Gllogoc

Apartment / Banesa në shitje në Gllogoc

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas, Pokleku i ri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas, Pokleku i ri

  Kodi 0046 Shitet banesa 97.74m2 në Drenas, Pokleku i ri. Kati i 5, Sallon, Kuzhinë, 3 dhoma gjum

  Gllogoc Dje, 20:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas

  Kodi 0046 Shitet banesa 97.74m2 në Drenas, Pokleku i ri. Kati i 5, Sallon, Kuzhinë, 3 dhoma gjum

  Gllogoc 22 shtator 18:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa 77.33m2 ne qender te Drenasit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 77.33m2 ne qender te Drenasit

  Shitet banesa 77.33m2 ne qender te Drenasit, kati i VII, banesa posedon: -2 dhoma gjumi -1 sallon

  Gllogoc 19 shtator 08:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banesa ne Drenas
  Apartment / Banesa

  Banesa ne Drenas

  Shitet banesa e cila posedon 100m2, Posedon sallonin, kuzhinen, 3 dhoma gjumi,2 banjo,ballkonin, shp

  Gllogoc 18 gusht 23:22
  45.000 €
 • 0 foto
  SHITJE...SHITJE !!!
  Apartment / Banesa

  SHITJE...SHITJE !!!

  SHITJE...SHITJE !!! GLOGOVAC - 5 bllok rezidencial, numri i hyrjes 3; numri i baneses 9; katin e kat

  Gllogoc 6 gusht 08:31
  32.000 €
 • 0 foto
  Bashkbanuese
  Apartment / Banesa

  Bashkbanuese

  Kerkojm dy bashkbanuese banesa gjindet ne ulpian ka dy dhoma ne njerin jemi dy vajza tjetra dhom esh

  Gllogoc 2 gusht 23:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten dy banesa dhe nje Lokal ne qender te DRENAS
  Apartment / Banesa

  Shiten dy banesa dhe nje Lokal ne qender te DRENAS

  Shiten dy banesa dhe nje Lokal ne qender te DRENASIT * Kompleksi Korabi mbrapa Postes. * Shiten nga

  Gllogoc 30 korrik 08:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITJE...SHITJE !!!
  Apartment / Banesa

  SHITJE...SHITJE !!!

  GLOGOVAC - 5 bllok rezidencial, numri i hyrjes 3; numri i baneses 9; katin e katert, bllokun e Qendr

  Gllogoc 18 korrik 12:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten disa banesa kati dyte, Qender, Drenas
  Apartment / Banesa

  Shiten disa banesa kati dyte, Qender, Drenas

  Shiten disa banesa dhe nje Lokal ne qendër te DRENASIT mbrapa Postes, perball M2000, Rr. Rasim Kiqin

  Gllogoc 18 korrik 11:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Banesa 46m2 qender Drenas
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 46m2 qender Drenas

  Banesa është përballë aktivit në katin e gjashtë, disponon çertifikatën e pronësisë, me lift 24h. Nd

  Gllogoc 17 korrik 18:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Kati i parë, Ndërtesë e reKomunaFushë Kosovë Banesa Shitet kati par Sallon me Kuzhin nje dhom gjumi

  Gllogoc 6 korrik 22:19
  31.900 €
 • 2 foto
  150 metra Objekt me qera perball Aktiv
  Apartment / Banesa

  150 metra Objekt me qera perball Aktiv

  Ioet lokali me qera objekti rruga e jasharve perball aktiv me Me 3 ari parking i gatshem per biz

  Gllogoc 23 qershor 14:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet LOKALI 96 m2 ne qender te Drenasit,
  Apartment / Banesa

  Shitet LOKALI 96 m2 ne qender te Drenasit,

  Shitet lokali 96 m2 ne qender te Drenasit, mbrapa postes ne kompleksin Korabi. Cmimi me marrveshje -

  Gllogoc 19 qershor 13:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITJE...SHITJE !!!
  Apartment / Banesa

  SHITJE...SHITJE !!!

  SHITJE...SHITJE !!! GLOGOVAC - 5 bllok rezidencial, numri i hyrjes 3; numri i baneses 9; katin e kat

  Gllogoc 16 qershor 09:12
  32.500 €
 • 3 foto
  Shitet banesa 116.77m2 në qender të Drenasit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 116.77m2 në qender të Drenasit

  Shitet banesa 116.77m2 në qender të Drenasit përball Gjykates Komunale në Drenas, kati i IV i banimi

  Gllogoc 12 qershor 07:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet banesa 114.24m2 ne qender te Drenasit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 114.24m2 ne qender te Drenasit

  Shitet banesa 114.24m2 ne qender te Drenasit, kati VI, banesa posedon tri dhoma gjumi, nje sallon me

  Gllogoc 12 qershor 07:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet banesa 48m2 ne qender te Drenasit, kati 7
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 48m2 ne qender te Drenasit, kati 7

  Shitet banesa 48m2 ne qender te Drenasit, kati 7, banesa posedon një dhomë gjumi, një sallon me kuzh

  Gllogoc 12 qershor 07:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa 88.29m2 në qender të Drenasit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 88.29m2 në qender të Drenasit

  Shitet banesa 88.29m2 në qender të Drenasit përball Gjykates Komunale në Drenas, kati i IV i banimit

  Gllogoc 12 qershor 07:41
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet banesa 62 m2 ne Drenas rr.”Skenderbeu”
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 62 m2 ne Drenas rr.”Skenderbeu”

  Shitet banesa 62 m2 ne Drenas rr.”Skenderbeu”, kati II, banesa posedon nje salon me kuzhin, nje

  Gllogoc 12 qershor 07:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 87.96m2 ne qender te Drenasit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 87.96m2 ne qender te Drenasit

  Shitet banesa 87.96m2 e cila gjendet ne qender te Drenasit perball Komunes se vjeter, banesa posedon

  Gllogoc 12 qershor 07:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa ne qender te Drenasit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne qender te Drenasit

  Shitet banesa ne qender te drenasit, kati i V banesa posedon : -1 1 Sallon me kuzhinë - 2 Dhoma gjum

  Gllogoc 12 qershor 07:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa 40.34m2 ne qender te Drenasit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 40.34m2 ne qender te Drenasit

  Shitet banesa 40.34m2 ne qender te Drenasit, kati i 5,banesa posedon një dhomë gjumi, një sallon me

  Gllogoc 12 qershor 07:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet banesa 40m2 ne qender te Drenasit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 40m2 ne qender te Drenasit

  Shitet banesa 40m2 ne qender te Drenasit Banesa posedom nje dhom gjumi,ballkon dhe banjo.

  Gllogoc 12 qershor 07:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj Banes,Lokal,Troje
  Apartment / Banesa

  Kerkoj Banes,Lokal,Troje

  Agjensioni SMMN Shpk Drenas Merremi Me Shiteblerje Dhe Qeradhenje Te Gjith Ku Qe Jeni te Instereau

  Gllogoc 8 qershor 22:55
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet banesa 102m2 ne qender te Drenasit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 102m2 ne qender te Drenasit

  Shitet banesa 102m2 ne qender te Drenasit, kati VII, banesa posedon: -2 dhoma gjumi -1 një sallon m

  Gllogoc 30 maj 20:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet ose mdrrohet
  Apartment / Banesa

  Shitet ose mdrrohet

  Shes banesen ne Drenas te Ri ose ndrroj me nja ma te vogel me qender. Banesa ka ket renditje 2 dhoma

  Gllogoc 29 maj 06:45
  23.500 €
 • 0 foto
  SHITJE...SHITJE !!!
  Apartment / Banesa

  SHITJE...SHITJE !!!

  SHITJE...SHITJE !!! GLOGOVAC - 5 bllok rezidencial, numri i hyrjes 3; numri i baneses 9; katin e kat

  Gllogoc 24 maj 18:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ipet me qira loki posht edhe banesa ne.kati e dyte
  Apartment / Banesa

  Ipet me qira loki posht edhe banesa ne.kati e dyte

  Ipet me qira lokli poshto dhe banesa ne katin e dyte per banin afer bedri jasharit numri kontaktuse

  Gllogoc 12 maj 14:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET OSE LESHOHET ME QERA
  Apartment / Banesa

  SHITET OSE LESHOHET ME QERA

  Banesa ndodhet në objektin Euromodel në katin e 5-të , perballë bau marketit AlTrade me pamje kah l

  Gllogoc 26 prill 16:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lokal shitet Baj Ndrrim
  Apartment / Banesa

  Lokal shitet Baj Ndrrim

  shitet lokali 42 m2 me dokumente ne reegull baj ndrrim +38344171062

  Gllogoc 26 prill 16:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  lokal 42m SHITET Ndrrim me banes
  Apartment / Banesa

  lokal 42m SHITET Ndrrim me banes

  shitet lokali +38344171062 per momentin asht me qera ndrrim me banes

  Gllogoc 3 prill 04:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Shitet banesa 84.5 m2 e cila posedon sallonin me kuzhin, dy dhoma gjumi si dhe nje banjo te madhe. A

  Gllogoc 2 prill 18:05
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banes 2 dhomshe ne Fushe Kosove
  Apartment / Banesa

  Banes 2 dhomshe ne Fushe Kosove

  Banesa Shitet kati par Sallon me Kuzhin nje dhom gjumi nje Ballkon Banjo Banesa eshte ne Fushe Kosov

  Gllogoc 2 prill 15:09
  31.900 €
 • 3 foto
  shitet banesa
  Apartment / Banesa

  shitet banesa

  shes banes ne qender drenasit 68 m2 e mobiluar me dokumentacion ne rregull

  Gllogoc 2 prill 12:53
  27.000 €
 • 0 foto
  shes banes
  Apartment / Banesa

  shes banes

  shes banes qender drenasit

  Gllogoc 31 mars 23:20
  27.000 €
 • 9 foto
  Banes 85 metra ne qender
  Apartment / Banesa

  Banes 85 metra ne qender

  Shitet banesa 84.5 m2 e cila posedon sallonin me kuzhin, dy dhoma gjumi si dhe nje banjo te madhe. A

  Gllogoc 31 mars 23:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet LOKALI dhe 4 banesa te Korabi ne Drenas
  Apartment / Banesa

  Shitet LOKALI dhe 4 banesa te Korabi ne Drenas

  Shiten disa banesa dhe nje Lokal ne qendër te DRENASIT mbrapa Postes, perball M2000, Rr. Rasim Kiqin

  Gllogoc 31 mars 22:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lokali ne shitje
  Apartment / Banesa

  Lokali ne shitje

  Shitet lokali ne drenas te banesat e Rukollit perball komunes, lokali gjindet ne katin e dytë, esht

  Gllogoc 31 mars 05:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa 100m^2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 100m^2

  Shitet banesa 100metra katrore ne Poklek ne katin e 7. Banesa ka nje sallon, nje kuzhine, nje ballko

  Gllogoc 14 mars 16:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banese ne Drenas
  Apartment / Banesa

  Banese ne Drenas

  Shitet Banesa ne qender te Drenasit ne Ndertesen Euromodel perball Al-Trade Banesa eshte ndertim i

  Gllogoc 8 mars 10:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Përshëndetje Z. dhe znj
  Apartment / Banesa

  Përshëndetje Z. dhe znj

  Bună ziua domnul şi doamna Mënyra më e mirë për të gjetur adresën tuaj, me një fjalëkalim të përs

  Gllogoc 1 shtator 15:53
  100 €