Vetura

  Volvo XC90 per pjes

  ...

  Gllogoc Dje, 01:33
  1 €
 • 0 foto
  Ndihma financiare
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ndihma financiare

  Përshëndetje, Nëse keni nevojë për një ...

  Gllogoc Dje, 00:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet mshtjerra
  Kafshe ferme

  Shitet mshtjerra

  Mshtjerra afer 5 muj rac limozin shum e ...

  Gllogoc Dje, 00:00
  680 €
 • 4 foto
  She\'s lopen me viq mashkull
  Kafshe ferme

  She\'s lopen me viq mashkull

  Lopa asht shyte u shtu qe 2muj muj viqn ...

  Gllogoc 26 maj 23:34
  2.500 €
 • 1 foto
  agregata
  Makina dhe vegla

  agregata

  agregata...

  Gllogoc 26 maj 23:00
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Papuqe zhabica
  Makina dhe vegla

  Papuqe zhabica

  Zhabica papuqe ne shitje edhe me qira po...

  Gllogoc 26 maj 23:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet lopa qumshtore
  Kafshe ferme

  Shitet lopa qumshtore

  Shitet lopa qumshtore pa viq permashum n...

  Gllogoc 26 maj 22:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  vw beetle
  Vetura

  vw beetle

  • VW Volkswagen
  • Beetle
  • Benzin
  • 70-at
  • 25 000 - 29 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gllogoc 26 maj 21:54
  2.300 €
 • 4 foto
  Shiten qurat klluqe
  Kafshe shtepiake

  Shiten qurat klluqe

  Shesum qura klluqe permashum na kontakto...

  Gllogoc 26 maj 21:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lopa me viq mashkull
  Kafshe ferme

  Lopa me viq mashkull

  Lopa asht e urt e shnosh e he\'s e PA as...

  Gllogoc 26 maj 21:33
  2.500 €
 • 3 foto
  Shitet qura me zoj
  Kafshe shtepiake

  Shitet qura me zoj

  Shitet qura me 13 zoj permashum na konta...

  Gllogoc 26 maj 21:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet pasati extra i rujten
  Vetura

  Shitet pasati extra i rujten

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Naftë
  • 2006
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gllogoc 26 maj 21:22
  5.500 €
 • 4 foto
  Shes Atv 125c
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes Atv 125c

  • Model Tjeter
  Gllogoc 26 maj 21:06
  750 €
 • 3 foto
  Shitet qura me zoj
  Kafshe ferme

  Shitet qura me zoj

  Shitet qura me 13 zoj permashum na konta...

  Gllogoc 26 maj 21:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten quranat
  Kafshe shtepiake

  Shiten quranat

  Shesum qurana permashum na kontaktoni ne...

  Gllogoc 26 maj 21:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zerim
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim

  Shitet zerimi dy basa sy satelita 15 inc...

  Gllogoc 26 maj 20:58
  570 €
 • 2 foto
  Viq mashkull shyt 8muj
  Kafshe ferme

  Viq mashkull shyt 8muj

  I shnosh I he\'s shumé I miré...

  Gllogoc 26 maj 20:47
  950 €
 • 7 foto
  opel combo 1.3 CDTI pa dogan
  Vetura

  opel combo 1.3 CDTI pa dogan

  • Opel
  • Combo
  • Naftë
  • 2005
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Gllogoc 26 maj 20:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  She\'s lopen qumshtore
  Kafshe ferme

  She\'s lopen qumshtore

  Lopa asht e urt xhit ne rregull e urte m...

  Gllogoc 26 maj 19:44
  1.600 €
 • 4 foto
  Goma Kleber 225/45/R17
  Autopjese dhe paisje

  Goma Kleber 225/45/R17

  Shiten 4 goma vere 225/45/R17 te firmes ...

  Gllogoc 26 maj 19:30
  100 €
 • 5 foto
  Mercedes-benz ML320 per pjes
  Vetura

  Mercedes-benz ML320 per pjes

  ...

  Gllogoc 26 maj 18:15
  1 €
 • 6 foto
  Jaguar X-type per pjes
  Vetura

  Jaguar X-type per pjes

  ...

  Gllogoc 26 maj 18:15
  1 €
 • 7 foto
  Fellne 13she Golf 2-3-polo etj
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 13she Golf 2-3-polo etj

  Shes fellne 13she,me goma te mira te vit...

  Gllogoc 26 maj 17:30
  130 €
 • 6 foto
  Shitet viqi mashkull
  Kafshe ferme

  Shitet viqi mashkull

  Shitet viqi mashkull asht shum i mir i s...

  Gllogoc 26 maj 16:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pula new hampshire
  Kafshe ferme

  Pula new hampshire

  shes 6 pula new hampshire...

  Gllogoc 26 maj 16:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vegla Muzikore
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Vegla Muzikore

  Shes veglat muzikore 1sharki edhe 2prima...

  Gllogoc 26 maj 16:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Biciklet
  Paisje per sport

  Biciklet

  • Model Tjeter
  Gllogoc 26 maj 16:01
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Merrcedes c220 dizel
  Vetura

  Merrcedes c220 dizel

  • Mercedes-Benz
  • 220
  • Naftë
  • 1997
  • 0 - 4 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gllogoc 26 maj 15:51
  1.700 €
 • 5 foto
  Shitet dera me dritare
  Teknik dhe paisje

  Shitet dera me dritare

  Shitet dera me dimenzione 2 e37 me 90 Dr...

  Gllogoc 26 maj 15:51
  300 €
 • 11 foto
  opel astra 2.0 DTI 2003
  Vetura

  opel astra 2.0 DTI 2003

  • Opel
  • Astra
  • Naftë
  • 2003
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gllogoc 26 maj 15:41
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Bora 1.9TDI -PACIFIC -
  Vetura

  Bora 1.9TDI -PACIFIC -

  • VW Volkswagen
  • Bora
  • Naftë
  • 2003
  • 300 000 - 349 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gllogoc 26 maj 15:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kasap Azem Kurtaj posedoj sharrenper eshna
  Kafshe ferme

  Kasap Azem Kurtaj posedoj sharrenper eshna

  Kasap Azemi posedojm sharren per eshna N...

  Gllogoc 26 maj 15:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dhi me edha
  Kafshe ferme

  Dhi me edha

  Shes 2 dhi me 2 edh...

  Gllogoc 26 maj 15:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  539
  Kafshe ferme

  539

  Shitet traktorri 539 ka nevoj per invest...

  Gllogoc 26 maj 15:40
  2.700 €
 • 3 foto
  Kurbana dele desh kingja dhi edha
  Kafshe ferme

  Kurbana dele desh kingja dhi edha

  Shesum kurbana...

  Gllogoc 26 maj 15:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lopa shyte me viq mashkull
  Kafshe ferme

  Lopa shyte me viq mashkull

  Lopa asht e urt e shnosh e he\'s shumé e...

  Gllogoc 26 maj 15:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet viqi Mashkull
  Kafshe ferme

  Shitet viqi Mashkull

  Shitet viqi mashkull asht shum i mir i s...

  Gllogoc 26 maj 15:06
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Caddy 2.0 SDI 2008 228 mi kalume
  Vetura

  Caddy 2.0 SDI 2008 228 mi kalume

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Naftë
  • 2008
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Gllogoc 26 maj 15:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet viqi mashkull
  Kafshe ferme

  Shitet viqi mashkull

  Shitet viqi mashkull. Asht shum i mir. p...

  Gllogoc 26 maj 15:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet vuqi
  Kafshe ferme

  Shitet vuqi

  Shes viqin femer ne gjendje shum te mir ...

  Gllogoc 26 maj 14:57
  470 €
 • 3 foto
  Shitet qura me zoj
  Kafshe ferme

  Shitet qura me zoj

  Shitet qura me zoi permashum na kontakto...

  Gllogoc 26 maj 14:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Truall në Drenas
  Truall / Toke

  Truall në Drenas

  • 300 m²
  Gllogoc 26 maj 14:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet qura me zoj
  Kafshe shtepiake

  Shitet qura me zoj

  Shitet qura me zoi permashum na kontakto...

  Gllogoc 26 maj 14:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Viq mashkull 4mujsh
  Kafshe shtepiake

  Viq mashkull 4mujsh

  I shnosh I he\'s...

  Gllogoc 26 maj 14:37
  680 €
 • 3 foto
  Motor per femi me bateri
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor per femi me bateri

  • Rambler
  Gllogoc 26 maj 14:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten 2 brusha per larje te tepihave apo pllakave
  Makina dhe vegla

  Shiten 2 brusha per larje te tepihave apo pllakave

  Shiten brushat per makina qe lajn pllaka...

  Gllogoc 26 maj 14:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet stabilizator i rrymes 5 kw
  Teknik dhe paisje

  Shitet stabilizator i rrymes 5 kw

  Shitet stabilizator i rrymes i perdorur ...

  Gllogoc 26 maj 14:27
  100 €