Gllogoc

Motore (mbi 50 cc) në shitje në Gllogoc

 • 3 foto
  piagio 125 dy takt
  Motore (mbi 50 cc)

  piagio 125 dy takt

  skuteri esht 125 cc dy takt ne gjendje shum te mir pune per ma shum kontakto

  Gllogoc 8 dhjetor 20:52
  330 €
 • 2 foto
  Suzuki Kros super gjendje 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki Kros super gjendje 125cc

  Suzuki TS 125cc gjendje te rregullt goma te reja. Viti 1990 Dokumenta nuk ka. E ka edhe driten perpa

  Gllogoc 17 tetor 19:28
  580 €
 • 2 foto
  HONDA Chooper CM Rebel 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  HONDA Chooper CM Rebel 125cc

  Shes Honda Chooper CM 125cc gjendje perfekte pune dokumente CH. Ndrrim vetem me Kros 125cc Honda CR

  Gllogoc 17 tetor 19:27
  600 €
 • 3 foto
  shitet yamaha 600cc
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet yamaha 600cc

  shitet motorri ne gjendje te rregullt 600cc nga gjermania i posa ardhun pa dogan 990 qmimi i diskutu

  Gllogoc 14 tetor 12:13
  990 €
 • 5 foto
  Motorr 4x4 2018
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr 4x4 2018

  Shes 2 motorrat per femi te vegjel viti prodhimit 2018 jane te ri dyt pa perdor. Ndezjen me start st

  Gllogoc 4 tetor 10:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Vespa 200cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Vespa 200cc

  Motociklet (SCOOTER)i perdorur: Marka-piaggio; Tipi VESPA ;-GT200k; kw-15, viti prodhimit-2004 dogan

  Gllogoc 25 shtator 22:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Krosi
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Krosi

  Kros Fantic model Italian i mungon cilindri klipi. Kush o interesum per Karoseri ose pjes eshte shum

  Gllogoc 25 shtator 20:43
  280 €
 • 6 foto
  Kawasaki 750cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Kawasaki 750cc

  shitet motorri o posa ardhur nga gjermania i doganuar servis te kryer ne gjermani gomat e reja shum

  Gllogoc 24 shtator 16:34
  2.300 €
 • 0 foto
  Bicikla
  Motore (mbi 50 cc)

  Bicikla

  Shitet bicikla

  Gllogoc 22 shtator 11:36
  65 €
 • 4 foto
  Motorr me 4 rrota ATV
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr me 4 rrota ATV

  Shitet atv 125c me dogan 2018 me 3shpejtsi +rikferc motorri i ka serviset e kryera ka fuqi te mjaftu

  Gllogoc 21 shtator 20:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet /Ndrrohet
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet /Ndrrohet

  Shitet/Ndrrohet Skuter Grand 125cc me dogan RKS .

  Gllogoc 21 shtator 13:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Motor mondial
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor mondial

  Shes skuterin mondial 150 cc rks mu sem hin npun punon mir dhez mir boj ndrrim.menaj kerr shtoj qe

  Gllogoc 20 shtator 21:05
  250 €
 • 1 foto
  Mondial
  Motore (mbi 50 cc)

  Mondial

  Kush ka mask perpara per mondial let um lajmron tel 049-239-929 ka edhe viber

  Gllogoc 19 shtator 21:40
  20 €
 • 4 foto
  ATV 125cc 2018
  Motore (mbi 50 cc)

  ATV 125cc 2018

  Shitet ATV 125cc ne gjendje te mir pa asnje defekt serviset i ka te kryera eshte me 3shpejtesi + rik

  Gllogoc 17 shtator 17:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet matorri
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet matorri

  Shes matorrin I po sa ardhur nga zvicra me dogan tkryne per mashum info ±38649819008

  Gllogoc 16 shtator 16:43
  1.700 €
 • 0 foto
  Kerkoj Yamaha Aerox
  Motore (mbi 50 cc)

  Kerkoj Yamaha Aerox

  Kerkoj me ble Yamaha Aerox - 50cc - 100cc Deri ne 600€

  Gllogoc 11 shtator 14:52
  600 €
 • 2 foto
  Shitet Crosi 150 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Crosi 150 cc

  Esht ne gjendje te rregullt teknike

  Gllogoc 11 shtator 09:51
  450 €
 • 1 foto
  shitet motorri me benzin per femi
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet motorri me benzin per femi

  shes motorrin per femi shum pak i perdorur thujse i ri prej moshes 4 deri 10 vjet pres vetem blers

  Gllogoc 9 shtator 19:25
  270 €
 • 3 foto
  Shes skuterin 125 Rodeo dhe boj ndrrim
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes skuterin 125 Rodeo dhe boj ndrrim

  Shes skuterin 125 cc rodeo osht gjendje t rregullt me dokumenta boj ndrrim me qka tum konvevon+38349

  Gllogoc 8 shtator 20:12
  300 €
 • 3 foto
  Husqfarna
  Motore (mbi 50 cc)

  Husqfarna

  Ne gjendje te rregullt

  Gllogoc 8 shtator 10:41
  150 €
 • 1 foto
  ATV250cc
  Motore (mbi 50 cc)

  ATV250cc

  Viti i prodhimit 2018 i ardhur prej kine daganen e ka te pagune

  Gllogoc 4 shtator 11:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Atv 150cc shes dhe ndrroj
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv 150cc shes dhe ndrroj

  Shes dhe ndrroj atv 150cc ngjendje trregullt me dogan tkryme ulse nuk ka boj ndrrum me qka tom konve

  Gllogoc 27 gusht 11:47
  450 €
 • 2 foto
  Shitet mondial 150 cc urgjent
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet mondial 150 cc urgjent

  Shitet mondial 150 cc shum mir punon maqina . Jasht so ffort i rujtun ama nmaqin a super e shes

  Gllogoc 24 gusht 19:34
  200 €
 • 4 foto
  shitet motorri me 4 rrota
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet motorri me 4 rrota

  shitet motorri me 4 rrota qmim i pa diskutushem

  Gllogoc 23 gusht 11:43
  150 €
 • 2 foto
  Skuter 80cc ndrrim me njo ma tmadh
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter 80cc ndrrim me njo ma tmadh

  Skuter ne gjendje shume te mire punon gjithqka perfekt Boj ndrrim me najo ma tmadh

  Gllogoc 23 gusht 10:21
  230 €
 • 0 foto
  Skuterin 350ero
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuterin 350ero

  shes skuterin n gjendje tip top esht 50kubik munt t kontaktoni edhe n viber +38345671088

  Gllogoc 21 gusht 16:22
  350 €
 • 0 foto
  Kros 125cc 4 takt
  Motore (mbi 50 cc)

  Kros 125cc 4 takt

  Shitet full kros 4 takt 125cc viti 2015

  Gllogoc 19 gusht 15:05
  350 €
 • 1 foto
  Helmet Airoh dhe tesha per kros komplet
  Motore (mbi 50 cc)

  Helmet Airoh dhe tesha per kros komplet

  Shes komplet tesha helmet Airos numri M. Teshat thor numri M dhe L dorza 2 parè Oneal numri M ? Orig

  Gllogoc 19 gusht 15:05
  150 €
 • 2 foto
  Kros Suzuki 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Kros Suzuki 125cc

  Suzuki TS-X 125cc gjendje perfekte pune dokumenta CH goma te reja 90%

  Gllogoc 19 gusht 14:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Motorr Kross 125cc 300€
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr Kross 125cc 300€

  Krossi asht ne gjendje tregull edhe punon shum mir. matorri i ka shpenzimet shum te vogla. i ka 125c

  Gllogoc 11 gusht 17:49
  300 €
 • 0 foto
  Motorr Kross 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr Kross 125cc

  Shes motorrin kross 125cc esht ne gjendje shum shum te mir punon si ora e hoxhes

  Gllogoc 10 gusht 20:20
  330 €
 • 0 foto
  YQ 500w/48v Two Seater Mini City Coco
  Motore (mbi 50 cc)

  YQ 500w/48v Two Seater Mini City Coco

  YQ-YY Motor: 500W gear motor Battery: lead acid battery 48v 12Ah Controller: 6 pipes controller Char

  Gllogoc 10 gusht 10:47
  1.000 €
 • 5 foto
  Motorr Kross 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Motorr Kross 125cc

  Krossi asht ne gjendje tregull edhe punon shum mir. matorri i ka shpenzimet shum te vogla. i ka 125c

  Gllogoc 7 gusht 20:55
  350 €
 • 0 foto
  Shes BMX ne defekt 40$
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes BMX ne defekt 40$

  Gomat i ka te shperthyme dhe zingjirt nuk i ka

  Gllogoc 5 gusht 18:10
  40 €
 • 0 foto
  Shitet auto larja
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet auto larja

  Shitet auto larja urgjend karcher 120bar ngjendje te mir I mungon vetom pishtolja ceven eka

  Gllogoc 2 gusht 15:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  V rod
  Motore (mbi 50 cc)

  V rod

  Harley Davidson v rod me porshe dizajn per 100 vjetorin e Harley Davidson vetem 4600 kilometra.munde

  Gllogoc 31 korrik 07:41
  20.000 €
 • 3 foto
  Mondial
  Motore (mbi 50 cc)

  Mondial

  Shitet mondiali 150 cc ne gjendje te rregullt per ma shum tel 049-239-929 ban edhe viber

  Gllogoc 30 korrik 21:01
  420 €
 • 0 foto
  Ofrimi: WhatsApp: 0022997351844
  Motore (mbi 50 cc)

  Ofrimi: WhatsApp: 0022997351844

  Ofrimi serioz : WhatsApp: 0022997351844 Përshëndetni të gjithë Tregtarë privatë privatë të cilët k

  Gllogoc 30 korrik 12:26
  987.545 €
 • 6 foto
  SHITET NDRROHET A6 PLUS ME GARANCION
  Motore (mbi 50 cc)

  SHITET NDRROHET A6 PLUS ME GARANCION

  shitet ndrrohet me sluter i bler para 1 muji ,gold 32 giga 2018 per ma shum info edhe ne viber +3834

  Gllogoc 28 korrik 10:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Brand New Coco city
  Motore (mbi 50 cc)

  Brand New Coco city

  ORDER NOW FOR QAULITY SERVICE WHATS\"APP-Chat +639959130452 100% Products Qaulity Production 100% O

  Gllogoc 27 korrik 14:43
  250 €
 • 2 foto
  skuter 50 cc dy takt
  Motore (mbi 50 cc)

  skuter 50 cc dy takt

  skuteri eshte ne gjendje te mire pune i bajn me drita me tregust per ma shum kontakto +383 44 458

  Gllogoc 21 korrik 13:37
  155 €
 • 7 foto
  Peugeot vivacity scooter
  Motore (mbi 50 cc)

  Peugeot vivacity scooter

  Skuteri eshte origjinal peugeot ne gjendje super dhez ne pull dhe mekanik gomat e reja baterin e r

  Gllogoc 20 korrik 22:55
  390 €
 • 5 foto
  Shitet Skuter-Urgjenttt$
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Skuter-Urgjenttt$

  Shes skuter ne gjendje te mirë eshte shume,pak ka te kaluar,

  Gllogoc 18 korrik 11:32
  400 €
 • 3 foto
  Atv 250cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Atv 250cc

  Atv ngjendje shum tmir mundsi ndrrimi me kros

  Gllogoc 16 korrik 13:31
  1.000 €
 • 0 foto
  Suzuki Kros 500
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki Kros 500

  Shitet suzuki 125cc gjendje perfekte. +383 45 655 835

  Gllogoc 8 korrik 08:10
  500 €
 • 4 foto
  Mondial 150 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Mondial 150 cc

  Shitet mondiali 150cc ne gjendje shum te mire motorr perfekt-te sapo nderruar me garancion shum i s

  Gllogoc 5 korrik 09:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ndrrim me Kros ose Chooper
  Motore (mbi 50 cc)

  Ndrrim me Kros ose Chooper

  Golf 2 1.3 benzin i qlajmrun gjendje perfekte ndrrim me kros chooper skuter 4 rrotsh atv

  Gllogoc 3 korrik 11:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Honda
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda

  Shitet honda 125c me dogan ne gjendje shume te mire viti 2001

  Gllogoc 25 qershor 10:13
  750 €
 • 4 foto
  Shitet urgjent lir
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet urgjent lir

  Shes ose ndrroj grand skuterin 150ccc me dokumenta problem me kaberator per mashum info +38345962

  Gllogoc 24 qershor 23:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mini Kros 50cc per femij me Benzin
  Motore (mbi 50 cc)

  Mini Kros 50cc per femij me Benzin

  Mini kros per femij dhez me Konop 50cc 4 takt punon mir hec mir

  Gllogoc 24 qershor 20:59
  190 €