Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gllogoc

 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 11:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 044904994
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 11:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tenda shatora karrika tavolina me qera 049343131
  Sherbime

  Tenda shatora karrika tavolina me qera 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR +38349343131 viber

  Gllogoc Sot, 11:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR +38349343131 viber

  Gllogoc Sot, 11:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️
  Vetura

  AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

  AutoSharri24

  Gllogoc Sot, 11:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Material , dyer ,dritare ,plastike
  Materiale ndertimi

  Material , dyer ,dritare ,plastike

  Shiten dy dritare dhe nje dere ballkoni. Dimensionet jan 140x160 dhe 80x210 !

  Gllogoc Sot, 11:44
  399 €
 • 0 foto
  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas, Pokleku i ri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 97.74m2 në Drenas, Pokleku i ri

  Kodi 0046 Shitet banesa 97.74m2 në Drenas, Pokleku i ri. Kati i 5, Sallon, Kuzhinë, 3 dhoma gjum

  Gllogoc Sot, 11:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR +38349343131 viber

  Gllogoc Sot, 11:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda Egzoni
  Sherbime

  Tenda Egzoni

  Tenda Egzon

  Gllogoc Sot, 11:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 049343131
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLKNA ME QERA 049343131

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR +38349343131 viber

  Gllogoc Sot, 11:41
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mazda5 Rks dizel 7 ulse ndrrohet me gjipa e vetura
  Vetura

  Mazda5 Rks dizel 7 ulse ndrrohet me gjipa e vetura

  shitet ndrrohet me vetura e gjipa te ndryshem cady pikapi t4 t5 etj etje Ndrrohet edhe me ato per pj

  Gllogoc Sot, 11:41
  4.799 €
 • 12 foto
  Mazda5 7 ulse shitet ndrrohet 045295112
  Vetura

  Mazda5 7 ulse shitet ndrrohet 045295112

  Mazda5 vetur familiare me 7 ulse viti i prodhimit 2007 . ✔️ ❗Vetura posedon : ✔️ ❗Motor diesel 2.0 ✔

  Gllogoc Sot, 11:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mazda5 7 ulse shitet ndrrohet 045295112
  Vetura

  Mazda5 7 ulse shitet ndrrohet 045295112

  Mazda5 vetur familiare me 7 ulse viti i prodhimit 2008 . ✔️ ❗Vetura posedon : ✔️ ❗Motor diesel 2.0 ✔

  Gllogoc Sot, 11:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  Sherbime

  SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 11:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 11:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 11:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 11:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994
  Sherbime

  SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044904994

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR sherbim ne te

  Gllogoc Sot, 11:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  Mobilje

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  japim ne sherbim me qera shatora karrika tavolina ne gjdo koh jeni te mir pritur 045587719

  Gllogoc Sot, 11:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38

  Gllogoc Sot, 11:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes ceraden per t4 dupelkabin
  Vetura

  Shes ceraden per t4 dupelkabin

  Shes ceraden per t4 dupelkabin shum e rujtne.t4.lt.t5 Viber +38344232870

  Gllogoc Sot, 11:32
  180 €
 • 5 foto
  Shes sprinder cdi gjatsia 4 metra
  Vetura

  Shes sprinder cdi gjatsia 4 metra

  Shes sprinterin shum ne gjendje te mir pa asni vrejtje prikolicen 4 metra te gjat kater gomat e reja

  Gllogoc Sot, 11:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes t4 2.5 tdi 2001
  Vetura

  Shes t4 2.5 tdi 2001

  Shes t4 2.5 tdi viti 2001 shum i rujtun i posa ardhun nga zvicra.t4.t5.lt.sprinter Viber+38344232870

  Gllogoc Sot, 11:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes t4 2.5 tdi viti 2001
  Vetura

  Shes t4 2.5 tdi viti 2001

  Shes t4 2.5 tdi viti 2001 shum ne gjendje te mire i po sa ardhur nga zvicra.t4.t5.t6.lt.sprinter Vib

  Gllogoc Sot, 11:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten fellnet 17 col per mercedes
  Vetura

  Shiten fellnet 17 col per mercedes

  Sheten fellnet 17 coll per mercedes Viber +38344232870

  Gllogoc Sot, 11:28
  150 €
 • 6 foto
  Pump e ujt
  Makina dhe vegla

  Pump e ujt

  Partrojm bunara ne ter kosoven

  Gllogoc Sot, 11:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lift vinq dizhalic
  Makina dhe vegla

  Lift vinq dizhalic

  Punojna me lift edhe shesum lifta

  Gllogoc Sot, 11:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sprinter cdi
  Vetura

  Sprinter cdi

  Sprinter 311 cdi ch Lt t4 t5 t6 iveko mir lir Vetura kombi Te gjitha kategorit makina

  Gllogoc Sot, 11:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  T4 2.5 tdi 2003
  Vetura

  T4 2.5 tdi 2003

  T4 2003 2.5 tdi Lt t4 t5 sprinter iveko Vetura kombi te gjitha kategorit Mir lir

  Gllogoc Sot, 11:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet kamjoneta citrien kiper
  Vetura

  Shitet kamjoneta citrien kiper

  Shitet kamjoneta citroen dupellkabin dhe kiper Motorri 2.5 tdi Kamjoneta eshte e doganuar dhe eshte

  Gllogoc Sot, 11:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA DIMROR KARRIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA DIMROR KARRIKA TAVOLINA 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 she

  Gllogoc Sot, 11:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA DIRMOR ME DER DHE NXEMJE 045587719
  Mobilje

  TENDA SHATORA DIRMOR ME DER DHE NXEMJE 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 she

  Gllogoc Sot, 11:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TEDNA DIMRORE KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Sherbime

  TEDNA DIMRORE KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 vib

  Gllogoc Sot, 11:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA DIMROR KARRIKA TAVOLINA 044280873
  Sherbime

  TENDA SHATORA DIMROR KARRIKA TAVOLINA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 vib

  Gllogoc Sot, 11:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA SHATORA DIMROR
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA SHATORA DIMROR

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 vib

  Gllogoc Sot, 11:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TEDNA DIMRORE KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873
  Mobilje

  TEDNA DIMRORE KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044280873

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 vib

  Gllogoc Sot, 11:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA DIRMOR ME DER DHE NXEMJE 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA DIRMOR ME DER DHE NXEMJE 045587719

  JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 045587719 she

  Gllogoc Sot, 11:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi me porsi viber +383 44 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi me porsi viber +383 44 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Gllogoc Sot, 11:03
  1.000 €
 • 6 foto
  shiten lopa muzati pulat shota
  Kafshe ferme

  shiten lopa muzati pulat shota

  shiten lopa osht bars ne mujin tetor pjell hale osht tu u mjel shitet muzati i majtun me ushqim naty

  Gllogoc Sot, 11:01
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Pranojm nje vetur Kompenzim Kuzhina Dhoma Gjumi
  Mobilje

  Pranojm nje vetur Kompenzim Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Gllogoc Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Pranojm nje vetur kompenzim Kuzhina Dhoma Gjumi
  Mobilje

  Pranojm nje vetur kompenzim Kuzhina Dhoma Gjumi

  Fer Dizajn

  Gllogoc Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femij etj
  Mobilje

  Dhoma gjumi kuzhina dhoma per femij etj

  Fer Dizajn

  Gllogoc Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kuzhina ne zbritje me qmime extra te lira
  Mobilje

  Kuzhina ne zbritje me qmime extra te lira

  Fer Dizajn

  Gllogoc Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  JAPIM ME QERA SHATORA KARRIKA TAVOLINA 045587719

  japim ne sherbim me qera shatora karrika tavolina ne gjdo koh jeni te mir pritur 045587719

  Gllogoc Sot, 10:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719
  Sherbime

  TENDA SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045587719

  japim me qera ne shebrim shatora karrika tavolina ne gjod jeni te mir pritur 045587719

  Gllogoc Sot, 10:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet lopa me viq
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq

  Shitet lopa me viq qmimi sipas marrveshjes per kontakt numri : 044-445-354

  Gllogoc Sot, 10:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Goma 13  M+S
  Autopjese dhe paisje

  Goma 13 M+S

  Shiten 4 goma m+s ne ghendje te mire. Bajn per golf dhe opel. Per info viber 383 44 910 913

  Gllogoc Sot, 10:27
  40 €
 • 6 foto
  Skele me qera
  Materiale ndertimi

  Skele me qera

  SKELE ME QERA I JEPIM SKELET ME QERA JANE 70 CM JANE SHUME TE SIGURTA PER PUNE NE

  Gllogoc Sot, 10:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Gas Grill.
  Teknik dhe paisje

  Gas Grill.

  Shitet. Grill me plin. Shum pak i perdorur prodhim gjerman i posaardhur. Qmimi 300 jura.

  Gllogoc Sot, 10:19
  300 €
 • 3 foto
  Shitet Banesa 100m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 100m2

  Banesa eshte 100m2 Renditja: Sallon Kuzhine 3 dhoma fjetjes Koridor Ballkon Dy banjo Banesa eshte ko

  Gllogoc Sot, 10:19
  Me Marrveshje