Automjete
Gllogoc

Automjete në shitje në Gllogoc

 • 5 foto
  Drita Xënon - Lled Orginal
  Autopjese dhe paisje

  Drita Xënon - Lled Orginal

  Shes Dritat Xënon - Lled Orginal për Golf 7 . M - D. +38344215766

  Gllogoc 1 gusht 08:36
  350 €
 • 3 foto
  Shallter (mask e mbrenshum e Golf 7
  Autopjese dhe paisje

  Shallter (mask e mbrenshum e Golf 7

  Shes shallterin ( masken ) e Golf 7 Viber +38344215766

  Gllogoc 1 gusht 08:34
  400 €
 • 12 foto
  VW Polo 1.2 TDI Diesel Bluemotion Viti 2013
  Vetura

  VW Polo 1.2 TDI Diesel Bluemotion Viti 2013

  VW Polo 1.2 TDI Diesel Bluemotion Viti 2013 i posa ardhur nga gjermonia pa dogan ne gjendje shum sh

  Gllogoc 27 korrik 09:40
  4.300 €
 • 12 foto
  VW Golf 7 2.0 TDI HINGHLINE Kontroll Distanc Kamer
  Vetura

  VW Golf 7 2.0 TDI HINGHLINE Kontroll Distanc Kamer

  VW Golf 7 2.0 TDI 6+R shpejci Model HINGHLINE Full Ekstra I posa ardhur Pa Dogan Ne gjendje shum shu

  Gllogoc 27 korrik 09:38
  8.800 €
 • 5 foto
  Iveco Traker 450- Sermac 5Z 41m
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco Traker 450- Sermac 5Z 41m

  Concrete Pump -Iveco Traker 450- Sermac 5Z 41m Year:2007 Hours:965 Milage:126.385 Serial Numer:69

  Gllogoc 27 korrik 09:21
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHITET 1.6 DIZELL RKS 2011
  Vetura

  SHITET 1.6 DIZELL RKS 2011

  PUN MIR EC MIR 1.6 DIZELL .ME TEPOMAT ETJ. BEJM NDRRIM

  Gllogoc 27 korrik 08:07
  5.400 €
 • 9 foto
  Shitet Bora Dizel 1.9 TDI
  Vetura

  Shitet Bora Dizel 1.9 TDI

  Shitet VW Bora e modelit SPECIAL Dizel 1.9 TDI ( I ) te kuqe viti i prodhimit 20/06/2002 Regjistrim

  Gllogoc 27 korrik 07:39
  3.650 €
 • 8 foto
  Piaggio Liberty 125 cc me Dogan te Paguar
  Motore (mbi 50 cc)

  Piaggio Liberty 125 cc me Dogan te Paguar

  shiter piaggio liberty 125 cc me dogan te paguar skuteri osht ne gjendje te rregullt me servis te kr

  Gllogoc 27 korrik 06:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 4 tdi Clim funksionale gjendje perfekte
  Vetura

  Golf 4 tdi Clim funksionale gjendje perfekte

  lisi6-active Shitet ndrrohet me t4 t5 cady pikapi vetura e gjipa rks ose pa dogan wdhe ato per pjes

  Gllogoc 27 korrik 00:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BMW E90
  Vetura

  BMW E90

  Shes Bmw E90 gjendje perfekte Klim dy sezionale, Gjysem Lekur, Pulla Ntimon,Tempomat.

  Gllogoc 27 korrik 00:10
  6.000 €
 • 9 foto
  shitet golfi
  Vetura

  shitet golfi

  shes golfin 2 rks edhe 4 muj plin benxin 1.6 hargjime shum tvogla per mashum info +38349819008

  Gllogoc 26 korrik 23:30
  700 €
 • 7 foto
  Shes ose ndrroj pasatin 1.9 dizell
  Vetura

  Shes ose ndrroj pasatin 1.9 dizell

  Shes ose ndrroj pasatin 1.9 dizell ne gjendje temir osht ipaq per mashum nr 043 928 631 ose viber +3

  Gllogoc 26 korrik 23:30
  630 €
 • 5 foto
  Mercedes S320
  Vetura

  Mercedes S320

  Shes mercedes s 320 viti 2008 ne gjendje shum te mir me regjistrim ks ndrrim me passat 2006 e lart

  Gllogoc 26 korrik 23:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  bunduzher komatsu d65 px12
  Kamionë

  bunduzher komatsu d65 px12

  Shes bunduzher komatsu viti 1999 ne gjendje te mir

  Gllogoc 26 korrik 23:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitett Opel Corsaa !!
  Vetura

  Shitett Opel Corsaa !!

  Shitet Opel Corsa 1.7 dizell motorr japan viti 2003 ngjendje shum trregullt me klim funksionale

  Gllogoc 26 korrik 22:01
  3.000 €
 • 6 foto
  Shes t4 2.5 tdi me dogan 3.30 i gjat
  Vetura

  Shes t4 2.5 tdi me dogan 3.30 i gjat

  Shes t4 2.5 tdi me dogan 3.30 prikolicen te gjat shum ne gjendjw te mir.t4.t5.lt.sprinter. Viber +38

  Gllogoc 26 korrik 20:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes ose ndrroj golfin 1.6 dizell ne gjendje tmir
  Vetura

  Shes ose ndrroj golfin 1.6 dizell ne gjendje tmir

  Shes ose ndrroj golfin ne gjendje perfekte dizell 1.6 hargjimet shum tvogla. gumat emira irujten per

  Gllogoc 26 korrik 20:22
  750 €
 • 12 foto
  VW Caddy 1.9 Tdi
  Vetura

  VW Caddy 1.9 Tdi

  Eshte full extra Ulje filtera sapo ndrruar Klimen funksionale Senzora parkingu Nuk eshte hipotek e n

  Gllogoc 26 korrik 20:19
  4.650 €
 • 2 foto
  Mercedes benz c200
  Vetura

  Mercedes benz c200

  Shes Mercedesin ne gjendje te mir shum dizell 2.0 manula shp 6+r me klim me 2 zona vetura ka ardh s

  Gllogoc 26 korrik 20:04
  2.500 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz Actros 2632 PUTZMEISTER
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz Actros 2632 PUTZMEISTER

  PUTZMEISTER 28M 140m/h MERCEDES ACTROS 2632 MP II - ONLY 198321 KM - EURO 3 - TRACTION 6X4 -

  Gllogoc 26 korrik 19:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  T4 2.5 tdi 5 ulse
  Vetura

  T4 2.5 tdi 5 ulse

  Viti 2000 Motorri 2.5 tdi 5 ulse Lt t4 t5 t6 sprinter iveko vetira kombi 049191718

  Gllogoc 26 korrik 18:56
  2.900 €
 • 1 foto
  T5 2004 1.9 tdi 146 km ch
  Vetura

  T5 2004 1.9 tdi 146 km ch

  T5 t4 sprinter cdi Lt

  Gllogoc 26 korrik 18:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  T4 2001 2.5 tdi me 5 ulse me dogan
  Vetura

  T4 2001 2.5 tdi me 5 ulse me dogan

  T4 2.5 tdi me dogan 5 ulse Lt t5 t6 sprinter iveko

  Gllogoc 26 korrik 18:55
  1 €
 • 1 foto
  Iveko 2001 2.8 dupellguma
  Vetura

  Iveko 2001 2.8 dupellguma

  Viti 2001 2.8 dizell Lt t4 t5 t6 sprinter vetura kombi

  Gllogoc 26 korrik 18:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW Jetta 1.9 TDI tip top per marakli -vp 92
  Vetura

  VW Jetta 1.9 TDI tip top per marakli -vp 92

  Shitet VW Jetta motorr 1.9 TDI ne gjendje perfekte. Vetura eshte ekstra e ruajtur pa asnje gervishje

  Gllogoc 26 korrik 17:44
  1.180 €
 • 12 foto
  VW Golf 7 AUTOMATIK DSG Viti 2013 Ekstra i Rujtun
  Vetura

  VW Golf 7 AUTOMATIK DSG Viti 2013 Ekstra i Rujtun

  Shitet Golf 7 1.6 TDI AUTOMATIK DSG Viti 2013 Pa Dogan I posa ardhur nga Gjermonia ne gjendje shum

  Gllogoc 26 korrik 17:44
  8.600 €
 • 12 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI 7 ULSE Panoram Viti 2012
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI 7 ULSE Panoram Viti 2012

  VW Touran 2.0 TDI 7 ULSE Viti 2012 I posa ardhur Ne gjendje shum shum te mir I Rujtun si brenda asht

  Gllogoc 26 korrik 17:43
  6.700 €
 • 12 foto
  VW Golf 7 2.0 TDI HINGHLINE Full Ekstra
  Vetura

  VW Golf 7 2.0 TDI HINGHLINE Full Ekstra

  VW Golf 7 2.0 TDI 6+R shpejci Model HINGHLINE Full Ekstra I posa ardhur Pa Dogan Ne gjendje shum shu

  Gllogoc 26 korrik 17:42
  8.800 €
 • 12 foto
  VW Golf 7 1.6 TDI AUTOMATIK DSG 2013
  Vetura

  VW Golf 7 1.6 TDI AUTOMATIK DSG 2013

  Shitet Golf 7 1.6 TDI AUTOMATIK DSG Viti 2013 Pa Dogan I posa ardhur nga Gjermonia ne gjendje shum s

  Gllogoc 26 korrik 17:40
  8.600 €
 • 0 foto
  Angllasera & Alternatora
  Autopjese dhe paisje

  Angllasera & Alternatora

  Kemi angllasera & Alternatora 12V Audi bmw vw mercedes opel kemi edhe angllasera dhe alternatora

  Gllogoc 26 korrik 15:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Goma 195.70.15.C
  Autopjese dhe paisje

  Goma 195.70.15.C

  Shiten 4 copa goma 195.70.15C te reja pa perdor te vitit 2020 049279731 55€ copa

  Gllogoc 26 korrik 15:17
  55 €
 • 4 foto
  Mondial HS 150cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Mondial HS 150cc

  Shes skuterin mondial hs 150 kubik viti 2008 me dokumenta ose ndrrim me naj kubikazh mat madhe. Skut

  Gllogoc 26 korrik 14:47
  450 €
 • 3 foto
  Shes kombini t4 urgjent me rigjistrim
  Vetura

  Shes kombini t4 urgjent me rigjistrim

  SHES KOMBIN T4 URGJEND NE GJENDJE TE RREGULLT MATORRIN 1.9 SHUM NE GJENDJE TE RREGULLT ULJE NUK HAR

  Gllogoc 26 korrik 14:06
  1.800 €
 • 7 foto
  Piaggio Liberty 125 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Piaggio Liberty 125 cc

  piaggio liberty 125 cc ne gjendje te rregullt servisin te sa po kryer osht shum i rujtun .me dogan t

  Gllogoc 26 korrik 13:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUDI A6!!
  Vetura

  AUDI A6!!

  shitet!! audi a6, 2.0tdi, manual, karrigat SLine lkur t bardhe, guma ver/dimer, 2xtv mbrapa, shanzhe

  Gllogoc 26 korrik 13:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Benz C220 AMG Sport
  Vetura

  Mercedes Benz C220 AMG Sport

  E sapo ardhurë nga Suedia. Vetura është e paisurë me të gjitha opsionet. Nuk jam i interesuarë për n

  Gllogoc 26 korrik 13:24
  22.000 €
 • 8 foto
  Opel corsa 1.7 dizell
  Vetura

  Opel corsa 1.7 dizell

  Shitet opel corsa 1.7 dizell motorr japan ngjendje trregullt me klim funksionale

  Gllogoc 26 korrik 13:08
  3.200 €
 • 5 foto
  renault kango
  Vetura

  renault kango

  shitet renult kango 1.5dci 2007 pa dogan ..posedon klim abs centrral fellne 4 guma dimrit treja et

  Gllogoc 26 korrik 13:08
  1.750 €
 • 6 foto
  Opel Astra 2010 dizel urgjent!
  Vetura

  Opel Astra 2010 dizel urgjent!

  Shitet Opel Astra 1.7 dizel urgjent, full opsion ne gjendje perfekte, serviset gjithmonë me kohë. Ve

  Gllogoc 26 korrik 12:55
  5.650 €
 • 2 foto
  Goma te Verës
  Autopjese dhe paisje

  Goma te Verës

  Shiten goma te veres te ardhura nga zvicrra profili225/45/17. Gomat jan shume te ruajtne siq shihen

  Gllogoc 26 korrik 12:53
  30 €
 • 5 foto
  Shitet skuter
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet skuter

  Skuter ne gjendje te rregullt yamaha. Shlemin dhe nje lekur per ulse shtese per me shum info ne tel

  Gllogoc 26 korrik 10:26
  270 €
 • 8 foto
  MERCDES C 220 CDI EVO MOTORR
  Vetura

  MERCDES C 220 CDI EVO MOTORR

  👌Mercedes E Clas 220 CDI EVOLooK Automatik tip tronic Elegance ⚙️VITI .2007 📞049160886 04

  Gllogoc 26 korrik 10:05
  7.400 €
 • 11 foto
  GOLF 1.9 TDI 77KW FULL OPCION
  Vetura

  GOLF 1.9 TDI 77KW FULL OPCION

  ⚙️Golf V 1.9 TDI Extra I Ruajtur ⚙️ Viti.2004 RKS ⚙️📞049160886 ⚙️ Posedon : Klima Funksionale

  Gllogoc 26 korrik 10:04
  4.450 €
 • 7 foto
  Shitet opel vektra
  Vetura

  Shitet opel vektra

  Shitet opel Vektra benzin 2.0 Me Rrgj 2 muj e Gjys ne gjentje te rregull bajm Edhe ndrrim Nese me Ko

  Gllogoc 26 korrik 09:57
  550 €
 • 7 foto
  Shes audi a4 2.0 anglez e posa ardhur 2014
  Vetura

  Shes audi a4 2.0 anglez e posa ardhur 2014

  Shes audin a4 2014 2.0 quatro e posa ardhur ne gjendje shum te mir tel 044-706-120

  Gllogoc 26 korrik 09:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   Timon per bmw e60
  Autopjese dhe paisje

  Timon per bmw e60

  Timon per bmw e60

  Gllogoc 26 korrik 09:24
  50 €
 • 8 foto
  branika per golf 6 sport
  Autopjese dhe paisje

  branika per golf 6 sport

  shes branika per golf 6 gti te thjesht orgjinal te ardhun nga gjermonija kontakt 044215766

  Gllogoc 26 korrik 08:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MAN F 2000  STETER 10m3
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN F 2000 STETER 10m3

  Concretemixer STETER 10m3 MAN F 2000 Year:1999 ZF Gear box manuel Tyres-80% Very good Conditio

  Gllogoc 26 korrik 07:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Gum rezerv
  Autopjese dhe paisje

  Gum rezerv

  Gum rezerv komplet viber +38344215766

  Gllogoc 26 korrik 07:38
  60 €
 • 2 foto
  Shes gomat 245.40.18 vp 2018 shum te mira lir
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat 245.40.18 vp 2018 shum te mira lir

  Shiten gomat 245 40 18 Ne gjendje te rregull

  Gllogoc 26 korrik 04:54
  1 €