Automjete
Gllogoc

Automjete në shitje në Gllogoc

 • 12 foto
  Land,R ne gjendje perfekte
  Vetura

  Land,R ne gjendje perfekte

  Shitet ndrrohet me vetura e gjipa cady pikapi kamionet t4 t5 etj wtj

  Gllogoc Sot, 13:29
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN
  Vetura

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

  AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ N

  Gllogoc Sot, 13:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ford Focus 1.6 full extra 2011
  Vetura

  Ford Focus 1.6 full extra 2011

  Ford Focus / 1.6 - 5 Shpejsi - Viti - 2011 - 103 mi KM të kalume. - Full exstra - Vetura posedon: -

  Gllogoc Sot, 13:04
  3.600 €
 • 12 foto
  Golf 7 1.6 TDI 2013 full extra
  Vetura

  Golf 7 1.6 TDI 2013 full extra

  VW Golf 7 1.6 TDI - 5 Shpejsi - Viti - 2013 - 180 mi KM - Full exstra - Vetura posedon: - Tempomat

  Gllogoc Sot, 13:03
  8.000 €
 • 4 foto
  Shitet skuteri Rf.Mondial
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet skuteri Rf.Mondial

  Shitet Skuteri Rf.Mondial 150cc Ne Super Gjendje me tana ne rregull asht me librez gjithqa funksiona

  Gllogoc Sot, 13:03
  490 €
 • 12 foto
  Touran 1.6 TDI
  Vetura

  Touran 1.6 TDI

  VW Touran / 1.6 TDI - 6Shpejsi - Viti - 2010 - Vetura posedon: - Tempomat - Bord kompjuter - Klime A

  Gllogoc Sot, 13:02
  5.800 €
 • 12 foto
  Touran 2.0 TDI 2012 MATCH Panoram
  Vetura

  Touran 2.0 TDI 2012 MATCH Panoram

  VW Touran / 2.0 TDI - MATCH - 6Shpejsi - 140 pes - Viti - 2012 - PANORAM - Full exstra - Vetura pose

  Gllogoc Sot, 13:01
  8.900 €
 • 12 foto
  VW Touran 2.0 TDI 7 Ulse Panoram Viti 2012 Full
  Vetura

  VW Touran 2.0 TDI 7 Ulse Panoram Viti 2012 Full

  VW Touran 2.0 TDI 7 ULSE Viti 2012 I posa ardhur Ne gjendje shum shum te mir I Rujtun si brenda asht

  Gllogoc Sot, 13:01
  6.700 €
 • 12 foto
  Golf 6 TDI 2.0
  Vetura

  Golf 6 TDI 2.0

  VW Golf 6 / 2.0TDI - 6Shpejsi - Viti - 2010 - 140 PES - Vetura posedon: - Tempomat - Navi - Bord kom

  Gllogoc Sot, 13:00
  6.000 €
 • 0 foto
  blej vetura 100 deri 500
  Vetura

  blej vetura 100 deri 500

  blej vetura te gjitha llojet pa regjistrim qlajmrune etj fotot dergoni viber +38349555413 0452173

  Gllogoc Sot, 12:46
  300 €
 • 1 foto
  T5 2004 1.9 tdi me 146 km. Ch
  Vetura

  T5 2004 1.9 tdi me 146 km. Ch

  T5 1.9 tdi me 146 km ch Lt t5 t4 sprinter iveko vetura kombi Sanak alumini mir lir

  Gllogoc Sot, 12:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet kamjoneta citrien kiper
  Vetura

  Shitet kamjoneta citrien kiper

  Shitet kamjoneta citroen dupellkabin dhe kiper Motorri 2.5 tdi Kamjoneta eshte e doganuar dhe eshte

  Gllogoc Sot, 12:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  T4 2.4 rks 96
  Vetura

  T4 2.4 rks 96

  T4 2.4 rks 96 Lt t5 t5 sprinter iveko Vetura kombi

  Gllogoc Sot, 12:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  T4 5 ulse viti 2000 2750 ero
  Vetura

  T4 5 ulse viti 2000 2750 ero

  T4 me 5 ulse viti 2000 Lt t5 sprinter iveko

  Gllogoc Sot, 12:43
  2.750 €
 • 2 foto
  Goma kamioni
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Goma kamioni

  Gomat kamioni apo rimorkio.. Jan gomat e para te kamionit... bajn edhe per rimorkio.. njera ka vetem

  Gllogoc Sot, 12:06
  150 €
 • 2 foto
  Shiten Fellnet per bmw 225-45-17
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Fellnet per bmw 225-45-17

  Shiten Fellnet per bmw me goma te Mira 225-45-17

  Gllogoc Sot, 12:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Golf 6
  Vetura

  Shitet Golf 6

  Shitet Golf 6 Ne gjendje shum te mir Servisimin e ka te krym ulje,filter,rrypin, etj etj Golfi Ka

  Gllogoc Sot, 11:11
  8.000 €
 • 12 foto
  Touran 2.0 TDI 7 Ulse Viti 2012
  Vetura

  Touran 2.0 TDI 7 Ulse Viti 2012

  VW Touran 2.0 TDI 7 ULSE Viti 2012 I posa ardhur Ne gjendje shum shum te mir I Rujtun si brenda asht

  Gllogoc Sot, 11:03
  6.699 €
 • 6 foto
  pikap 1.7 DTI japan
  Vetura

  pikap 1.7 DTI japan

  shitet pikapi ne gjendje shum te mir regjistrim nuk ka +38344171062

  Gllogoc Sot, 11:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Bora 2.0 116 Ps Benzin
  Vetura

  VW Bora 2.0 116 Ps Benzin

  Eshte ne gjendje te mire teknike Ulje filtera sapo ndrruar Nuk eshte hipotek e nuk ka as denime Perk

  Gllogoc Sot, 11:00
  2.350 €
 • 6 foto
  audi 80 benzins 1.8 rigjistrm 03/10/2020
  Vetura

  audi 80 benzins 1.8 rigjistrm 03/10/2020

  audi 80 benzin 1.8 rigjistrim deri me 03/10/2020 esht ngjendje shum te mir per me shum informata mun

  Gllogoc Sot, 10:42
  850 €
 • 0 foto
  Opel Zafira 2.0 ecotec
  Vetura

  Opel Zafira 2.0 ecotec

  opel zafira 2.0eco 2002 ,shpenzimet minimale , gjendja shum e ruajtur , motorri ne gjendje super te

  Gllogoc Sot, 10:42
  2.900 €
 • 1 foto
  SHITET PASATI BENXI .PLIN 450E
  Vetura

  SHITET PASATI BENXI .PLIN 450E

  VETURA PUN MIR EC NE GJEDJE TE RREGULLT.RKS I SKADUAR

  Gllogoc Sot, 10:21
  450 €
 • 2 foto
  Bandash R15
  Autopjese dhe paisje

  Bandash R15

  Shiten bandash R15 origjinal te ardhur nga austria jan ne gjendje shume te mire bejn per keto vetur

  Gllogoc Sot, 10:10
  40 €
 • 5 foto
  Fellne me goma 16”
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma 16”

  shiten fellnet Enzo per golf 5,6,7 dhe audi me goma Altenzo brend australian 205/55 R16 viti i prodh

  Gllogoc Sot, 10:10
  230 €
 • 4 foto
  vollan(timon),shirit(modul),cilinder,qeles golf 6
  Autopjese dhe paisje

  vollan(timon),shirit(modul),cilinder,qeles golf 6

  shiten paisjet per golf 6 si ne foto vollani ekstrem i ruajtur as edhe nje shenj te vetme ,moduli a

  Gllogoc Sot, 10:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW Golf 7 1.6 TDI
  Vetura

  VW Golf 7 1.6 TDI

  - 5 Shpejsi - Viti - 2013 - 180 mi KM - Tempomat - Bord kompjuter - Klime Automatike - Klim 2 sezo

  Gllogoc Sot, 10:00
  8.100 €
 • 9 foto
  VW Golf 6 / 2.0 TDI
  Vetura

  VW Golf 6 / 2.0 TDI

  VW Golf 6 / 2.0 TDI - 6 Shpejtsi - Viti - 2010 - 140 PES - Tempomant - Navi- Radio - CD - Bord komp

  Gllogoc Sot, 10:00
  6.100 €
 • 7 foto
  Audi a6
  Vetura

  Audi a6

  Shes audin a6 ne gjendje te rregullt automatik viti 2010

  Gllogoc Sot, 10:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes audi b4 dizell 1.9 rks iskadum baj ndrrim
  Vetura

  Shes audi b4 dizell 1.9 rks iskadum baj ndrrim

  Shes audi b4 dizell 1.9 rks iskadum ngjendje trregull punon mir hec mir perkthim menjehershum baj

  Gllogoc Sot, 09:31
  980 €
 • 10 foto
  T4 1.9 Dizel
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  T4 1.9 Dizel

  Shitet kombi T4 viti 1992 gjendje shum te mir korp-llamell te ndrrune rrypi kryesor i ndrrun servisi

  Gllogoc Sot, 09:24
  2.400 €
 • 10 foto
  Shes pasatin 1.9
  Vetura

  Shes pasatin 1.9

  Shes pasatin shum te mir,qysh shihet edhe ne foto edhe shum i rujtun si jasht ashtu edhe mbrenda, P

  Gllogoc Sot, 08:44
  3.200 €
 • 2 foto
  Skip
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Skip

  Shitet Skipi Skipi është në gjendje të rregullt -Për më shumë informata kontaktoni në numër telefo

  Gllogoc Sot, 08:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet piruneri Nissan
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet piruneri Nissan

  Shitet piruneri Nissan Piruneri është në gjendje të rregullt Për më shumë informata: Tel. 044/208

  Gllogoc Sot, 08:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kamioni Mercedes Actros 1844
  Kamionë

  Shitet kamioni Mercedes Actros 1844

  Shitet kamioni Mercedes Actros 1844 automatik, në gjendje teknike shumë të mirë, Viti i prodhimit 20

  Gllogoc Sot, 08:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  mersedes-benz
  Vetura

  mersedes-benz

  Shes mersedes 200 dizell viti 1991 regjistrim dei me 9 dhjetor 2020,bëjmë edhe ndrrimama qmimi ndrys

  Gllogoc Sot, 08:13
  950 €
 • 4 foto
  Opell
  Vetura

  Opell

  Shes dhe ndrroj veturen opell 1.6 benzin ekotek regjistrim deri janar 2021 nr.tel.044 553 281 i njej

  Gllogoc Sot, 08:13
  1.500 €
 • 5 foto
  Shitet t5 2.5 tdi ne klim .........
  Vetura

  Shitet t5 2.5 tdi ne klim .........

  Shes t5 n gjendje shum t mir me centrall me krejt Veq sa ka ardh pej suedi n gjendje shum t rregu

  Gllogoc Sot, 08:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET VENTA 1.9 DIZELL E QLAJMRUNE
  Vetura

  SHITET VENTA 1.9 DIZELL E QLAJMRUNE

  VETURA PUN MIR EC MIR .1.9 DIZELL.POSEDON FLLNE MIR ETJM

  Gllogoc Sot, 07:48
  1.150 €
 • 5 foto
  SHITET PIKAPI 1.9 ESDI
  Vetura

  SHITET PIKAPI 1.9 ESDI

  PIKAPI PUN MIR EC MIR RKS I SKADUAR.BEJM NDRRIM.

  Gllogoc Sot, 07:48
  1.100 €
 • 4 foto
  MAN.TGA.VITI.2007.Tel.049444490
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN.TGA.VITI.2007.Tel.049444490

  Shitet.Man.Tga.Viti.2007.Tel.049444490.Viber.+38349444490.

  Gllogoc Sot, 07:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtylla.Me.Qera.Gjatsia.3.60.4.m
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shtylla.Me.Qera.Gjatsia.3.60.4.m

  Leshojm shtylla me qera .Tel.044285065.Viber.+38344285065.

  Gllogoc Sot, 07:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtylla me Qera.3.60.Dhe.4.m
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shtylla me Qera.3.60.Dhe.4.m

  Leshojm shtylla me qera .Tel.044285065.Viber.+38344285065

  Gllogoc Sot, 07:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtylla.Me.Qera.Gjatsia.3.60.dhe.4.m
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shtylla.Me.Qera.Gjatsia.3.60.dhe.4.m

  Leshoj shtylla me qera.Tel.044285065.Viber.+38344285065.

  Gllogoc Sot, 07:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Citroen c5
  Vetura

  Citroen c5

  Gjendje shum tmir

  Gllogoc Sot, 01:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  B 200
  Vetura

  B 200

  Shes mercedes B 200 clas 2.0 disel ne gjendje shum te mire mundsi ndrimi nese me konvonon njejti

  Gllogoc Dje, 22:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Goma 195 65 R 15 m+s
  Autopjese dhe paisje

  Goma 195 65 R 15 m+s

  Goma me bandash dhe rrotkapne plastike komplet 4 cop, per VW Sheno ne viber+383 44 540 222

  Gllogoc Dje, 22:10
  85 €
 • 11 foto
  Pasat 1.9-Tdi, viti 2000- rks-1 vit
  Vetura

  Pasat 1.9-Tdi, viti 2000- rks-1 vit

  Shes Pasatin dizell 1.9-Tdi1(Di) te kuqe, viti 2000, regjistrim 1 vit,me ka klim tronike funksjonal

  Gllogoc Dje, 21:29
  3.200 €
 • 5 foto
  Vw t4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vw t4

  Kombi asht ne xhendje te mir i servisur tash Rrypi dhamzor te ndrruar komplet setin . Motorri 2.5 TD

  Gllogoc Dje, 21:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shitet polo 1.4 benxin viti 99 pa dogan
  Vetura

  shitet polo 1.4 benxin viti 99 pa dogan

  shitet polo 1.4 benxin viti 99 ne gjendje shum shum te mir shpenzimet shum te vogla posedon centrall

  Gllogoc Dje, 20:51
  550 €