Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda në shitje në Gllogoc

 • 3 foto
  U shit flm merr jep por ndertojm me porosi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  U shit flm merr jep por ndertojm me porosi

  Prokolica eshte shum e mir e fort per ngarkesa qka dush ju mirpres

  Gllogoc Sot, 19:33
  1 €
 • 2 foto
  Skip
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Skip

  Shitet Skipi Skipi është në gjendje të rregullt -Për më shumë informata kontaktoni në numër telefo

  Gllogoc Sot, 14:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtylla.Me.Qera.Gjatsia.3.60.4.m
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shtylla.Me.Qera.Gjatsia.3.60.4.m

  Leshojm shtylla me qera .Tel.044285065.Viber.+38344285065.

  Gllogoc Sot, 13:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtylla.Me.Qera.3.60.4.m.Viber.+38344285065.
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shtylla.Me.Qera.3.60.4.m.Viber.+38344285065.

  Leshoj shtylla me qera.Gjatsia.3.60.4.m .Tel.044285065.

  Gllogoc Sot, 13:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtylla.Me.Qera.Gjatsia.3.60.dhe.4.m
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shtylla.Me.Qera.Gjatsia.3.60.dhe.4.m

  Leshoj shtylla me qera.Tel.044285065.Viber.+38344285065.

  Gllogoc Sot, 13:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtylla me Qera.3.60.Dhe.4.m
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shtylla me Qera.3.60.Dhe.4.m

  Leshojm shtylla me qera .Tel.044285065.Viber.+38344285065

  Gllogoc Sot, 13:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  makina shpuse
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  makina shpuse

  makin shpuse

  Gllogoc Dje, 19:30
  1.000 €
 • 2 foto
  Goma kamioni
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Goma kamioni

  Gomat kamioni apo rimorkio.. Jan gomat e para te kamionit... bajn edhe per rimorkio.. njera ka vetem

  Gllogoc Dje, 15:17
  150 €
 • 6 foto
  Vw t4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vw t4

  Kombi asht ne xhendje te mir i servisur tash Rrypi dhamzor te ndrruar komplet setin . Motorri 2.5 TD

  Gllogoc Dje, 06:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vw t4
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vw t4

  Kombi asht ne xhendje te mir i servisur tash Rrypi dhamzor te ndrruar komplet setin . Motorri 2.5 TD

  Gllogoc 11 gusht 20:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet prokolica
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet prokolica

  Prokolica osht e marune osht shum.e mir Me profila tmir me tana me goma ne gjendje pune Shum te mi

  Gllogoc 11 gusht 08:19
  400 €
 • 4 foto
  MAN.TGA.VITI.2007.Tel.049444490
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN.TGA.VITI.2007.Tel.049444490

  Shitet.Man.Tga.Viti.2007.Tel.049444490.Viber.+38349444490.

  Gllogoc 11 gusht 08:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  punojme me bagera minibager 049185595
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  punojme me bagera minibager 049185595

  Podruma kanale rrafshime rrenimet te shtepive etj

  Gllogoc 5 gusht 11:11
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  T4 1.9 Dizel
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  T4 1.9 Dizel

  Shitet kombi T4 viti 1992 gjendje shum te mir korp-llamell te ndrrune rrypi kryesor i ndrrun servisi

  Gllogoc 4 gusht 09:24
  2.400 €
 • 5 foto
  Shitet piruneri Nissan
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet piruneri Nissan

  Shitet piruneri Nissan Piruneri është në gjendje të rregullt Për më shumë informata: Tel. 044/208

  Gllogoc 4 gusht 08:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet fordi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitet fordi

  Shitet fordi me 97 km .nr 044 399 162 048 399 162

  Gllogoc 2 gusht 21:48
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes sprinter 211
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes sprinter 211

  Sprinter osht ne gjendje shumm te mir i sa Po ardhur servisin e te gjitha te kryera para nisjes per

  Gllogoc 1 gusht 12:55
  6.500 €
 • 5 foto
  Iveco Traker 450- Sermac 5Z 41m
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco Traker 450- Sermac 5Z 41m

  Concrete Pump -Iveco Traker 450- Sermac 5Z 41m Year:2007 Hours:965 Milage:126.385 Serial Numer:69

  Gllogoc 27 korrik 09:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes-Benz Actros 2632 PUTZMEISTER
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz Actros 2632 PUTZMEISTER

  PUTZMEISTER 28M 140m/h MERCEDES ACTROS 2632 MP II - ONLY 198321 KM - EURO 3 - TRACTION 6X4 -

  Gllogoc 26 korrik 19:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MAN F 2000  STETER 10m3
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN F 2000 STETER 10m3

  Concretemixer STETER 10m3 MAN F 2000 Year:1999 ZF Gear box manuel Tyres-80% Very good Conditio

  Gllogoc 26 korrik 07:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Formë (Kallapë) per kubeza betoni-Tezguller 508
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Formë (Kallapë) per kubeza betoni-Tezguller 508

  Shes 2 Kallape për kubëza betoni të makines Tezguller 508, -Forma e kubëzes tull 6 cm dhe -Forma e

  Gllogoc 25 korrik 10:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Putzmeister
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Putzmeister

  MERCEDES ACTROS 2636 MP II PUTZMEISTER ERGONIC 140m/h - ONLY 162.068 KM - YEAR:2006 - EURO 3 - T

  Gllogoc 24 korrik 08:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Kamioneta
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Kamioneta

  Shitet Kamioneta Volswagen 2.4 disel, viti i prodhimit 1995, në gjendje shumë të rregullt, me 260.00

  Gllogoc 22 korrik 10:22
  3.500 €
 • 2 foto
  Mini Eskavator Yanmar
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mini Eskavator Yanmar

  Shitet mini eskavator Yanmar ne gjenje shum te mir per ma shum na komtaktoni ka edhe qekiq

  Gllogoc 19 korrik 21:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Greder
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Greder

  Greder Faun, ne gjendje te mir per pun, per me shum na kontaktoni...?

  Gllogoc 19 korrik 21:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bejm transport 24h ne ter kosoven gjitha llojet
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bejm transport 24h ne ter kosoven gjitha llojet

  Bejm transporte 24 ne ter kosoven nr kontaktus 043 928 631 ose viber +393288138832

  Gllogoc 18 korrik 21:02
  11 €
 • 7 foto
  shitetet maqina e kubzave
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitetet maqina e kubzave

  Shitet fabrika per prodhimin e elementeve te betonit . Makina eshte prodhim Gjerman ZENIT940 ka 10 f

  Gllogoc 17 korrik 18:47
  55.000 €
 • 2 foto
  Shiten
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shiten

  Prokolica osht e fiat fabrikisht sherben per komba per traktor gumat ika 12 palsh 16 sanakin alumi

  Gllogoc 16 korrik 17:16
  9 €
 • 4 foto
  Kiper 35m3 CARNEHL
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kiper 35m3 CARNEHL

  Carnehl Kiper 35m3 Year:2011 95 % new Tires

  Gllogoc 16 korrik 14:17
  18 €
 • 0 foto
  Punojm me bager
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Punojm me bager

  Punojm.me bager.hapjen e themelev.hapjen e podrumev si dhe rafshimin e terenev jo te mira

  Gllogoc 15 korrik 19:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Crafter Bus 20 Ulse
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Crafter Bus 20 Ulse

  shitet crafter bus 2.5 tdi automatik me klim 20 ulse viti prodhimit 2008 +38345587978

  Gllogoc 15 korrik 13:10
  10.000 €
 • 6 foto
  t4 Kamionet urgjent ... per marakli 5 ulse
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  t4 Kamionet urgjent ... per marakli 5 ulse

  Shes kamioneten T4 motorri 2.4 Dizel RKS ne gjendje perfekte servisin e kryem me rrypa bergazni ko

  Gllogoc 14 korrik 22:48
  3.700 €
 • 6 foto
  Honda
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Honda

  Honda viti 2000 ne gjendje shum te mir Xhamat me rrym Klim

  Gllogoc 11 korrik 10:02
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Impiante betoni Mobil 100m3/h
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Impiante betoni Mobil 100m3/h

  SHITET BAZË E BETONIT MOBIL 100m3/h -Mikser Twin Shaft -Kapaciteti 100m3/h, -Viti i prodhimit 2017

  Gllogoc 10 korrik 20:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bageri
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bageri

  Shitet bageri kubota 3.2 ton me dokumenta ka 3 korpa 30 cm 50 dhe rrafshusen

  Gllogoc 7 korrik 13:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet rimorkio ose jepet me qera
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitet rimorkio ose jepet me qera

  Shitet rimorkio me cerad eshte ne gjendje shum te mire. rimorkio rolet e vitit 1997 e regjistrim

  Gllogoc 4 korrik 17:55
  5.200 €
 • 2 foto
  CAT,320
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  CAT,320

  Cat ,Viti-1994

  Gllogoc 4 korrik 16:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  CAT
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  CAT

  CAT ,Viti 1994

  Gllogoc 4 korrik 16:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet skipi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet skipi

  Shitet skipi ne gjendje shum te mir

  Gllogoc 4 korrik 14:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet autobusi 315 ul
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet autobusi 315 ul

  315 ul viti 1996

  Gllogoc 3 korrik 15:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ngarkus Dresser 560 drrim me 4 aks shlep
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Ngarkus Dresser 560 drrim me 4 aks shlep

  Shitet ngarkusi ne gjendje te rregullt pune Motorr mercedes 6 klip Shpenzime shum tvogla Nuk ka nevo

  Gllogoc 3 korrik 15:02
  17.000 €
 • 7 foto
  Liebherr
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Liebherr

  Liebherr 522 ne gjendje shum te mir ne tabela Rks E gatshme per pun

  Gllogoc 29 qershor 00:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Auto kran
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Auto kran

  Auto kran, ne gjendje te mir i gatshum per pun, i qlajmrun, per me shum na kontaktoni ne tlf

  Gllogoc 29 qershor 00:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes ose ndrroj kombin dizell viti 2001
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes ose ndrroj kombin dizell viti 2001

  Shes ose ndrroj citroen 2.8 dizell ngjendje perfekte viti 2001 nr viber +393288138832

  Gllogoc 28 qershor 14:48
  2.400 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz Actros MP3 Euro 5
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz Actros MP3 Euro 5

  Mercedes-Benz Actros MP3 Euro 5 Year:2010 Power:410PS EPS gear box Tyres-90% Very good truck Kiphid

  Gllogoc 27 qershor 09:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rimorkio
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Rimorkio

  Shitet rimorkio

  Gllogoc 23 qershor 18:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Autobus
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Autobus

  Autobus mercedes 814 D vario viti prodhimit 1997 Tabela te huaja

  Gllogoc 22 qershor 19:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pironer Mishellon italian
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pironer Mishellon italian

  Pironeri eshte ne gjendje te rregullt

  Gllogoc 16 qershor 21:02
  250 €
 • 3 foto
  Auto Bartje 24h
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Auto Bartje 24h

  Sherbime me Shlep Ne te gjith territorin e kosoves kontakti : 045-587-978 & 049-426-403

  Gllogoc 12 qershor 18:13
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Kamjom
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamjom

  Shes kamjonin me kran ne gjendje te rregullt edhe per pjes

  Gllogoc 10 qershor 11:36
  Me Marrveshje