Patundshmeri
Gllogoc

Patundshmeri në shitje në Gllogoc

 • 3 foto
  Shitet Banesa 100m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 100m2

  Banesa eshte 100m2 Renditja: Sallon Kuzhine 3 dhoma fjetjes Koridor Ballkon Dy banjo Banesa eshte ko

  Gllogoc Sot, 10:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas, Pokleku i ri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas, Pokleku i ri

  Kodi 0046 Shitet banesa 97.74m2 në Drenas, Pokleku i ri. Kati i 5, Sallon, Kuzhinë, 3 dhoma gjum

  Gllogoc Sot, 09:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas

  Kodi 0046 Shitet banesa 97.74m2 në Drenas, Pokleku i ri. Kati i 5, Sallon, Kuzhinë, 3 dhoma gjum

  Gllogoc Sot, 08:51
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shitet shtëpia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia

  Shtëpia gjendet në Zabel të Ulët, në Drenas. Shtëpia ka dy kate e gjysëm dhe shtëpia është me dy hym

  Gllogoc Dje, 23:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet dy Banesa nga 30 mi euro ne poklek te ri
  Apartment / Banesa

  Shitet dy Banesa nga 30 mi euro ne poklek te ri

  Shiten dy Banesa nga 100m ne poklek te ri vetem nga 30 mi euro te mobilume ne terasi.per ma shum na

  Gllogoc 26 tetor 19:06
  30.000 €
 • 10 foto
  Shtepi toke ne vasilev
  Shtepi / Vila

  Shtepi toke ne vasilev

  45 ari +shtepi 2 katshe

  Gllogoc 25 tetor 20:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Urgjent 35 ari trull 2500 e ari
  Shtepi / Vila

  Urgjent 35 ari trull 2500 e ari

  Shes shtepinë me siperfaqe 95 m2 ne kuader te shtepis jan edhe 35 ari trull vend shum i pershtatshem

  Gllogoc 25 tetor 12:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet shtepia ne Drenas
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne Drenas

  Shitet shtëpia moderne ne Drenas Shtepia eshte 130m2 Sallon Tri dhuma gjumi Dy banjo Shpajz

  Gllogoc 24 tetor 20:01
  68.000 €
 • 5 foto
  Shitet banesa e re
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa e re

  Banesa eshte e re dhe e mobiluar e gatshme per banim, siperfaqja 63 m2, nje dhome gjumi, sallon dhe

  Gllogoc 18 tetor 20:28
  38.500 €
 • 3 foto
  Shes shtepi
  Shtepi / Vila

  Shes shtepi

  Shes shtepin ne Drenas MBRAPA AL TRADES NE DRENAS SHTEPIA KA 180M2 Shtepin jan te legalizura dh

  Gllogoc 17 tetor 21:29
  27 €
 • 1 foto
  Ndërmjetësojmë shitblerje/qiradhënje të pronave
  Apartment / Banesa

  Ndërmjetësojmë shitblerje/qiradhënje të pronave

  Me një përvojë 16 vjeçare në qiradhënje të shtëpiave/banesave dhe lokaleve/zyreve për klientë ndërko

  Gllogoc 13 tetor 08:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes banesen
  Apartment / Banesa

  Shes banesen

  Shes banesen 116.72m2 banesa posedon 1 Sallon 1 Kuzhin 3 dhoma gjumi 2 banjo 1 Depo 2 Terasa Obj

  Gllogoc 13 tetor 08:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Shtepin
  Shtepi / Vila

  Shes Shtepin

  Shesim Shtepin dhe truall ne vend shum te mir. Shtepia gjendet vetem 14 m prej rruges kryesore Drena

  Gllogoc 12 tetor 22:23
  115.000 €
 • 0 foto
  Shitet
  Apartment / Banesa

  Shitet

  Banesa eshte 99.90 m2 dhe eshte ne katin 5 Banesa eshte komplet e mobiluar dhe shitet komplet me mob

  Gllogoc 12 tetor 13:43
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Banese me Qera në Drenas
  Apartment / Banesa

  Banese me Qera në Drenas

  • Banese e mobiluar komplet. • Drenas Rr. Fehmi Lladrovci (afer Komunes dhe Postes) • Kati 2 • Sall

  Gllogoc 12 tetor 10:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Drenas Qender
  Shtepi / Vila

  Drenas Qender

  Shpija me 17 ari tok e rregulluar mbrenda. Garazha 60 m katror. Parahymje kuzhin verore 36 m katror

  Gllogoc 5 tetor 09:55
  230.000 €
 • 2 foto
  SHITET SHTEPIA ME 50 ARI TRUALL
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA ME 50 ARI TRUALL

  Shes shtepine me 50 ari truall ne magjistralen Komoran-Drenas. Trualli eshte i pershtatshem per vepr

  Gllogoc 2 tetor 19:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Banesa nDrenas
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa nDrenas

  Shitet Banesa nDrenas 128 Metra Katror

  Gllogoc 29 shtator 11:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  der për garazh
  Garazh

  der për garazh

  shes deren per garazha e ardhur nga gjermania e pa perdorur. dimensjonet 2.50x2m, dera eshte pa mot

  Gllogoc 27 shtator 09:59
  400 €
 • 7 foto
  Shiten shtepit -Lagjeja Anjeza,Drenas
  Shtepi / Vila

  Shiten shtepit -Lagjeja Anjeza,Drenas

  Shtepi ekskluzive ne Drenas Shtepit jane ndertim i ri, me nje arkitektur moderne dhe e organizuar m

  Gllogoc 26 shtator 11:04
  60.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa ne qender te Drenasit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne qender te Drenasit

  Banesa ka 80m2—Kati i V-te Sallon Kuzhinë Dy dhoma gjumi Banjo Terasa me pamje nga sheshi SUPER E M

  Gllogoc 26 shtator 11:03
  50.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne Drenas-E mobiluar
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Drenas-E mobiluar

  2 dhoma gjumi Sallon Kuzhin Banjo Ballkon me pamje nga qendra E supermobiluar

  Gllogoc 26 shtator 11:03
  52.000 €
 • 1 foto
  Ndërmjetësojmë shitblerje/qiradhënje të pronave
  Apartment / Banesa

  Ndërmjetësojmë shitblerje/qiradhënje të pronave

  Me një përvojë 16 vjeçare në qiradhënje të shtëpiave/banesave dhe lokaleve/zyreve për klientë ndërko

  Gllogoc 25 shtator 09:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET, Qmimi i arsyeshem!
  Apartment / Banesa

  SHITET, Qmimi i arsyeshem!

  Banesa ndodhet në objektin Euromodel në katin e 5-të , perballë bau marketit AlTrade me pamje kah l

  Gllogoc 9 shtator 08:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pastrimi i tjegullave qeremidev
  Shtepi / Vila

  Pastrimi i tjegullave qeremidev

  Bejm pastrimin e tjegullav qeremidev

  Gllogoc 1 shtator 21:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vetem edhe dy shtepi ne Shitje
  Shtepi / Vila

  Vetem edhe dy shtepi ne Shitje

  Ne lagjen moderne ne Drenas Shiten shtepit Infrastruktur moderne E survejuar nga kamerat E pershtats

  Gllogoc 29 gusht 22:48
  100.000 €
 • 2 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitete shtëpia në Komoran, rruga \"Ali Gashi\" nr:13. Shtëpia posedon 5 ari truall; 5 dhoma gjumi,

  Gllogoc 28 gusht 14:26
  140.000 €
 • 7 foto
  Me qmim te mire
  Apartment / Banesa

  Me qmim te mire

  Shes banesen ne objektin Euromodel perballe Altrades ne Drenas. Banesa posedon Sallon dhe kuzhine,

  Gllogoc 22 gusht 10:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten 40 ari truall ne Cikatov te Re
  Truall / Toke

  Shiten 40 ari truall ne Cikatov te Re

  Shiten 40 ari me mundesi ndarje nga 10 ari . Me infrastrukture ujë kanalizim, rrym, kabllovik,telef

  Gllogoc 15 gusht 11:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten shtepit në lagjen ekskluzivd ne Drenas
  Shtepi / Vila

  Shiten shtepit në lagjen ekskluzivd ne Drenas

  Shtepi ekskluzive ne Drenas Shtepit jane ndertim i ri, me nje arkitektur moderne dhe e organizuar m

  Gllogoc 4 gusht 21:24
  100.000 €
 • 2 foto
  Shiten Shtepit Super Luksoze
  Shtepi / Vila

  Shiten Shtepit Super Luksoze

  Shiten shtepi super Luksoze ne Qikatov te Drenasit,shtepit kan nje organizim te mir dhe posedojn lej

  Gllogoc 26 korrik 10:55
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Banesa ne Qender te Drenasit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Qender te Drenasit

  Banesa është ne katin e dyte ne objektin Lumi dhe ështe e gatshme për banim 043500192 ose viber 00

  Gllogoc 26 korrik 10:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kioska
  Garazh

  Kioska

  Kioska osht ne gjendje te rregullt

  Gllogoc 24 korrik 16:57
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

  Shitet Shtëpia me 3 ari truall në Shtoj të Ulqinit , Plazhi i Madh , Perball plazhit Copacabana ,

  Gllogoc 9 korrik 10:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa ne bllokun 8 kati 3
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne bllokun 8 kati 3

  Shitet banesa 72 m² ne drenas kati 3 e mobiluar blloku 8 afer poste nqender te drenasit !

  Gllogoc 8 korrik 14:37
  45.000 €
 • 6 foto
  Kioska
  Garazh

  Kioska

  Shitet Trafika

  Gllogoc 4 korrik 19:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet trulli
  Truall / Toke

  Shitet trulli

  Shes 83 ari tok toka gjendet buz magjistrales prishtin-pej

  Gllogoc 2 korrik 21:54
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shtitet shtepia me 4 ari ne Drenas - Gllogovc
  Shtepi / Vila

  Shtitet shtepia me 4 ari ne Drenas - Gllogovc

  Shitet shtepia 2 kateshe 180m2 me 4 ari truall, ne Drenas lagjja 2, 400m nga qendra e qytetit. Kati

  Gllogoc 1 korrik 16:41
  62.000 €
 • 1 foto
  Shitet toka
  Truall / Toke

  Shitet toka

  Shiten trojet ne Drenas, trojet gjendën 5 minuta larg qendrës së qytetit Drenasit dhe afer auto-elek

  Gllogoc 7 qershor 22:48
  5.700 €
 • 8 foto
  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN
  Shtepi / Vila

  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN

  Ndërtojmë objekte dhe shtëpi banimi në mbarë vendin tonë si në: Prishtinë, Fushë Kosovë, Obiliq, Pod

  Gllogoc 4 maj 00:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Magic Wallet for everyday Income +27717486182 SOUTH AFRICA,USA,UK,Canada,Zambia,Swaziland,Botswana,Zimbabwe,Ghana,UAE,Namibia,Lesotho
  Apartment / Banesa

  Magic Wallet for everyday Income +27717486182 SOUTH AFRICA,USA,UK,Canada,Zambia,Swaziland,Botswana,Zimbabwe,Ghana,UAE,Namibia,Lesotho

  Powerful Magic wallet +27717486182 mamakhulusum,This is the oldest,mystique and the most powerful ma

  Gllogoc 2 maj 21:56
  400 €
 • 0 foto
  3 shtepi shiten pagesa me marrveshje
  Shtepi / Vila

  3 shtepi shiten pagesa me marrveshje

  komplet 3 shtepi drenas 3 qikatov e re jan 8 ari truall rruga haki prokshi me marveshje qmimi.

  Gllogoc 23 prill 20:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shtepi Banimi / e mobiluar / Lokale Afariste
  Shtepi / Vila

  Shtepi Banimi / e mobiluar / Lokale Afariste

  Shitet Shtepia e Mobiluar komplet me dy Lokale Afariste. Shtepia ka 130 m/2 dhe ka 3 kate. Kati i pa

  Gllogoc 19 prill 11:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten
  Shtepi / Vila

  Shiten

  Shiten tjegullat

  Gllogoc 11 prill 09:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitet shtepia 12 ari ne lagjen Çikatov e Re ne komunen e Drenasit Per me shum info kontakto ne nr-

  Gllogoc 1 prill 19:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet shtepia ne Drenas
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne Drenas

  Shtepia eshte moderne Posedon gjitheqka moderne Afer qendres se Drenasit Shumë e pershtatshme per ba

  Gllogoc 31 mars 00:38
  180.000 €
 • 5 foto
  Shtepi me 18 Ari tok
  Shtepi / Vila

  Shtepi me 18 Ari tok

  -Shitet shtepia dhe 18 ari tok ne qender te drenasit mbrapa spitalit ne drenas. -Shtepia eshte 550m2

  Gllogoc 29 mars 18:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Shtepia me 6 ari truall dhe lokale afariste
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia me 6 ari truall dhe lokale afariste

  Qasje direkt ne rrugen kryesore, me dy lokale afariste, e gatshme per banim, e dedikuar per dy shtep

  Gllogoc 29 mars 17:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shtepia Toka
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia Toka

  Shitet shtepia 1kat egjys dhe toka 20 ari shtepia gjindet Fushtic te ult rruga Magure

  Gllogoc 27 mars 15:37
  30.000 €
 • 0 foto
  Banesë në F.Kosovë
  Shtepi / Vila

  Banesë në F.Kosovë

  Shitet shtëpia në Drenas ose ndërrohet me banesë në Fushë Kosovë me marrëveshje

  Gllogoc 4 mars 16:46
  Me Marrveshje