Kompleksi Banesor aktiv Residence 2

Çmimi: Me Marrveshje
Kompleksi Banesor aktiv Residence 2

Detajet

Postuar
19 gusht 2023 15:01
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Numri i dhomave
2,5

Përshkrimi

aktiv Residence 2 – është rezidencë me apartamente në rr. Jasharajve - Drenas me hapësira banimi kolektive dhe me ambiente të përbashkëta, ku secili banor ka apartamentin e tij por ka dhe kopshte, zona sociale, parking, park lodrash dhe hapësira gjelbëruese. Udhëtimi ynë ka qenë i mrekullueshëm, nga të jetuarit në një ekonomi të përbashkët te investimi në ndërtimin e projektit tonë të banimit.

Për më shumë informata dhe ofertës telefononi në:
045 987 013, 045 333 432 ose 045 188 011
Kontakto edhe në Viber & WhatsApp

Shiko katalogun e plotë: https://aktivbuildings.com/pdf/aktivresidence2.pdf

www.aktivbuildings.com
Mundësuar nga: aktiv Buildings,
Jeto me kualitet!


Shpallje te ngjashme