Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gllogoc

 • 5 foto
  bazbina zbrasta
  Instrumente muzikore dhe paisje

  bazbina zbrasta

  shes basbina 18 inq dynakord fabrikisht jan jan shum trujte 2 copa

  Gllogoc 23 shtator 20:52
  120 €
 • 8 foto
  U shitt
  Vetura

  U shitt

  Shes golf 4 1.9 tdi Viti 1999 Klimatronik Karrika me nxemje Pasqyre me rrym Fellne me goma te r

  Gllogoc 23 shtator 20:18
  3.800 €
 • 0 foto
  shitet opell korsa
  Vetura

  shitet opell korsa

  shitet opell korsa 1.7 dizell ne gjendje te rregull me.klim.me.krejt nr 044399162

  Gllogoc 23 shtator 20:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes audi80 turbo dizell 1.6 rks iskadum
  Vetura

  Shes audi80 turbo dizell 1.6 rks iskadum

  Shes audin benzin 1.8 ngjendje trregullt rks iskadum punon fort mir tip top asht

  Gllogoc 23 shtator 19:50
  330 €
 • 5 foto
  Audi A4 U shit flm merjep e gzoft pronari
  Vetura

  Audi A4 U shit flm merjep e gzoft pronari

  Shitet vetura Audi A4 viti prodhimit 2004 1.9TDI 96KW 130PES kilometrazha 234 mij. Veturen e posedo

  Gllogoc 23 shtator 19:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet zhuja
  Kafshe ferme

  Shitet zhuja

  Shitet zhuja hala dy vjet si ka i mir per gjah per ma shum kontaktoni viber +38344603909

  Gllogoc 23 shtator 19:17
  180 €
 • 7 foto
  Renault laguna 1.9 dci
  Vetura

  Renault laguna 1.9 dci

  Shitet renault 1.9 dizell vetur familjare me shpenzime te vogla me nje fjal tip top ndezhe me pull

  Gllogoc 23 shtator 18:57
  2.100 €
 • 2 foto
  Shitet.qen.mashkull teryer.gherman.original
  Kafshe shtepiake

  Shitet.qen.mashkull teryer.gherman.original

  Terjeri edht.shum imir per oborr.por edhe per ghujeti..etj..vlen me Cek..pulat nuk ihan

  Gllogoc 23 shtator 18:29
  55 €
 • 1 foto
  Shitet zerim
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet zerim

  Shitet zerimi seti siq shifet ne foto ne gjendje shum tmir dhe shum i rujtun. 2 satelita 12. 2 bas

  Gllogoc 23 shtator 17:37
  750 €
 • 1 foto
  Drajvera
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Drajvera

  Shiten 2 drajvera origjinal

  Gllogoc 23 shtator 17:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes golf 7 gtd ne gjendje shum te mir
  Vetura

  Shes golf 7 gtd ne gjendje shum te mir

  Vetura osht ne gjendje shum te rregullt kamera senzora nxemje ne ulse menjaq dsg

  Gllogoc 23 shtator 17:29
  7.800 €
 • 1 foto
  Bas 15
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bas 15

  Bas 15 origjinal

  Gllogoc 23 shtator 17:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Basbin
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Basbin

  Shitet 1 Basbin 700 watt rms usht fabrikisht komplet Me garancion sen te ndrrume ska origjinal ush

  Gllogoc 23 shtator 17:21
  150 €
 • 0 foto
  Zerim
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim

  Shitet zerimi igatshem per pun komplet 2 satelita 12. 1 basbin 15. 1 mikset Me fuqi. Komplet te gats

  Gllogoc 23 shtator 17:17
  510 €
 • 3 foto
  Samsung Galaxy Note 8
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note 8

  Samsung Galaxy Note 8 i perdorur. Eshte ne qoshe pak i thyer.

  Gllogoc 23 shtator 15:09
  290 €
 • 1 foto
  shitet kallamoqi
  Kafshe ferme

  shitet kallamoqi

  shiten 6 ekter kallamoq

  Gllogoc 23 shtator 14:01
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Bmw 318 td 2.0 dizell
  Vetura

  Bmw 318 td 2.0 dizell

  Shes bmw 318 td 2.0 dizell viti 2003 me klim,airbag 192.000 t kalume esht ne gjendje te mire ( viber

  Gllogoc 23 shtator 13:00
  3.500 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Kafshe ferme

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 23 shtator 12:48
  95.232 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Biznes ne shitje / me qera

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 23 shtator 12:28
  1.456 €
 • 2 foto
  Tiegulla ( Qeremide)
  Materiale ndertimi

  Tiegulla ( Qeremide)

  Shes 1400/1600 copa Tiegulla ( Qeremide) 0.15 cent

  Gllogoc 23 shtator 12:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  buba qen
  Kafshe shtepiake

  buba qen

  shiten bubat mashkull e femer ikan 1vit jan te mir per oborr jan te dashtun per femi per ma s

  Gllogoc 23 shtator 10:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  \"Sony Playstation 3 40GB Console
  Lojra per PC / Videolojra

  \"Sony Playstation 3 40GB Console

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc 23 shtator 05:09
  220 €
 • 3 foto
  \"MICROSOFT Surface Pro 5
  Kompjutera

  \"MICROSOFT Surface Pro 5

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc 23 shtator 04:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MICROSOFT Surface Pro 5 - Latest 7th
  Kompjutera

  MICROSOFT Surface Pro 5 - Latest 7th

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc 23 shtator 04:57
  300 €
 • 5 foto
  Bugaboo Bee5
  Makina dhe vegla

  Bugaboo Bee5

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc 23 shtator 04:49
  450 €
 • 5 foto
  Apple Macbook pro 15
  Kompjutera

  Apple Macbook pro 15

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc 23 shtator 04:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Apple iPhone XS Max Gold
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max Gold

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc 23 shtator 04:37
  500 €
 • 3 foto
  Apple MacBook Air
  Kompjutera

  Apple MacBook Air

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc 23 shtator 04:37
  400 €
 • 4 foto
  Apple iPhone XS Max Gold
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max Gold

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc 23 shtator 04:37
  460 €
 • 4 foto
  Apple iPhone 8 Plus 64GB
  Telefona celulare

  Apple iPhone 8 Plus 64GB

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc 23 shtator 04:29
  390 €
 • 3 foto
  Apple iPhone 8 Plus 64GB - Gold
  Telefona celulare

  Apple iPhone 8 Plus 64GB - Gold

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc 23 shtator 04:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Apple iPhone XR (PRODUCT)RED -
  Telefona celulare

  Apple iPhone XR (PRODUCT)RED -

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc 23 shtator 04:29
  450 €
 • 2 foto
  \"Apple iPhone XR
  Telefona celulare

  \"Apple iPhone XR

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc 23 shtator 04:29
  430 €
 • 5 foto
  She\'s gollf 2 dizell rks iskadum
  Vetura

  She\'s gollf 2 dizell rks iskadum

  She\'s

  Gllogoc 22 shtator 23:47
  450 €
 • 4 foto
  Shitet viqi i races mishit
  Kafshe ferme

  Shitet viqi i races mishit

  Shes viqin e races mishit simentall i nekcis viqi usht shum i mir sot ika 100 kg qmimi si pas marrv

  Gllogoc 22 shtator 23:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET CITRONI 10 RKS 1.9DIZELL. DEFEKT.
  Vetura

  SHITET CITRONI 10 RKS 1.9DIZELL. DEFEKT.

  VETURA POSEDON 4 GOMAT EREJ DI.RIT BATERIN E RE.TRAPA GUMICA E REJ .DEFEKT MOTORRIN.044627994

  Gllogoc 22 shtator 21:07
  999 €
 • 1 foto
  Zagar trengjyrsh baj edhe Ndrrim
  Kafshe ferme

  Zagar trengjyrsh baj edhe Ndrrim

  Shitet ose ndrrohet trengjyrshi gjahu i preferuar lepri dhelpra per ma shum viber +38344603909

  Gllogoc 22 shtator 20:46
  140 €
 • 2 foto
  shes qenin belg
  Kafshe ferme

  shes qenin belg

  shes qenin belg 1 vit e gjys asht shum i mir per oborr. i shtir.

  Gllogoc 22 shtator 20:05
  200 €
 • 4 foto
  Shitet ose ndrrohet golf 2 dizell
  Vetura

  Shitet ose ndrrohet golf 2 dizell

  Shitet golf 2 1.6 dizell i thjesht ne gjendje te rregull hidrolik po ashtu bejm ndrrim nese me koven

  Gllogoc 22 shtator 19:17
  700 €
 • 11 foto
  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas

  Kodi 0046 Shitet banesa 97.74m2 në Drenas, Pokleku i ri. Kati i 5, Sallon, Kuzhinë, 3 dhoma gjum

  Gllogoc 22 shtator 18:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bubi
  Kafshe shtepiake

  Bubi

  Shitet urgjent qeni 1 vjet i mir per oborr edhe i ngushum

  Gllogoc 22 shtator 17:29
  35 €
 • 5 foto
  Opel Astra H, 1.7 CDTI, 2005 vp, rks, full opsion!
  Vetura

  Opel Astra H, 1.7 CDTI, 2005 vp, rks, full opsion!

  Opel Astra H, 1.7 CDTI, 2005 vp, rks, full opsion! Kontakt : 044171013

  Gllogoc 22 shtator 15:19
  4.800 €
 • 4 foto
  Per ma shume rreth kerrit +38349225382
  Vetura

  Per ma shume rreth kerrit +38349225382

  Per ma shume rreth kerrit +38349225382

  Gllogoc 22 shtator 14:29
  4.000 €
 • 2 foto
  viq mashkull I tamlit
  Kafshe ferme

  viq mashkull I tamlit

  shes viqin afer 4 mujve asht ende nqumsht edhe han per Rac asht sen qe shihet

  Gllogoc 22 shtator 12:17
  730 €
 • 5 foto
  Shitet golf 2 benzin 1.6
  Vetura

  Shitet golf 2 benzin 1.6

  Shitet golf 2 benzin 1.6 ne gjendje te rregull pa as ni trok korrijon me rks te skaduar mund te shen

  Gllogoc 22 shtator 12:08
  450 €
 • 0 foto
  Bicikla
  Motore (mbi 50 cc)

  Bicikla

  Shitet bicikla

  Gllogoc 22 shtator 11:36
  65 €
 • 0 foto
  Dru
  Kafshe ferme

  Dru

  Shesi drut jan shum te mir viber +38344670524

  Gllogoc 22 shtator 10:11
  120 €
 • 1 foto
  2 mshtjerra
  Kafshe ferme

  2 mshtjerra

  shes 2,mshtjerra nga 5mujshe tshnosha te hesa tregtar nuk jam nuk jan pazareve qmimi per cop 510

  Gllogoc 22 shtator 09:18
  1.020 €
 • 2 foto
  Ofrojme sherbimin e tymit
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ofrojme sherbimin e tymit

  Vallezimi i dhëndrrit dhe i nuses per herë të parë, patjetër duhet te jetë i përkryer por që të jetë

  Gllogoc 22 shtator 08:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Passat 3c 2.0 tdi 2006 me nje bregasni
  Vetura

  Passat 3c 2.0 tdi 2006 me nje bregasni

  Drenas Shitet VW passat 2.0 tdi-140 ps me një bregasni,viti prodhimit 2006,manual,6 shpejtësi,modeli

  Gllogoc 22 shtator 08:34
  6.800 €