Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gllogoc

 • 9 foto
  Bmw 318 td 2.0 dizell
  Vetura

  Bmw 318 td 2.0 dizell

  Shes bmw 318 td 2.0 dizell viti 2003 me klim,airbag 192.000 t kalume esht ne gjendje te mire ( viber

  Gllogoc 23 shtator 13:00
  3.500 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Kafshe ferme

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 23 shtator 12:48
  95.232 €
 • 0 foto
  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844
  Biznes ne shitje / me qera

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844

  Ofertë e shpejtë e huasë: Whatsapp: 0022997351844 pershendetje te gjitheve Unë jam një drejtor spe

  Gllogoc 23 shtator 12:28
  1.456 €
 • 2 foto
  Tiegulla ( Qeremide)
  Materiale ndertimi

  Tiegulla ( Qeremide)

  Shes 1400/1600 copa Tiegulla ( Qeremide) 0.15 cent

  Gllogoc 23 shtator 12:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  buba qen
  Kafshe shtepiake

  buba qen

  shiten bubat mashkull e femer ikan 1vit jan te mir per oborr jan te dashtun per femi per ma s

  Gllogoc 23 shtator 10:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  \"Sony Playstation 3 40GB Console
  Lojra per PC / Videolojra

  \"Sony Playstation 3 40GB Console

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc 23 shtator 05:09
  220 €
 • 3 foto
  \"MICROSOFT Surface Pro 5
  Kompjutera

  \"MICROSOFT Surface Pro 5

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc 23 shtator 04:57
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  MICROSOFT Surface Pro 5 - Latest 7th
  Kompjutera

  MICROSOFT Surface Pro 5 - Latest 7th

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc 23 shtator 04:57
  300 €
 • 5 foto
  Bugaboo Bee5
  Makina dhe vegla

  Bugaboo Bee5

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc 23 shtator 04:49
  450 €
 • 5 foto
  Apple Macbook pro 15
  Kompjutera

  Apple Macbook pro 15

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc 23 shtator 04:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Apple iPhone XS Max Gold
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max Gold

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc 23 shtator 04:37
  500 €
 • 3 foto
  Apple MacBook Air
  Kompjutera

  Apple MacBook Air

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc 23 shtator 04:37
  400 €
 • 4 foto
  Apple iPhone XS Max Gold
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max Gold

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc 23 shtator 04:37
  460 €
 • 4 foto
  Apple iPhone 8 Plus 64GB
  Telefona celulare

  Apple iPhone 8 Plus 64GB

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc 23 shtator 04:29
  390 €
 • 3 foto
  Apple iPhone 8 Plus 64GB - Gold
  Telefona celulare

  Apple iPhone 8 Plus 64GB - Gold

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc 23 shtator 04:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Apple iPhone XR (PRODUCT)RED -
  Telefona celulare

  Apple iPhone XR (PRODUCT)RED -

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc 23 shtator 04:29
  450 €
 • 2 foto
  \"Apple iPhone XR
  Telefona celulare

  \"Apple iPhone XR

  Shitja e këtij artikulli, i ri, origjinal, jo i rinovuar Nëse jeni të interesuar për më shumë inform

  Gllogoc 23 shtator 04:29
  430 €
 • 5 foto
  She\'s gollf 2 dizell rks iskadum
  Vetura

  She\'s gollf 2 dizell rks iskadum

  She\'s

  Gllogoc 22 shtator 23:47
  450 €
 • 4 foto
  Shitet viqi i races mishit
  Kafshe ferme

  Shitet viqi i races mishit

  Shes viqin e races mishit simentall i nekcis viqi usht shum i mir sot ika 100 kg qmimi si pas marrv

  Gllogoc 22 shtator 23:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET CITRONI 10 RKS 1.9DIZELL. DEFEKT.
  Vetura

  SHITET CITRONI 10 RKS 1.9DIZELL. DEFEKT.

  VETURA POSEDON 4 GOMAT EREJ DI.RIT BATERIN E RE.TRAPA GUMICA E REJ .DEFEKT MOTORRIN.044627994

  Gllogoc 22 shtator 21:07
  999 €
 • 1 foto
  Zagar trengjyrsh baj edhe Ndrrim
  Kafshe ferme

  Zagar trengjyrsh baj edhe Ndrrim

  Shitet ose ndrrohet trengjyrshi gjahu i preferuar lepri dhelpra per ma shum viber +38344603909

  Gllogoc 22 shtator 20:46
  140 €
 • 2 foto
  shes qenin belg
  Kafshe ferme

  shes qenin belg

  shes qenin belg 1 vit e gjys asht shum i mir per oborr. i shtir.

  Gllogoc 22 shtator 20:05
  200 €
 • 4 foto
  Shitet ose ndrrohet golf 2 dizell
  Vetura

  Shitet ose ndrrohet golf 2 dizell

  Shitet golf 2 1.6 dizell i thjesht ne gjendje te rregull hidrolik po ashtu bejm ndrrim nese me koven

  Gllogoc 22 shtator 19:17
  700 €
 • 11 foto
  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas

  Kodi 0046 Shitet banesa 97.74m2 në Drenas, Pokleku i ri. Kati i 5, Sallon, Kuzhinë, 3 dhoma gjum

  Gllogoc 22 shtator 18:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bubi
  Kafshe shtepiake

  Bubi

  Shitet urgjent qeni 1 vjet i mir per oborr edhe i ngushum

  Gllogoc 22 shtator 17:29
  35 €
 • 5 foto
  Opel Astra H, 1.7 CDTI, 2005 vp, rks, full opsion!
  Vetura

  Opel Astra H, 1.7 CDTI, 2005 vp, rks, full opsion!

  Opel Astra H, 1.7 CDTI, 2005 vp, rks, full opsion! Kontakt : 044171013

  Gllogoc 22 shtator 15:19
  4.800 €
 • 4 foto
  Per ma shume rreth kerrit +38349225382
  Vetura

  Per ma shume rreth kerrit +38349225382

  Per ma shume rreth kerrit +38349225382

  Gllogoc 22 shtator 14:29
  4.000 €
 • 2 foto
  viq mashkull I tamlit
  Kafshe ferme

  viq mashkull I tamlit

  shes viqin afer 4 mujve asht ende nqumsht edhe han per Rac asht sen qe shihet

  Gllogoc 22 shtator 12:17
  730 €
 • 5 foto
  Shitet golf 2 benzin 1.6
  Vetura

  Shitet golf 2 benzin 1.6

  Shitet golf 2 benzin 1.6 ne gjendje te rregull pa as ni trok korrijon me rks te skaduar mund te shen

  Gllogoc 22 shtator 12:08
  450 €
 • 0 foto
  Bicikla
  Motore (mbi 50 cc)

  Bicikla

  Shitet bicikla

  Gllogoc 22 shtator 11:36
  65 €
 • 0 foto
  Dru
  Kafshe ferme

  Dru

  Shesi drut jan shum te mir viber +38344670524

  Gllogoc 22 shtator 10:11
  120 €
 • 1 foto
  2 mshtjerra
  Kafshe ferme

  2 mshtjerra

  shes 2,mshtjerra nga 5mujshe tshnosha te hesa tregtar nuk jam nuk jan pazareve qmimi per cop 510

  Gllogoc 22 shtator 09:18
  1.020 €
 • 8 foto
  Passat 3c 2.0 tdi 2006 me nje bregasni
  Vetura

  Passat 3c 2.0 tdi 2006 me nje bregasni

  Drenas Shitet VW passat 2.0 tdi-140 ps me një bregasni,viti prodhimit 2006,manual,6 shpejtësi,modeli

  Gllogoc 22 shtator 08:34
  6.800 €
 • 3 foto
  Shitet viqi rac i mishit
  Kafshe ferme

  Shitet viqi rac i mishit

  Shitet viqi i races me nekci i mishit Qmimi si pas marrveshjes viber+38349304908 mundeni me kunt knt

  Gllogoc 21 shtator 23:04
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Ford Disel 1.8
  Vetura

  Ford Disel 1.8

  Ford 1.8 disel rks i skaduar ne gjendje perfekte dhe i ruajtur shpenzimet 5 ltr 100 km Viti 1999 p

  Gllogoc 21 shtator 21:11
  750 €
 • 6 foto
  Bmw 525 TDS
  Vetura

  Bmw 525 TDS

  Shitet Bmw 525 TDS me motorr te modelit te ri 150 ps shum e shtrengume pa vrejtje mrena krejt ilkur

  Gllogoc 21 shtator 20:56
  850 €
 • 4 foto
  Motorr me 4 rrota ATV
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr me 4 rrota ATV

  Shitet atv 125c me dogan 2018 me 3shpejtsi +rikferc motorri i ka serviset e kryera ka fuqi te mjaftu

  Gllogoc 21 shtator 20:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Viq mashkull I qumshtit
  Kafshe ferme

  Viq mashkull I qumshtit

  shes viqin afer 4mujve Eksstra klas ende nqumsht

  Gllogoc 21 shtator 20:16
  730 €
 • 9 foto
  Passat b7 DSG
  Vetura

  Passat b7 DSG

  Shes Passat B7, Viti 2011 model 2012 RKS Posedon: DSG, Senzora parkingu para-mbrapa, kamerë, Navi, T

  Gllogoc 21 shtator 20:09
  11 €
 • 0 foto
  Shiten dy pikapat
  Vetura

  Shiten dy pikapat

  Shiten dy pikapat caddy 2006 2.0sdi qmimi 3500 Opel 1.7tdi 2004 me klim 2200euro +38345235905

  Gllogoc 21 shtator 19:15
  1 €
 • 4 foto
  mersedes-benz
  Vetura

  mersedes-benz

  Shes dhe bëj ndrrim veturen mersedes model 200 dizell edhe ne letra regjistrim deri ne muajin shkurt

  Gllogoc 21 shtator 18:35
  1.100 €
 • 3 foto
  Fellne nr 15
  Autopjese dhe paisje

  Fellne nr 15

  Shiten fellnet alumin per ww dhe opel numri 195 65 15 gomat mesatare. Nuk jan te dredhume jepen me

  Gllogoc 21 shtator 18:15
  100 €
 • 4 foto
  Shes viqin simentall rac i mishit
  Kafshe ferme

  Shes viqin simentall rac i mishit

  Shes viqin rac simentall viqi usht i nekcis po edhe rac i mishit qmimi si pas marrveshjes mundeni ed

  Gllogoc 21 shtator 14:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes audi 80 benzin 1.6 rks iskadum baj ndrrim
  Vetura

  Shes audi 80 benzin 1.6 rks iskadum baj ndrrim

  Shes audi 80 benzin 1.8 rks iskaduar ngjendje trregullt asht hec mir punon mir baj ndrrim me g

  Gllogoc 21 shtator 14:27
  490 €
 • 4 foto
  Shitet /Ndrrohet
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet /Ndrrohet

  Shitet/Ndrrohet Skuter Grand 125cc me dogan RKS .

  Gllogoc 21 shtator 13:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Paisjet per shetepi
  Autopjese dhe paisje

  Paisjet per shetepi

  Shtiten te gjitha komplet bej edhe ndrrim me naj vetur pa dogan edhe rks shumica bajn ka edhe qe nuk

  Gllogoc 21 shtator 13:07
  1 €
 • 0 foto
  Biku n shitje
  Kafshe ferme

  Biku n shitje

  Shitet biku 650kg qmimi 2.40 komoran +38344688782

  Gllogoc 21 shtator 13:02
  2 €
 • 2 foto
  Zerim Tenda karrike me qira +38345252957
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim Tenda karrike me qira +38345252957

  Zerim Tenda dhe Karrike me qira per raste ndryshme si:darsma,fejesa, dhe neja te ndryshme Tel:045-2

  Gllogoc 21 shtator 10:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ulse bmw e46
  Autopjese dhe paisje

  Ulse bmw e46

  Shiten ulset per bmw e46 4 dyr jan ne gjendje te mir me nxemje per me shum 049141029

  Gllogoc 21 shtator 08:54
  160 €
 • 1 foto
  Jepp cherokee 2.8 crd aut 2007
  Vetura

  Jepp cherokee 2.8 crd aut 2007

  Shes jepp cherokee në gjendje shumë të mirë. Dhëmbëzori i ri komplet i blerë në Suedi i vendosur në

  Gllogoc 21 shtator 08:34
  6.500 €