Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gllogoc

 • 0 foto
  BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI
  Vetura

  BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI

  Blejm vetura , Pa Dogan RKS AKSIDENT

  Gllogoc Sot, 14:51
  2.222 €
 • 7 foto
  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEK ETJ 24H
  Vetura

  BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEK ETJ 24H

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Gllogoc Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

  Ne ju ofrojme me qera : * Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme (me ndriqim), * Korrika me mbu

  Gllogoc Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978 ME NXEMJE

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Gllogoc Sot, 14:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Gllogoc Sot, 14:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  \"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Tavolina dhe Shankerica per dasma.ahengje dhe ndeja (

  Gllogoc Sot, 14:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ??? AUTO STANDARD ??? BLEJM VETURA
  Vetura

  ??? AUTO STANDARD ??? BLEJM VETURA

  Auto Standard RKS PA DOGAN AKSIDENT ANGLEZE --------------------------------------------

  Gllogoc Sot, 14:45
  95.999 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porsi viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porsi viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Gllogoc Sot, 14:44
  1.000 €
 • 8 foto
  Shitet kombi t4
  Vetura

  Shitet kombi t4

  Shitet kombi ne gjendje te rregullt rks i skaduar 1.9 dizell viti prodhimit 23.12.1995 Qmimi me mar

  Gllogoc Sot, 14:42
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes skuterin HONDA Pantheon
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes skuterin HONDA Pantheon

  Skuteri eshte ne gjendje perfekte te gjitha funksionale thuaja i ri me vetem 9100km.te kalume viti 2

  Gllogoc Sot, 14:35
  1.850 €
 • 5 foto
  shes Audi 80 benzin 1.6 iqlajmrum baj ndrrim
  Vetura

  shes Audi 80 benzin 1.6 iqlajmrum baj ndrrim

  Shes audi 80 benzin 1.6 iqlajmrum rks ngjendje trregullt tip top punun mir baj edhe ndrrim

  Gllogoc Sot, 14:34
  370 €
 • 5 foto
  opel vektra 1.6 benzin
  Vetura

  opel vektra 1.6 benzin

  shitet opel vektra 1.6 benzin 10 muj regjistrim Airbag , centrall, cd player .. vetura nuk osht hipo

  Gllogoc Sot, 14:22
  1.250 €
 • 1 foto
  SHITEN RAFT DHE TENDA
  Teknik dhe paisje

  SHITEN RAFT DHE TENDA

  Shiten 9 metra rafta te murit 1 raft per detergjent 1 raft per cigare dhe rafta tjer.Tendat 4 metra

  Gllogoc Sot, 14:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN RAFTE DHE TENDA
  Teknik dhe paisje

  SHITEN RAFTE DHE TENDA

  Shiten 9 metra rafta te murit 1 raft per detergjent 1 raft per cigare dhe rafta tjer.Tendat 4 metra

  Gllogoc Sot, 14:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITEN RAFTE  DHE TENDA
  Mobilje

  SHITEN RAFTE DHE TENDA

  Shiten 9 metra rafta te murit 1 raft per detergjent 1 raft per cigare dhe rafta tjer.Tendat 4 metra

  Gllogoc Sot, 14:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN RAFTE  DHE TENDA
  Teknik dhe paisje

  SHITEN RAFTE DHE TENDA

  Shiten 9 metra rafta te murit 1 raft per detergjent 1 raft per cigare dhe rafta tjer.Tendat 4 metra

  Gllogoc Sot, 14:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Viq Mashkell Rac Simental
  Kafshe ferme

  Viq Mashkell Rac Simental

  Shes viqin mashkell rac e mir me majt esht i shendosh han yshim tagji

  Gllogoc Sot, 14:11
  450 €
 • 11 foto
  Golf 6 2.0 TDI i posa ardhur nga gjermonia viti 09
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI i posa ardhur nga gjermonia viti 09

  Golf 6 2.0 TDI i posa ardhur nga gjermonia pa dogan ne gjendje shum shum te mir i rujtun si brenda

  Gllogoc Sot, 14:11
  5.800 €
 • 11 foto
  Golf 6 2.0 TDI i posa ardhur full ekstra viti 2009
  Vetura

  Golf 6 2.0 TDI i posa ardhur full ekstra viti 2009

  Golf 6 2.0 TDI i posa ardhur nga gjermonia pa dogan ne gjendje shum shum te mir i rujtun si brenda

  Gllogoc Sot, 14:10
  5.900 €
 • 0 foto
  ??? AUTO STANDARD ???
  Vetura

  ??? AUTO STANDARD ???

  Auto Standard , blejm vetura te gjitha llojet : BMW 320 330 335 520 530 535 X6 X5 : Mercedes : E220

  Gllogoc Sot, 14:05
  95.999 €
 • 5 foto
  Toshiba 8GB RAM - 500GB HDD
  Kompjutera

  Toshiba 8GB RAM - 500GB HDD

  Toshiba Satellite C70D-A-10 WINDOWS 10 RAM MEMORY - 8GB HDD - 500GB GRAPHICS - AMD Radeon HD 8

  Gllogoc Sot, 14:02
  180 €
 • 10 foto
  IZOLIME ME KONDOR
  Punesime

  IZOLIME ME KONDOR

  BEJM IZOLIME ME KONDOR ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON EDHE PER MATERJAL PUNO

  Gllogoc Sot, 13:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mzat 8 muj
  Kafshe ferme

  Mzat 8 muj

  Shes mzatin 8 muj asht shum i mir bio 100% permashum 0038344762460

  Gllogoc Sot, 13:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Skele me qera
  Materiale ndertimi

  Skele me qera

  SKELE ME QERA I JEPIM SKELET ME QERA JANE 70 CM JANE SHUME TE SIGURTA PER PUNE NE

  Gllogoc Sot, 13:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER PER SALLON ME XHOM tel;045-613-117
  Mobilje

  DYER PER SALLON ME XHOM tel;045-613-117

  Shes dyer per shtepi me permasa te ndryshme me dizajne te ndryshme dhe ngjyra me qmime 60-100euro n

  Gllogoc Sot, 13:46
  60 €
 • 0 foto
  Ofert Dyer per dhoma 045613117 ( )
  Materiale ndertimi

  Ofert Dyer per dhoma 045613117 ( )

  Dyre dhomas

  Gllogoc Sot, 13:43
  60 €
 • 10 foto
  OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 6 MUAJ RKS 2006
  Vetura

  OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 6 MUAJ RKS 2006

  SHITET ZAFIRA NË GJENDJE TË MIRË TEKNIKE. FULLEXTRA. ËSHT KLIMATRONIK, BORKOMJUTER, KOMANDA NË TIMON

  Gllogoc Sot, 13:34
  4.300 €
 • 3 foto
  mshtjerr
  Kafshe ferme

  mshtjerr

  shes mshtjerren te iteresunit mund tena kontaktojn ne ket numer 045612620

  Gllogoc Sot, 13:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Aporata per myk vllag lageshti ??✔️☑️☎️
  Makina dhe vegla

  Aporata per myk vllag lageshti ??✔️☑️☎️

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Gllogoc Sot, 13:24
  1 €
 • 2 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shes Golf2 Ne Gjendje Te Mire ,RKS. Nr:044723180

  Gllogoc Sot, 13:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes pikap citroen
  Vetura

  Shes pikap citroen

  Shes pikap citroen viti i prodhimit 2003 motorrin 1.9 hdi ne gjendje shum tmir rigjistrimi i skadum

  Gllogoc Sot, 13:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Maqina per vllag myk lageshti
  Teknik dhe paisje

  Maqina per vllag myk lageshti

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqinat

  Gllogoc Sot, 13:21
  1 €
 • 5 foto
  Ofrojm skele me qera vellezrit xhemajli
  Materiale ndertimi

  Ofrojm skele me qera vellezrit xhemajli

  Ofrojm skele me qera bejm montimin edhe qmontim e tyren ne te gjith teritorin e kosoves me qmime t

  Gllogoc Sot, 13:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes viqin mashkell
  Kafshe ferme

  Shes viqin mashkell

  Shes viqin mashkell i tpares klas i shnosh i races tmadhe shum i mir per me majt per ma shum ne tel

  Gllogoc Sot, 13:18
  530 €
 • 2 foto
  HULAJ PËR FËMIJ
  Telefona celulare

  HULAJ PËR FËMIJ

  Shitet Hulaja për femij Qmimi 185 euro Te interesuarite te kontaktojne ne viber 043 920 340 Poashtu

  Gllogoc Sot, 13:14
  185 €
 • 0 foto
  Klysh
  Kafshe shtepiake

  Klysh

  Shes klyshin femer e jap lir se spo ka kush mu kujdes perta

  Gllogoc Sot, 13:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mzati
  Kafshe ferme

  Mzati

  E shes mzatin asht shum i mir per me majt po edhe per me pre peshon rreth 350 kg qmimi 2.80 me kg es

  Gllogoc Sot, 13:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas

  Kodi 0046 Shitet banesa 97.74m2 në Drenas, Pokleku i ri. Kati i 5, Sallon, Kuzhinë, 3 dhoma gjum

  Gllogoc Sot, 13:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Golf 3 1.9 Dizel
  Vetura

  Golf 3 1.9 Dizel

  049144315 Shitet 3 1.9 Dizel, Ne gjendje te mire, regjistrim deri me 01.06.2019, Podin shume te rua

  Gllogoc Sot, 13:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Shtepia me 6 ari truall dhe lokale afariste
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia me 6 ari truall dhe lokale afariste

  Qasje direkt ne rrugen kryesore, me dy lokale afariste, e gatshme per banim, e dedikuar per dy shtep

  Gllogoc Sot, 13:00
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  PASSAT 1.9 TDI AUTOMTIK TIP TRONIK
  Vetura

  PASSAT 1.9 TDI AUTOMTIK TIP TRONIK

  [ ] VW PASSAT 1.9 TDI AUTOMATIK [ ] TELE..? 044532990(+383 )49160886 [ ] VITI 2003 RKS 9 MUJ POSEDO

  Gllogoc Sot, 12:36
  4.500 €
 • 11 foto
  BMW 318 B E DOGANUAR FULL OPCJON
  Vetura

  BMW 318 B E DOGANUAR FULL OPCJON

  BMW 318 1.8 B FULL OPCIOM POSEDON KLIMATRONIC ARBAG CENTRAL GOMA M+S TE REJA KOMANDA NVOLLAN

  Gllogoc Sot, 12:35
  5.800 €
 • 2 foto
  Zerim Tenda karrike me qira +38345252957
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim Tenda karrike me qira +38345252957

  Zerim Tenda dhe Karrike me qira per raste ndryshme si:darsma,fejesa, dhe neja te ndryshme Tel:045-2

  Gllogoc Sot, 12:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer me montim viber+38345805512
  Mobilje

  dyer me montim viber+38345805512

  dyer 60-120 euro

  Gllogoc Sot, 12:15
  70 €
 • 11 foto
  super ofert dyer me montim 045805512
  Mobilje

  super ofert dyer me montim 045805512

  dyer 60-120 euro

  Gllogoc Sot, 12:08
  60 €
 • 1 foto
  E-Bike Flyer
  Paisje per sport

  E-Bike Flyer

  Shitet ose ndrrohet E bike flyer prodhim Zvicrran goma 26 ramin XL ne gjendje perfekte, bicikleta po

  Gllogoc Sot, 12:03
  1.300 €
 • 2 foto
  Shitet kombi vw t4
  Vetura

  Shitet kombi vw t4

  Shitet kombi vw t4 1.9 disel rigjistrim deri me 22 maj 2019 nr 044735999 viber

  Gllogoc Sot, 12:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  komod per televizor
  Mobilje

  komod per televizor

  shitet ose ndrroher komodina per televizor e perdorur por ne gjendje shume te mire shume e hjeshme d

  Gllogoc Sot, 12:02
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Bmw 530 e60
  Vetura

  Bmw 530 e60

  Shitet bmw 530d e60 ngjyre e gjelbert me targa rks me sigurim, veture eshte ne gjendje te mire optik

  Gllogoc Sot, 12:02
  6.150 €
 • 4 foto
  Mercedes sprinter 2005
  Vetura

  Mercedes sprinter 2005

  Shes mercedes sprinter 211 ngjyre e bardhe 2.2 cdi (te kuqe) ne gjendje shume te mire Pa dogane. M

  Gllogoc Sot, 12:02
  Me Marrveshje