Automjete
Gllogoc

Automjete në shitje në Gllogoc

 • 9 foto
  Opel Corsa Pa DOGAN
  Vetura

  Opel Corsa Pa DOGAN

  Opel Corsa 1.0 benxin Pa Dogan me 150,000 km te kaluar ne gjendje perfekte dhe e ruajtur shum e posa

  Gllogoc 15 korrik 20:28
  750 €
 • 6 foto
  Fiat doblo max 2009 nrrim i mundshem me vetur
  Vetura

  Fiat doblo max 2009 nrrim i mundshem me vetur

  Fiat doblo max viti 2009 1.3 disel i sa po ardhur nga suedija me klim shum ne gjendje te mir boj n

  Gllogoc 15 korrik 20:28
  2.350 €
 • 10 foto
  IMT 539 Ndrrim me Vetur
  Vetura

  IMT 539 Ndrrim me Vetur

  She imt 539 viti 1996 ngjendje shum te mir goma treja or pune shum pak ndrrim me ndonje vetur de

  Gllogoc 15 korrik 20:07
  1 €
 • 3 foto
  Goma 225/35 R 20 FIRELLI
  Autopjese dhe paisje

  Goma 225/35 R 20 FIRELLI

  Qmimi 80€ 2 copat

  Gllogoc 15 korrik 20:07
  80 €
 • 3 foto
  Shes goma 205/55R16
  Autopjese dhe paisje

  Shes goma 205/55R16

  Shes goma 205/55R16 viti 2017 Qmimi 10 ero copa

  Gllogoc 15 korrik 20:07
  10 €
 • 0 foto
  Punojm me bager
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojm me bager

  Punojm.me bager.hapjen e themelev.hapjen e podrumev si dhe rafshimin e terenev jo te mira

  Gllogoc 15 korrik 19:05
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kawasaki 750cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Kawasaki 750cc

  shitet motorri o posa ardhur nga gjermania i doganuar servis te kryer ne gjermani gomat e reja shum

  Gllogoc 15 korrik 18:24
  2.300 €
 • 0 foto
  renault kango
  Vetura

  renault kango

  shitet renault kango 1.5dci viti 2007 160.000km pa dogan ..posedon ;klim abs etj.. ngjendje trreg

  Gllogoc 15 korrik 15:18
  2.200 €
 • 0 foto
  golf 4 td 1.9 ne gjendje perfekte
  Vetura

  golf 4 td 1.9 ne gjendje perfekte

  lisi6-active golf 4 td 1.9 ne gjendje perfekte regjistruar deti me 04/11/2020 i servisuar goma te r

  Gllogoc 15 korrik 13:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet polo 1.4 benxin pa dogan
  Vetura

  Shitet polo 1.4 benxin pa dogan

  She\'s polo pa dogan në gjendje tepër te mir shpenzimet shum tvogla Pres bles serjoz jo mum thirr pë

  Gllogoc 15 korrik 13:46
  380 €
 • 9 foto
  renault Kango per pjes 2copa
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  renault Kango per pjes 2copa

  shiten renault kango per pjes motorrat defekt

  Gllogoc 15 korrik 13:17
  590 €
 • 8 foto
  Crafter Bus 20 Ulse
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Crafter Bus 20 Ulse

  shitet crafter bus 2.5 tdi automatik me klim 20 ulse viti prodhimit 2008 +38345587978

  Gllogoc 15 korrik 13:10
  10.000 €
 • 4 foto
  Fiat Kompanjolla Old timer
  Vetura

  Fiat Kompanjolla Old timer

  Shitet Fiat kompanjolla old timer

  Gllogoc 15 korrik 13:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  W TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG RKS 2006
  Vetura

  W TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG RKS 2006

  SHITET TOURANI NË GJENDJE SHUM TË MIRË TEKNIKE. ËSHT KLIMATRONIK FUNKSIONAL, TEMPOMAT, KOMANDA NË TI

  Gllogoc 15 korrik 12:15
  5.290 €
 • 8 foto
  2003-A 190 gjendje perfekte rks automatik
  Vetura

  2003-A 190 gjendje perfekte rks automatik

  Mercedes a 190 automatik gjendje perfekte viti 2003 Clima funksionale Transmision automatk senzor

  Gllogoc 15 korrik 11:54
  3.800 €
 • 5 foto
  Shes golf 4 dizel 1.9
  Vetura

  Shes golf 4 dizel 1.9

  Shes golf 4 dizel 1.9 viti 2000 me klim regjistrim eshe 7 muaj ngjendje shum te mir per me shum kont

  Gllogoc 15 korrik 11:46
  3.600 €
 • 9 foto
  golf 4 tdy 1.9 ne gjendje perfekte
  Vetura

  golf 4 tdy 1.9 ne gjendje perfekte

  lisi6-active golf 4 tdy 1.9 ne gjendje perfekte regjistruar deti me 04/11/2020 i servisuar goma te r

  Gllogoc 15 korrik 10:22
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pjes per golf 2
  Autopjese dhe paisje

  Pjes per golf 2

  Shiten pjeset me qmim te lire jan per golf 2 dizel. Ka dyer hauba gypek shofershajme dhe te gjitha p

  Gllogoc 15 korrik 10:18
  15 €
 • 4 foto
  Shitet rimorko per vetur
  Vetura

  Shitet rimorko per vetur

  Shitet urgjent rimorko per vetur me dimensjo 1.15 cm e gjer me 1.60 cm e gat mund edhe ne viber +38

  Gllogoc 15 korrik 10:18
  190 €
 • 6 foto
  Goma nr 13 per ww-opel
  Autopjese dhe paisje

  Goma nr 13 per ww-opel

  Shiten ne gjendje te mire thuajse te reja pak te perdorura. Jan tbalancume dhe jepen me garancion I

  Gllogoc 15 korrik 10:18
  50 €
 • 1 foto
  Mercedes 208
  Vetura

  Mercedes 208

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=524117358518012&id=100027592561057

  Gllogoc 15 korrik 09:16
  3.999 €
 • 5 foto
  Opel Vectra C 2.0 Dizel ;Astra G 1.6 B,Zafira 1.8B
  Autopjese dhe paisje

  Opel Vectra C 2.0 Dizel ;Astra G 1.6 B,Zafira 1.8B

  Shiten pjeset per Vectra C viti 2003 dizel 2.0 ngjyre hiri metalike. Opel Zafira 1.8 viti 2000 benz

  Gllogoc 15 korrik 08:23
  999 €
 • 1 foto
  Shitet pezho 306
  Vetura

  Shitet pezho 306

  Shitet pezho 306 vetira esht ne gjendje shum te mir.e ardhur nga italia ne kososv nuk esht vozit ,es

  Gllogoc 15 korrik 04:50
  600 €
 • 11 foto
  MercedesE klasse w212
  Vetura

  MercedesE klasse w212

  shitet vetura mercedesw212 automatik viti 2012 ne gjendje shume te mir nese keni interese kontakt .0

  Gllogoc 14 korrik 23:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  t4 Kamionet urgjent ... per marakli 5 ulse
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  t4 Kamionet urgjent ... per marakli 5 ulse

  Shes kamioneten T4 motorri 2.4 Dizel RKS ne gjendje perfekte servisin e kryem me rrypa bergazni ko

  Gllogoc 14 korrik 22:48
  3.700 €
 • 3 foto
  ford
  Vetura

  ford

  vetura o ngjendje te rregullt 1.3

  Gllogoc 14 korrik 21:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shiten dyert 100 tricopa jan
  Vetura

  shiten dyert 100 tricopa jan

  shes apo baj ndrrim qa tum kunveno jan tricopa 100 triat

  Gllogoc 14 korrik 19:48
  100 €
 • 8 foto
  Bmw e46 320d
  Vetura

  Bmw e46 320d

  Bmw 320d gjendje te rregullt Per me teper tel. Cmimi i diskutushem, Nderrim me bmw e90, bmw f30, bm

  Gllogoc 14 korrik 17:38
  5.500 €
 • 0 foto
  Mercedes 2.5 - 124
  Vetura

  Mercedes 2.5 - 124

  Shitet mercedesi ne gjendje te rregullt per me shume informata rreth vetures kontaktoni ne nr e shit

  Gllogoc 14 korrik 15:47
  1.000 €
 • 12 foto
  VW Touran 2.0 TDI
  Vetura

  VW Touran 2.0 TDI

  - MATCH - 6Shpejsi - 140 pes - Viti - 2012 - PANORAM - Full exstra - Vetura posedon: - Tempomat - B

  Gllogoc 14 korrik 15:18
  8.900 €
 • 2 foto
  2020 SPECIALIZED S-WORKS EPIC AXS MOUNTAIN BIKE (Fastracycles Company)
  Biçikleta

  2020 SPECIALIZED S-WORKS EPIC AXS MOUNTAIN BIKE (Fastracycles Company)

  Buy 2020 SPECIALIZED S-WORKS EPIC AXS MOUNTAIN BIKE at Fastracycles with cheap price, best quality g

  Gllogoc 13 korrik 08:50
  4.852 €
 • 8 foto
  Nissan Navara
  Vetura

  Nissan Navara

  shes nisan navara viti 2007 ne gjendje te mir i po sa ardhur

  Gllogoc 12 korrik 15:07
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Opel Vectra 1.6i (+GAS)
  Vetura

  Opel Vectra 1.6i (+GAS)

  (+383)43708673//Shes Opel Vectra 1.6i + GAS Punon 2sistemet Vetura ec mir dhez mir punon super goma

  Gllogoc 12 korrik 14:06
  590 €
 • 11 foto
  Shitet pikapi ME KLIM
  Vetura

  Shitet pikapi ME KLIM

  Shitet pikapi 1.6 dizell Me Klimë ne gjendje shumë te mirl

  Gllogoc 12 korrik 11:54
  2.600 €
 • 7 foto
  SHES T4 2.5 TDI ..
  Vetura

  SHES T4 2.5 TDI ..

  Shes t4 n gjendje shum t mir 2.5 tdi me dogan t pagune viti 2000 i ardhun nga gjermonia 045922641 +3

  Gllogoc 12 korrik 11:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opel Meriva, 1.7, CDTI, 2007, rks, full opsion!
  Vetura

  Opel Meriva, 1.7, CDTI, 2007, rks, full opsion!

  Opel Meriva, 1.7, CDTI, 2007, rks, full opsion!

  Gllogoc 12 korrik 10:14
  3.400 €
 • 9 foto
  Opel Astra 1.7 turbo Motor japan
  Vetura

  Opel Astra 1.7 turbo Motor japan

  shitet astra shum ne gjendje te mira te gjitha serviset e kryer tani 4 gomat e dimrit te reja rks i

  Gllogoc 12 korrik 10:06
  1 €
 • 4 foto
  Shitet skuteri 80 cc punon mir per mashum nr
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet skuteri 80 cc punon mir per mashum nr

  Shitet skuteri 80 cc punon mir ndrrim sboj me kurgja per mashum nr 049-523-879 qmimi 280 ero ejap ed

  Gllogoc 12 korrik 09:45
  280 €
 • 11 foto
  Golf 6 2.0 GTD 204 ps manual
  Vetura

  Golf 6 2.0 GTD 204 ps manual

  shitet golf 6 GTD ne gjendje shum te mir komplet servisin 206 KM te garantume fellne me goma shum

  Gllogoc 12 korrik 09:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes renon benzin 1.6 rks iskadum baj ndrrim
  Vetura

  Shes renon benzin 1.6 rks iskadum baj ndrrim

  Shes renon benzin 1.6 rks te skadum punon mir hec mir baj ndrrim me gollf 2 audi pezho fijat merce

  Gllogoc 11 korrik 19:25
  350 €
 • 12 foto
  Skuter HONDA 125cc me dogan viti 2013
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter HONDA 125cc me dogan viti 2013

  Shes Skuterin Honda i ardhur nga zvicra eshte ne gjendje perfekte 125 kubik , model extra Shume i r

  Gllogoc 11 korrik 16:44
  950 €
 • 1 foto
  Shitet Gypeku
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Gypeku

  Shes Gypekun per skuter

  Gllogoc 11 korrik 10:34
  50 €
 • 2 foto
  Shitet Gypeku
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Gypeku

  Shes Gypekun per skutera ne rregull me çels

  Gllogoc 11 korrik 10:05
  60 €
 • 6 foto
  Honda
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Honda

  Honda viti 2000 ne gjendje shum te mir Xhamat me rrym Klim

  Gllogoc 11 korrik 10:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet t4 2.5 tdi ..
  Vetura

  Shitet t4 2.5 tdi ..

  Shes t4 ne gjendje shum te mir i sapoardhur nga gjermonia me dogan t pagune 2.5 tdi viti 2000 gjendj

  Gllogoc 11 korrik 09:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Piaggio Liberty 125 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Piaggio Liberty 125 cc

  shitet motori ne gjendje shum te mire me dogan te paguar tip top

  Gllogoc 11 korrik 07:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Peugeot 406 2002
  Vetura

  Shes Peugeot 406 2002

  shes peugeot 406 2.2 Dizel HDI viti prodhimit 2002 ne gjendje te mir Servo abs klim ulset me nxemje

  Gllogoc 11 korrik 02:02
  2.100 €
 • 4 foto
  Shitet ose drrohet
  Vetura

  Shitet ose drrohet

  Kerri esht shum i rujtun edhe ka shum sene ekstra Senzor dritav Senzor shiv Sensor para mrapa Friz

  Gllogoc 10 korrik 22:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kompresora tlimes alternator dhe anlaser
  Autopjese dhe paisje

  Kompresora tlimes alternator dhe anlaser

  Shiten kompresora tklimes. alternatora dhe anllasera te ndryshme po ashtu eshte nje zamajc.me.lamel

  Gllogoc 10 korrik 21:49
  30 €
 • 10 foto
  Impiante betoni Mobil 100m3/h
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Impiante betoni Mobil 100m3/h

  SHITET BAZË E BETONIT MOBIL 100m3/h -Mikser Twin Shaft -Kapaciteti 100m3/h, -Viti i prodhimit 2017

  Gllogoc 10 korrik 20:09
  Me Marrveshje