Patundshmeri
Gllogoc

Patundshmeri në shitje në Gllogoc

 • 11 foto
  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas

  Kodi 0046 Shitet banesa 97.74m2 në Drenas, Pokleku i ri. Kati i 5, Sallon, Kuzhinë, 3 dhoma gjum

  Gllogoc 22 maj 10:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtepi ne drenas
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne drenas

  Shese shtepine ne Drenas. Shtepia eshte dy kateshe me 4 dhoma gjumi. Sallon kuzhine dhe banjo. Shte

  Gllogoc 21 maj 20:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa 116.77m2 në qender të Drenasit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 116.77m2 në qender të Drenasit

  Shitet banesa 116.77m2 në qender të Drenasit përball Gjykates Komunale në Drenas, kati i IV i banimi

  Gllogoc 21 maj 15:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shtëpia me 12 ari truall ne qender te Drena
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia me 12 ari truall ne qender te Drena

  Shitet shtëpia në qendër të Drenasit, shtëpia është e banushme,posedon leje ndertimi, po ashtu posed

  Gllogoc 21 maj 15:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa 40.34m2 ne qender te Drenasit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 40.34m2 ne qender te Drenasit

  Shitet banesa 40.34m2 ne qender te Drenasit, kati i 5,banesa posedon një dhomë gjumi, një sallon me

  Gllogoc 21 maj 15:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet banesa 114.24m2 ne qender te Drenasit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 114.24m2 ne qender te Drenasit

  Shitet banesa 114.24m2 ne qender te Drenasit, kati VI, banesa posedon tri dhoma gjumi, nje sallon me

  Gllogoc 21 maj 15:41
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet shtëpia dy katshe bashkë me 4 ari truall në
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia dy katshe bashkë me 4 ari truall në

  Shitet shtëpia dy katshe bashkë me 4 ari truall në Drenasin III Kati përdhese posedon: - 1 sallon -

  Gllogoc 21 maj 15:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa 77.33m2 ne qender te Drenasit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 77.33m2 ne qender te Drenasit

  Shitet banesa 77.33m2 ne qender te Drenasit, kati i VII, banesa posedon: -2 dhoma gjumi -1 sallon

  Gllogoc 21 maj 15:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa ne qender te Drenasit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne qender te Drenasit

  Shitet banesa ne qender te drenasit, kati i V banesa posedon : -1 1 Sallon me kuzhinë - 2 Dhoma gjum

  Gllogoc 21 maj 15:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 87.96m2 ne qender te Drenasit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 87.96m2 ne qender te Drenasit

  Shitet banesa 87.96m2 e cila gjendet ne qender te Drenasit perball Komunes se vjeter, banesa posedon

  Gllogoc 21 maj 15:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa 88.29m2 në qender të Drenasit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 88.29m2 në qender të Drenasit

  Shitet banesa 88.29m2 në qender të Drenasit përball Gjykates Komunale në Drenas, kati i IV i banimit

  Gllogoc 21 maj 15:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shtëpia me 8 ari truall ne Drenas III
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia me 8 ari truall ne Drenas III

  Shitet shtëpia dy katëshe bashkë me 8 ari truall ne Drenas III, shtëpia posedon: KATI PËRDHESË -nj

  Gllogoc 21 maj 15:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet banesa 40m2 ne qender te Drenasit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 40m2 ne qender te Drenasit

  Shitet banesa 40m2 ne qender te Drenasit Banesa posedom nje dhom gjumi,ballkon dhe banjo.

  Gllogoc 21 maj 15:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet banesa 48m2 ne qender te Drenasit, kati 7
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 48m2 ne qender te Drenasit, kati 7

  Shitet banesa 48m2 ne qender te Drenasit, kati 7, banesa posedon një dhomë gjumi, një sallon me kuzh

  Gllogoc 21 maj 15:37
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet banesa 62 m2 ne Drenas rr.”Skenderbeu”
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 62 m2 ne Drenas rr.”Skenderbeu”

  Shitet banesa 62 m2 ne Drenas rr.”Skenderbeu”, kati II, banesa posedon nje salon me kuzhin, nje

  Gllogoc 21 maj 15:37
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet banesa 102m2 ne qender te Drenasit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 102m2 ne qender te Drenasit

  Shitet banesa 102m2 ne qender te Drenasit, kati VII, banesa posedon: -2 dhoma gjumi -1 një sallon m

  Gllogoc 21 maj 15:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Shtepia me 6 ari truall dhe lokale afariste
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia me 6 ari truall dhe lokale afariste

  Qasje direkt ne rrugen kryesore, me dy lokale afariste, e gatshme per banim, e dedikuar per dy shtep

  Gllogoc 20 maj 13:00
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shtepi toke ne vasilev
  Shtepi / Vila

  Shtepi toke ne vasilev

  45 ari +shtepi 2 katshe

  Gllogoc 19 maj 17:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shtepi Banimi / e mobiluar / Lokale Afariste
  Shtepi / Vila

  Shtepi Banimi / e mobiluar / Lokale Afariste

  Shitet Shtepia e Mobiluar komplet me dy Lokale Afariste. Shtepia ka 130 m/2 dhe ka 3 kate. Kati i pa

  Gllogoc 19 maj 11:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten disa banesa kati dyte, Qender, Drenas
  Apartment / Banesa

  Shiten disa banesa kati dyte, Qender, Drenas

  Shiten disa banesa dhe nje Lokal ne qendër te DRENASIT mbrapa Postes, perball M2000, Rr. Rasim Kiqin

  Gllogoc 18 maj 10:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Kati i parë, Ndërtesë e reKomunaFushë Kosovë Banesa Shitet kati par Sallon me Kuzhin nje dhom gjumi

  Gllogoc 16 maj 21:27
  31.900 €
 • 2 foto
  Urgjent 35 ari trull 2500 e ari
  Shtepi / Vila

  Urgjent 35 ari trull 2500 e ari

  Shes shtepinë me siperfaqe 95 m2 ne kuader te shtepis jan edhe 35 ari trull vend shum i pershtatshem

  Gllogoc 15 maj 23:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ipet me qira loki posht edhe banesa ne.kati e dyte
  Apartment / Banesa

  Ipet me qira loki posht edhe banesa ne.kati e dyte

  Ipet me qira lokli poshto dhe banesa ne katin e dyte per banin afer bedri jasharit numri kontaktuse

  Gllogoc 12 maj 14:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Hamar druri
  Garazh

  Hamar druri

  Shitet hamari i drurit

  Gllogoc 12 maj 03:33
  180 €
 • 11 foto
  Shitet shtepia ne qender te Drenasit
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne qender te Drenasit

  Shitet shtepia ose leshohet me qira ne qender te Drenasit. Shtepia gjendët afër qendrës së qytetit p

  Gllogoc 11 maj 17:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtëpia dy kate e gjysmë bashk me 5 ari tru
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia dy kate e gjysmë bashk me 5 ari tru

  Shitet shtëpia dy kate e gjysmë bashk me 5 ari truall në Poklek të Ri – Drenas Kati përdhesë e Ulë

  Gllogoc 11 maj 17:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepi me 18 Ari tok
  Shtepi / Vila

  Shtepi me 18 Ari tok

  -Shitet shtepia dhe 18 ari tok ne qender te drenasit mbrapa spitalit ne drenas. -Shtepia eshte 550m2

  Gllogoc 6 maj 15:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kamshtepiz
  Shtepi / Vila

  kamshtepiz

  shitet kamshtepiza ka dhom fjetje ka kuzhin dhe wc

  Gllogoc 29 prill 21:32
  800 €
 • 5 foto
  Shitet Banesa 46m2 qender Drenas
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 46m2 qender Drenas

  Banesa është përballë aktivit në katin e gjashtë, disponon çertifikatën e pronësisë, me lift 24h. Nd

  Gllogoc 28 prill 11:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET OSE LESHOHET ME QERA
  Apartment / Banesa

  SHITET OSE LESHOHET ME QERA

  Banesa ndodhet në objektin Euromodel në katin e 5-të , perballë bau marketit AlTrade me pamje kah l

  Gllogoc 26 prill 16:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lokal shitet Baj Ndrrim
  Apartment / Banesa

  Lokal shitet Baj Ndrrim

  shitet lokali 42 m2 me dokumente ne reegull baj ndrrim +38344171062

  Gllogoc 26 prill 16:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten shtepi moderne ne Qikatov te Re Drenas
  Shtepi / Vila

  Shiten shtepi moderne ne Qikatov te Re Drenas

  Shiten shtepi moderne ne Qikatov te Re komuna e Drenasit shtepit posedojn leje ndertimi dhe jan mode

  Gllogoc 25 prill 19:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Shtepia ne qender te Drenasit
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia ne qender te Drenasit

  Shitet Shtepia ne Qender te Drenasit posedon 5ari truall,bazen,dhe eshte komplet e mobilume, per inf

  Gllogoc 25 prill 19:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet ose mdrrohet
  Apartment / Banesa

  Shitet ose mdrrohet

  Shes banesen ne Drenas te Ri ose ndrroj me nja ma te vogel me qender. Banesa ka ket renditje 2 dhoma

  Gllogoc 25 prill 08:00
  23.500 €
 • 6 foto
  Shitet shtëpia me garazhë
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia me garazhë

  Shitet shtëpia me 3.25 ari truall. Vendi Komoran, lagja e re. Shtëpia i ka dyer dhe dritare të vendo

  Gllogoc 13 prill 15:36
  60.000 €
 • 0 foto
  DRENAS
  Shtepi / Vila

  DRENAS

  Shes shtepi ne Drenas e ndertuar dy katshe e pa mermetuar me 5 ari trull te intersuarit munten te me

  Gllogoc 4 prill 11:23
  45 €
 • 3 foto
  Shitet shtëpia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia

  Shitet shtepia ne Komoran, rruga \"Ali Gashi\". Shtepia posedon 5 ari truall, 5 dhoma gjumi, 2 dhoma

  Gllogoc 4 prill 07:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet shtepia ne drenas
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia ne drenas

  shitet shtepia ne drenas te shinat e trenit kontkt gjermani +4917640529191 konktakt kosov 049 583

  Gllogoc 3 prill 23:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Garazha
  Garazh

  Garazha

  Garazha osht e kforit montazh Esht 5 metra e gjatë dhe 4 metra e gjerë

  Gllogoc 3 prill 17:53
  600 €
 • 1 foto
  Shtepi ne Drenas
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Drenas

  Shese shtepine ne Drenas. Shtepia eshte dy kateshe me 4 dhoma gjumi. Sallon kuzhine dhe banjo. Shtep

  Gllogoc 3 prill 08:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  lokal 42m SHITET Ndrrim me banes
  Apartment / Banesa

  lokal 42m SHITET Ndrrim me banes

  shitet lokali +38344171062 per momentin asht me qera ndrrim me banes

  Gllogoc 3 prill 04:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia

  Shitet shtepia ne poklek te ri ne Drenas afer shkolles se mesme.shtepia ka 4.5 ari , shtepia eshte 2

  Gllogoc 2 prill 23:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Shitet banesa 84.5 m2 e cila posedon sallonin me kuzhin, dy dhoma gjumi si dhe nje banjo te madhe. A

  Gllogoc 2 prill 18:05
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banes 2 dhomshe ne Fushe Kosove
  Apartment / Banesa

  Banes 2 dhomshe ne Fushe Kosove

  Banesa Shitet kati par Sallon me Kuzhin nje dhom gjumi nje Ballkon Banjo Banesa eshte ne Fushe Kosov

  Gllogoc 2 prill 15:09
  31.900 €
 • 3 foto
  shitet banesa
  Apartment / Banesa

  shitet banesa

  shes banes ne qender drenasit 68 m2 e mobiluar me dokumentacion ne rregull

  Gllogoc 2 prill 12:53
  27.000 €
 • 0 foto
  shes banes
  Apartment / Banesa

  shes banes

  shes banes qender drenasit

  Gllogoc 31 mars 23:20
  27.000 €
 • 9 foto
  Banes 85 metra ne qender
  Apartment / Banesa

  Banes 85 metra ne qender

  Shitet banesa 84.5 m2 e cila posedon sallonin me kuzhin, dy dhoma gjumi si dhe nje banjo te madhe. A

  Gllogoc 31 mars 23:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet LOKALI dhe 4 banesa te Korabi ne Drenas
  Apartment / Banesa

  Shitet LOKALI dhe 4 banesa te Korabi ne Drenas

  Shiten disa banesa dhe nje Lokal ne qendër te DRENASIT mbrapa Postes, perball M2000, Rr. Rasim Kiqin

  Gllogoc 31 mars 22:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten Shtepi Lluksoze ne Qikatov te Re -Drenas
  Shtepi / Vila

  Shiten Shtepi Lluksoze ne Qikatov te Re -Drenas

  Shtepit jan ne ndertim e siper,posedojn leje ndertimi rrug kanalizim energji elektrike,qmimi i arsye

  Gllogoc 31 mars 17:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtëpia në shitje
  Shtepi / Vila

  Shtëpia në shitje

  Shitët shtëpia me 6ari truall, Në qendër të komoranit afër Sharrit.Eshte e mobiluar ,120metra katrot

  Gllogoc 31 mars 16:47
  Me Marrveshje